GUŽVA ( 07 - 24 h )

Brez cenzure ... Za pogovore, ki ne spadajo nikamor drugam

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a BureK dne To Mar 07, 2017 11:50 am

Jaz mislim, da ti ko greš scat si poščiješ noge kolko imaš mlahavega. [smilie=zeppelin.gif]

Mama ti je švercala spermo od svinje ko se je oplodila za te imet, kurac od ovce ki nisi drugo.

[smilie=zeppelin.gif]
Uporabniški avatar
BureK
Z jogurtom
 
Prispevkov: 10874
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 12:34 pm
Kraj: predor Markovec
Avto: Rallye Golf

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a BureK dne To Mar 07, 2017 12:21 pm

S tabo nisem nikoli imel težav dokler se nisem skregal s Fritzlom in si se ti postavil njemu v bran. Sploh ne vem kaj hočeš in kaj te muči in prehajaš v tisto ekipo res zasovraženih ljudi in ne vem kako se bo to končalo, stari prdec. Koga boš ti lemal in kdo bo ležal v zaporu.
Uporabniški avatar
BureK
Z jogurtom
 
Prispevkov: 10874
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 12:34 pm
Kraj: predor Markovec
Avto: Rallye Golf

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a eugene dne To Mar 07, 2017 12:54 pm

Ajao. Di male in peggio.
"Try not. Do. Or do not. There is no try." - Master Yoda
Uporabniški avatar
eugene
Valček s.p.
 
Prispevkov: 3819
Pridružen: To Avg 08, 2006 2:21 pm
Kraj: Vukojebina
Avto: Mk1 gti, hrošč '67, volvo 145 in 245 superpolar

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a ŽucMac dne To Mar 07, 2017 3:07 pm

BureK napisal/-a:S tabo nisem nikoli imel težav dokler se nisem skregal s Fritzlom in si se ti postavil njemu v bran. Sploh ne vem kaj hočeš in kaj te muči in prehajaš v tisto ekipo res zasovraženih ljudi in ne vem kako se bo to končalo, stari prdec. Koga boš ti lemal in kdo bo ležal v zaporu.


Zdaj pa dobro preberi kaj ti bom napisal:
Ti ustvarjaš probleme sam sebi (plus Jurtzu) že kar nekaj let in to s tem da žališ vse povprek in kdor ti prvi pride na misel, v prav prekleto vsako temo natrosiš žaljivk in ostalega spema da se ostali uporabniki ven ne vidimo iz tega, potem pa sprašuješ kaj koga muči in kaj kdo hoče od tebe ?!? Ker se nisi bil sposoben opravičit za žaljivke in laži, boš plačal za žaljivke o mojem bratu in za vse ostale laži, ki si jih o meni doslej nekaznovano trosil tu gor. In kako "lamanje", si ti res čisto nor ? Več kot enkrat sem napisal, da nikoli več ne grem ne v zapor ne v njegovo bližino zaradi enakega ali podobnega sranja kot sem ga naredil, sploh pa ne zarad nekega užaljenca, ki je letel ven iz favdl-ekipe. In ti zdaj obračaš naokrog kao da sem jaz tebi kaj grozil ?! In za povrh namečeš še nove žaljivke, vmešaš še mrtvo mater in hkrati groziš s fizičnim nasiljem ???!!!!!??? Lej tako kot so z mano opravili po pe-esu oz. po črki zakona in sem moral plačat za vse, tako boš tudi ti poravnal po črki zakona za vse žaljivke in grožnje, vključno z današnjimi, odvetnica je o njih že obveščena.

Pa lep dan ti želim, ti Jurtz si si pa tako sranje naredil s svojo neodzivnostjo na burekovo pisanje, da bo zaprtje foruma tvoj še najmanjši problem.
“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.” - Mark Twain
Uporabniški avatar
ŽucMac
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 6697
Pridružen: Sr Feb 11, 2009 12:57 am

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a BureK dne Sr Mar 08, 2017 10:01 am

[smilie=stupid.gif]

si nehal lajat ?
Uporabniški avatar
BureK
Z jogurtom
 
Prispevkov: 10874
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 12:34 pm
Kraj: predor Markovec
Avto: Rallye Golf

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a Jurtz dne Sr Mar 08, 2017 12:32 pm

a loh mal nehata?
Uporabniški avatar
Jurtz
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 11471
Pridružen: To Jan 24, 2006 10:32 pm
Avto: '08 Golf GTI, '02 Polo Gr. A

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a genuss dne Sr Mar 08, 2017 9:49 pm

Se vsaj nekej dogaja.

K smo glih pri temu:

Kakšna je dejanska praksa reševanja teh internetnih vojn? Se elektronske objave štejejo kot dokaz? Kako je z dokazovanjem avtorstva objav? Se je kakšen postopek že zgodil/končal v zvezi s tem? Kakšne kršitve je nekdo obtožen: pač razžalitve ali gre zadeva bolj v ekstrem: na primer če rečem Bureku, da ga prihajam umorit, je to grožnja s smrtjo alipač neprimerno obnašanje,... :D

Malo me tole zanima, ker se mi zdi da gre bolj na varianto tresenja gore in rojevanja miši...

Discuss....
Jeden Tag steigt die Zahl derer, die mich am Arsch lecken können
Uporabniški avatar
genuss
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 723
Pridružen: Sr Avg 20, 2008 9:43 pm
Kraj: Velike Lašče

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a čare dne Sr Mar 08, 2017 10:53 pm

Pa drgač? Kej fukate?
Svi mi volimo pičić,samo Mile Kitić
Uporabniški avatar
čare
Tiger
 
Prispevkov: 3465
Pridružen: Ne Feb 12, 2006 7:32 pm
Kraj: ljubljana
Avto: FIAT Marea JTD

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a 4m4t3r dne Če Mar 09, 2017 12:08 am

Ite rajsi deco delat keri se jih nimate vam nebo do takih bolanih za pisat..
THATS ME---->>>> THATS ME

d(>_<)b Was ist besser als sex? Audi V sechs!!!
Audi 80 Cabrio 2.8 & Audi A6 c4 2.5 TDI d(>_<)b
Uporabniški avatar
4m4t3r
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 3231
Pridružen: Po Dec 18, 2006 10:31 pm
Kraj: Pettau aka. Ptuj
Avto: Audi 80 Cabrio 2.8 & A6 2.5

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a ŽucMac dne Pe Mar 10, 2017 11:33 am

BureK napisal/-a:[smilie=stupid.gif]

si nehal lajat ?



Moram priznat, da ti je skoraj ratal. Žalil in grozil si praktično vsak dan v vsakem svojem postu, meni je počasi film pokal in ni dosti manjkalo, da bi se tako kot ti tudi jaz ukvarjal samo še s tem da se ta forum čim prej sesuje. Dobesedno si me hotel izkoristit, ker se zgleda zavedaš da sem eden redkih tukaj, ki ima in cajt in znanje kaj takega izpeljat.

Ampak ti ne bi bil ti, če ne bi hotel na vsak način imet zadnje besede in si jasno moral nekaj napisat v slogu »velikega zmagovalca«. Napaka. Ravno ob zgornjem postu sem se zavedel, da ti mene žališ samo zato, da bom namesto tebe letal naokrog in trošil svoj cajt in denar, zato da boš ti dosegel zaprtje foruma, iz katerega te je lastna ekipa izključila.

Veš kaj bom zdaj naredil ? Ravno kontra kot si si ti zamislil, za nekaj časa bom pozabil na razprtije in zamere do ekipe zaradi neukrepanja ob tvojih žaljivkah, in bom poskušal bit en tistih uporabnikov, ki s svojim znanjem in nasveti nekaj doprinesejo h kvaliteti foruma. In če bo forum spet kvaliteten, ne bo z moje strani nobene potrebe da trošim svoje živce, čas in denar za to, da bi ga zaprl. Pa še tebi bom preprečil, da bi slavil zaprtje, ki si ga tako želiš. Double win torej.

Ti pa še kar naprej tu gor veselo dežuraj 24 ur na dan in troši svoj čas za samo tebi smiselne nesmisle.
Mogoče, ko boš enkrat tudi sam – kako že rečeš nam, malo starejšim od tebe: penzič – in boš pogledal nazaj kaj si dosegel ali naredil v življenju ter dojel, da imajo tvoji znanci, sosedje urejen dom, familijo z enim ali celo več otroki, redne prihodke, poln hladilnik in 3x na dan obrok na mizi, glancajo svoje avtomobile in kosijo travo za konec tedna ter grejo 2x na leto nekam na dopust, ti pa visiš v nekem free wi-fi kafiču s čikom ali julo v roki, polivaš pivo ob osmih zjutraj ker se ti roke tresejo in čekiraš kdaj bo kdo v tvoji virtualni (ne-)resničnosti kaj napisal da boš ti spet lahko javno žalil vsevprek – no takrat se pa le zamisli kje si zagonil svoja mlada leta.

S tabo se ne mislim več pregovarjat, penziči cenimo svoj cajt in ga res ne mislim več tratit za tvojo virtualno neresničnost. Račun za žaljivke pa še dobiš, tega ti nisem ne pozabil ne oprostil.
“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.” - Mark Twain
Uporabniški avatar
ŽucMac
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 6697
Pridružen: Sr Feb 11, 2009 12:57 am

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a BureK dne Pe Mar 10, 2017 5:32 pm

Uporabniški avatar
BureK
Z jogurtom
 
Prispevkov: 10874
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 12:34 pm
Kraj: predor Markovec
Avto: Rallye Golf

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a eugene dne Pe Mar 10, 2017 6:11 pm

Glede na internetno stran zgleda bogovsko. Takšno ful lepo obsijano s soncem. Ena moja bivša je neki časa jemala tablete proti depri, nek prozak ali podobno, pa je pravla, da je blo mega. Je bla kar skozi dobre volje. :mrgreen:
"Try not. Do. Or do not. There is no try." - Master Yoda
Uporabniški avatar
eugene
Valček s.p.
 
Prispevkov: 3819
Pridružen: To Avg 08, 2006 2:21 pm
Kraj: Vukojebina
Avto: Mk1 gti, hrošč '67, volvo 145 in 245 superpolar

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a RED_line dne Ne Mar 12, 2017 1:25 pm

Burek, dej zavedaj se, da folk okoli tebe ni kriv da ti vidiš ljudi in vse slabo. Malo poglej najprej sebe če pri tebi vse štima z razumevanjem. Drugače pa res, z takim odnosom kot ga imaš lahko samo zapreš vse skupaj ker je že šlo vse čez mejo.
Happy snail _@"
Uporabniški avatar
RED_line
Novinec
 
Prispevkov: 47
Pridružen: Ne Jun 05, 2016 9:04 pm
Kraj: Mlaka
Avto: ima 4 kolesa

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a test dummy dne Ne Mar 12, 2017 9:55 pm

RED_line napisal/-a:Burek, dej zavedaj se, da folk okoli tebe ni kriv da ti vidiš ljudi in vse slabo. Malo poglej najprej sebe če pri tebi vse štima z razumevanjem. Drugače pa res, z takim odnosom kot ga imaš lahko samo zapreš vse skupaj ker je že šlo vse čez mejo.



komaj čakam nadaljevanje :D
Uporabniški avatar
test dummy
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 485
Pridružen: To Jun 29, 2010 1:24 am
Kraj: lj
Avto: vw VR6

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a BureK dne Po Mar 13, 2017 2:02 am

Kolko ste imeli zabite starše, da vas niso učili da dreka manj kot tikaš, manj smrdi ? A bo še kak debil prišel povedat svoje mnenje in se trudu okoli mene ali boste nehali in se raje lotili vaših avtov z vinilom in plastidipom ?
Uporabniški avatar
BureK
Z jogurtom
 
Prispevkov: 10874
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 12:34 pm
Kraj: predor Markovec
Avto: Rallye Golf

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a RED_line dne Po Mar 13, 2017 12:41 pm

Če si drek, pol ostani na njivi in ne smrdet še ostalimi. boš naredil vsem veliko uslugo. tudi sebi.
Happy snail _@"
Uporabniški avatar
RED_line
Novinec
 
Prispevkov: 47
Pridružen: Ne Jun 05, 2016 9:04 pm
Kraj: Mlaka
Avto: ima 4 kolesa

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a BureK dne Po Mar 13, 2017 2:35 pm

A jaz imam pravico izražanja ? Lahko rečem da si zame ti drek ? da mi ful smrdiš ? in da tudi če bi se ti in vsa tvoja glupa drekasta klapa pobrali stran, vas ne bi nihče pogrešal ?

a lahko to napišem ? :roll:

in kaj si dosegel zdaj ko si izrazil svoje nepomemno mnenje ? [smilie=zeppelin.gif]
Uporabniški avatar
BureK
Z jogurtom
 
Prispevkov: 10874
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 12:34 pm
Kraj: predor Markovec
Avto: Rallye Golf

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a RED_line dne Po Mar 13, 2017 8:01 pm

te ni nič sram da se obnašaš kot 5 letnik? ti ni mama rekla da se spravi h pameti pri teh letih? ne?
Happy snail _@"
Uporabniški avatar
RED_line
Novinec
 
Prispevkov: 47
Pridružen: Ne Jun 05, 2016 9:04 pm
Kraj: Mlaka
Avto: ima 4 kolesa

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a BureK dne To Mar 14, 2017 12:31 am

RED_line napisal/-a:Če si drek, pol ostani na njivi in ne smrdet še ostalimi. boš naredil vsem veliko uslugo. tudi sebi.

RED_line napisal/-a:te ni nič sram da se obnašaš kot 5 letnik? ti ni mama rekla da se spravi h pameti pri teh letih? ne?


tudi ti si brez otrok, a ?
Uporabniški avatar
BureK
Z jogurtom
 
Prispevkov: 10874
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 12:34 pm
Kraj: predor Markovec
Avto: Rallye Golf

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a RED_line dne To Mar 14, 2017 11:51 am

sem, ampak zato pa nimam avta da jih nadomešča ;)
Happy snail _@"
Uporabniški avatar
RED_line
Novinec
 
Prispevkov: 47
Pridružen: Ne Jun 05, 2016 9:04 pm
Kraj: Mlaka
Avto: ima 4 kolesa

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a apokalipso dne To Mar 14, 2017 9:30 pm

Ima kdo od Radota ( Gomk 316) iz Kamnika telefon ?
Uporabniški avatar
apokalipso
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1623
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 4:00 pm

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a GOMK316V dne Če Mar 16, 2017 4:52 pm

Kaj mojo al od Radota?
GTI je v redu star ali nov.
TDI je pa za reveze ker pije ful premal.
Uporabniški avatar
GOMK316V
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 2618
Pridružen: Sr Jan 21, 2009 9:30 pm
Kraj: V narocj Gorenskh planin
Avto: Golf3 16v,vw Käfer 1300 1968

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a apokalipso dne Pe Mar 17, 2017 6:30 am

Tvojo. Lahko na zs.
Uporabniški avatar
apokalipso
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1623
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 4:00 pm

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a cheff dne Ne Mar 19, 2017 10:19 pm

Ve kdo za koga, ki preoblači usnjene volane? Lokacija obvezno Mb ali Ms oz. okolica.
Kupim oldruknbatnfilterklemungo.
Uporabniški avatar
cheff
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1028
Pridružen: Po Nov 03, 2008 11:04 pm
Kraj: Benedikt
Avto: SLK

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a Doche dne Ne Mar 19, 2017 10:44 pm

Uporabniški avatar
Doche
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 865
Pridružen: Pe Feb 29, 2008 8:57 am
Kraj: Ried Im Innkreis
Avto: 2.5 TDI Quattro

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Krčma

Kdo je na strani

Po forumu brska: Google [Bot] in 6 gostov