golf 3 blatnik

Kupovanje avtomobilov, rezervnih delov, opreme, ...
Pravila foruma
Mali oglasi

- Avtor oglasa naj že v naslov sporočila (zadeva/subject) napiše tekst, iz katerega je razvidno kaj je naprodaj oziroma kaj se išče.
- Avtor oglasa naj v tekstu PODROBNO OPIŠE kaj točno prodaja / kupuje / išče. Slika, pa čeprav simbolična, je zelo zaželjena.
- Avtor naj za vsak artikel odpre svoj oglas, razen v primeru ko prodaja več artiklov istega tipa (naprimer več platišč).
- Zgolj povezava na oglas nekam drugam je nepopolen oglas in bo izbrisan. Lahko pa je povezava dodana k ostalemu kar je zgoraj navedeno.
- Okvirna cena je obvezna, v primeru da gre za atrikel z nedoločeno ceno naj avtor vsaj nakaže cenovni razred.
- Avtor naj pusti ustrezne kontaktne podatke, oziroma naj pove kje in kdaj je dosegljiv.
- Ko je predmet malega oglasa prodan / kupljen, naj avtor oglasa to v temi tudi jasno pove, da se teme neaktivnih oglasov lahko zaklenejo.
- Neprimerne debate, prerekanja o ceni, razna nakladanja in posti, ki ne bodo direktno v povezavi z oglasom bodo brez opozorila izbrisani!
- Nepopolni oziroma neprimerni oglasi bodo brez opozoril izbrisani!

Komercialni oglasi so dovoljeni le v primeru predhodnega dogovora z Ekipo. Če želite na Favdl.net forumu objavljati komercialne oglase oziroma oglaševati svoje izdelke, nam pišite na e-mail naslov info@favdl.net.

golf 3 blatnik

OdgovorNapisal/-a janez22 dne So Jan 02, 2016 11:41 pm

kupujem blatnik od golf 3 levega
janz
Uporabniški avatar
janez22
Novinec
 
Prispevkov: 9
Pridružen: Ne Jan 05, 2014 4:47 pm
Kraj: cerkno
Avto: golf 3

Re: golf 3 blatnik

OdgovorNapisal/-a luka1992 dne Ne Jan 03, 2016 9:59 am

na siluxu jih maš poceni , tak da dvomim da se ti splača rablenga kupit
Uporabniški avatar
luka1992
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 172
Pridružen: Sr Maj 06, 2015 10:39 am
Kraj: Zgornja Savinska,Mozirje
Avto: Volkswagen golf III GTI,TDI

Re: golf 3 blatnik

OdgovorNapisal/-a Jurtz dne Ne Jan 03, 2016 1:06 pm

rabljeni so original, ki pašejo u nulo, poceni na siluxu pa kitajski, ki jih boš vpasoval cel dan, pa še ne bo ok. ;)
Uporabniški avatar
Jurtz
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 11471
Pridružen: To Jan 24, 2006 10:32 pm
Avto: '08 Golf GTI, '02 Polo Gr. A

Re: golf 3 blatnik

OdgovorNapisal/-a luka1992 dne Ne Jan 03, 2016 1:12 pm

sem na prejšnem sem jih menjal , ker so bili rjavi in jih nism nič prej ogliheval , sam dal ličarju in so pasali u nulo kot original, vem pa ja kake kopije lahko dobiš, take da se zjokaš ko sestavljaš, lahk da sem imel srečo da sem dobil tko dobre, sm pa dal za L+D manj kot 50€ , so bili pa od Wezell al kk se reče že tej firmi
Uporabniški avatar
luka1992
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 172
Pridružen: Sr Maj 06, 2015 10:39 am
Kraj: Zgornja Savinska,Mozirje
Avto: Volkswagen golf III GTI,TDI

Re: golf 3 blatnik

OdgovorNapisal/-a janez22 dne Po Jan 04, 2016 8:50 pm

kopije odpadejo...
janz
Uporabniški avatar
janez22
Novinec
 
Prispevkov: 9
Pridružen: Ne Jan 05, 2014 4:47 pm
Kraj: cerkno
Avto: golf 3


Vrni se na Kupim

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov