Bilstein

Pomoč pri kupovanju novih in rabljenih avtomobilov in opreme, internetni oglasi, ...

Re: Bilstein

OdgovorNapisal/-a idrsko dne So Avg 24, 2013 10:32 am

aja sicer ni v vezi ampak PO UGOTOVITVAH JE NAJVEC PONARDKU BILSAJNA NA EBAY-ju smo malo pregledali za jaguarja se dobi b4 ki nikoli ni bil narjen u tovarni bilstajna itd....link:
http://www.ebay.com/itm/1995-1996-1997- ... 1087396134
gremo naprej:b6 b8 z crnim mastami ow od kje pa to: link:http://www.ebay.com/itm/Bilstein-B6-Front-Heavy-Duty-Shock-Strut-Set-BMW-E30-325iX-All-Wheel-Drive-/221264232008
in tako dalje ko spusti so pa majli da kot uvozniki a bi vi to lahko bla bla bla posli juh na ebay se so imeli Lifetime Warranty sej nobenega ne moti kje kupis pa zakaj za koliko dnarja ma bilstajn je bil drag od zmeram in zmeram, bo tko je!!!!!!!ne more bit pol cenej ali cetrino pa ista stvar ne gre.Aljosa diretor A2R jih je v teh letih ogromno prodal z enim ni blo problem eni poklicte pa vprasite ce ste v dvomih.lep dan se naprej
Uporabniški avatar
idrsko
Novinec
 
Prispevkov: 17
Pridružen: Ne Dec 23, 2012 4:41 pm
Kraj: Kobarid
Avto: Fiat Bravo

Re: Bilstein

OdgovorNapisal/-a kmetek dne So Avg 24, 2013 11:53 am

Ja Aleš se je zanimal za moje ja in mi je recimo tudi odsvetoval Amortizer-ja.

Torej Vuga naredi to tako kot se zagre? Ker glede na to, da mu povem težo na posameznem kolesu, dam zraven fedre (pač sestavljen komplet) in povem kakšno frekvenco sem izračunal, more bit stvar narejena pač v nulo, če je sposoben, ker podatke bom imel vse.

Načeloma podpiram domače firme, samo kar se tiče "dirkalne" robe pa še nisem prišel do pametnih priporočil pri nas in so mi priporočali kar direkt Bilstein :roll:
Uporabniški avatar
kmetek
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 202
Pridružen: Po Mar 19, 2012 3:08 am
Kraj: Bloke
Avto: Clio 16S + E30

Re: Bilstein

OdgovorNapisal/-a idrsko dne So Avg 24, 2013 12:30 pm

Tebi bojo v primeru odlocitve delali v italji obnova bilstajnov.Meni je vuga veckrat delal na prejsnem avtu ODPRAVLJAV NAPAKE "spustil amontizer" v enmen letu 6 krat dol.Ja ti predlozis podatke zelje oni naredijo.Ja z bilsatjon ne bos razocaran je pa dirkalne robo se pa se od rigerja 10,000€ podvozje do ohlinsa kaksen ceske varjante kw 3 itd...kontaktiraj navedeno stevilko pa bos videl kaj pa kako.Gajbo pa jurtzu oziroma ce bos su na alpi jo nesi u bokse 56 stevika:=)malo heca:=)
Uporabniški avatar
idrsko
Novinec
 
Prispevkov: 17
Pridružen: Ne Dec 23, 2012 4:41 pm
Kraj: Kobarid
Avto: Fiat Bravo

Re: Bilstein

OdgovorNapisal/-a kmetek dne So Avg 24, 2013 1:01 pm

Se pravi kontaktiram Vugo in on pošlje v IT? Ali na koga se morem direkt obrnit?

Gajbo lahko pa tud na dom dostavim, ko bodo stvari pri meni doma porihtane, oz. na avtu in stestirane, tamal problem :wink:
Uporabniški avatar
kmetek
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 202
Pridružen: Po Mar 19, 2012 3:08 am
Kraj: Bloke
Avto: Clio 16S + E30

Re: Bilstein

OdgovorNapisal/-a idrsko dne So Avg 24, 2013 3:42 pm

Ne aljoso kontaktiraj.lp
Uporabniški avatar
idrsko
Novinec
 
Prispevkov: 17
Pridružen: Ne Dec 23, 2012 4:41 pm
Kraj: Kobarid
Avto: Fiat Bravo

Re: Bilstein

OdgovorNapisal/-a kmetek dne So Avg 24, 2013 8:56 pm

Hvala [smilie=beer2.gif]
Uporabniški avatar
kmetek
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 202
Pridružen: Po Mar 19, 2012 3:08 am
Kraj: Bloke
Avto: Clio 16S + E30

Prejšnja

Vrni se na Pomoč pri nakupih

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

cron