GUŽVA ( 07 - 24 h )

Brez cenzure ... Za pogovore, ki ne spadajo nikamor drugam

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a pocesnkII dne Če Jan 12, 2017 3:16 pm

pri mercedezih ni 10let nič,....

naši mati sem ga zamenju decembra ko je bil star 11let kilometrov pa 165k km. Vožen samo v času šole. (10mesecev na leto).
Na fotrovem sprinterju 12let 180k km. najman 30 zagonov na dan. (obrtnik ->s.p.)
....

nevem zakaj ampak novi (neoriginal) nezdržijo tako dolgo. Sem pa slišal (zdej če je res nevem bi bilo za preverit) da obstaja več klas po kvaliteti enakega akumulatorja iste firme...
Servis, diagnostika osebnih in tovornih vozil--->PM
Uporabniški avatar
pocesnkII
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 2761
Pridružen: Ne Dec 16, 2007 8:39 pm
Kraj: Kamnik mi je predmestje
Avto: GTI VI KILLER->M5 touring

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a 4m4t3r dne Če Jan 12, 2017 8:03 pm

Jaz sn slisal zato ker novi avti vcasih stojijo po par mesecev prej ko se prodajo in zato morajo bit tak dobri akumulatorji..
THATS ME---->>>> THATS ME

d(>_<)b Was ist besser als sex? Audi V sechs!!!
Audi 80 Cabrio 2.8 & Audi A6 c4 2.5 TDI d(>_<)b
Uporabniški avatar
4m4t3r
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 3231
Pridružen: Po Dec 18, 2006 10:31 pm
Kraj: Pettau aka. Ptuj
Avto: Audi 80 Cabrio 2.8 & A6 2.5

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a cheff dne So Jan 14, 2017 3:21 am

pocesnkII napisal/-a:pri mercedezih ni 10let nič,....

naši mati sem ga zamenju decembra ko je bil star 11let kilometrov pa 165k km. Vožen samo v času šole. (10mesecev na leto).
Na fotrovem sprinterju 12let 180k km. najman 30 zagonov na dan. (obrtnik ->s.p.)
....

nevem zakaj ampak novi (neoriginal) nezdržijo tako dolgo. Sem pa slišal (zdej če je res nevem bi bilo za preverit) da obstaja več klas po kvaliteti enakega akumulatorja iste firme...


Res je. Po izdelavi se naredi meritev in slabši aku gre v prodajo v toplejše kraje. To sem slišal od enega, ki dela v tovarni akumulatorjev.
Kupim oldruknbatnfilterklemungo.
Uporabniški avatar
cheff
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1028
Pridružen: Po Nov 03, 2008 11:04 pm
Kraj: Benedikt
Avto: SLK

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a RED_line dne So Jan 14, 2017 6:33 pm

gre varianta v koper :)
Happy snail _@"
Uporabniški avatar
RED_line
Novinec
 
Prispevkov: 47
Pridružen: Ne Jun 05, 2016 9:04 pm
Kraj: Mlaka
Avto: ima 4 kolesa

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a mk2_freak dne Ne Jan 29, 2017 8:54 pm

ekipa ve mogoče kdo kje bi lahko naročil tisto nalepko za golf mk3 ko so imeli jubiji
(rdečo) ko gre kot ena črta skos vse lajsne ter odbijača... ?
Uporabniški avatar
mk2_freak
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 189
Pridružen: Po Jan 28, 2013 12:34 am
Kraj: ptuj
Avto: golf mk3

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a ŽucMac dne To Feb 28, 2017 4:53 pm

BureK napisal/-a:
ŽucMac napisal/-a:avstrijska smučišča so mi daleč bolj zanimiva kot pa balkansko obnašanje nekaterih članov tega foruma.


Kljub temu se pa vračaš mešat drek in halucinirat z nekimi teorijami zarot proti tebi in pokojnemu bratu za katerega ni nihče vedel, dokler ga sam nisi omenil.
balkanče eno umazano raje poglej prvo sebe in kaj pišeš preden se distanciraš od balkancev in slovanov ker ti nisi noben švabo, pizdun.


zdrsni iz proge v prepad in si polomi roke in noge bumbar.


malo si zamešal dejansko stanje, verjetno si spet kaj čudnega inhaliral.
ne reče se mešat drek, ampak gaženje po tvojem sranju in žaljivkah, ki jih je poln cel forum, ja ?
in če bi bil ti kaj dedca, se ne bi zgovarjal da nisi vedel za brata (pa si, ker smo se o tem pogovarjali na Wsee-ju), bi lepo vzel nazaj žaljivke, samo ne, ti boš gonil svojo, ker si razvajen do amena in ti tud pod razno ne sme nihče nič nazaj rečt.
e, pa naletu si na nekoga, ki mu boš do zadnjega poravnal račune za tvoje žaljivke.

balkanče eno umazano raje poglej prvo sebe in kaj pišeš preden se distanciraš od balkancev in slovanov ker ti nisi noben švabo, pizdun.

kiksnu si temo, prosi jurčevega jurtza da to premakne med predstavitvene teme, ker si se res dobro opisal.
od kje tebi neko quazi distanciranje razen od tvojih jebenih žaljivk, mi ni jasno. ajde, kadiš tiste reči, saj vemo, samo to ni opravičilo. in če bil jaz hotel bit "švabo" (od kje si to zdaj privlekel :shock: ), bi leta 2000 uredil švabske papirje, tako imam pa že šestnajsto leto pasoš od njene zahodne sosede in to tiste, kjer ti nikoli ne boš dobil ne papirjev ne začasnega prebivališča, pa če se na glavo postaviš.

pa še to: tisti moment, ko si si vzel pravico javno žalit mene in mojo familijo, si dal tudi meni pravico da žalim in tebe in tvoje sorodstvo, jasno, te citiram: "balkanče eno umazano" ?


BureK napisal/-a:Jaz s tem forumom nimam nič, sem samo registrirani uporabnik. ti bi se pa lahko oglasil neki psihiatrični ustanovi.


BureK napisal/-a:
RED_line napisal/-a:novinec gor ali dol, gre se najprej da si človek. to pa je očitno nek tabu a?
luka1992 napisal/-a:kokr jaz opažamzadnje čase , glih niso novinci tisti. In daj mi prilepi dokaz da sem se jaz, do kerga ustanovitelja obnašel nespoštljivo ?! ko vidim da je to letelo name tut


Prvi posti so bili napisani davnega 2006. Pred Enajstimi leti. Veš kolko je tvoje leto ali dva napram enajstim ? Si lahko predstavljaš kako dobro smo se poznali drugi v vsem tem času ? verjetno ne...

in po vseh teh letih zbiranja prispevkov za server, pisanja člankov za obogatit internetno stran, organiziranja srečanj, in po vsemu kreganju, pridete vi in začnete solit pamet kaj je prav in kaj ne, kako se ravna človeško z ljudmi in ostale traparije.

kje ste bli 11 let, ko so penzići na vso moč težili, da na forumu ne bo screenshotov iz ETKE, ko so zavirali razvoj foruma zaradi paranoje da bodo končali v Guantanamu in ko so prodajali mame in frende za eno polosovino ? ni vas blo in o tem ne veste nič, zato si raje vzamite par mescev časa za prebrat forum od A do Ž pa lahko potem napišete kaj ste se naučili iz napisanega. do takrat mi boste nepomembni tako kot vaša mnenja.


kaj je zdaj, imaš kaj s tem forumom al nimaš ?
najprej pišeš da nimaš nič, potem pa soliš pamet nekomu kje da je bil ko si ti neke članke pisal :lol:
pa kake članke si ti napisal, par let nazaj še vedel nisi kje je Ribnica ob Vrbskem jezeru, kaj šele kaj se tam dogaja, zdaj si pa kar avtor vse pameti na tem propadlem forumu.

ma ta forum je res ratal ena Burekđinica kod Favdelja, ti si pa zgleda šef sale.
“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.” - Mark Twain
Uporabniški avatar
ŽucMac
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 6697
Pridružen: Sr Feb 11, 2009 12:57 am

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a Jurtz dne Sr Mar 01, 2017 10:20 am

...in ti si kar še vedno tukaj. :lol:
Uporabniški avatar
Jurtz
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 11471
Pridružen: To Jan 24, 2006 10:32 pm
Avto: '08 Golf GTI, '02 Polo Gr. A

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a eugene dne Sr Mar 01, 2017 9:25 pm

Opa švajcarac. Res je poln kurac balkancev gor. Samo ne zganjajo nobene galame.
"Try not. Do. Or do not. There is no try." - Master Yoda
Uporabniški avatar
eugene
Valček s.p.
 
Prispevkov: 3819
Pridružen: To Avg 08, 2006 2:21 pm
Kraj: Vukojebina
Avto: Mk1 gti, hrošč '67, volvo 145 in 245 superpolar

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a BureK dne Če Mar 02, 2017 10:44 am

Švicarska nogometna reprezentanca

https://www.google.si/search?q=swiss+fo ... e&ie=UTF-8

Xherdan Shaqiri, Granit Xhaka, Admir Mehmedi, Valon Behrami, Blerim Džemaili, Haris Seferović, Breel Embolo.

Vsi čistokrvni švabi kot naš Žuc
Uporabniški avatar
BureK
Z jogurtom
 
Prispevkov: 10874
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 12:34 pm
Kraj: predor Markovec
Avto: Rallye Golf

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a eugene dne Če Mar 02, 2017 11:17 pm

Švicarji so mehkužci. Dobri so za štet šolde in delat ure ne pa za igrat nogomet.
"Try not. Do. Or do not. There is no try." - Master Yoda
Uporabniški avatar
eugene
Valček s.p.
 
Prispevkov: 3819
Pridružen: To Avg 08, 2006 2:21 pm
Kraj: Vukojebina
Avto: Mk1 gti, hrošč '67, volvo 145 in 245 superpolar

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a BureK dne Pe Mar 03, 2017 10:59 am

po neki logiki je torej Žuc mehkužec ? :mrgreen:
Uporabniški avatar
BureK
Z jogurtom
 
Prispevkov: 10874
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 12:34 pm
Kraj: predor Markovec
Avto: Rallye Golf

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a ŽucMac dne Pe Mar 03, 2017 11:49 am

BureK napisal/-a:[smilie=zeppelin.gif] [smilie=zeppelin.gif] S temi izjavami ko veš ime priimek in telefonsko številko poleg hišne številke tipov ki prodajajo avte na drugi strani sveta me spominjaš na Fritzla in me je prav strah. Ali si ti napisal fake oglas zato da lahko prideš izžarevat svoje znanje v zalezovanju ?

ti je dolgčas ? se ti ne dvigne ? prideš v Koper da te pičim v rit ?


s 30-letnimi razvajenimi fantki ki živijo na Narkovcu v bloku v otroški sobici v Hotelu Mama, ki jim tata plačuje račune in sestra nosi denar na policijske postaje za poplačilo kazni, pa res nočem imeti nič :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

drugače sem pa kar nekajkrat na leto na ljubljanski cesti v kopru pa na ukmarjev trg, pa v lucijo na liminjansko tudi pridem, pa še kam drugam :wink:

če bi rad, lahko pustim tvoje podatke na kapiji pa ti bodo poslali kakega pederušo, ki je stradal par let pri njih :lol:
“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.” - Mark Twain
Uporabniški avatar
ŽucMac
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 6697
Pridružen: Sr Feb 11, 2009 12:57 am

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a BureK dne Pe Mar 03, 2017 12:03 pm

Tako je. Odpri se. Povej nam kaj si delal par let pri kapijah na buljanski cesti v kopru ti pederko prikriti ti. sigurno imaš polno klet mojih slik in greš tam malo drkat na golfa malo na mojo rit.


p.s.: še jaz se počutim debila ko se kregam javno s tabo kot da ti ne morem pisat zasebnih sporočil in te poslat nekam v tri krasne ampak kaj more tebi delat v glavi šele ti veliki švicar, kaj se dogaja s tvojimi zobniki in ležaji to pa je šele strašno. kaj te more tolko močno jebat da se vračaš mešat drek vsakih par tednov ? Si dal pravo ime in priimek na socialnem omrežju ali se še vedno med švicarji skrivaš s falsch imeni zato da ne prepoznajo bosanca v tebi ? in si zato zaklenjen v sobi in se kregaš po slovensko z nami da ne bi pozbil jezika ?
Uporabniški avatar
BureK
Z jogurtom
 
Prispevkov: 10874
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 12:34 pm
Kraj: predor Markovec
Avto: Rallye Golf

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a ŽucMac dne Pe Mar 03, 2017 12:20 pm

eugene napisal/-a:Opa švajcarac. Res je poln kurac balkancev gor. Samo ne zganjajo nobene galame.

BureK napisal/-a:Švicarska nogometna reprezentanca

https://www.google.si/search?q=swiss+fo ... e&ie=UTF-8

Xherdan Shaqiri, Granit Xhaka, Admir Mehmedi, Valon Behrami, Blerim Džemaili, Haris Seferović, Breel Embolo.

Vsi čistokrvni švabi kot naš Žuc


Slika

ima gorazd prav, sicer za švico ne vem, ker grem tja le smučat, tam pa ni priseljencev iz balkana, vem pa za drugje in ja, res je, niti malo ne delajo take galame ku tale burkl iz narkovca.

kaj sem naredil in zakaj sem fasal pogojno, sam dobro veš in mi ni treba ponavljat.
lahko ti samo rečem da zarad takega kretena kot si ti, sigurno ne mislim it v zapor, čeprav si si že zdavnaj zaslužil da ti razbijem gobec bolj kot onemu policaju, vedi pa da ti bom sigurno zagrenil življenje do amena.
“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.” - Mark Twain
Uporabniški avatar
ŽucMac
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 6697
Pridružen: Sr Feb 11, 2009 12:57 am

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a BureK dne Pe Mar 03, 2017 12:29 pm

Sam sebi greniš življenje, ti stari prdec. Če si fasal samo pogojno ker si poču policaja, pol si en kurac od pretepača.
Uporabniški avatar
BureK
Z jogurtom
 
Prispevkov: 10874
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 12:34 pm
Kraj: predor Markovec
Avto: Rallye Golf

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a eugene dne Pe Mar 03, 2017 1:55 pm

Buahaha. Ja res sem za en kurac od geografa. [smilie=zeppelin.gif]
"Try not. Do. Or do not. There is no try." - Master Yoda
Uporabniški avatar
eugene
Valček s.p.
 
Prispevkov: 3819
Pridružen: To Avg 08, 2006 2:21 pm
Kraj: Vukojebina
Avto: Mk1 gti, hrošč '67, volvo 145 in 245 superpolar

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a RED_line dne So Mar 04, 2017 9:26 pm

a se bodo kmeti počli? vsak bo skočil iz svojega traktorja pa bodo pele pesti. eden bo tepel kravo, drugi tepih. ko se pa bodo streznili, bodo šli na pir kr so itak pozabli zakaj so se skregali :lol:
Happy snail _@"
Uporabniški avatar
RED_line
Novinec
 
Prispevkov: 47
Pridružen: Ne Jun 05, 2016 9:04 pm
Kraj: Mlaka
Avto: ima 4 kolesa

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a genuss dne So Mar 04, 2017 10:54 pm

A bi ti utihnil pri pizdi materni pa se nehal umešavat, k se ti sanja ne zakaj gre.
Res, ta možganski suficit odnesi na a.com, ja?
Jeden Tag steigt die Zahl derer, die mich am Arsch lecken können
Uporabniški avatar
genuss
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 723
Pridružen: Sr Avg 20, 2008 9:43 pm
Kraj: Velike Lašče

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a apokalipso dne Ne Mar 05, 2017 8:54 am

A nebi bilo bolje, da se tale forum zapre dol?
Tole podjebavanje je prestopilo vse meje. Kaj ste to za eni ljudje tu gor? Kaj res nimate dovolj svojih problemov, da se morate s tujimi ukvarjati, ali ste tolko nevzgojeni,ali pa ste še toliko mlečni, da morate pokazat nase "to sem pa jaz"??? Kot babe ste!!!

Dol padeš :(
Uporabniški avatar
apokalipso
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1623
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 4:00 pm

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a Jurtz dne Po Mar 06, 2017 10:18 am

če ima kdo težave..

Slika
Uporabniški avatar
Jurtz
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 11471
Pridružen: To Jan 24, 2006 10:32 pm
Avto: '08 Golf GTI, '02 Polo Gr. A

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a BureK dne Po Mar 06, 2017 10:51 am

apokalipso napisal/-a:A nebi bilo bolje, da se tale forum zapre dol?
Tole podjebavanje je prestopilo vse meje. Kaj ste to za eni ljudje tu gor? Kaj res nimate dovolj svojih problemov, da se morate s tujimi ukvarjati, ali ste tolko nevzgojeni,ali pa ste še toliko mlečni, da morate pokazat nase "to sem pa jaz"??? Kot babe ste!!!

Dol padeš :(


je kriza.

ni denarja za kose.

pobili se bomo iz dolgčasa.
Uporabniški avatar
BureK
Z jogurtom
 
Prispevkov: 10874
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 12:34 pm
Kraj: predor Markovec
Avto: Rallye Golf

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a apokalipso dne Po Mar 06, 2017 3:01 pm

apokalipso napisal/-a:A nebi bilo bolje, da se tale forum zapre dol?
Tole podjebavanje je prestopilo vse meje. Kaj ste to za eni ljudje tu gor? Kaj res nimate dovolj svojih problemov, da se morate s tujimi ukvarjati, ali ste tolko nevzgojeni,ali pa ste še toliko mlečni, da morate pokazat nase "to sem pa jaz"??? Kot babe ste!!!

Dol padeš :(
Uporabniški avatar
apokalipso
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1623
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 4:00 pm

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a Goti dne Po Mar 06, 2017 3:29 pm

A bi koga zanimal (moj bivši) audi 80 2,0E, 1993, ABK motor (digifant), original klima, športni volan, autocheck, potovalni računalnik, 2 kompleta speedline original felg, spredaj dvobatne zavore ... Avto za svoja leta zelo dobro očuvan. Vozen, kompleten, ravnokar potekla registracija, tehničnega naredi brez problema, bele barve (še original), nikoli zaleten, redno servisiran ... Verjetno bo šel v prodajo, ker lastnik ne more več vozit.
Uporabniški avatar
Goti
Šverca božje aktovke
 
Prispevkov: 2394
Pridružen: To Feb 28, 2006 11:56 am
Kraj: Ljubljana/Prevalje
Avto: Tolsti šved - xc90

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a ŽucMac dne To Mar 07, 2017 11:24 am

BureK napisal/-a:Tako je. Odpri se. Povej nam kaj si delal par let pri kapijah na buljanski cesti v kopru ti pederko prikriti ti. sigurno imaš polno klet mojih slik in greš tam malo drkat na golfa malo na mojo rit.

Med pogojno dobil poslovno ponudbo in od leta 2009 vzdržujem nekaj od osnovnih sredstev v lasti MNZ-ja.
Ti je zdaj vsaj malček bolj jasno od kje mi pravni nasveti iz prve roke in kakšna prihodnost te čaka, burkež ?
Iz te kaše ti tata Burkezi ne bo pomagal.

BureK napisal/-a:še jaz se počutim debila ko se kregam javno s tabo kot da ti ne morem pisat zasebnih sporočil in te poslat nekam v tri krasne ampak kaj more tebi delat v glavi šele ti veliki švicar, kaj se dogaja s tvojimi zobniki in ležaji to pa je šele strašno. kaj te more tolko močno jebat da se vračaš mešat drek vsakih par tednov ? Si dal pravo ime in priimek na socialnem omrežju ali se še vedno med švicarji skrivaš s falsch imeni zato da ne prepoznajo bosanca v tebi ? in si zato zaklenjen v sobi in se kregaš po slovensko z nami da ne bi pozbil jezika ?

Ma ne ? :lol: Ti se počutiš debila, ti mamin sinko, ti tatino sunce presvitlo, se počutiš debila ? :lol:
Koga kriviš za to ? Se nehote primerjaš z drugimi, nisi dosegel kar misliš da bi lahko ?
Poišči pomoč tam na tistem linku iz Slovenskih novic iz leta dva pa tri, ki si ga nalimal nekam med tvoje strokovne članke, kreten. Zaklenjen v sobi si kvečjemu ti, zato si pa obseden z avstrijskim posiljevalcem - omeni to, ko boš na pregledu, Burkezi.

Glede na to, da letos se mi je pa res zagabila tale Burekdžinica kod Favdelja, sploh odkar je tale Burekimi Burkezi šef sale, sem prav iz firbca pogledal kaj se kaj dogaja na drugih slo-avto-forumih.
In jasno slej ko prej naletiš na debato o Burekimiju in njegovih podvigih... ebenti, lej kako je te je majster dobro opisal in to že leta 2013 :lol: :lol: :lol:

Slika


BureK napisal/-a:
apokalipso napisal/-a:A nebi bilo bolje, da se tale forum zapre dol?
Tole podjebavanje je prestopilo vse meje. Kaj ste to za eni ljudje tu gor? Kaj res nimate dovolj svojih problemov, da se morate s tujimi ukvarjati, ali ste tolko nevzgojeni,ali pa ste še toliko mlečni, da morate pokazat nase "to sem pa jaz"??? Kot babe ste!!!

Dol padeš :(


je kriza.

ni denarja za kose.

pobili se bomo iz dolgčasa.


Burekimi, kriza ? :shock:

Šta ti se desilo, izgubio si prava na TataMasterCard ? :shock:
Izbacili te iz Hotela Mama, jer nisi pospremao svoja sranja ? [smilie=blink.gif]
Da nisu valjda u NK Kopar počeli sa otpuštavanjem švajcaraca, izgubio si posao ? :(

Čekaj malo Burekimi, tu nešto smrdi... pa ti nikad nisi ni imao posao :lol: :lol: :lol:


Pa ko že ravno pišeš, da boš zjebal ta forum (kar ti je roko na srce, zaradi neodzivnosti ekipe tudi uspelo), pa dejmo mal tebi zjebat posel.

Apokalipso, med oglasi sem videl da ti Burekimi Burkezi ponuja robo v prodajo - poznam te osebno in vem da si tolko pameten, da od tega kretena ne boš kupil niti vijaka. Okoli novega leta je nekdo iskal točno določene feltne in Burekimi jih je jasno imel v svojem lagerju (vrag si ga vedi od kje njemu tolko robe :shock: ), ponudil mu jih je za 350 in zraven pošteno ( :lol: ) dopisal, da niso ravno v najboljšem stanju. In zdaj pazi to: tip čez par dni napiše, da je dobil feltne na avto-netu v dobrem stanju v kompletu z novimi gumami (stare šest mesecev) za ceno 390eur !! :mrgreen:

Tako da, prijatelj moj in vsi ostali, tega švercarja se izognite v velikem loku, ga ni dela ki ga tako nujno rabite,
da bi ga morali vzet od tega nateguna.

Burekimi, dosta je više tvoga sranja, hvala qurcu so se končale počitnice in s tem gužva na domačih smučiščih, tako da ti prepuščam tole greznico in jo polni dalje s svojim sranjem, boš imel pač tolko več za pojasnit ob priliki, ki prihaja.

Pa ekipa z idrijskim švajcarcem Džordžom na čelu tudi, briše komentarje ki so včasih malo pikri a v osnovi povsem nedolžni, tvojega sranja in žaljenja se pa iz nam, navadnim smrtnikom, neznanih razlogov ne upa niti dotaknit.

Kot da bi si prav želeli, da jim propade lastni forum [smilie=blink.gif]
Želja se vam bo uresničila, tražili ste - gledajte.
“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.” - Mark Twain
Uporabniški avatar
ŽucMac
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 6697
Pridružen: Sr Feb 11, 2009 12:57 am

Re: GUŽVA ( 07 - 24 h )

OdgovorNapisal/-a ŽucMac dne To Mar 07, 2017 11:33 am

Jurtz napisal/-a:...in ti si kar še vedno tukaj. :lol:


Tebi Veliki Administrator in Velepoznavalec računalništva in interneta, je seveda višek dela na daljavo,
ko pošlješ email iz Idrije - v Idrijo :lol: :lol: :lol:

Med malico (ne med delovnim časom !! :mrgreen: ) pa pošlji mail v računovodstvo in se pozanimaj o prihodkih na zahodu in življenjskih stroških tukaj ter potegni črto.

Sad si i ti ispao neki švajcarac :lol:
“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.” - Mark Twain
Uporabniški avatar
ŽucMac
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 6697
Pridružen: Sr Feb 11, 2009 12:57 am

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Krčma

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 12 gostov