Problemi s forumom

Mnenja, pripombe, komentarji, predlogi, ... o spletni strani in forumu

Re: Problemi s forumom

OdgovorNapisal/-a BureK dne Sr Jun 25, 2014 4:43 pm

nabira minus točke
Uporabniški avatar
BureK
Z jogurtom
 
Prispevkov: 10874
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 12:34 pm
Kraj: predor Markovec
Avto: Rallye Golf

Re: Problemi s forumom

OdgovorNapisal/-a ŽucMac dne Ne Jul 13, 2014 11:09 am

BureK napisal/-a:če je tako, potem so oni vsi opravljali svoje delo. ker je v ekipi bilo le par moderatorjev, ki ne morejo bit 24/7 za računalnikom in brisat stvari, se jih pobriše prvič ko se jih vidi. nevem zdaj točno na kaj ciljaš s temi zaljivimi komentarji, ki niso bili zbrisani, ampak v zadnjem letu je fritzl pobrisal 90% mojih postov...


točno te komentarje sem imel v mislih.


BureK napisal/-a:čtako da jaz zdaj ne vem zakaj se tolko trudiš tle težit, ker zgleda kot da so tebe pravkar vrgli iz ekipe a ne fritzla, in sploh ne vem kaj vlečeš vn te pravne tekste in navajaš možnosti za tožbe ?


ne težim.
le z argumenti spodbijam jurčeve trditve, da ekipa (administrator, moderatorji, globalni moderatorji in skrita ekipa) ne odgovarjajo za to kar se piše na forumu. če admin (in ostali, glej besedilo v oklepaju zgoraj) ne ukrepajo ob postih, ki so žaljivi na način kot sem napisal v enem od prejšnjih postov, so kazensko odgovorni za omogočanje npr. širitve sovražnega govora, ali kršitve nedotakljivosti pravice do politične in verske opredelitve, žaljivke, ipd, saj veš kaj si pisal.
in to nima nobene veze s tožbami.

eno je tožba, drugo je kršenje zakona.

kot bi rekel novi globalni moderator: mucek, internet ni izključen iz kazenske zakonodaje.


BureK napisal/-a: kot da imaš ti kake veze v celi gužvi in kot da je tebe kdo kdaj užalil in pustil žalive komentarje cel mesec na prvi strani favdla.


hvala bogu, res nimam veze z vašimi drkanji.
razen tega da moramo uporabniki brati pranje vašega umazanega perila, vi pa pričakujete da bomo tiho ?
hehe, louis_armstrong_what_a_wonderful_world pa te fore.

in ja, nekdo iz vaše vele-ekipe me je užalil kmalu po tem ko sem vstopil na favdl-forum in se nikoli ni opravičil.
samo jaz ne obmetavam tega modelčka v vaši bivši ekipi z nekimi vzdevki tako kot ti, ki ne sodijo niti na pravni forum kaj šele tu, čeprav je tisti žaljivi post (pa tudi drugi), še vedno objavljen.


BureK napisal/-a:ali si se postavil v vlogo fritzlovega advokata ? zakoniti zastopnik pa take fore ?


ne poznam nobenega fritzla, razen če misliš tistega, ki je v avstriji sedi v zaporu zaradi ugrabitve dekleta, ki ga je imel zaprtega v kleti ? ne, nisem ne advokat ne zakoniti zastopnik tega izprijenca.

pa ti, čigav odvetnik in zakoniti zastopnik si ti, da lahko neomejeno in brez posledic pišeš in žališ po forumu ?
“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.” - Mark Twain
Uporabniški avatar
ŽucMac
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 6697
Pridružen: Sr Feb 11, 2009 12:57 am

Re: Problemi s forumom

OdgovorNapisal/-a BureK dne Ne Jul 13, 2014 1:50 pm

[smilie=zeppelin.gif]
ŽucMac napisal/-a:točno te komentarje sem imel v mislih.


ŽucMac napisal/-a:ne težim.


dej ala fritza pod roko na en sprehod po hribih pa dej mir.
Uporabniški avatar
BureK
Z jogurtom
 
Prispevkov: 10874
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 12:34 pm
Kraj: predor Markovec
Avto: Rallye Golf

Re: Problemi s forumom

OdgovorNapisal/-a BureK dne Ne Jul 13, 2014 1:53 pm

le z argumenti spodbijam jurčeve trditve, da ekipa (administrator, moderatorji, globalni moderatorji in skrita ekipa)

Slika
Uporabniški avatar
BureK
Z jogurtom
 
Prispevkov: 10874
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 12:34 pm
Kraj: predor Markovec
Avto: Rallye Golf

Re: Problemi s forumom

OdgovorNapisal/-a ŽucMac dne Po Jul 14, 2014 7:36 am

BureK napisal/-a:le z argumenti spodbijam jurčeve trditve, da ekipa (administrator, moderatorji, globalni moderatorji in skrita ekipa)

Slika


kaj je burči, te glavca boli pa jo malo podpiraš in odebeljeno citiraš da še poudariš bedarije ?
lej no, skoraj si ne bi mislil da se bova strinjala ampak ti dam prav,
zato še dupla palma od mene za te izraze ki si jih odebeljeno citiral :lol:

Slika



samo zate burči pa trupla palma, ker si mislil da sem jaz tolko butast da sem si to izmislil :lol:

Slika

Slika

vsaka čast :lol: :lol: :lol:


zdaj pa kot pravi novi globalni moderator "over and out!", ker je tema o problemih na forumu,
midva pa smetiva tukaj kjer je prostor za reševanje problemov na forumu :wink:

[smilie=biggrin.gif]
“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.” - Mark Twain
Uporabniški avatar
ŽucMac
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 6697
Pridružen: Sr Feb 11, 2009 12:57 am

Re: Problemi s forumom

OdgovorNapisal/-a eugene dne Po Apr 25, 2022 9:19 pm

Daj Jurtz pobriši to nesnago od viagre ven. Kaj nebi naredili nek revival foruma
Kaj dvojke so totalnonpase al kaj?
"Try not. Do. Or do not. There is no try." - Master Yoda
Uporabniški avatar
eugene
Valček s.p.
 
Prispevkov: 3819
Pridružen: To Avg 08, 2006 2:21 pm
Kraj: Vukojebina
Avto: Mk1 gti, hrošč '67, volvo 145 in 245 superpolar

Re: Problemi s forumom

OdgovorNapisal/-a Jurtz dne Ne Okt 22, 2023 6:04 pm

[smilie=zeppelin.gif]

evo, sem popucal mal... Bureku sem dal moderator pravice, tako da bo zdej on za to skrbel... če je še kak interesent, pa kar povejte... jaz nimam ravno na pretek časa, niti pretirane motivacije urejati teh zadev več...
Uporabniški avatar
Jurtz
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 11471
Pridružen: To Jan 24, 2006 10:32 pm
Avto: '08 Golf GTI, '02 Polo Gr. A

Prejšnja

Vrni se na O spletni strani in forumu

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov