Kam po nakupih v Italijo (oblačila)

Brez cenzure ... Za pogovore, ki ne spadajo nikamor drugam

Kam po nakupih v Italijo (oblačila)

OdgovorNapisal/-a CABBY dne Če Dec 04, 2008 11:20 am

Torej Primorci lahko mi svetujete kam se splača iti v Italijo po nakupih. Mi zmanjkuje garderobe, pa je potrebno malce dokupit. Sem se pa kljub recesiji odločil da se oblečem v kakšno dobro znamko. Torej kje dobiti ugodno kakšen Armani jeans, Pierre Cardina, CK, D&G, itd.

Trst, Gorica, Udine.............če imate kakšne naslove kar na plano z njimi, da me bo Garmin pravilno pripeljal.

LP Luka

P.S.: Za Alfo sem vse potrebno že našel v Sloveniji :mrgreen: .
A guy told me one time:" Don't let yourself get attached to anything you're not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel a heat around the corner."
Uporabniški avatar
CABBY
Vulvo
 
Prispevkov: 2548
Pridružen: Če Jan 26, 2006 12:01 pm
Kraj: Celje - pravo srce Slovenije
Avto: Alte Mercedes mit 4 ventil technik

Re: Kam po nakupih v Italijo (oblačila)

OdgovorNapisal/-a WOB dne Če Dec 04, 2008 11:46 am

:lol: :lol: :lol: v Nedeljo na bovšjaku dobiš vse :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: zakaj bi hodu v Italijo :roll:

[smilie=offtopic.gif] sorry Caby sam morm kej zint sej veš.. :D
...ko zakoni fizike izginejo, in ko adrenalin zamenja kri..... Golf GTI G60
Uporabniški avatar
WOB
Kolpasan
 
Prispevkov: 2632
Pridružen: To Jan 24, 2006 11:40 pm
Kraj: Črnomelj
Avto: Mk1 GTI, Mk1 Cabrio, Mk2 G60

Re: Kam po nakupih v Italijo (oblačila)

OdgovorNapisal/-a CABBY dne Če Dec 04, 2008 11:51 am

WOB napisal/-a::lol: :lol: :lol: v Nedeljo na bovšjaku dobiš vse :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: zakaj bi hodu v Italijo :roll:

[smilie=offtopic.gif] sorry Caby sam morm kej zint sej veš.. :D


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Sem bil včeraj v Celju na bovšjaku pa majo sam oriđinale, jaz iščem pa ponaredke.......... :mrgreen: :mrgreen:
A guy told me one time:" Don't let yourself get attached to anything you're not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel a heat around the corner."
Uporabniški avatar
CABBY
Vulvo
 
Prispevkov: 2548
Pridružen: Če Jan 26, 2006 12:01 pm
Kraj: Celje - pravo srce Slovenije
Avto: Alte Mercedes mit 4 ventil technik

Re: Kam po nakupih v Italijo (oblačila)

OdgovorNapisal/-a BureK dne Če Dec 04, 2008 12:53 pm

v udinah dobis dobro robo in ful krat tudi z nekimi dobrimi popusti. vsekakor se splaca se sprehodit po starem mestnem jedru v Udinah, potem pa imas malo izven razne trgovinske centre. artemi sport, sorelle ramonda, pol tam po tisti poti naprej sem sel enkrat in sem dobil neko trgovino s poceni M&N jaknami. v trstu je tega bol malo...mogoce tudi v centru ce se sprehodis malo do kake dobre trgovine, drugace v teh Mall-ih bol švoh.

ce se ti da se potepat po trstu, sem js takoj za akcijo. po dolgem casu se malo sprehajat, jest pizzo in pit frappe pa italjanke gledat - namesto po umazanih odpadih bit - bo prav pasalo :D
Uporabniški avatar
BureK
Z jogurtom
 
Prispevkov: 10874
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 12:34 pm
Kraj: predor Markovec
Avto: Rallye Golf

Re: Kam po nakupih v Italijo (oblačila)

OdgovorNapisal/-a BeniNorc dne Če Dec 04, 2008 1:46 pm

CABBY napisal/-a:
WOB napisal/-a::lol: :lol: :lol: v Nedeljo na bovšjaku dobiš vse :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: zakaj bi hodu v Italijo :roll:

[smilie=offtopic.gif] sorry Caby sam morm kej zint sej veš.. :D


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Sem bil včeraj v Celju na bovšjaku pa majo sam oriđinale, jaz iščem pa ponaredke.......... :mrgreen: :mrgreen:


to dobiš v Bosni na piaci v Velik kladuši :D (tržnica je ob sobotah, nedeljah in torkih). jaz imam iz črnomlja 1h, cca 80Km. recimo, da se bolj znajdeš, od Karlovca je to cca 40km. nič dlje kot ITA. dobiš vse res poceni. kavbojke približno 15-20mark (1eur=1,95marke), majce po 5mark, boxarce 3kom za 5mark, itd. tud delov za G2, G3 in traktorje ne manjka :D :D jaz grem 1x na 2 mesca dol in zapravim 50eur za poln prtlažnik.
Uporabniški avatar
BeniNorc
The Polish connection
 
Prispevkov: 3063
Pridružen: To Apr 08, 2008 5:02 pm
Kraj: Črnomelj
Avto: Golf .. na plinsko olje :)

Re: Kam po nakupih v Italijo (oblačila)

OdgovorNapisal/-a BeniNorc dne Če Dec 04, 2008 1:46 pm

BureK napisal/-a:v udinah dobis dobro robo in ful krat tudi z nekimi dobrimi popusti. vsekakor se splaca se sprehodit po starem mestnem jedru v Udinah, potem pa imas malo izven razne trgovinske centre. artemi sport, sorelle ramonda, pol tam po tisti poti naprej sem sel enkrat in sem dobil neko trgovino s poceni M&N jaknami. v trstu je tega bol malo...mogoce tudi v centru ce se sprehodis malo do kake dobre trgovine, drugace v teh Mall-ih bol švoh.

ce se ti da se potepat po trstu, sem js takoj za akcijo. po dolgem casu se malo sprehajat, jest pizzo in pit frappe pa italjanke gledat - namesto po umazanih odpadih bit - bo prav pasalo :D


vseeno rajši po odpadih hodim :D mam rajši VW kot italjanke :D
Uporabniški avatar
BeniNorc
The Polish connection
 
Prispevkov: 3063
Pridružen: To Apr 08, 2008 5:02 pm
Kraj: Črnomelj
Avto: Golf .. na plinsko olje :)

Re: Kam po nakupih v Italijo (oblačila)

OdgovorNapisal/-a fritz dne Če Dec 04, 2008 2:27 pm

gres po stari cesti v udine pa se ustavis kjer vidis. al pa po avtocesti, izhod udine sud, potem pa gledas citta fierra. nazaj te bo bo garmin prpelju. pa tudi ponaredki niso vec tako ugodno kot nekoc...
Uporabniški avatar
fritz
Wheel whore
 
Prispevkov: 13403
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 10:52 pm
Kraj: tanajtabujsiklima
Avto: Golf Rallye G60

Re: Kam po nakupih v Italijo (oblačila)

OdgovorNapisal/-a hard dne Če Dec 04, 2008 4:13 pm

Odločil si se da se oblečeš v kako dobro ,znano znamko, ali misliš da so te obleke kvalitetnejše?
p.s.
(delam v podjetju ,ki uvaža te in podobne znamke)
Kris.
Uporabniški avatar
hard
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 734
Pridružen: To Feb 14, 2006 6:59 pm
Kraj: Maribor
Avto: 8D


Vrni se na Krčma

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 19 gostov