GUŽVA ( 07 - 24 h )

Brez cenzure ... Za pogovore, ki ne spadajo nikamor drugam

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a mk2_freak dne Če Jul 21, 2016 10:35 pm

bertovtone napisal/-a:http://m.ebay.co.uk/itm/2-x-Scheinwerfer-VW-Vento-91-98-Angel-Eyes-black-schwarz-1018053-/400691315272?nav=SEARCH


hvala za link vendar sem jas vprašal če bi gdo vedel če sploh da dobiti samo klarglas ne cela luč ;)
sem gledal nekaj na hrvaškem forumu da si je en naredil neki kalup s gipsom ter kasneje ogrel plexi in ga prepognil preko...
mogoče ve gdo kaj več o tem ?
Uporabniški avatar
mk2_freak
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 189
Pridružen: Po Jan 28, 2013 12:34 am
Kraj: ptuj
Avto: golf mk3

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a mk2_freak dne To Sep 13, 2016 6:45 pm

s gdo ukvarja s kako elektroniko oz kaj podobnega pa da bi bil pripravljen predelati osvetlitev na nekaj stikalah ? od golfa 3
rabil bi za stikalo za luči
za klimo (ročno)
za pomik zadnjih stekel
ter za gretje zadnje šipe...
sem našel tudi navodila (ck222) ampak mi nekako ne gre v glavo in nebi rad zaj***l.
lp.
Uporabniški avatar
mk2_freak
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 189
Pridružen: Po Jan 28, 2013 12:34 am
Kraj: ptuj
Avto: golf mk3

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a ŽucMac dne Ne Nov 20, 2016 11:38 am

BureK napisal/-a:Jaz s tem forumom nimam nič, sem samo registrirani uporabnik. ti bi se pa lahko oglasil neki psihiatrični ustanovi.

to da ti s tem forumom nimaš nič, ne verjame prav nihče, še sploh tisti, ki smo vsaj nekaj let tu prisotni :lol:

ti se kar prijavi na psihiatrijo, morda boš njihove rezultate lahko imel za olajševalne okoliščine, ko se boš zagovarjal zaradi svojih žaljivk na določeni inštituciji :lol: pa tale tvoja obsedenost s tistim avstrijcem, fritzlom... vrag si ga vedi kaj bi našli v tvoji kleti in najetih garažah, če bi prišlo do preiskave ? [smilie=biggrin.gif]
“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.” - Mark Twain
Uporabniški avatar
ŽucMac
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 6697
Pridružen: Sr Feb 11, 2009 12:57 am

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a BureK dne Ne Nov 20, 2016 12:00 pm

se ti ne dviga več, a ?
Uporabniški avatar
BureK
Z jogurtom
 
Prispevkov: 10874
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 12:34 pm
Kraj: predor Markovec
Avto: Rallye Golf

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a BureK dne Ne Nov 20, 2016 12:14 pm

ti nakažem 50€ za masažo prostate da se teraš u 3p.m. ali boš čepel za računalnikom in čakal moje replike cel dan ?
Uporabniški avatar
BureK
Z jogurtom
 
Prispevkov: 10874
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 12:34 pm
Kraj: predor Markovec
Avto: Rallye Golf

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a ŽucMac dne Ne Nov 20, 2016 12:38 pm

BureK napisal/-a:se ti ne dviga več, a ?
BureK napisal/-a:ti nakažem 50€ za masažo prostate da se teraš u 3p.m. ali boš čepel za računalnikom in čakal moje replike cel dan ?


ja kolk si pa ti fukjen :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
dok si ti zgubljal živce, ko si videl da sem prijavljen tu gor, sem bil jaz že v štacuni in nazaj,
sem se pač pozabil odjavit in ugasnit komp :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

pa ne da je slavni hladnokrvni burči izgubil živce, hahahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

lej, s tabo mi je krepko pod častjo se kregat, pa tudi spodnjega izreka se držim, poleg tega pa zakaj bi se sploh na avtomobilskem forumu ubadal z nekom ki smeti povprek po vseh temah in sebe kliče burek, če tudi pravega bureka ne jem, ker mi je enostavno ogaben :mrgreen:

Slika

fantek, jaz grem zdaj smučat, komp bom pa pustil prižgan, da te še malo ob živce spravljam,
ko boš sedel cel dan ob njem in čakal moje replike na tvoje bedarije :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.” - Mark Twain
Uporabniški avatar
ŽucMac
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 6697
Pridružen: Sr Feb 11, 2009 12:57 am

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a luka1992 dne Ne Nov 20, 2016 10:27 pm

hahaha ojej svašta kaj človek vse prebere :D
Uporabniški avatar
luka1992
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 172
Pridružen: Sr Maj 06, 2015 10:39 am
Kraj: Zgornja Savinska,Mozirje
Avto: Volkswagen golf III GTI,TDI

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a ŽucMac dne Ne Dec 25, 2016 11:33 am

Jurtz, misliš ti zbrisat burekove žaljive komentarje na račun mojega mrtvega brata al bom moral drugače ukrepat ?!?

Ti kot kao neki računalničar, bi moral dobro vedeti kakšne so tvoje odgovornosti za objave na forumu katerega administrator si. Minilo je več kot en mesec in nisi ukrepal, če misliš še naprej špilat neko aroganco na opozorila uporabnika foruma glede objavljenih žaljivk, si poišči in preberi kakšne pravne posledice so predvidene za take administratorje in ostale, ki nastopajo kot moderatorji in ne ukrepajo, ko so opozorjeni na neprimerne in žaljive objave.
“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.” - Mark Twain
Uporabniški avatar
ŽucMac
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 6697
Pridružen: Sr Feb 11, 2009 12:57 am

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a eugene dne Ne Dec 25, 2016 12:03 pm

Vesel božič Žuc. Zdaj ne vem kaj si ti razumu ampak mislim, da je Burek mislu fritz-a s katerim sta prijatelja in je za časa svojega moderiranja bil zalo proti temu, da se na forumu sugerira nelegalna početja kot so mahinacije z št. avtomobila, kakor si ti predlagal.
"Try not. Do. Or do not. There is no try." - Master Yoda
Uporabniški avatar
eugene
Valček s.p.
 
Prispevkov: 3819
Pridružen: To Avg 08, 2006 2:21 pm
Kraj: Vukojebina
Avto: Mk1 gti, hrošč '67, volvo 145 in 245 superpolar

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a BureK dne Ne Dec 25, 2016 1:01 pm

eugene napisal/-a:Vesel božič Žuc. Zdaj ne vem kaj si ti razumu ampak mislim, da je Burek mislu fritz-a s katerim sta prijatelja in je za časa svojega moderiranja bil zalo proti temu, da se na forumu sugerira nelegalna početja kot so mahinacije z št. avtomobila, kakor si ti predlagal.


[smilie=beer2.gif]


ŽucMac napisal/-a:Jurtz, misliš ti zbrisat burekove žaljive komentarje na račun mojega mrtvega brata al bom moral drugače ukrepat ?!?

Ti kot kao neki računalničar, bi moral dobro vedeti kakšne so tvoje odgovornosti za objave na forumu katerega administrator si. Minilo je več kot en mesec in nisi ukrepal, če misliš še naprej špilat neko aroganco na opozorila uporabnika foruma glede objavljenih žaljivk, si poišči in preberi kakšne pravne posledice so predvidene za take administratorje in ostale, ki nastopajo kot moderatorji in ne ukrepajo, ko so opozorjeni na neprimerne in žaljive objave.


mene bi na tvojem mestu skrbelo, da me ne doleti kaka prijava, zato ker učiš ljudi na internetu kako ukradene avte spravit na cesto z enim preprostim trikom z varilnim aparatom...da ne omenjamo tega, da nagovarjaš ljudi, da si montirajo premočne motorje v karoserije in se s ponarejenimi dokumenti odpejejo homologirat stvari... [smilie=zeppelin.gif]
...ti kot kao neki pravnik ali poznavalec zakona, bi to moral dobro vedeti.
Uporabniški avatar
BureK
Z jogurtom
 
Prispevkov: 10874
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 12:34 pm
Kraj: predor Markovec
Avto: Rallye Golf

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a eugene dne Ne Dec 25, 2016 1:23 pm

neee burek. nisi smel tako hitro replicirat ker zdaj si izdal našo konspiracijo proti njemu. :mrgreen:


kako gre portanje. jaz grem v CZ v torek pa me ne bo do 5trga. Glej da bojo šli izpušni ventili (33mm) skozi vsisne porte ko se vrnem. :mrgreen:
"Try not. Do. Or do not. There is no try." - Master Yoda
Uporabniški avatar
eugene
Valček s.p.
 
Prispevkov: 3819
Pridružen: To Avg 08, 2006 2:21 pm
Kraj: Vukojebina
Avto: Mk1 gti, hrošč '67, volvo 145 in 245 superpolar

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a ŽucMac dne Ne Dec 25, 2016 1:52 pm

kaj je burek mislil, verjetno še njemu ni jasno, samo to je njegov problem in ga bo reševal drugje.

jurtzev problem je to, da ni reagiral na jasno opozorilo da eden od forumašev javno žali drugega oz. člana njegove družine.

tisto o prešvasanju cifer je bila navadna provokacija, saj je bil ta forum znan tako po spoštovanju lastnih pravil in tudi spoštovanju zakona - podobne objave so bile namreč takoj brisane in tudi pojasnjene zakaj. Več kot očitno je , da ta forum sedaj podpira nelegalne predelave vozil, nekateri se celo bahajo kako so prišli preko tehničnih, tako da je bila (ne-)reakcija administratoja samo potrditev le-tega.

BureK napisal/-a:mene bi na tvojem mestu skrbelo, da me ne doleti kaka prijava, zato ker učiš ljudi na internetu kako ukradene avte spravit na cesto z enim preprostim trikom z varilnim aparatom...da ne omenjamo tega, da nagovarjaš ljudi, da si montirajo premočne motorje v karoserije in se s ponarejenimi dokumenti odpejejo homologirat stvari...
...ti kot kao neki pravnik ali poznavalec zakona, bi to moral dobro vedeti.


Tebi burek pa v vednost: če veš za kateri avto, ki je bil ukraden in registriran na ta način in tega nisi prijavil, vedi da bom tvoj naslov dal parim ljudem, ki so jim ukradli avto in bodo prišli malo pogledat tvoja skladišča.
Kar se tiče prava in zakonov, imam preverjene informacije iz pravih rok, zato se nehaj zajebavat z mano.
“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.” - Mark Twain
Uporabniški avatar
ŽucMac
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 6697
Pridružen: Sr Feb 11, 2009 12:57 am

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a Vičo dne Ne Dec 25, 2016 2:45 pm

Žuc, pobrisal sem tvoje offtopice u podforumu prodam in poste ki so se na tvoj offtopic nanašali. Malo si dosadan.

Pa vesel božič vsemskupaj.
Ladeluftgekühlt
Uporabniški avatar
Vičo
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 3327
Pridružen: Pe Jan 27, 2006 12:28 am
Kraj: Bistrc
Avto: '90 GTi G60

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a ŽucMac dne Po Dec 26, 2016 7:40 am

Vičo napisal/-a:Žuc, pobrisal sem tvoje offtopice u podforumu prodam in poste ki so se na tvoj offtopic nanašali. Malo si dosadan.

Pa vesel božič vsemskupaj.



Kaj si ti brisal v "podforumu prodam" je čisto tvoja zadeva, ampak ker si čist ok dečko za razliko od tvojih kompanjonov tu na forumu in s tabo nikoli nisem imel nekih frkerjev, te ne bom zafrkaval zaradi nekega lapsus lingue, saj mi je jasno da si le zmotil in si dejansko brisal v "podforumu kupim". In vsaka čast, končno nekdo, ki upa kaj pomoderirat tu na forumu [smilie=thumbsup.gif]

Kar se tiče "dosadan/ne dosadan" - dosadan vam bom tolko časa dokler ne pobrišete burekovih postov in žaljivk na račun mojega pokojnega brata [smilie=angry.gif] Od tega burklna smo na tem forumu prebrali že marsikater žaljiv post, nekaj ste jih brisali, nekaj tolerirali, ampak to kar si je dovolil zdaj, si bo zapomnil za dolgo časa, od vas samih pa je odvisno ali bo forum tudi na tapeti ali pa boste žaljivke pobrisali in se od njih distancirali, kar ste navsezadnje tudi dolžni ko vas nanje nekdo opozori, zakon je namreč daleč nad vašimi forumskimi pravili. Evo tu imaš link, ker se temu več kot očitno izogibate, tako da zdaj nimate več izgovorov: http://www.favdl.net/forum/viewtopic.php?p=238691#p238691
Zaradi mene lahko brišeš tud ostale moje poste v drugih temah al pa kar cele teme, ne bom nič slabe volje :wink:

Zdaj pa kljub temu, da le še enkrat mesečno ali celo manj, pridem pogledat ta na kvalitetni ravni propadli forum, mi prosim gospodje oprostite za nekaj dnevno odsotnost, avstrijska smučišča so mi daleč bolj zanimiva kot pa balkansko obnašanje nekaterih članov tega foruma. Da o adminu, ki nima jajc pobrisat žaljivk, niti ne govorim.

Pa Vesele Praznike in Srečno Novo Leto vsem dobromislečim [smilie=beer2.gif]
“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.” - Mark Twain
Uporabniški avatar
ŽucMac
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 6697
Pridružen: Sr Feb 11, 2009 12:57 am

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a BureK dne Po Dec 26, 2016 10:00 am

ŽucMac napisal/-a:avstrijska smučišča so mi daleč bolj zanimiva kot pa balkansko obnašanje nekaterih članov tega foruma.


Kljub temu se pa vračaš mešat drek in halucinirat z nekimi teorijami zarot proti tebi in pokojnemu bratu za katerega ni nihče vedel, dokler ga sam nisi omenil.
balkanče eno umazano raje poglej prvo sebe in kaj pišeš preden se distanciraš od balkancev in slovanov ker ti nisi noben švabo, pizdun.


zdrsni iz proge v prepad in si polomi roke in noge bumbar.
Uporabniški avatar
BureK
Z jogurtom
 
Prispevkov: 10874
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 12:34 pm
Kraj: predor Markovec
Avto: Rallye Golf

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a RED_line dne Ne Jan 01, 2017 9:27 am

Dej burek, pejdi po jogurt ali pa se obnašaj primerno. če ti kaj ne paše se lahko pobereš stran in bomo tako vsi bolj veseli
Happy snail _@"
Uporabniški avatar
RED_line
Novinec
 
Prispevkov: 47
Pridružen: Ne Jun 05, 2016 9:04 pm
Kraj: Mlaka
Avto: ima 4 kolesa

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a BureK dne Ne Jan 01, 2017 6:08 pm

RED_line napisal/-a:Dej burek, pejdi po jogurt ali pa se obnašaj primerno. če ti kaj ne paše se lahko pobereš stran in bomo tako vsi bolj veseli


oprosti, novinec, ki je prijavljen šele 6 mescev.
Uporabniški avatar
BureK
Z jogurtom
 
Prispevkov: 10874
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 12:34 pm
Kraj: predor Markovec
Avto: Rallye Golf

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a luka1992 dne Po Jan 02, 2017 9:24 am

zdaj če je samo gor 6 mesecov pa je kaj manj od tebe ? nekateri tu gor ste res obupni
Uporabniški avatar
luka1992
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 172
Pridružen: Sr Maj 06, 2015 10:39 am
Kraj: Zgornja Savinska,Mozirje
Avto: Volkswagen golf III GTI,TDI

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a Doche dne Po Jan 02, 2017 9:42 am

:roll:
Uporabniški avatar
Doche
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 865
Pridružen: Pe Feb 29, 2008 8:57 am
Kraj: Ried Im Innkreis
Avto: 2.5 TDI Quattro

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a genuss dne Po Jan 02, 2017 8:16 pm

Itak, da je manj! S tabo v red! Prve 2 leti imaš da samo bereš in šele potem kej napišeš. Leto ali dve nazaj bi vidva tako poletela dol s foruma, da bi blo veselje.

Sami meglenkarji, safe-modarji in stajlerji ste se zaredil...
Jeden Tag steigt die Zahl derer, die mich am Arsch lecken können
Uporabniški avatar
genuss
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 723
Pridružen: Sr Avg 20, 2008 9:43 pm
Kraj: Velike Lašče

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a GOMK316V dne Po Jan 02, 2017 8:32 pm

Ret more bit, slusaj tata sta kaze :D
GTI je v redu star ali nov.
TDI je pa za reveze ker pije ful premal.
Uporabniški avatar
GOMK316V
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 2618
Pridružen: Sr Jan 21, 2009 9:30 pm
Kraj: V narocj Gorenskh planin
Avto: Golf3 16v,vw Käfer 1300 1968

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a pocesnkII dne Po Jan 02, 2017 9:02 pm

ooo boris a ti si še živ?
Servis, diagnostika osebnih in tovornih vozil--->PM
Uporabniški avatar
pocesnkII
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 2761
Pridružen: Ne Dec 16, 2007 8:39 pm
Kraj: Kamnik mi je predmestje
Avto: GTI VI KILLER->M5 touring

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a GOMK316V dne Po Jan 02, 2017 9:10 pm

Zankt se [smilie=beer2.gif]
GTI je v redu star ali nov.
TDI je pa za reveze ker pije ful premal.
Uporabniški avatar
GOMK316V
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 2618
Pridružen: Sr Jan 21, 2009 9:30 pm
Kraj: V narocj Gorenskh planin
Avto: Golf3 16v,vw Käfer 1300 1968

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a pocesnkII dne Po Jan 02, 2017 9:59 pm

[smilie=beer2.gif] [smilie=beer2.gif]
Servis, diagnostika osebnih in tovornih vozil--->PM
Uporabniški avatar
pocesnkII
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 2761
Pridružen: Ne Dec 16, 2007 8:39 pm
Kraj: Kamnik mi je predmestje
Avto: GTI VI KILLER->M5 touring

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a BureK dne Po Jan 02, 2017 10:28 pm

luka1992 napisal/-a:zdaj če je samo gor 6 mesecov pa je kaj manj od tebe ? nekateri tu gor ste res obupni


oprosti novinec ki je eno leto na forumu.

genuss napisal/-a:Itak, da je manj! S tabo v red! Prve 2 leti imaš da samo bereš in šele potem kej napišeš. Leto ali dve nazaj bi vidva tako poletela dol s foruma, da bi blo veselje.

Sami meglenkarji, safe-modarji in stajlerji ste se zaredil...


:D genuss tebe imam ful rad [smilie=beer2.gif]
Uporabniški avatar
BureK
Z jogurtom
 
Prispevkov: 10874
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 12:34 pm
Kraj: predor Markovec
Avto: Rallye Golf

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Krčma

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 14 gostov