Izkusnje VR6

Pogovori o Volkswagen in Audi tematiki in ostali avtomobilski tematiki, ki ne spadajo v nobenega izmed ostalih podforumov

Izkusnje VR6

OdgovorNapisal/-a GOMK316V dne So Okt 08, 2011 2:38 am

Ziv
Ze nekaj casa zasledujem mnenja izkusen voznikov z VR6 predvsem golfov,eni grajajo drugi hvalijo zdaj me pa zanimajo vase izkusnje o teh motorjih vzdrzlivost, poskocnost, zmoglivost, hibe itd.
Lep pozdrav
GTI je v redu star ali nov.
TDI je pa za reveze ker pije ful premal.
Uporabniški avatar
GOMK316V
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 2618
Pridružen: Sr Jan 21, 2009 9:30 pm
Kraj: V narocj Gorenskh planin
Avto: Golf3 16v,vw Käfer 1300 1968

Re: Izkusnje VR6

OdgovorNapisal/-a nevednez dne Ne Okt 09, 2011 12:51 am

jinx82 napisal/-a:Kaj vam pa je?! ...VR6 pa R32 je isti vrag, oba pijeta ko da mata 400 konj, in se premalo premakneta za svojo moč, kot je Slicker že napisal.

Edino dobro teh motorjev je, po mojem mnenju, zvok...to je simfonija. Jaz bi tak avto imel sam zarad zvoka. :D


torej:
+ zvok je sinfonja
- preveč pije
- preslabi performansi

Težko je dobit dobrega, ker je vse zgonjeno do konca, vsi so tišali, nihče pa ni vzdrževal takega avta kot je treba. Vzdrževanje pa vsekakakor stane več kot za 1,3 motor.

Če pa dobiš dobrega, potem pa mislim, da nekih hudih hib nima (nič več,nič manj kot kakšen drugi avto)
Uporabniški avatar
nevednez
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 779
Pridružen: Pe Feb 16, 2007 3:33 pm
Avto: štirje krogci

Re: Izkusnje VR6

OdgovorNapisal/-a ŽucMac dne Ne Okt 09, 2011 9:49 am

iz mojih izkušenj je najslabše to, da o teh motorjih nihče pojma nima.
tak da ku kaj rikne, ga ni druge kot da sam poiščeš, najdeš in odpraviš napako.


kar se pitja tiče, je mene pozitivno presenetil, dejansko sem pričakoval povprečno porabo okoli 15l/100km,
saj sharana, težkega dobrih 1.700kg šestkaratno srce ne bo lih suhih ust okrog vozilo, no pa furam na
slabih 11 že kar lep čas (btw., z enko nisem naredil niti 300 "divjih" km po mestu s 40-lit. tankom...).

ajd, mal je tud čiča-drive-modus kriv, ampak po odpravljenih težavah z nevžiganjem vročega motorja in
odkritjem lufta na vakumu, je tudi enomesečna vožnja na 22l/100km pozabljena.

en standarden feler je na teh šestakih, in sicer cev za vodo na sprednji strani bloka slej ko prej popusti,
tud sam sem jo menjal že v prvem tednu lastništva.

tale lulček je tak mali, da kar stran pade zaradi preperenosti:

Slika


sicer ne vem kako je v golfu, malo boljše sigurno, ampak v sharanu je obupno pomanjkanje prostora v motor-bayu.
kar koli greš šravfat nižje od zgornjega roba prednje vezne stene, se poslovi od živcev, kože na rokah in časa.
za zamenjavo regulatorja na alternatorju sem porabil dva dni... al pa če bi sprednjo vezno vzel dol (+ hladilnik
+ klima zadevščine), ampak bi spet blo dva dni :? na 1.3JX-u je to fertig v 10minutah...


sam sem imel srečo in našel avto, ki je bil 11 let v prvih (ženskih) rokah,
nato je pol leta iskal novega lastnika in našel mene :D
avto redno vzdrževan, menjani deli so vsi origi, zgodovina več ali manj znana iz različnih virov.
no ja, to velja za vse avte, ne samo za VR, če najdeš kaj takega, nimaš kaj razmišljat.

o šestakovem zvoku ne bi, poje in grmi kadar treba, drugače je popolnoma tih, saj sex-cyl s takim navorom kot ga ima
lahko čisto džentelmensko kruza v nizkih obratih tako po l'blanskih zgužvanih ulicah kot po obvoznici in AC.

ker motorino nima zobatega jermena, ima notri namontirani dve ketni, ki znata cingljat in živce kravžljat.
da to zamenjaš, moraš lih vse razkopat.
če na mojem po naslednjem servisu ne bo vsaj malo bolje, bo to treba imet v planu.
pa sploh še ni tako glasna ketna, ampak od šestaka pričakujem wruuuum brez tingl-tangl vmes :D


v glavnem, pred nakupom sem imel dva velika straha, poraba in popravila.
oba sta se izkazala za upravičena in za oba sem poskrbel sam.
poraba je pod tistim kar sem pričakoval, za popravila bom pa res moral sam skrbeti.

ampak tudi z GTi-jem je bilo pred 15, 16-imi leti enako,
živ bog ni vedel kaj in kako, dizla je znal pa vsak župnik zrihtat :lol:
pole pa sam svoj mojster in je šlo.

če se bom še kaj spomnil, bom pa napisal :D
“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.” - Mark Twain
Uporabniški avatar
ŽucMac
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 6697
Pridružen: Sr Feb 11, 2009 12:57 am

Re: Izkusnje VR6

OdgovorNapisal/-a EX dne Ne Okt 09, 2011 12:55 pm

mel vr, popravljal vr, klel čez vr,... :D

dobr motor, če ni zjahan, po podatkih ni nekaj velik navora, ampak v sami praksi se pa odlično obnese. pozabi divjanje in navijanje v visoke obrate, to vr ne mara. se pa lahko člouk pelje od 50km/h do 230 km/h v peti prestavi. poraba je relativna, spet odvisno od šoferja, pri meni je to znašalo 10,5 na sto povprečne (vas, ne-vas, avtocesta) :D

ketna je manjši problem zaradi nedostopnosti, ampak zrihtaš enkrat in imaš za kar nekaj časa mir. pač ketna 2x + šponar.
ostalo, kot so vodna črpalka, alternator in ostali agregati in rolce, ki jih poganja mikro jermen, so pa enostavno za zamenjat/popravit. govorim o golfu in ne sharanu. (mal več placa pa le je). splača se dat mal več denarja za kose beri:svečke in vžigalni kabli, potrošni materjal pri teh motorjih.
mel sem slabe izkušnje z el. napeljavo po motornem prostoru (recimo do injektorjev), pa živce mi je kraužlala sekundarna el. vodna črpalka. pa pokanje mot. glav zaradi pregrevanja.

je pa v vsakem primeru to kruzr in ne divjak [smilie=auto.gif]
Bitte keine Schlaumeier, Reifentreter, Probefahrtgeile, Motor An- und Ausmacher und Neuwagenfetischisten!
Uporabniški avatar
EX
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 266
Pridružen: Pe Jun 15, 2007 12:29 am
Kraj: oberkrain
Avto: Golf II Gti 16v

Re: Izkusnje VR6

OdgovorNapisal/-a test dummy dne Ne Okt 09, 2011 2:27 pm

vozim t4 vr6 103 kw,

po 430000 kilometrih dela tiho kot nov, poraba dobrih 12 litrov plina na 100 kilometrov, vozžnja tiha in prijetna, glih zmogljiv v primerjavi s podobno močnimi TDI ta motor ni, gre pa po ravnem okrog 190 in kar se tiče pospeševanja in prožnosti primerljiv z naprimer z navadnimi avti z okrog 1,6 do 1,8 litra prostornine. Kar se tiče samega agregata ne pije olja in nikjer ne pušča. Bo pa treba ohišje termostata zamenjat ker malo solzi. Ta motor je v pravih rokah lahko večen, je pa verjetno res, da v golfih dobrega ni lahko najti.
Sicer sem tudi sam že kar precej kopal po njemu ampak glede na kilometri nič pretresljivega, blo je treba zrihtat glavo, pa zdejle se neka rolca mikro jermena sliši. Vmes je nekaj trokiral in po menjavi vseh kablov in špule se je izkazalo, da je bil problem v bistvu v glavi. Zamenjal sem še dve šobi vbrizga, termostati in termo tipala pa so itak klasika pri teh motorjih.
Okrog tega motorja je res, da večina mehanikov o njem nima pojma, sploh pa ne na pooblaščenih servisih. Na Porše ljubljana so majstri ugotovili, da je preskočila ketna in je iz faze, ko sem se sam poglobil vanj sem ugotovil, da je problem v konektorju na loputi vbrizga. Motor je precej občutljiv na kakšen slabši bencin.
Sam sem se ga najbolj bal prav zaradi porabe ampak sem ga že velikrat dobil precej pod 10 litrov, ampak je treba res lepo pelat. Glede na to da gre za kombi težek skoraj dve toni se mi zdi to malo. Vseeno sem ga predelal na plin ker se veliko vozim. Verjetno pa se s plinom vozim celo ceneje kot bi se s primerljivim dizlom v takem avtu.
Ta motor je bolj kot za divjanje primeren za udobno lagodno vožnjo, da se pa z njim tudi res hitro peljat, na avtocestah bre problemov prenese na stotine kilometrov tudi v višjih obratih. osebno sem z njim zadovoljen in ga priporočam tistim, ki so se dirkanja od semaforja do semaforja že naveličali.
Uporabniški avatar
test dummy
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 485
Pridružen: To Jun 29, 2010 1:24 am
Kraj: lj
Avto: vw VR6

Re: Izkusnje VR6

OdgovorNapisal/-a Slicker dne Ne Okt 09, 2011 11:06 pm

tle bi se dalo debatirat...
poskočen ni, ti lahko že prec povem. izpod 4000rpm ni nobenga življenja od njega. tako kot je ex reku se da z v peti peljat od 50km/h naprej, da dosežeš 50-200 v peti pa zna zeeeeeeeeelo trajat. sploh do 150, dokler ne doseže 4000rpm, pol pa je nahitr na 200. problem je tudi ta, ko je rekel Žuc, ker noben teh motorjev ne pozna. jaz sem vprašal malo morje mehanikov in vsi znajo teoretizirat, zrihtat pa noben. ob primernem vzdrževanju bi mogu motor delat 400.000 zlahkoto pomoje v kolikor ni zgonjen. moj ima 220.000km in ni videt da bi bil do zdj kdaj motor odpiran, niti ne pije olja, niti ne kadi.
vzdrževanje kot se za tak avto spodobi niti ni tako drago če ne šteješ goriva. Če se pa prej za njega ni skrbelo pa znajo na koncu ratat ogromno številke. avto dela pravilno le na originalne senzorje na glavi(30€/kom) in na originalne kable (250€). svečke NGK BKR5EKU sicer niso nek strošek (cca. 6€/kom), filtri so malenkost dražji kot pri običnem golfu, bremze so tut čist obične kot pri golfu 4 ipd.
poraba... najmanj sem imel do zdaj 8.2 (20km)1, največ 22 (5km). povprečje je skoz nekje na 10.5 - 11L/100km, s tem da ga precej božam. če bi ga vozil skoz na 4000rpm+ bi bila poraba okol 15L. uglavnem pije preveč glede na to kaj da od sebe. je pa tako kot je EX omenil kruzer, ne pa dirkač. Avto z brutalnim zvokom za kruzat in uživanje v vožnji če vse dela. Men je sam motor zdj ko je poštiman ok, ampak kupil pa ga še enkrat definitivno nebi več.
Uporabniški avatar
Slicker
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1210
Pridružen: Po Maj 28, 2007 2:15 pm
Kraj: okolica Trebnjega
Avto: Golf VR6

Re: Izkusnje VR6

OdgovorNapisal/-a MERKLIN dne Ne Jan 08, 2012 4:48 pm

VR- je tombola. Kot so napisali prejšni uporabniki je dosti odvisno od tega kakšen avto sploh dobiš v roke. Najbolj me razpizdi ko poslušam jamrat lastnike, ki so za svoje VR-e odšteli 2k €, ga celo leto tereli do daske, brez vzdževanja, pol pa je kar naenkrat začelo crkovat vse po vrsti.Pol je pa najlažje jamrat kako zelo zanič je VR motor. Takrat ko sem jaz kupoval mojega, sem prevozil celo slovenijo in je med 10-timi kanditati moj edini kazal potencial za dober avto, čeprav sem vložil v njega več kot me je stal sam avto, da ne govorimo klko je v njega vložil Bine.
Za moje pojme je VR motor, ki ti ponuja veliko užitkov, veselja ob vožnji in vsekakor z tem avtom spoznaš osebje na bencinskih črpalkah.

Če kupuješ, kupi dober primerek, saj nek razjeban VR lahko postane tvoja najhuša nočna mora.

Lp Merklin.
Uporabniški avatar
MERKLIN
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 746
Pridružen: Ne Feb 18, 2007 3:11 pm
Kraj: Štajerc
Avto: VW Corrado G60

Re: Izkusnje VR6

OdgovorNapisal/-a fritz dne Ne Jan 08, 2012 5:27 pm

saj nek razjeban VR lahko postane tvoja najhuša nočna mora


merklin, v dobro voljo si me spravil :D
Uporabniški avatar
fritz
Wheel whore
 
Prispevkov: 13403
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 10:52 pm
Kraj: tanajtabujsiklima
Avto: Golf Rallye G60

Re: Izkusnje VR6

OdgovorNapisal/-a jinx82 dne Ne Jan 08, 2012 6:38 pm

:lol: :lol:

Meni je najhujši ta del:

MERKLIN napisal/-a:...in vsekakor z tem avtom spoznaš osebje na bencinskih črpalkah.
Uporabniški avatar
jinx82
Mati bwožja
 
Prispevkov: 12580
Pridružen: To Jan 24, 2006 11:57 pm

Re: Izkusnje VR6

OdgovorNapisal/-a Slicker dne Ne Jan 08, 2012 7:27 pm

Dj dj tok hudo pa spet ni. Da se vozit za 9litrov, se da pa tut za 15 zlahkoto :)
Uporabniški avatar
Slicker
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1210
Pridružen: Po Maj 28, 2007 2:15 pm
Kraj: okolica Trebnjega
Avto: Golf VR6

Re: Izkusnje VR6

OdgovorNapisal/-a Cox dne Po Jan 09, 2012 2:38 am

Da se ze ja .. samo da se morm z vr-jem vozit z 9l grem raje na avtobus.
Kaj bi šparali, tak nikol neomo trošli ..
Uporabniški avatar
Cox
UPORABNIK S KRAVO
 
Prispevkov: 2896
Pridružen: Po Dec 08, 2008 8:21 pm
Kraj: Maribor
Avto: type 3

Re: Izkusnje VR6

OdgovorNapisal/-a ŽucMac dne Po Jan 09, 2012 3:02 am

Cox napisal/-a:Da se ze ja .. samo da se morm z vr-jem vozit z 9l grem raje na avtobus.


kupiš vr-bus.
“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.” - Mark Twain
Uporabniški avatar
ŽucMac
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 6697
Pridružen: Sr Feb 11, 2009 12:57 am

Re: Izkusnje VR6

OdgovorNapisal/-a GOMK316V dne Po Jan 09, 2012 12:29 pm

Merklin zelo lepo povedano :D
GTI je v redu star ali nov.
TDI je pa za reveze ker pije ful premal.
Uporabniški avatar
GOMK316V
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 2618
Pridružen: Sr Jan 21, 2009 9:30 pm
Kraj: V narocj Gorenskh planin
Avto: Golf3 16v,vw Käfer 1300 1968

Re: Izkusnje VR6

OdgovorNapisal/-a 4m4t3r dne Po Jan 09, 2012 9:31 pm

mislim da vr6 niti ni tak slabo poskočen avto proti recimo mojem 2.8 cabrio ki ima enako konjev kot vr..
THATS ME---->>>> THATS ME

d(>_<)b Was ist besser als sex? Audi V sechs!!!
Audi 80 Cabrio 2.8 & Audi A6 c4 2.5 TDI d(>_<)b
Uporabniški avatar
4m4t3r
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 3231
Pridružen: Po Dec 18, 2006 10:31 pm
Kraj: Pettau aka. Ptuj
Avto: Audi 80 Cabrio 2.8 & A6 2.5

Re: Izkusnje VR6

OdgovorNapisal/-a Gloga dne Po Jan 09, 2012 9:45 pm

Tvoj cabrio pa ima koliko kil? :) Drugace pa vr in v6 mata skupnega samo stevilo cilindrov in ventilov.
Oh Nein, die Manta's!
Uporabniški avatar
Gloga
Blazen na cvick
 
Prispevkov: 5239
Pridružen: Sr Feb 01, 2006 3:22 am
Kraj: Scheraunitz
Avto: '97 Henri Lloyd Yachting

Re: Izkusnje VR6

OdgovorNapisal/-a 4m4t3r dne Po Jan 09, 2012 9:51 pm

Gloga napisal/-a:Tvoj cabrio pa ima koliko kil? :) Drugace pa vr in v6 mata skupnega samo stevilo cilindrov in ventilov.

moj cabrio nekje 1450kg :) kolko pa ma golf? kurc moj ma 12 ventilov vr6 ma 24 ne?
THATS ME---->>>> THATS ME

d(>_<)b Was ist besser als sex? Audi V sechs!!!
Audi 80 Cabrio 2.8 & Audi A6 c4 2.5 TDI d(>_<)b
Uporabniški avatar
4m4t3r
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 3231
Pridružen: Po Dec 18, 2006 10:31 pm
Kraj: Pettau aka. Ptuj
Avto: Audi 80 Cabrio 2.8 & A6 2.5

Re: Izkusnje VR6

OdgovorNapisal/-a Slicker dne Po Jan 09, 2012 9:54 pm

ne, vr6 v golfu 4 ma 24ventilov. v trojki ma pa 12V. moj ma okol 1200kil po prometni če mam prov v spominu.
Uporabniški avatar
Slicker
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1210
Pridružen: Po Maj 28, 2007 2:15 pm
Kraj: okolica Trebnjega
Avto: Golf VR6

Re: Izkusnje VR6

OdgovorNapisal/-a 4m4t3r dne Po Jan 09, 2012 10:12 pm

Slicker napisal/-a:ne, vr6 v golfu 4 ma 24ventilov. v trojki ma pa 12V. moj ma okol 1200kil po prometni če mam prov v spominu.

aa hvala zdaj pa bom vedo enkrat za vselej
THATS ME---->>>> THATS ME

d(>_<)b Was ist besser als sex? Audi V sechs!!!
Audi 80 Cabrio 2.8 & Audi A6 c4 2.5 TDI d(>_<)b
Uporabniški avatar
4m4t3r
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 3231
Pridružen: Po Dec 18, 2006 10:31 pm
Kraj: Pettau aka. Ptuj
Avto: Audi 80 Cabrio 2.8 & A6 2.5

Re: Izkusnje VR6

OdgovorNapisal/-a ŽucMac dne Po Jan 09, 2012 10:21 pm

4m4t3r napisal/-a:
Slicker napisal/-a:ne, vr6 v golfu 4 ma 24ventilov. v trojki ma pa 12V. moj ma okol 1200kil po prometni če mam prov v spominu.

aa hvala zdaj pa bom vedo enkrat za vselej



moj ma pa 1.700 pa še mal :wink:
“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.” - Mark Twain
Uporabniški avatar
ŽucMac
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 6697
Pridružen: Sr Feb 11, 2009 12:57 am

Re: Izkusnje VR6

OdgovorNapisal/-a 4m4t3r dne Po Jan 09, 2012 10:39 pm

ŽucMac napisal/-a:
4m4t3r napisal/-a:
Slicker napisal/-a:ne, vr6 v golfu 4 ma 24ventilov. v trojki ma pa 12V. moj ma okol 1200kil po prometni če mam prov v spominu.

aa hvala zdaj pa bom vedo enkrat za vselej



moj ma pa 1.700 pa še mal :wink:

čuj če bi fukno vse rezervne dele ke si jih voziš polek bi jih mel ziher 1500 :lol:
THATS ME---->>>> THATS ME

d(>_<)b Was ist besser als sex? Audi V sechs!!!
Audi 80 Cabrio 2.8 & Audi A6 c4 2.5 TDI d(>_<)b
Uporabniški avatar
4m4t3r
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 3231
Pridružen: Po Dec 18, 2006 10:31 pm
Kraj: Pettau aka. Ptuj
Avto: Audi 80 Cabrio 2.8 & A6 2.5

Re: Izkusnje VR6

OdgovorNapisal/-a ŽucMac dne Po Jan 09, 2012 10:58 pm

kakšne rezervne dele zdej misliš ?

vr-krap ima po prometni 1.715kg.

kar ga furam - cca 18.000km - sem zamenjal regulator tlaka bencina, crank-senzor, senzor temperture olja,
eno žarnico v armaturi in eno H4 v sprednjem žarometu plus materijal porabljen za servis.


kjet si ti zej pobral da furam neke rezevne dele mi ni lih jasno [smilie=blink.gif]

:roll:



kolkor sem imel od začetka pomislekov zaradi porabe in registracije,
teh strahov ni več in mi tud pod razno ni žal da sem ga vzel.

zimska poraba je resda precej višja od poletne, ampak po servisu in resetiranju kompa,
sem na zimski porabi striktno po mestu okoli 12l, če naredim kak km po obvoznici, pa na 10l.

in mestna vožnja v LJ pomeni "prva, druga, stop, prva, druga, stop...", za 5km porabiš od pol ure do 45min :wink:
“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.” - Mark Twain
Uporabniški avatar
ŽucMac
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 6697
Pridružen: Sr Feb 11, 2009 12:57 am

Re: Izkusnje VR6

OdgovorNapisal/-a Jurtz dne Po Jan 09, 2012 11:02 pm

ej prdec stari, endi te mal zajebava, ti pa takoj v napad :lol:
Uporabniški avatar
Jurtz
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 11471
Pridružen: To Jan 24, 2006 10:32 pm
Avto: '08 Golf GTI, '02 Polo Gr. A

Re: Izkusnje VR6

OdgovorNapisal/-a ŽucMac dne Po Jan 09, 2012 11:02 pm

moram upravičit nick-name :mrgreen:
“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.” - Mark Twain
Uporabniški avatar
ŽucMac
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 6697
Pridružen: Sr Feb 11, 2009 12:57 am

Re: Izkusnje VR6

OdgovorNapisal/-a 4m4t3r dne Po Jan 09, 2012 11:05 pm

lool žuc prav si se razpiso heheh heco sn se ja jebote :)
THATS ME---->>>> THATS ME

d(>_<)b Was ist besser als sex? Audi V sechs!!!
Audi 80 Cabrio 2.8 & Audi A6 c4 2.5 TDI d(>_<)b
Uporabniški avatar
4m4t3r
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 3231
Pridružen: Po Dec 18, 2006 10:31 pm
Kraj: Pettau aka. Ptuj
Avto: Audi 80 Cabrio 2.8 & A6 2.5

Re: Izkusnje VR6

OdgovorNapisal/-a GOMK316V dne To Jan 10, 2012 1:12 am

Moj jih ma pa sam se slabih 300 kil ce se lih gremo kdo ma ...... al kako ze to gre :lol:
GTI je v redu star ali nov.
TDI je pa za reveze ker pije ful premal.
Uporabniški avatar
GOMK316V
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 2618
Pridružen: Sr Jan 21, 2009 9:30 pm
Kraj: V narocj Gorenskh planin
Avto: Golf3 16v,vw Käfer 1300 1968

Naslednja

Vrni se na Splošni pogovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov