goodbye my love

Brez cenzure ... Za pogovore, ki ne spadajo nikamor drugam

goodbye my love

OdgovorNapisal/-a ursa dne Po Jun 27, 2016 2:10 am

Sporočam Vam novico, da me je zapustil moj prvi en in edini polo, ki je bil na tem svetu (med voznimi) od 14.9.1995 - 17.6.2016. Z menoj je bil od 4.4.2009 pa do konca.

tipična oznaka Polo 6N 55 Servo (55konov pa servo in to je to, pa veter v laseh) :D To mašino 1.3 so delal samo pol leta, tako da je bil res redke sorte pa neki posebnga.:) hihi.. V vseh 7ih letih, me ni pustil na cedilu, pa sva velikokrat delala relacije po 800km in več. Bil je moj:
*ferari, (na ovinkah sva vse stresla dol(razn gti, rs, pa taki ane..),ni šans da se ti odlepm od riti , pa ni šans da te prehitim :D po ravnem pa isto ane, kar da 20let star avto s ˝55˝ps) ;D

*traktor,(ga ni gozda tlele da ga neb zmogu :D, pa ne zato, ker ga ni škoda(pa še kako gaj blo :D ), ampk ker je res čist povsod prlezu,svaka mu čast.. razen na čistmu ledu kljub čist novim gumam u klanc gor na Kofce, tam sva se pa mogla predat..;D sej se lahko danes sam za glavo primem, kam sva vse rinla :)

*sharan (od vrtne garniture, jogijov,do 3h velikih psov na sedežih, ker prtalžnik je biu nonstop zaseden z musko, selitve,ni da ni...)


mela sva ene par takih malih nesreč (na srečo vse na dvorišču in v garaži) ampak nič pretresljivega. Muska je zbijala vsa ta leta, tko da, polček dihtov ni vec, da bi kej prebral v spegle, tut ni slo, je pa zbijal :D

Avto mi je delal kot urca, razen servisi, in podvozje zaradi nasih prelepih cest, pa rjavel je tut zlo rad......

......kar pa se je na koncu izkazalo za usodno..pregnit sprednji desni kos amortizerja
Hotela sem ga dat na biolosko razgradnjo, pa so me vsi *pizdili* da naj ga nekomu dam za dele, no pa sem ga potem res.

In ker me je stric napaliv leta 2009, da objavim tuki svojga novga bugatija(-vsaj men se je tko zdel), se mi zdi prov, da napišem tut kaj v taki situaciji.

Ni me blo sram se z njim pelat kamorkoli(zarad rje in busk), kar pa ne morem rečt za vsak avto, pa tut če je ganz neue. ;D

Polck je biu vedno ob boku najboljšim :)


Nazalost nisem uspela priigrati miljonov, da bi vanga dala 1.8T in ga komplet renovirala.

Zato pa: ˝Edina stalnica v zivljenju, so spremembe.˝

lp


Slika

Po 2h dneh pri minus 22stopinj, je vzgal tko kot nikdar prej in nikdar kasnej u sekundi :D

Slika


Slika


Slika

Slika


Slika

Dan D - tik pred posledno voznjo

Slika
Uporabniški avatar
ursa
Novinec
 
Prispevkov: 27
Pridružen: Sr Sep 08, 2010 8:30 pm
Kraj: Radovljica
Avto: polo

Re: goodbye my love

OdgovorNapisal/-a eugene dne Po Jun 27, 2016 2:31 pm

lepo :D
"Try not. Do. Or do not. There is no try." - Master Yoda
Uporabniški avatar
eugene
Valček s.p.
 
Prispevkov: 3819
Pridružen: To Avg 08, 2006 2:21 pm
Kraj: Vukojebina
Avto: Mk1 gti, hrošč '67, volvo 145 in 245 superpolar

Re: goodbye my love

OdgovorNapisal/-a RED_line dne To Jul 05, 2016 11:28 am

koliko km si prevozil?
Happy snail _@"
Uporabniški avatar
RED_line
Novinec
 
Prispevkov: 47
Pridružen: Ne Jun 05, 2016 9:04 pm
Kraj: Mlaka
Avto: ima 4 kolesa

Re: goodbye my love

OdgovorNapisal/-a traceour dne Pe Avg 19, 2016 2:40 pm

A zdej maš tole 6ko?
Nš ni biu, če pa že, pa ni nč kriv
Uporabniški avatar
traceour
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 606
Pridružen: Po Mar 29, 2010 10:40 pm
Kraj: tržič
Avto: Carisma


Vrni se na Krčma

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 17 gostov