Let's talk about sex, pardon, zavarovanjih...

Pogovori o Volkswagen in Audi tematiki in ostali avtomobilski tematiki, ki ne spadajo v nobenega izmed ostalih podforumov

Re: Let's talk about sex, pardon, zavarovanjih...

OdgovorNapisal/-a 4m4t3r dne Ne Maj 13, 2012 10:32 pm

THATS ME---->>>> THATS ME

d(>_<)b Was ist besser als sex? Audi V sechs!!!
Audi 80 Cabrio 2.8 & Audi A6 c4 2.5 TDI d(>_<)b
Uporabniški avatar
4m4t3r
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 3231
Pridružen: Po Dec 18, 2006 10:31 pm
Kraj: Pettau aka. Ptuj
Avto: Audi 80 Cabrio 2.8 & A6 2.5

Re: Let's talk about sex, pardon, zavarovanjih...

OdgovorNapisal/-a Piky dne Ne Maj 13, 2012 10:43 pm




Zavarovanci lahko po tem sistemu zavarujejo le osebna motorna vozila namenjena zasebni rabi, ki so razvrščena v 14. ali nižji premijski razred in moč motorja ne presega 129 kW.

[smilie=shit.gif]
The best engine in the world is the vagina.It can be started with one finger,it is self-lubricating,it takes any size piston and it changes its own oil every four weeks.
It is only a pity that the management system is so fucking temperamental.
Dr.H.O.K.
Uporabniški avatar
Piky
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1178
Pridružen: So Maj 10, 2008 11:25 am
Kraj: LJ
Avto: VW CORRADO VR6

Re: Let's talk about sex, pardon, zavarovanjih...

OdgovorNapisal/-a 4m4t3r dne Ne Maj 13, 2012 10:54 pm

Piky napisal/-a:



Zavarovanci lahko po tem sistemu zavarujejo le osebna motorna vozila namenjena zasebni rabi, ki so razvrščena v 14. ali nižji premijski razred in moč motorja ne presega 129 kW.

[smilie=shit.gif]

moj jih ma 127 :lol:
THATS ME---->>>> THATS ME

d(>_<)b Was ist besser als sex? Audi V sechs!!!
Audi 80 Cabrio 2.8 & Audi A6 c4 2.5 TDI d(>_<)b
Uporabniški avatar
4m4t3r
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 3231
Pridružen: Po Dec 18, 2006 10:31 pm
Kraj: Pettau aka. Ptuj
Avto: Audi 80 Cabrio 2.8 & A6 2.5

Re: Let's talk about sex, pardon, zavarovanjih...

OdgovorNapisal/-a ŽucMac dne Ne Maj 13, 2012 11:07 pm

vr pa 128, tolk na knap pa še ni bilo :D

že pri klasičnem zavarovanju je špica, da izkoristim razred (120-130kW), tukaj je pa lih na knap.


če bo dovolj časa jutri, bom dal izračunat za sharana, najkasneje v torek moram podaljšat, če ne bom pešec :lol:
“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.” - Mark Twain
Uporabniški avatar
ŽucMac
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 6697
Pridružen: Sr Feb 11, 2009 12:57 am

Re: Let's talk about sex, pardon, zavarovanjih...

OdgovorNapisal/-a 4m4t3r dne Po Maj 14, 2012 11:23 am

ŽucMac napisal/-a:vr pa 128, tolk na knap pa še ni bilo :D

že pri klasičnem zavarovanju je špica, da izkoristim razred (120-130kW), tukaj je pa lih na knap.


če bo dovolj časa jutri, bom dal izračunat za sharana, najkasneje v torek moram podaljšat, če ne bom pešec :lol:

ups pardon moj jih ma 128 ja :oops: enako kot vr6.. žuc mija ravno še padema sem not hehe
THATS ME---->>>> THATS ME

d(>_<)b Was ist besser als sex? Audi V sechs!!!
Audi 80 Cabrio 2.8 & Audi A6 c4 2.5 TDI d(>_<)b
Uporabniški avatar
4m4t3r
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 3231
Pridružen: Po Dec 18, 2006 10:31 pm
Kraj: Pettau aka. Ptuj
Avto: Audi 80 Cabrio 2.8 & A6 2.5

Re: Let's talk about sex, pardon, zavarovanjih...

OdgovorNapisal/-a ujcic dne Po Maj 14, 2012 1:25 pm

danes sem dobil na adriaticu mislim da zelo dobro ponudbo z kaskom, ao,ao+,krajo(biločesa v avtu ali avta),parkirišče, divjad in odkup prve škode za 335 :) če nebi hotel kaska in kraje bi me prišlo 193 :)
One love, one mark and one soul -> VW
Uporabniški avatar
ujcic
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 650
Pridružen: Ne Feb 26, 2012 6:55 pm
Kraj: Ilirska Bistrica

Re: Let's talk about sex, pardon, zavarovanjih...

OdgovorNapisal/-a BeniNorc dne Po Maj 14, 2012 1:38 pm

pa se ti splača met kasko za tak star avto?
Uporabniški avatar
BeniNorc
The Polish connection
 
Prispevkov: 3063
Pridružen: To Apr 08, 2008 5:02 pm
Kraj: Črnomelj
Avto: Golf .. na plinsko olje :)

Re: Let's talk about sex, pardon, zavarovanjih...

OdgovorNapisal/-a ŽucMac dne Po Maj 14, 2012 2:20 pm

zdaj so mi nekaj izračunali, ampak kolko vse skup drži pa nimam pojma, ker se je na drugi strani dečva non-stop hihetala in vse kar sem jaz njo prašal je spraševala naprej... in mi je malo počil film in sem jo prašal, če je čist frišna in je potrdila da se še uči :roll:


za sharana bi prišlo takole (če hihetavka ni kaj zajebala pri izračunu)

- 128kW, vozniško dovoljenje od 1989 in max. bonus znese za plačilo AO 126 ojru + 0,0108 eur/km za prevožene kilometre od 1.000 do 16.000 km/letno, če gre čez, se plača normalno zavarovanje.

- treba imet tulif z android oper.sistemom, oz. je varianta da ti agent vsaka dva meseca poslika km-števec in ti pol izračunajo in plačaš preko trajnika, monete in po dolgem tuhtanju tam na tilii so ugotvili, da lahko tud pošljejo položnico.


:!: se pravi: za krapa bi plačal 126 ojru in če bi prevozil po 1.000 na mesec bi plačal še od 2. do 12. meseca še po 10,8 ojra, torej še 11x10,8= 118,80 ojra, skupaj torej 126+118,8= 244,80, aja pa 11x položnice po 0,98 = 10,78,

skupaj torej 255,58 eur, kar je isti šmoren kot imam zdaj (po podražitvi 2,5% bom plačal letos mičken manj ku 262 ojra),
pa mi ni treba pazit na kilometražo niti ni treba kupit novega tulifa niti ni treba pošiljat info o km oz. se vsake dva meseca sestajat z nekim agentom.


kar se mene tiče, bom zavaroval po starem, drugo leto bomo pa videli če bodo ponudili kaj konkretno bolj ugodnega.
“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.” - Mark Twain
Uporabniški avatar
ŽucMac
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 6697
Pridružen: Sr Feb 11, 2009 12:57 am

Re: Let's talk about sex, pardon, zavarovanjih...

OdgovorNapisal/-a BeniNorc dne Po Maj 14, 2012 2:24 pm

no ja, recimo v tvojem primeru žuc se mogoče res NE splača. Ker poznam enega malo višje na tilii, je reku da se splača vzet mojavtoKM samo če delaš do 9000km. In recimo meni ki naredim z golfom 1500km na leto je to super ponudba..
za bravota ki nardim na leto 40000km (pribl.) pa mi je premija 200eur za 77kw čisto ok.
Uporabniški avatar
BeniNorc
The Polish connection
 
Prispevkov: 3063
Pridružen: To Apr 08, 2008 5:02 pm
Kraj: Črnomelj
Avto: Golf .. na plinsko olje :)

Re: Let's talk about sex, pardon, zavarovanjih...

OdgovorNapisal/-a ŽucMac dne Po Maj 14, 2012 2:43 pm

jap, tako nekako.


sem vmes še govoril s Kat če imajo na triglavu kaj podobnega, pa ni-ni.
če bi se vozil tistih par mesecev oz. par kilometri čez poletje z 2., 3., itd avtom, bi verjetno bila drugačna računica.


zaenkrat ostane shran na grawe pod dosedanjimi pogoji, bom pa iz firbca tekom tedna poslal še podatke za GTi-ja in JX-a,
tako za primerjavo... čeprav tu bo pa drug frker, nimam 50% bonusa, na grawe mi sicer veže na sharana in imam štartnih 60% + gotovinski in stalnostni skonto in bo verjetno končna računica spet v prid temu kar že imam :?
“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.” - Mark Twain
Uporabniški avatar
ŽucMac
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 6697
Pridružen: Sr Feb 11, 2009 12:57 am

Re: Let's talk about sex, pardon, zavarovanjih...

OdgovorNapisal/-a ujcic dne Po Maj 14, 2012 2:55 pm

BeniNorc napisal/-a:pa se ti splača met kasko za tak star avto?



kaskoo je zaradi dobre volje mojega kolega ki dela tam da meni ne rabi plačati polnega popravila blatnikov :))) tako bom plačal le odkup prve škode in drugo leto ne padem v nižji cenovni razred :)
One love, one mark and one soul -> VW
Uporabniški avatar
ujcic
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 650
Pridružen: Ne Feb 26, 2012 6:55 pm
Kraj: Ilirska Bistrica

Re: Let's talk about sex, pardon, zavarovanjih...

OdgovorNapisal/-a čare dne Po Maj 14, 2012 4:00 pm

Žuc pa to tebi ne pride v poštev nikakor,ker ti je šaran dejli vagen.to je za take ase kot je recimo Dani ki golfa registrira samo zarad wsee-je tiste trikrat na leto ko pa se pelje bi se pa lahko tud na preizkušnje.
Svi mi volimo pičić,samo Mile Kitić
Uporabniški avatar
čare
Tiger
 
Prispevkov: 3465
Pridružen: Ne Feb 12, 2006 7:32 pm
Kraj: ljubljana
Avto: FIAT Marea JTD

Re: Let's talk about sex, pardon, zavarovanjih...

OdgovorNapisal/-a pocesnkII dne Po Maj 14, 2012 7:44 pm

ŽucMac napisal/-a:zdaj so mi nekaj izračunali, ampak kolko vse skup drži pa nimam pojma, ker se je na drugi strani dečva non-stop hihetala in vse kar sem jaz njo prašal je spraševala naprej... in mi je malo počil film in sem jo prašal, če je čist frišna in je potrdila da se še uči :roll:


za sharana bi prišlo takole (če hihetavka ni kaj zajebala pri izračunu)

- 128kW, vozniško dovoljenje od 1989 in max. bonus znese za plačilo AO 126 ojru + 0,0108 eur/km za prevožene kilometre od 1.000 do 16.000 km/letno, če gre čez, se plača normalno zavarovanje.

- treba imet tulif z android oper.sistemom, oz. je varianta da ti agent vsaka dva meseca poslika km-števec in ti pol izračunajo in plačaš preko trajnika, monete in po dolgem tuhtanju tam na tilii so ugotvili, da lahko tud pošljejo položnico.


:!: se pravi: za krapa bi plačal 126 ojru in če bi prevozil po 1.000 na mesec bi plačal še od 2. do 12. meseca še po 10,8 ojra, torej še 11x10,8= 118,80 ojra, skupaj torej 126+118,8= 244,80, aja pa 11x položnice po 0,98 = 10,78,

skupaj torej 255,58 eur, kar je isti šmoren kot imam zdaj (po podražitvi 2,5% bom plačal letos mičken manj ku 262 ojra),
pa mi ni treba pazit na kilometražo niti ni treba kupit novega tulifa niti ni treba pošiljat info o km oz. se vsake dva meseca sestajat z nekim agentom.


kar se mene tiče, bom zavaroval po starem, drugo leto bomo pa videli če bodo ponudili kaj konkretno bolj ugodnega.

uf speto bodo meli svercerji stevce vrtijo veliko dela.
za vw je bi lahko en taho kupl kot klub in bi na vsake 2 meseca nazaj stevce vrtel. in tako bi vsi delali na leto cca 1000-1500km [smilie=biggrin.gif] magičnih [smilie=biggrin.gif]
Servis, diagnostika osebnih in tovornih vozil--->PM
Uporabniški avatar
pocesnkII
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 2761
Pridružen: Ne Dec 16, 2007 8:39 pm
Kraj: Kamnik mi je predmestje
Avto: GTI VI KILLER->M5 touring

Re: Let's talk about sex, pardon, zavarovanjih...

OdgovorNapisal/-a bean dne Po Maj 14, 2012 9:26 pm

BeniNorc napisal/-a:pa se ti splača met kasko za tak star avto?

če misliš nekoč kupit nov avto, kot npr jst se ti splača :D ker če nebi mel popusta še na kasko bi trda predla vsako leto :)
Uporabniški avatar
bean
Ajvar
 
Prispevkov: 1517
Pridružen: To Jun 17, 2008 12:17 am
Kraj: Studeno; Postojna
Avto: Hrošč 1200J '74, Golf mkVI GTI '11

Re: Let's talk about sex, pardon, zavarovanjih...

OdgovorNapisal/-a Piky dne Po Maj 14, 2012 9:29 pm

bean napisal/-a:
BeniNorc napisal/-a:pa se ti splača met kasko za tak star avto?

če misliš nekoč kupit nov avto, kot npr jst se ti splača :D ker če nebi mel popusta še na kasko bi trda predla vsako leto :)


če imaš recimo 50% popusta pri zavarovanju imaš potem avtomatsko 40% popusta pri skenitvi kaska, ko/če ga skleneš. vsaj pri triglavu. :wink:
The best engine in the world is the vagina.It can be started with one finger,it is self-lubricating,it takes any size piston and it changes its own oil every four weeks.
It is only a pity that the management system is so fucking temperamental.
Dr.H.O.K.
Uporabniški avatar
Piky
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1178
Pridružen: So Maj 10, 2008 11:25 am
Kraj: LJ
Avto: VW CORRADO VR6

Re: Let's talk about sex, pardon, zavarovanjih...

OdgovorNapisal/-a pocesnkII dne Pe Maj 25, 2012 8:05 pm

en uprasanje:
na avtu imam zavarovano kombinacijodelni kasko; H- parkirišče, J- zunanja svetlobna telesa in ogledala,......
in ker so bila nekomu moja ogledala zelo všeč, si jih je pac sposodil za nedoločen čas. a se da da kaj uveljavim iz teh dveh kombinacij. a bom mogu sam colat
Servis, diagnostika osebnih in tovornih vozil--->PM
Uporabniški avatar
pocesnkII
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 2761
Pridružen: Ne Dec 16, 2007 8:39 pm
Kraj: Kamnik mi je predmestje
Avto: GTI VI KILLER->M5 touring

Re: Let's talk about sex, pardon, zavarovanjih...

OdgovorNapisal/-a Doche dne Pe Maj 25, 2012 8:19 pm

Kaj se hecaš s tem vprašanjem? :D Seveda lahko. Pojdi do najbližjega cenilca, da popiše škodo, ti izda potrdilo in potem na servis po novo ogledalo. Pri delnem kasku se načeloma ne plačuje zraven nič. Pri navadnih kaskih, ki zajemajo vsega po malo pa imaš odbitne franšize.
Uporabniški avatar
Doche
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 865
Pridružen: Pe Feb 29, 2008 8:57 am
Kraj: Ried Im Innkreis
Avto: 2.5 TDI Quattro

Re: Let's talk about sex, pardon, zavarovanjih...

OdgovorNapisal/-a luka32 dne So Maj 26, 2012 12:35 am

Sam kolker vem ti te kombinacije ne pokrivajo kraje in vandalizma.
Uporabniški avatar
luka32
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1353
Pridružen: Pe Feb 29, 2008 8:03 pm
Kraj: Litija
Avto: golf iv, type 3 68'

Re: Let's talk about sex, pardon, zavarovanjih...

OdgovorNapisal/-a Piky dne So Maj 26, 2012 1:05 am

pocesnkII napisal/-a:en uprasanje:
na avtu imam zavarovano kombinacijodelni kasko; H- parkirišče, J- zunanja svetlobna telesa in ogledala,......
in ker so bila nekomu moja ogledala zelo všeč, si jih je pac sposodil za nedoločen čas. a se da da kaj uveljavim iz teh dveh kombinacij. a bom mogu sam colat


skoraj dvomim da bi kaj dobil. ker se bodo verjetno izgovarjali na vandalizem, kar pa nimaš zavarovano, čeprav načeloma, bi moglo it skozi. preberi drobni tisk v zavarovalnih pogojih. :wink:
čisto odvisno od cenilca(koliko ga poznaš/kakšne volje je).
včasih dajejo take izjave, da... :roll:
The best engine in the world is the vagina.It can be started with one finger,it is self-lubricating,it takes any size piston and it changes its own oil every four weeks.
It is only a pity that the management system is so fucking temperamental.
Dr.H.O.K.
Uporabniški avatar
Piky
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1178
Pridružen: So Maj 10, 2008 11:25 am
Kraj: LJ
Avto: VW CORRADO VR6

Re: Let's talk about sex, pardon, zavarovanjih...

OdgovorNapisal/-a Doche dne So Maj 26, 2012 10:14 am

Ja ampak če ti nekdo luč razbije pa nisi udeležen v nesreči, ti jo seveda menjajo. Saj ti plačaš v tvojem primeru zavarovanje ogledala. In če imaš zavarovano tud stekla in ti nekdo razbije, ti pade nekaj v šipo, karkoli.. ti jo tud menjajo če imaš zavarovano. Ti pa pa lahko tud poveš, da ti je med vožnjo nekdo sklatil ogledalo dol a ga nisi uspel zapisat.
Uporabniški avatar
Doche
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 865
Pridružen: Pe Feb 29, 2008 8:57 am
Kraj: Ried Im Innkreis
Avto: 2.5 TDI Quattro

Re: Let's talk about sex, pardon, zavarovanjih...

OdgovorNapisal/-a pocesnkII dne So Maj 26, 2012 9:33 pm

uf da bi mi med vozno odžagu kompplet ogledalo z ročno žago dol,..... mal teško [smilie=biggrin.gif] bomo vidl drug tedn kaj bojo rekl na zavarovalnc. če ne pa,........ bo pa pač nekdo v slo ostal brez ogledal. tako kot so sle stare bodo prisle nova. banda pokvarjena.
Servis, diagnostika osebnih in tovornih vozil--->PM
Uporabniški avatar
pocesnkII
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 2761
Pridružen: Ne Dec 16, 2007 8:39 pm
Kraj: Kamnik mi je predmestje
Avto: GTI VI KILLER->M5 touring

Re: Let's talk about sex, pardon, zavarovanjih...

OdgovorNapisal/-a Goti dne To Jun 05, 2012 11:46 pm

Pobje, eno vprašanje. Že ene 16 let si lastim avtomobile in ker sem priden, imam že nakej časa 50 % bonusa pri zavarovanju. Če registriram še drugi avto, ta bonus valjda velja tudi za njega ali kako?

Žuc, ti veš te zadeve ...? :)
Uporabniški avatar
Goti
Šverca božje aktovke
 
Prispevkov: 2394
Pridružen: To Feb 28, 2006 11:56 am
Kraj: Ljubljana/Prevalje
Avto: Tolsti šved - xc90

Re: Let's talk about sex, pardon, zavarovanjih...

OdgovorNapisal/-a fritz dne Sr Jun 06, 2012 1:43 am

ne.
Uporabniški avatar
fritz
Wheel whore
 
Prispevkov: 13403
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 10:52 pm
Kraj: tanajtabujsiklima
Avto: Golf Rallye G60

Re: Let's talk about sex, pardon, zavarovanjih...

OdgovorNapisal/-a BureK dne Sr Jun 06, 2012 10:51 am

Goti napisal/-a:Pobje, eno vprašanje. Že ene 16 let si lastim avtomobile in ker sem priden, imam že nakej časa 50 % bonusa pri zavarovanju. Če registriram še drugi avto, ta bonus valjda velja tudi za njega ali kako?

Žuc, ti veš te zadeve ...? :)


se mi zdi da so na Adriatic-Slovenia neki nazadnje reklamirali, da lahko tudi če imaš -50% pridobiš recimo od nekoga iz družine njihovo bonifikacijo (tudi oni jo imajo še naprej), samo če nardiš prometno jemljejo bonifikacijo tako tebi kot družinskemu članu preko katerega si dobil teh 50%.

če si torej sam lastnik še enega avta bi se dalo nekaj zmenit [smilie=blink.gif]
Uporabniški avatar
BureK
Z jogurtom
 
Prispevkov: 10874
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 12:34 pm
Kraj: predor Markovec
Avto: Rallye Golf

Re: Let's talk about sex, pardon, zavarovanjih...

OdgovorNapisal/-a Jurtz dne Sr Jun 06, 2012 7:53 pm

še ena nova zadeva: https://www.wiz.si/
Uporabniški avatar
Jurtz
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 11471
Pridružen: To Jan 24, 2006 10:32 pm
Avto: '08 Golf GTI, '02 Polo Gr. A

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Splošni pogovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov

cron