audi a4 2.5 tdi quattro

Pogovori o Volkswagen in Audi tematiki in ostali avtomobilski tematiki, ki ne spadajo v nobenega izmed ostalih podforumov

audi a4 2.5 tdi quattro

OdgovorNapisal/-a JO18 dne Sr Sep 11, 2013 9:19 pm

Torej pred kratkim sem postal lastink audija a4 2.5 tdi quattro letnik 04, :lol: Torej kilometrov ima KAO 183.000 načeloma je dobro ohranjen vendar me muči zvok turbine (bomo obnovili če bo treba) in zamolkel zvok nekje na podvozju,pojavlja se pri speljevanju in menjavi prestav.Pregledale so se sprednje roke baje so ok.Zamolkel zvok se tudi pojavlja pri vožnji čez luknje vendar samo na sprednji desni strani.

kaj bi lahko bilo?občutek imam da se pri menjavanu pojavlja na zadnjem delu avta.Spredaj ja pa mogoče udarna guma na amortizerju..

Sem skoraj pozabil.pazna kdo kakšnega vredu mehanika z okolice mb

lp jean
Uporabniški avatar
JO18
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 61
Pridružen: Ne Mar 07, 2010 11:23 pm
Kraj: maribor
Avto: golf mk2

Re: audi a4 2.5 tdi quattro

OdgovorNapisal/-a LaKi dne Sr Sep 11, 2013 9:37 pm

Sej kilometrino se da načeloma pogledat prek VCDS-ja, edin če so pobrisal vse pol boš videl kratko malo nič...
Uresniči trenutni plan, namesto da razmišljaš o možnostih
Uporabniški avatar
LaKi
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1514
Pridružen: Če Sep 04, 2008 9:06 pm
Kraj: Ljubljana
Avto: '03 Audi A4 Avant 1.8T BEX; '99 Audi A4 1.6 ARM

Re: audi a4 2.5 tdi quattro

OdgovorNapisal/-a JO18 dne Sr Sep 11, 2013 10:37 pm

Sicer,mi je vseeno avto zgleda vzdrževan,in tudi ohranjen.Je bil z italije torej ni šans pomoje da ma realne.Mali servis sem naredli (olje,nafti,olni,kabinski,zračni filter).Veliki me še čaka drugi mesec.Če bom uspel nati mehanika pri popoldancu če ne pa na porsche maribor.Imajo akcijo za starejša vozila 512eu garnitura zobatega jermena+vodna pumpa +delo.Meni se ne zdi pretirano dosti.Bomo vidli ju3 zvem cene za dele pri mojem dobavitelju delov.
Uporabniški avatar
JO18
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 61
Pridružen: Ne Mar 07, 2010 11:23 pm
Kraj: maribor
Avto: golf mk2

Re: audi a4 2.5 tdi quattro

OdgovorNapisal/-a LaKi dne Sr Sep 11, 2013 10:45 pm

Jah je pa ni možno, to nikol neveš, če ne preveriš :)
Popoldancov je dost, en je v Šoštanju k ti bo naredu tko k treba, si lasti isti avto kot ti, pa večinoma samo Audije šraufa...
Uresniči trenutni plan, namesto da razmišljaš o možnostih
Uporabniški avatar
LaKi
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1514
Pridružen: Če Sep 04, 2008 9:06 pm
Kraj: Ljubljana
Avto: '03 Audi A4 Avant 1.8T BEX; '99 Audi A4 1.6 ARM


Vrni se na Splošni pogovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron