Video: pijana voznica (pa ne samo ena...)

Brez cenzure ... Za pogovore, ki ne spadajo nikamor drugam

Re: Video: pijana voznica (pa ne samo ena...)

OdgovorNapisal/-a dules dne To Jun 30, 2009 9:54 pm

če bi nehal tole snemat pa jo probal nekak ustavit s ceste dol preden bi kaj hujšega naredila (otrok ...)kakor se sam u škarfo zaletela
bi velik raj gledal tale film kakor sem ga pa
vsi smo nekje nekdaj malo pijani vozili po cesti pa se to lahko tudi nam !

žal tak je moj odgovor zdej se pa naderte nad menjo
Moj 4 pogonc raztura v gmajni ! To gre kamor želiš
Uporabniški avatar
dules
Forum majster
 
Prispevkov: 679
Pridružen: So Apr 08, 2006 4:46 pm
Kraj: Grosuplje

Re: Video: pijana voznica (pa ne samo ena...)

OdgovorNapisal/-a Jurtz dne To Jun 30, 2009 10:00 pm

po bitki so vsi generali. najlaže je zdej bit pametn, če bi bil pa v isti situaciji bi pa isto naredu, al pa sam mim peljal ;)
Uporabniški avatar
Jurtz
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 11471
Pridružen: To Jan 24, 2006 10:32 pm
Avto: '08 Golf GTI, '02 Polo Gr. A

Re: Video: pijana voznica (pa ne samo ena...)

OdgovorNapisal/-a Gloga dne To Jun 30, 2009 10:03 pm

Vecina nas je ze kdaj nabasana vozila, alpa ravno tolk da bi pihnu, sam dusko peesda tole je ob ene 3eh popoldne pa baba je mrtva za volanom. MRTVA! :D Takh pa res ne rabmo na cest.
Drugace pa odkar mam motor sele vidm kaksni pacienti so na cest. Ce nimas avta ranga x5, touareg, alpa magar korejska "big" Suv jajca, te noben ne jebe ma niti 5%. Uzadno bi me en kreten spet kmal zradiral pr 50km/h izven naselja na ravni cesti.
Oh Nein, die Manta's!
Uporabniški avatar
Gloga
Blazen na cvick
 
Prispevkov: 5239
Pridružen: Sr Feb 01, 2006 3:22 am
Kraj: Scheraunitz
Avto: '97 Henri Lloyd Yachting

Re: Video: pijana voznica (pa ne samo ena...)

OdgovorNapisal/-a ŽucMac dne Sr Jul 01, 2009 3:54 am

Tista pijana nesreča se je zgodila v enem lanskih zadnjih lepih vikendov pred zimo, bom vprašal kolega, saj ma itak datum posnetka v mobitelu. Zgodilo se je pa v nedeljo okol desete, enajste ure zjutraj!.Al pa v soboto, nima tok veze - sem bil že kdaj fejst nažokan, ampak ne dopoldne. Jasno, da je šla s kake žurke, sam zdej: al so bli tud ostali tok nabiti in so enako kolovratli po nekih drugih cestah al so pa barabe, namest da bi jo kdo domov peljal al taxi naročil, in so jo enostavno spustli za volan.
Pa še o prehitevanju in ustavljanju takega oz konkretno te voznice. Ravno s tem se je začel. Kolega je službeno al privat šibal na tist konec in jo je na cesti ujel, ker je bil hitrejši, jo je hotel prehiteti. Pa ni šlo, je vijugala amo-tamo. Najprej je mislu, da je na kretena naletu, ki ga pač ne spusti naprej. Ko mu je postalo jasno, da je pred njim alko-wagen, je začel snemat. Je reku, da je na vodi čutil, da se bo nekaj zgodilo. In se je. Zdej tisti, ki imate hitre internet povezave, verjetno dobro vidite dogajanje na cesti, sam imam nek jeftin paket pr UPC-ju in se mal slabš vid. Sem pa vidu posnetek na Nokii s katero je bilo posneto in se lepo vidi, da se ostali umikajo na bankino (na tej cesti je bankine par cm, pol je pa jarek z vodo, ker je to močvirnat teren), da blendajo, bremzajo, stara pa mrtva laden, malo levo malo desno, mal izven asfalta, parkrat zgrešila zaščitno ograjo...
Tole ustavit je bil totalni mission impossible. Še dober, da je počilo v solo varianti.
“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.” - Mark Twain
Uporabniški avatar
ŽucMac
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 6697
Pridružen: Sr Feb 11, 2009 12:57 am

Prejšnja

Vrni se na Krčma

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 12 gostov

cron