Avtomobilski oglasi z interneta 2013

Pomoč pri kupovanju novih in rabljenih avtomobilov in opreme, internetni oglasi, ...

Re: Avtomobilski oglasi z interneta 2013

OdgovorNapisal/-a BureK dne Ne Dec 08, 2013 8:12 pm

4m4t3r napisal/-a:toti avto je tam dobo za đabe tu pa če obogatet sto kanto..jao jao..


[smilie=beer2.gif]
Uporabniški avatar
BureK
Z jogurtom
 
Prispevkov: 10874
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 12:34 pm
Kraj: predor Markovec
Avto: Rallye Golf

Re: Avtomobilski oglasi z interneta 2013

OdgovorNapisal/-a RedEvil dne Po Dec 09, 2013 12:27 am

BureK napisal/-a:
4m4t3r napisal/-a:toti avto je tam dobo za đabe tu pa če obogatet sto kanto..jao jao..


[smilie=beer2.gif]


Fanti dejstvo je to da tudi pri nas za 1500 € ne dobis nic pametnega, oziroma dobis-rjavo.Pogledau sm ene par twingotow za kolega do 1700 €, vse rjavo in za povrh se brez servota in klime!
Uporabniški avatar
RedEvil
Fasader
 
Prispevkov: 1247
Pridružen: Ne Nov 18, 2007 1:46 am
Avto: VW MK3 GTI Juby,Jetta TDI

Re: Avtomobilski oglasi z interneta 2013

OdgovorNapisal/-a GOMK316V dne Po Dec 09, 2013 12:43 am

Dobr sej avtomobile res nima slabe če gledamo na ohanjenost samo tele cene so pa ... , dobr da sploh kej proda, če gledamo na komplet situacijo ta moment.
GTI je v redu star ali nov.
TDI je pa za reveze ker pije ful premal.
Uporabniški avatar
GOMK316V
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 2618
Pridružen: Sr Jan 21, 2009 9:30 pm
Kraj: V narocj Gorenskh planin
Avto: Golf3 16v,vw Käfer 1300 1968

Re: Avtomobilski oglasi z interneta 2013

OdgovorNapisal/-a RedEvil dne Po Dec 09, 2013 12:52 am

Pa sej ti pravim da za 1500€ nimaš kaj praskat dost pri nas!Sej se da še kak € zbit.Pa tudi zaslužit je treba kak € otkrito povedano za 150€ (sam problem je spet slovenska fovšarija, nedaj bože da bi človk kaj zaslužu ne)nebi šu iz Italije uvažat avta,ker ni računice,je treba € da ga najdeš in pol da ga kupiš, sam kolk je meni znano niso ni tile golfi po 300€.

Je pa tako,najdeš pri nas golfa 3 ni problema jih je k blata tudi cene za rjo so zanimive :D Po drugi strani so pa želje,nekdo ki bi rad tako pa tako in prinas ni več,je to to :!:

aja burek zici so 100posto od GT-ja


evo en lep primer,prinas gre za 2k€ [smilie=beer2.gif] Prava prilika :D

http://www.autoscout24.it/Details.aspx?id=241516050&asrc=st
Uporabniški avatar
RedEvil
Fasader
 
Prispevkov: 1247
Pridružen: Ne Nov 18, 2007 1:46 am
Avto: VW MK3 GTI Juby,Jetta TDI

Re: Avtomobilski oglasi z interneta 2013

OdgovorNapisal/-a test dummy dne Po Dec 09, 2013 1:42 am

pa saj danes dobiti 15+ let starega golfa, pa da ni vsaj malo 'upgrade'-an je itak umetnost. Drugač pa če mu tole ceno še za kakšnih 200 evrov zglihaš vsaj po slikah sodeč dobiš super golfa. Ni to neki model golfa da bi drkal na njega, ampak da ga pa nek povprečen ata kupi sinu ali hčerki ko naredi izpit se zdi pa tole čisto super opcija. Zgleda lep, če je realen glede kilometrov kakšnih hudih vlaganj ne bo, oprema je dobra. Krasen avto.
Res je da ni ravno poceni, ampak osebno bi, če bi kupoval kaj takega raje dal tud kakšnih 300 evrov več, kot pa da se pol jebem z nekimi globinskimi čiščenji, peskanji felten, auspuhi in drugimi 'sitnicami'. Saj ne da je to malo denarja (tistih 300 evrov mislim), ampak toliko denarja mimogrede zabiješ za neke brezvezne malenkosti, ali pa na koncu dneva v oštariji.

Pa ne mislim samo konkretno tega avtomobila. Mislim na vsak približno tak avto za približno tak denar.
Uporabniški avatar
test dummy
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 485
Pridružen: To Jun 29, 2010 1:24 am
Kraj: lj
Avto: vw VR6

Re: Avtomobilski oglasi z interneta 2013

OdgovorNapisal/-a BureK dne Po Dec 09, 2013 12:50 pm

Fantje samo ne si mislit, da v Italiji ni švercerjev in muljatorjev, ki popravljajo karambolirane avte in menjavajo kose, čistijo, perejo, polirajo in prodajajo za več denarja. prej bi reku, da se je cel svet naučil od njih, te trgovske trike, kot pa obratno...pa še ena stvar - tisti ki ima možnost večkrat letno skočit do italije pogledat malo situacijo mu je jasno, da v celem polotoku ni tolko dobro ohranjenih golfov kolko jih je tale pripelja za prodajo. se pa da marsikater avto zrihtat da zgleda dosti lepši in se skrijejo vse napake ki jih je nabral v vseh teh letih.
v zadnjem letu sem v Ankaranu videl dva starčka s trojkami GTI. en je bil nek zelenkast metaln s sprednjim desnim blatnikom zmečkanim in drugi je bil take metalno plave z zadnjim levim zmečkanim. sej to pihneš v barvo pri frendu za 200€ in spoliraš ga na roke ob biri čez vikend in naslednji teden je avto "nikad lupan - nikad farban". Ne rečem da so avti slabi ali da so dragi, samo ne mi tle sanjat kot otroci z odprtimi očmi, da so to res neki super ohranjeni avti brez napak. tej švercerji se fajn potrudijo skrit vse znake starosti .

RedEvil napisal/-a:aja burek zici so 100posto od GT-ja


nevem kdo se še spomne ko je golf GT imel 1.8 motor ? "stari" GT bi se mu lahko reklo, ker je potem prišel tale 1.6 mlinček vn.

Ko so začeli prodajat Mk3 so imeli vsi navadni golfi tiste ravne "klopca" sedeže, GTI je imel "recarote" (ki so navadni športni in ne tisti Recaroti ki jih poznamo vsi mi. Če ste se kdaj vprašali zakaj so spodnji deli teh sedežev vsi isti) plus za doplačilo "tapravi" Recaroti (z bolj izraženimi ledvenimi deli).
Golfi GTI in VR6 so imeli črne štop lampe in obrobe blatnikov za razliko od vseh ostalih golfov ampak se je stvar spremenila bolj ko smo se približevali koncu proizvodnje tega modela in zato imajo golfi 1.4 '97 že skoraj komplet GTI opremo. torej obrobe blatnikov, črne štop lampe, športni sedeži, sivi števci itd itd.

Tej sedeži, ki imajo še Skaj na robu, so iz stare šole športnih sedežev in so bli v prvih generacijah mk3 GT z 1.8 motorjem. Sedeži iz mk2 so ZELO podobni tem sedežem iz starega GT-ja.
Uporabniški avatar
BureK
Z jogurtom
 
Prispevkov: 10874
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 12:34 pm
Kraj: predor Markovec
Avto: Rallye Golf

Re: Avtomobilski oglasi z interneta 2013

OdgovorNapisal/-a RedEvil dne Po Dec 09, 2013 3:20 pm

Burči malo si internet obrni pa boš vidu da maš pohn kuhac teh GT-jev s temi sedeži letnik 1996 po italiji in dvomim, da so jih vsi menjali.

Lej kupu sm dva golfa od njega in pri prvem je bil pokrov motorja barvan, pri tem drugem je pa pri zadnjem desnem blatniku en delček barvan drugo je vse v orginalu in v prvi barvi.Drgač pa mislim da se italjani ukvarjajo z malovečjimi posli kot pa z mk3 do 1000€.In to da je avto od prvega lastnika tudi nekaj pomeni.Treba se je malo zapeljat po italiji da ga najdeš, ne čaka te desetka na prvem odpadu k se pripelješ vrjemi.Sm že sam nekaj pleha dau čez :D
Uporabniški avatar
RedEvil
Fasader
 
Prispevkov: 1247
Pridružen: Ne Nov 18, 2007 1:46 am
Avto: VW MK3 GTI Juby,Jetta TDI

Re: Avtomobilski oglasi z interneta 2013

OdgovorNapisal/-a Jurtz dne Po Dec 09, 2013 3:30 pm

sam še čakam da en montira not volan z rdečmi šivi in reče da je jubi :lol:
Uporabniški avatar
Jurtz
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 11471
Pridružen: To Jan 24, 2006 10:32 pm
Avto: '08 Golf GTI, '02 Polo Gr. A

Re: Avtomobilski oglasi z interneta 2013

OdgovorNapisal/-a BureK dne Po Dec 09, 2013 3:43 pm

Res ko pogledaš italjanski trg, imajo te zastarele sedeže. samo italjanski trg ni merilo za to kar mati nemčija naredi.

http://www.autoscout24.it/Details.aspx? ... 98&asrc=st GTI sedeži

http://www.autoscout24.it/Details.aspx? ... 86&asrc=st tale ima od GT-ja stari tip sedeža (popravil*)

http://www.autoscout24.it/Details.aspx? ... 69&asrc=st tale je '97 in ima novejši tip sedeža

http://www.autoscout24.it/Details.aspx? ... 65&asrc=st '97 s klopca sedeži

http://www.autoscout24.it/Details.aspx? ... 71&asrc=st '97 stari sedeži


kdo je pameten in kdo je glup, ne vem. Hočem samo povedat, da je treba pomislit kdaj, da se je res dogajalo SVAŠTA s temi avti v vseh teh letih. največji problem je v temu da Golf pride iz fabrike drag in ostane drag dokler ga ne pelješ na odpad prodat po kosih. Golf je avto, ki ohranja svojo vrednost in ga lahko po desetih letih kupiš za drobiš in čez par let ga prodaš za trikrat večjo ceno. Tega se zavedajo tudi lastniki, ki raje uložijo par 100€ v sedeže in volane iz drugega avta iz odpada zato da prodajo svoj avto po višji ceni, ker tako lahko tudi skrijejo obrabljenost sedežev in volanov in menjalnih ročic, zato da spustijo kilometre in ga prodajo kot avto muzejske vrednosti.
Zadnjič spremenil BureK, dne Po Dec 09, 2013 3:49 pm, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
BureK
Z jogurtom
 
Prispevkov: 10874
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 12:34 pm
Kraj: predor Markovec
Avto: Rallye Golf

Re: Avtomobilski oglasi z interneta 2013

OdgovorNapisal/-a BureK dne Po Dec 09, 2013 3:46 pm

Italjani so največji trgovci na svetu.

če te bo kdo nategnu pri trgovanju s kako robo, te bo Italjan sigurno.

iz nemčije preko eBaya že leta in leta naročam robo in vedno je prišlo vse, do najmanjše in najcenejše sitnice. na eBay.it prvič naroču Selettra vžig za dirkalni skuter za 300€, in mi tip vrne polovico nakazanega denarja in ostalo si obdrži, ker sem kao zamudil pri plačilu. [smilie=zeppelin.gif] [smilie=zeppelin.gif] [smilie=zeppelin.gif]
Uporabniški avatar
BureK
Z jogurtom
 
Prispevkov: 10874
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 12:34 pm
Kraj: predor Markovec
Avto: Rallye Golf

Re: Avtomobilski oglasi z interneta 2013

OdgovorNapisal/-a RedEvil dne Po Dec 09, 2013 4:21 pm

Jurtz napisal/-a:sam še čakam da en montira not volan z rdečmi šivi in reče da je jubi :lol:


Zdej mi je počas jasno zakaj na tem forumu ni vec starih mackov kateri so bili pred dvemi leti...Bravo Jurtz
Uporabniški avatar
RedEvil
Fasader
 
Prispevkov: 1247
Pridružen: Ne Nov 18, 2007 1:46 am
Avto: VW MK3 GTI Juby,Jetta TDI

Re: Avtomobilski oglasi z interneta 2013

OdgovorNapisal/-a Jurtz dne Po Dec 09, 2013 4:49 pm

Nevem sicer koga imaš v mislih, ampak za to da forumu ni več NEKATERIH "starih mačkov" je krivo nekaj povsem drugega, oz nekdo drug. Tako da bravo tebi, ker pametuješ o zadevah o katerih nimaš pojma.
Uporabniški avatar
Jurtz
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 11471
Pridružen: To Jan 24, 2006 10:32 pm
Avto: '08 Golf GTI, '02 Polo Gr. A

Re: Avtomobilski oglasi z interneta 2013

OdgovorNapisal/-a RedEvil dne Po Dec 09, 2013 7:13 pm

Burek dost posla majo tele italjani ,da te zice mečejo iz dvojke v trojko [smilie=zeppelin.gif] [smilie=zeppelin.gif] [smilie=zeppelin.gif]


http://www.autoscout24.it/Details.aspx?id=236952271&asrc=st

http://www.autoscout24.it/Details.aspx?id=241516050&asrc=st

http://www.autoscout24.it/Details.aspx?id=241777351&asrc=st

http://www.autoscout24.it/Details.aspx?id=239724809&asrc=st

Jurtz napisal/-a:Nevem sicer koga imaš v mislih, ampak za to da forumu ni več NEKATERIH "starih mačkov" je krivo nekaj povsem drugega, oz nekdo drug. Tako da bravo tebi, ker pametuješ o zadevah o katerih nimaš pojma.


Jurtz nočem se sploh kregat sam nesramen pa ne rabiš bit.Ala volan z rdečimi šivi.
Uporabniški avatar
RedEvil
Fasader
 
Prispevkov: 1247
Pridružen: Ne Nov 18, 2007 1:46 am
Avto: VW MK3 GTI Juby,Jetta TDI

Re: Avtomobilski oglasi z interneta 2013

OdgovorNapisal/-a Jurtz dne Po Dec 09, 2013 7:51 pm

Tudi jaz ne, zato prosim da ne pametuješ o zadevah, ki jih ne poznaš in mene ne vpletaš v tvoje teorije zarote. Če si se pa najdu v komentarju o volanu z rdečimi šivi, pa to ni moj problem.
Uporabniški avatar
Jurtz
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 11471
Pridružen: To Jan 24, 2006 10:32 pm
Avto: '08 Golf GTI, '02 Polo Gr. A

Re: Avtomobilski oglasi z interneta 2013

OdgovorNapisal/-a apokalipso dne Po Dec 09, 2013 9:40 pm

Jurtz , če je tukaj forum , da lahko poveš svoje mnenje pa če je pohvala ali graja , kakor sam praviš , ti jaz povem , da si pravi fenomen za rasprtije in špetire delat med folkom. Če nekdo pametuje in misli da ima prav , prava reč. Njegov problem. Nisi niti ti niti jaz klican , da go poučuješ in se delaš pametnega. Če je mnenja , da je njegov avto JUBI , naj bo. Tebi zato nikakor žepov ne para !!
Pa brez zamere. Lp.
Uporabniški avatar
apokalipso
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1623
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 4:00 pm

Re: Avtomobilski oglasi z interneta 2013

OdgovorNapisal/-a Jurtz dne Po Dec 09, 2013 9:59 pm

Seveda je forum tukaj za izmenjavo mnenj, komentarjev, pohval in graj. Če lahko tukaj ti sedaj pametuješ, nevem zakaj jaz nebi smel komentirati?! Moj komentar je bil, za razliko od tvojega, vsaj malo povezan s tole temo.

Nobene zamere ni. Predlagam pa, da se v prihodnje v svojih komentarjih ne obešaš več name in ne vpletaš več mene osebno v tvoja modrovanja! Če ti moji posti niso všeč, jih pač enostavno ne beri.
Uporabniški avatar
Jurtz
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 11471
Pridružen: To Jan 24, 2006 10:32 pm
Avto: '08 Golf GTI, '02 Polo Gr. A

Re: Avtomobilski oglasi z interneta 2013

OdgovorNapisal/-a apokalipso dne Po Dec 09, 2013 10:09 pm

Jaz sem svoje povedal. Ne komentiram tvojih postov , pač pa tvoje obnašanje in kot vidiš nisem edini.

In kot sem dejal , brez zamere.

Lp.
Uporabniški avatar
apokalipso
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1623
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 4:00 pm

Re: Avtomobilski oglasi z interneta 2013

OdgovorNapisal/-a Jurtz dne Po Dec 09, 2013 10:14 pm

Jurtz napisal/-a:Nobene zamere ni. Predlagam pa, da se v prihodnje v svojih komentarjih ne obešaš več name in ne vpletaš več mene osebno v tvoja modrovanja!

:!:
Uporabniški avatar
Jurtz
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 11471
Pridružen: To Jan 24, 2006 10:32 pm
Avto: '08 Golf GTI, '02 Polo Gr. A

Re: Avtomobilski oglasi z interneta 2013

OdgovorNapisal/-a BureK dne Po Dec 09, 2013 10:34 pm

RedEvil napisal/-a:Burek dost posla majo tele italjani ,da te zice mečejo iz dvojke v trojko [smilie=zeppelin.gif] [smilie=zeppelin.gif] [smilie=zeppelin.gif]


nisem reku da so iz dvojke dajali v trojko, ker direkt niti ne pašejo. reku sem, da so komplet notranjosti iz starejših modelov golfa GT. Za nemški trg velja približno neki takega kot sem povedal jaz, italjanski trg sploh nima nobene veze z matičnim trgom in niti naš domači trg in sploh nevem zakaj ste se tolko primli tega italjanskega trga, kot da je volkswagen iz Rima [smilie=zeppelin.gif]

Lahko je tudi od uvoznika odvisno kdaj je kaj uvažal in kdaj registriral. nevem. in počasi mi gre že na jetra se prepirat glede tega ker itak ne bomo prišli nikamor....in še vedno je VW nemška firma in mene osebno najbolj interesirajo vozila iz njihovega tržišča, iz ljubiteljskega pogleda. hvaležen sem da imam italjane tu zraven in da lahko pri njih dobim marsikateri kos ali avto, ampak to je tudi vse.

gremo zdaj na hitro samo en pregled nemškega trga


GTI '92 (feltne od Editiona)

1.8 GT '92

1.8 GT Special '92

Tole se mi zdi Harlequin notranjost

Edition notranjost v Vr6 '92 (Edition je '94 :wink: )

Edition notranjost brez vratnih oblog

Še eden z Edition notranjostjo

Še en gti z Edition notranjostjo brez vratnih tapet ampak z rdečimi pasovi

GTI '93

GTI '93 Recaro

GTI Edition '94

1.8 GT '94

GT z Jubi sedeži in Edition značko na letvici

Edition '94

GTI Colour Concept '95

GTI Colour Concept

GT 1.8 '95

Colour concept Variant '95

Colour Concept '95

GT Special '95 se mi zdi da so imeli vsi usnje

1.8 GT '95

1.6 GT '96 (novi tip sedeža)

1.9TD GT

1.8 GT '96 ki to ne more bit, ker ima kvadratne stranske smernike

GTI '96

1.8 GT '96

GTI Edition '96

GT Special + Recaro novi model

Jubi '96


in tako naprej. ne da se mi več iskat.
kar najdeš v avtu in da ni to kar sem napisal tu zgoraj, ali je nekdo menjal (kot si videl to ljudje rad počnejo) ali so falili opis ali letnik ali neki takega. meni lahko verjameš :wink:
Uporabniški avatar
BureK
Z jogurtom
 
Prispevkov: 10874
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 12:34 pm
Kraj: predor Markovec
Avto: Rallye Golf

Re: Avtomobilski oglasi z interneta 2013

OdgovorNapisal/-a čare dne Po Dec 09, 2013 11:37 pm

Kva je Štef a si mel preveč cajta??
Svi mi volimo pičić,samo Mile Kitić
Uporabniški avatar
čare
Tiger
 
Prispevkov: 3465
Pridružen: Ne Feb 12, 2006 7:32 pm
Kraj: ljubljana
Avto: FIAT Marea JTD

Re: Avtomobilski oglasi z interneta 2013

OdgovorNapisal/-a BureK dne To Dec 10, 2013 1:43 pm

ne, zakaj ?
Uporabniški avatar
BureK
Z jogurtom
 
Prispevkov: 10874
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 12:34 pm
Kraj: predor Markovec
Avto: Rallye Golf

Re: Avtomobilski oglasi z interneta 2013

OdgovorNapisal/-a ŽucMac dne Pe Dec 13, 2013 12:10 am

VW T4 - AVTO Z ZGODOVINOM!

Cena: 7.769,00 €

http://www.bolha.com/avto-moto/pocitnis ... 39610.html

Slika

Slika

Slika

" KUPI ZDAJ! AVTO Z ZGODOVINOM!

Rojen leta 2000 v Nemčiji, šest let reševal življenja v Avstriji, prestal oživljanja, porode, izpiranja želodcev, tragične izdihljaje. Profesionalno pot zaključil 2006 v Griffenu na avstrijskem Koroškem.
Prvič sva se srečala na Fundgrube, v živo pa nekega večera pred gasilskim domom in zgodba se je začela. Šest mesecev dela in neprespanih noči, veliki napori in iskrice v mojih očeh so ga pripravili na nove avanture. Postal je osebno-bivalno vozilo. Za zunanjo podobo z rožicami in kiti sva poskrbela s Chiaro, mojim sladkorčkom, ki nosi priimek po mami, glavni mecenki družinske ideje na štirih kolesih. S pomočjo njiju in mnogih sovoznikov sem ga naredil še bolj ljudskega od potice, njegova pot pa je bila, če nadrobneje pogledamo, skoraj bolj zvezdniška od Magnifica. Videl je Cote d'azur, Meteoro v Grčiji, Ližnjan, Toskano, Rovinj, Krakow, Dunaj, Frankolovo, Gradec, Ohridsko jezero, Golo Brdo pri Rovinju, Logarsko dolino, Izolo, Kozjansko, Strunjan, Bratislavo, Gračišče, …
V živo je slišal Marilyna Masona, Pearl Jam, Rammstein, Thirty seconds to Mars, Kiss, Deichkind, Seed, Kings of Leon, Linkin Park, Metallico, Die Toten Hosen, The Offspring, Limp Bizkit, Machine Head, … Ko sva bila sama pa so ga razvajali Bob Marley, Djavan Gasparian, Yun Mijake, Šaban Bajramović, Seu Jorge, Arto Lindsay, David Bowie...

Prevažal je velike ljudi prijaznega ega. V avtu sta skupaj spala galerist Matija Plevnik, bosanski umetnik, učenec Josepha Beuysa, Jusuf Hadzifejzović, ki mi je ukradel kimajočega psa in je dobri prijatelj slikarja Narcisa Kantardžiča. Narcisove slike sem poleg del umetnikov Manje Vadla, Kylea Milnea, Massima Premude in Marka Požlepa peljal na Art exchange v Rovinj. Tam je avto takoj opazila tudi glavna organizatorka Dubravka Svetličič, ki se je rokovala z Rogerjem Watersom, mokrimi sanjami Andreja Vovka, ki ga imam vseeno rad, kakor je imel on rad svojega Range Roverja, pomembnega akterja v filmu Facca di Angelo.

Med snemanjem filma Walser (2014) je po bovških cestah vozil slavnega poljskega umetnika Zbigniewa Libero, prehlajenega poljskega igralca Krzysztofa Stroińskega ob boku direktorja fotografije Adama Sykore, prijatelja Hane Vodeb in Charlotte Rampling ter priljubljene maskerke Poljakov, Urške Grahovac.

V avtu je spal celjski šarmer in slikar Tomaž Milač, katerega sliko Pink Flamingo so kupili in razstavili Kitajci v galeriji Barbican v Londonu. Prav tako pa je svoje ležišče v njem našla velika kustosinja Maja Antončič (183 cm), ki si je prav tega Flaminga želela v svoji dnevni sobi. V njem so se prevažali svetovljanska lisičja ustvarjalka Mia Špindler, njen pes in prav tako nadležni umetnik Jure Cvitan, ki je nekoč po naključju našel izgubljeni nož prijatelja umetnika Marka Požlepa. Na Metelkovi sta po uspešni izvedbi Markovega in Juretovega projekta Napalm your Personal disco v avtu slabo spali tudi mladi fotografinji Ana Straže in Katja Bele. V avtu je našel prenočišče Blaž Pečnik, ki že celo večnost odpira svojo gurmansko gostilnico, prepevala jazz pevka ter oboževalka Blaževih kanapejev Nuša Ofentavšek s kriminalistko Ano Plevnik, ki nikoli več ne sme k Rankotu v Ližnjan. V Wohnwagen so sedli še moja harwardska sestrica Alja Črnej, erotična kiparka Bojana Križanec, verjetno pa tudi kritični knjižničar Samo Roš in mnogi drugi dobri ljudje ter živali. Lila Prap, žena še bolj slavnega Borija Zupančiča se je nekoč spraševala, zakaj Wohnwagen in ne Wohnvagina in če tu morda celo malo ne smrdi po nekakšnem seksizmu.
Sam Goran Bojčevski, nekdanji varnostnik v KMŠ, mojster Full Contact-a in klarineta je obljubil, da bo sedel vanj. Lokalnega Dj-a Mohorja Hudeja pa to še čaka.

Podoben avto ima tudi moj dragi prijatelj Boštjan Verdnik, ki je ovekovečil vozilo s ptičje perspektive. Hvala.

Avto je na ogled od 12.12. do 23. 12. 2013 v Umetniški četrti, kjer se bo prelevil v Kombi prodajalno umetniških del Kupi zdaj. Preizkus vožnje bo mogoč po 23. decembru.
KONTAKT: 070 877 769 Tomaž Črnej
Za 7769€, lahko več, če že moram tudi manj, boš dobil(a) avto, ki pije dizelsko gorivo in ni prevozil niti 320 000 km, deluje enkratno, registriran je do julija. Jermen je pred kratkim zamenjal njegov zvesti mehanik Ivan iz Drenskega rebra na Kozjanskem, ki popravlja avtomobil Mii Žnidarič, zamenjal je sklopko, malo rje pa še ni poflikal. Prostora je uradno za 5 oseb v sedečem položaju. Ima dve in pol ležišči, odvisno od namena. Oprema je malo rabljena. Ima hladilnik, umivalnik, svežo in odpadno vodo pod avtom, mix pult z mikrofonom, 6 zvočnikov in woofer z radijem.
Kupec dobi poleg nove turbine, nakupljene po neumnosti, velikega predšotora in senčnika še venček česna, ki je avto vsa leta uspešno branil pred vampirji in liter vina."

--------------------------------------------------------------------------------------

[smilie=biggrin.gif]
“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.” - Mark Twain
Uporabniški avatar
ŽucMac
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 6697
Pridružen: Sr Feb 11, 2009 12:57 am

Re: Avtomobilski oglasi z interneta 2013

OdgovorNapisal/-a gaši dne Po Dec 16, 2013 10:17 pm

mi lahko kdo več pove o tem avtu, prosim. S-line notranjost?

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=794 ... njen.SLO...

Slika

Datum 1.registracije: 10 / 2000 SLOVENSKO poreklo - kupljen v SLO Letnik:2000Starost vozila:rabljenoPrevoženi km:241000Tehnični pregled:10/2014Motor (prostornina):2393 ccmMotor (moč):121 kW (165 KM)Motor (gorivo):bencinski motorMenjalnik:ročni menjalnik (5 pr.)Oblika karoserije:limuzinaŠtevilo vrat:4 vr.Barva vozila:črna metalikNotranjost:črna / blagoOhranjenost:odlično ohranjeno



Oprema in ostali podatki o ponudbi:
Podvozje:
- lahka - ALU platišča:16 col
- zavorni sistem ABS
- ASR regulacija zdrsa pogonskih koles
Varnost:
- 4 x zračna vreča / Airbag
- meglenke
- tretja zavorna luč
- kodno varovan vžig motorja
Notranjost:
- štev. sedežev: 5
- ALU dodatki v notranjosti
- športni sedeži
- nastavljiv sedež
- električno nastavljiv sedež
- sredinski naslon za roko
Udobje:
- klima naprava: avtomatska
- klima naprava: 2 conska
- tonirana stekla
- el.pomik stekel
- el.pomik prednjih in zadnjih stekel
- zunanja ogledala: elektr. nastavljiva
- zunanja ogledala: ogrevanje
- centr. zaklepanje
- centr.zaklepanje + dalj. upravljanje
- volan: nastavljiv po višini
- volan: nastavljiv po globini
- servo volan
- volan: športni
- volanski obroč oblečen v usnje
Multimedia:
- avtoradio
Uporabnost:
- deljiva zadnja klop
- vreča za smuči
Ostalo:
- servisna knjiga
- vozilo je nepoškodovano
- vozilo ni bilo karambolirano
- vozilo je garažirano
- slovensko poreklo




AVTO V CELOTI ODLIČNO OHRANJEN.KUPLJEN V SLOVENIJI.NA NOVO TEHNIČNI DO 10/2014.
VREDEN NAKUPA...


MOŽNA MENJAVA ZA MANJŠI AVTO

S-LINE
s-line volan
s-line špotni sedeži električni
chrom paket itd...
.
MARIBOR
Prodajalcu povejte, da ste oglas videli na http://www.avto.net




2.490 €
Uporabniški avatar
gaši
Novinec
 
Prispevkov: 11
Pridružen: Sr Jun 02, 2010 2:29 pm
Kraj: Šentilj
Avto: twingo

Re: Avtomobilski oglasi z interneta 2013

OdgovorNapisal/-a LaKi dne To Dec 17, 2013 12:06 pm

S-line paketa sploh ni bilo za C5 linijo, tako da je to utopija prodajalca.
Ima pa sedeže iz Sport paketa (profilirane) skupaj z trokrakim volanom.

Baje pa da teli 2.4 glih niso neke poskočne zadeve, ampak za uglajenega voznika bi mogl bit zadost..
Uresniči trenutni plan, namesto da razmišljaš o možnostih
Uporabniški avatar
LaKi
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1514
Pridružen: Če Sep 04, 2008 9:06 pm
Kraj: Ljubljana
Avto: '03 Audi A4 Avant 1.8T BEX; '99 Audi A4 1.6 ARM

Re: Avtomobilski oglasi z interneta 2013

OdgovorNapisal/-a 4m4t3r dne To Dec 17, 2013 7:21 pm

ŽucMac napisal/-a:VW T4 - AVTO Z ZGODOVINOM!



taki kao umetniki al kak bi jih opisal mi grejo na kurac ker mislijo da se svet okol njih suče..in zdaj hoče z neke stare podrtije naret nek bum da se bo cela slo menla o tem.. [smilie=zeppelin.gif] kaj kurac koga briga kdo se je not vozo pa keri pes je že not spal..mislim da bo tak opis marsikateriga NORMALNIGA kupca odbilo.. [smilie=blink.gif]
THATS ME---->>>> THATS ME

d(>_<)b Was ist besser als sex? Audi V sechs!!!
Audi 80 Cabrio 2.8 & Audi A6 c4 2.5 TDI d(>_<)b
Uporabniški avatar
4m4t3r
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 3231
Pridružen: Po Dec 18, 2006 10:31 pm
Kraj: Pettau aka. Ptuj
Avto: Audi 80 Cabrio 2.8 & A6 2.5

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Pomoč pri nakupih

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron