1.6 boxer

Prodaja avtomobilov, rezervnih delov, opreme, ...
Pravila foruma
Mali oglasi

- Avtor oglasa naj že v naslov sporočila (zadeva/subject) napiše tekst, iz katerega je razvidno kaj je naprodaj oziroma kaj se išče.
- Avtor oglasa naj v tekstu PODROBNO OPIŠE kaj točno prodaja / kupuje / išče. Slika, pa čeprav simbolična, je zelo zaželjena.
- Avtor naj za vsak artikel odpre svoj oglas, razen v primeru ko prodaja več artiklov istega tipa (naprimer več platišč).
- Zgolj povezava na oglas nekam drugam je nepopolen oglas in bo izbrisan. Lahko pa je povezava dodana k ostalemu kar je zgoraj navedeno.
- Okvirna cena je obvezna, v primeru da gre za atrikel z nedoločeno ceno naj avtor vsaj nakaže cenovni razred.
- Avtor naj pusti ustrezne kontaktne podatke, oziroma naj pove kje in kdaj je dosegljiv.
- Ko je predmet malega oglasa prodan / kupljen, naj avtor oglasa to v temi tudi jasno pove, da se teme neaktivnih oglasov lahko zaklenejo.
- Neprimerne debate, prerekanja o ceni, razna nakladanja in posti, ki ne bodo direktno v povezavi z oglasom bodo brez opozorila izbrisani!
- Nepopolni oziroma neprimerni oglasi bodo brez opozoril izbrisani!

Komercialni oglasi so dovoljeni le v primeru predhodnega dogovora z Ekipo. Če želite na Favdl.net forumu objavljati komercialne oglase oziroma oglaševati svoje izdelke, nam pišite na e-mail naslov info@favdl.net.

1.6 boxer

OdgovorNapisal/-a Audi user dne To Dec 27, 2016 11:54 am

Prodal bi motor ki sem ga začel gradit zase pa mi s časom nikakor ne gre skoz in zadeva stoji že vsaj 5 let. Blok je od 1.3 dvokanalca. Glave sem kupil nove za katere sem takrat odštel 400EUR, odmična ni serijska ampak neka tuning in nevem kolk stopinjska ker je nisem kupil jaz je pa v primerjavi z originalno očitna razlika. Blok je sestavljen z novimi ležaji in dročniki. Nova (širša) oljna črpalka, novi batni obročki. Glave še niso fiksne tak da se da videt tud cilindre ki so še super in pravtako bati. Zraven sta tud dva dvojna dollorto DRLA36. Plehovje in kar je tega... Skratka motor ima potencijal za vsaj 80-90PS.
Cene ne vem ker je takih oglasov malo ali nič. Predstavljam si da zaslužil ne bom na njem :D Zato zbiram ponudbe in če se mi bo zdelo kaj od ponujenega primerno se lahko dogovorimo. Če je kaj pametnega za kompenzacijo lahko gre tudi v to smer. Seveda pa imam tud hrošča posledično viška če koga interesira. Bil je na novo pobarvan in je še vedno skoraj v takem stanju. Le prednji blatniki so za barvanje ker sem jih širil z rolanjem... Na njem so kolesa 17" in diski 4X pa prednja nastavljiva prema. Notranjost delno gotova. Metalik moder 1200 iz leta 75.
Bencin
Uporabniški avatar
Audi user
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 62
Pridružen: To Feb 09, 2016 5:12 pm
Kraj: Celje
Avto: Audi 80 Cabriolet, Audi 200

Re: 1.6 boxer

OdgovorNapisal/-a Audi user dne Sr Mar 01, 2017 8:45 am

Up
Bencin
Uporabniški avatar
Audi user
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 62
Pridružen: To Feb 09, 2016 5:12 pm
Kraj: Celje
Avto: Audi 80 Cabriolet, Audi 200


Vrni se na Prodam

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov

cron