Kupiti MK2 ali ne

Brez cenzure ... Za pogovore, ki ne spadajo nikamor drugam

Re: Kupiti MK2 ali ne

OdgovorNapisal/-a Gloga dne Če Avg 20, 2009 3:59 pm

jinx82 napisal/-a:
Gloga napisal/-a:lol :)




Ti je polepšalo dan a? :D


Molcim, opazujem in se nasmiham. :mrgreen: Sami zagrizeni borci za severno mejo.
Oh Nein, die Manta's!
Uporabniški avatar
Gloga
Blazen na cvick
 
Prispevkov: 5239
Pridružen: Sr Feb 01, 2006 3:22 am
Kraj: Scheraunitz
Avto: '97 Henri Lloyd Yachting

Re: Kupiti MK2 ali ne

OdgovorNapisal/-a 4m4t3r dne Če Avg 20, 2009 4:18 pm

Lini a si to temo samo zarad mene odprl?? kaj pa ti je? no malo tudi sem dobo občutek da razdražiš tukaj ljubitelje mk2 golfov..

lini napisal/-a:A je res golf 2 tolk boljši avto od drugih, da prežvečiš da nima servo, da nima klime, da nima ABS, da nima električnih šip, da nima centralca, da je trd, da če maš plombe ti jih ven pomeče. Js si nekako ne predstavljam da bi se vozu v takem avtomobilu vsak dan.

res ni tolko boljši od drugih je pa zato KULT avto in ob ta pogled je nenadomestljiv!
Slika
Slika
ps:pa mislim da je moja stvar kaj si bom kupil :wink:
THATS ME---->>>> THATS ME

d(>_<)b Was ist besser als sex? Audi V sechs!!!
Audi 80 Cabrio 2.8 & Audi A6 c4 2.5 TDI d(>_<)b
Uporabniški avatar
4m4t3r
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 3231
Pridružen: Po Dec 18, 2006 10:31 pm
Kraj: Pettau aka. Ptuj
Avto: Audi 80 Cabrio 2.8 & A6 2.5

Re: Kupiti MK2 ali ne

OdgovorNapisal/-a Jurtz dne Če Avg 20, 2009 4:55 pm

4m4t3r, sej če rabiš še kakšne podatke o nakupu GTDja sm ti nazaj odklenu uno tvojo temo.

včeraj jo je blo treba zaklent, ker se eni pač nemorjo obvladat in morjo pisat neumnosti in provokacije povsod. ;)
Uporabniški avatar
Jurtz
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 11471
Pridružen: To Jan 24, 2006 10:32 pm
Avto: '08 Golf GTI, '02 Polo Gr. A

Re: Kupiti MK2 ali ne

OdgovorNapisal/-a gti97 dne Če Avg 20, 2009 5:15 pm

jest mam mk3 gti že 4 leta pa ti povem da je ne zamenjam za nobeno laguno....ga mam za na delo.za kam dlje it,za na morje..uglavnem skoz ga uporabljam in si ne bi mogu zamislit da bi ga imel samo za vikend..bo pa kot drugi avto ko bom mel dnar za novejšo serijo gtija..
gti97
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 403
Pridružen: So Okt 25, 2008 11:40 pm

Re: Kupiti MK2 ali ne

OdgovorNapisal/-a DS71 dne Če Avg 20, 2009 6:12 pm

hja..ma ti imaš vse vse..od hudih zicev do climatronica..pa še vse umes :lol:

ostalih komentarjev pa se rajši vzdržim..da ne bo fajt :mrgreen:

šala šala..jst pravim da naj ve vsak zase..bo najbolj..ko sem sam poslušal ostale sem naredil bedarijo..so pa mogoče dobrodošle takšne debate da si narediš eno okvirno sliko.. :wink:
..THERE WILL NEVER BE ANYTHING LIKE THEM AGAIN...the NOISE...the SPEED...the POWER...the GROUP B...
Uporabniški avatar
DS71
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1966
Pridružen: Če Feb 05, 2009 9:51 pm
Kraj: Il. Bistrica
Avto: zoom zoom

Re: Kupiti MK2 ali ne

OdgovorNapisal/-a gti97 dne Če Avg 20, 2009 8:17 pm

DS71 napisal/-a:hja..ma ti imaš vse vse..od hudih zicev do climatronica..pa še vse umes :lol:

ostalih komentarjev pa se rajši vzdržim..da ne bo fajt :mrgreen:

šala šala..jst pravim da naj ve vsak zase..bo najbolj..ko sem sam poslušal ostale sem naredil bedarijo..so pa mogoče dobrodošle takšne debate da si narediš eno okvirno sliko.. :wink:


hja to je res glede opreme...vem pa da nebi nikoli 2. dizla kupu ker ne prenesem ropotanja in smrada..ko se pa o mk2 gtiju menmo bi ga pa takoj imel.brez razmišljat
gti97
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 403
Pridružen: So Okt 25, 2008 11:40 pm

Re: Kupiti MK2 ali ne

OdgovorNapisal/-a emilc dne Če Avg 20, 2009 8:41 pm

Ma ste eni smešni MK2 GOLF JE LEGENDA,ki živi.... [smilie=beer.gif]
emilc
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 109
Pridružen: To Okt 09, 2007 3:41 pm
Kraj: n.mesto
Avto: G2 1.3,gV1.9tdi

Re: Kupiti MK2 ali ne

OdgovorNapisal/-a super98 dne Če Avg 20, 2009 8:47 pm

emilc napisal/-a:Ma ste eni smešni MK2 GOLF JE LEGENDA,ki živi.... [smilie=beer.gif]



word!!!!
TJUNING PA TO...
Uporabniški avatar
super98
Mirko
 
Prispevkov: 3563
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 4:30 pm
Kraj: Ljubljana
Avto: Golf II G60, MB W123 coupe

Re: Kupiti MK2 ali ne

OdgovorNapisal/-a gti97 dne Če Avg 20, 2009 8:53 pm

emilc napisal/-a:Ma ste eni smešni MK2 GOLF JE LEGENDA,ki živi.... [smilie=beer.gif]


...ampak samo gti...
gti97
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 403
Pridružen: So Okt 25, 2008 11:40 pm

Re: Kupiti MK2 ali ne

OdgovorNapisal/-a 4m4t3r dne Če Avg 20, 2009 8:59 pm

gti97 napisal/-a:
emilc napisal/-a:Ma ste eni smešni MK2 GOLF JE LEGENDA,ki živi.... [smilie=beer.gif]


...ampak samo gti...

tudi gtd 8) hehe
THATS ME---->>>> THATS ME

d(>_<)b Was ist besser als sex? Audi V sechs!!!
Audi 80 Cabrio 2.8 & Audi A6 c4 2.5 TDI d(>_<)b
Uporabniški avatar
4m4t3r
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 3231
Pridružen: Po Dec 18, 2006 10:31 pm
Kraj: Pettau aka. Ptuj
Avto: Audi 80 Cabrio 2.8 & A6 2.5

Re: Kupiti MK2 ali ne

OdgovorNapisal/-a gti97 dne Če Avg 20, 2009 9:00 pm

kakor za koga.. 8)
gti97
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 403
Pridružen: So Okt 25, 2008 11:40 pm

Re: Kupiti MK2 ali ne

OdgovorNapisal/-a GOMK316V dne Če Avg 20, 2009 9:50 pm

Jest mam sarajevcana 1.3 v dveh letih naredu 50.000 in nisem menjal nic razen servis in to se zavor ne avto je star 20 let !!!Me prov zanima ja kater reno bo pr teh letih tolko zdrzal. To je apsolutna legenda od avta :D
GTI je v redu star ali nov.
TDI je pa za reveze ker pije ful premal.
Uporabniški avatar
GOMK316V
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 2618
Pridružen: Sr Jan 21, 2009 9:30 pm
Kraj: V narocj Gorenskh planin
Avto: Golf3 16v,vw Käfer 1300 1968

Re: Kupiti MK2 ali ne

OdgovorNapisal/-a ŽucMac dne Če Avg 20, 2009 10:31 pm

GOMK316V napisal/-a:Jest mam sarajevcana 1.3 v dveh letih naredu 50.000 in nisem menjal nic razen servis in to se zavor ne avto je star 20 let !!!Me prov zanima ja kater reno bo pr teh letih tolko zdrzal. To je apsolutna legenda od avta :D


[smilie=beer2.gif]
“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.” - Mark Twain
Uporabniški avatar
ŽucMac
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 6697
Pridružen: Sr Feb 11, 2009 12:57 am

Re: Kupiti MK2 ali ne

OdgovorNapisal/-a DS71 dne Če Avg 20, 2009 10:45 pm

a je malo R5 ki še vedno bp meljejo :lol:
..THERE WILL NEVER BE ANYTHING LIKE THEM AGAIN...the NOISE...the SPEED...the POWER...the GROUP B...
Uporabniški avatar
DS71
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1966
Pridružen: Če Feb 05, 2009 9:51 pm
Kraj: Il. Bistrica
Avto: zoom zoom

Re: Kupiti MK2 ali ne

OdgovorNapisal/-a lini dne Če Avg 20, 2009 11:10 pm

Torej po vseh teh razlagah je golf 2, kot rabljen avto ultimativni nakup če kupujem vozilo do jurja oz jurja pa pol?
lini
 

Re: Kupiti MK2 ali ne

OdgovorNapisal/-a lini dne Če Avg 20, 2009 11:13 pm

X-Hair napisal/-a:AAAAAAAAAAAAAAAAA SlikaSlikaSlikaSlika

Zvečer si pa še mal cajta vzamem, da kaj napišemo in smeeeh dalje :mrgreen:

Lini legenda. As kej v žlaht s Cveto-tam? Slika


V žlaht sicer nisva. Samo sestra... pa pustmo jo stat. Sva pa zelo dobra kolega in imava precej podoben pogled na avtomobile. Nekako si deliva mnenje da avto mora bit ali prehiter in premočen ali pa udoben. Najslabš je če mislš da je hiter in se ti zdi da je udoben. :twisted:
lini
 

Re: Kupiti MK2 ali ne

OdgovorNapisal/-a Jurtz dne Če Avg 20, 2009 11:32 pm

lini napisal/-a:Najslabš je če mislš da je hiter in se ti zdi da je udoben. :twisted:

a to leti na 316? :twisted:
Uporabniški avatar
Jurtz
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 11471
Pridružen: To Jan 24, 2006 10:32 pm
Avto: '08 Golf GTI, '02 Polo Gr. A

Re: Kupiti MK2 ali ne

OdgovorNapisal/-a lini dne Če Avg 20, 2009 11:44 pm

Ne to leti na golfe mk2. js vem da mam skret in ga uporabljam za v kamnolom in podobne reči. Tega se tut zavedam. Je pa večji problem če človek vozi golfa 2 in je obenem še prepričan da je to fajn avto. Nekoč ob kaki prilki me spomn da ti dam ključe od bavarca da boš probal kako dober je lahko avto za mal denarja.
lini
 

Re: Kupiti MK2 ali ne

OdgovorNapisal/-a Jurtz dne Pe Avg 21, 2009 12:01 am

mogoče je to problem zate. zame ni. :) Nudi mi vse kar rabim, prepričan sem, da mi noben avto v takem cenovnem rangu nebi bolj ustrezal. če bi mi, bi že menjal.

če maš pa 15k€ viška, pa prinesi in takoj grem po mk5 gti. pa ne zato ker bi bla dvojka slaba, ampak ker bi se jo pol počasi lotu v nulo obnavljat. ker dvojka gti pač nebo šla kar tako zlahka od hiše. ubistvu bi šla sam v enem primeru, ki pa še neki cajta nebo dosegljiv...

trenutno mam v garaži cliota 1.8 16v (fotr je mehanik, tak da imam priložnost dost avtov "dat skos"), ki je kao ful raketa. ampak proti golfu 2 gti nima za burek v nobenem pogledu...
Uporabniški avatar
Jurtz
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 11471
Pridružen: To Jan 24, 2006 10:32 pm
Avto: '08 Golf GTI, '02 Polo Gr. A

Re: Kupiti MK2 ali ne

OdgovorNapisal/-a lini dne Pe Avg 21, 2009 1:15 am

Le zakaj pol imaš željo po mk5 če pa mk2 daje vse kar potrebuješ. To da mk2 ne gre od bajte je pač logično, prodat se ne splača, maš pa lahko dober projekt, kar je super. Moraš pa vseen dobro prebrat temo, ker vprašanje je al kupit mk2 ali ne in ne kaj teb paše in kaj ne. Me pa impresionira to, da smo namlatl že dve strani prazne slame in niti enega tehničnega argumenta nism dobil. Nobenega argumenta prednosti v tehniki, nobenega argumenta prednosti v udobju, edini logičen argument je to da je pocen. Sicer so primerjave krožle v stilu kako je pocen vse po trgovinah za golfa in kako je drago vse po pooblaščencu za renault. :D Obenem pa vseeno vemo kolk keša so zmetali fantje v golfe, da so taki kot so in povsem jasno je da kar noben, oz malokater, je v stanju kot je povprečen favdlovski golf 2. Prav zato ker vem kako in kaj je s takimi starimi avtomobili se mi še tolko bolj poraja vprašanje al kupit al ne. Kupiš za 500€ popedenaš podvozje in pleh pa si na dobrega jurja pol kupiš še gume nardiš servis. Kupiš še en vunderbaum pa si na jurja pa pol pa še zmer maš samo mk2. Če pa si poiščeš lepega da samo poservisiraš in kupiš gume si pa še na slabšem ker morš dat 1000 za njega in si na konc ob 2k. Ma smisel al ne?
lini
 


Re: Kupiti MK2 ali ne

OdgovorNapisal/-a bajta dne Pe Avg 21, 2009 1:39 am

mene nonstop drkajo da mam bosansk avto.. ( mk2 pa to.. ) :roll: pa se normaln nasmejim. pa ne manjka velik. da ne prbijem daj mi 20k pa grem po petko gti.. tako za te denarje mi pa tole čist ustreza.. aja. drgač doma mamo cordobo 2001 letnik? pa se nekak ne počutm "fajn" not. v twingotu itak ne.. v bmw. e36. sorri. saj sam avto ni slab. sam za 150km? bi skoraj pričakoval da bi se kam premaknlo.. tk da je za mene dvojka čist zakon. v tem cenovnem rangu pa itak.



endi. dvojka 8v. če boš normalno vozu boš vseen mel kapavem? 5l porabe manj kot na 2.8.. tk da je kar razlike.. pa če že v osnovi kupiš kolikortok lep avto. kok pa rabiš vložit? felge pa podvozje. nekih stroškov vzdrževanja nekako ni.. ( js sem na jetti z 270kkm zamenjal samo sklopko.. pa še to ni bilo čist nujno. pa olje od mašine. )
Uporabniški avatar
bajta
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 857
Pridružen: Ne Mar 11, 2007 5:05 pm
Kraj: Ravne na Koroškem.

Re: Kupiti MK2 ali ne

OdgovorNapisal/-a bean dne Pe Avg 21, 2009 4:01 am

hahahaha se ne morem nasmejat!! gor je dal opla za ceno 2000€, sej mam tud sam opla, starga samo 7 let pa mi dela stroškov čez leto še pa još, a misliš da ju tista "šalabara" kej boljša?...ne daš 2000€ in pol najprej 500 za servis, ker se to pri teh avtih itak menjava (za kar koli pelješ na servis, ki ni olje in filtri in podobno)...ah to je tko k je že en pred mano napisal samo provokacija, ker veš da je golf tukaj tako priljubljen! čeprav mam hrošča za projekt, želim za v naprej da bom nekoč mel tud mk II poleg vsega ostalega voznega parka, ker mi je pač ušeč!
Uporabniški avatar
bean
Ajvar
 
Prispevkov: 1517
Pridružen: To Jun 17, 2008 12:17 am
Kraj: Studeno; Postojna
Avto: Hrošč 1200J '74, Golf mkVI GTI '11

Re: Kupiti MK2 ali ne

OdgovorNapisal/-a DS71 dne Pe Avg 21, 2009 10:19 am

bean..če bi tisti opel imel vw značko pa bi bil najbl na svetu ne..z istimi problemi.. fantje ne tako slepo neki kričat..nekateri mogoče v življenju niste probali duzga kot golfa mk2 in valda da je najboljši avto..

Dandanes so vsi avti slabi oz dobri..kakor hočete...in avto ni več ritual ampak potreba..nekaj kar kupiš da ti bo hlapec in ne da se boš sekiral za vsako prasko in da bom jaz njegov suženj...staro je pa itak staro..tudi če boš dobil avto v piko ohranjen je star in potreben šraufanja in vzdrževanja
Glede stroškov je pa tako...lahko jih nimaš nič lahko pa prekomerno...odisno od človeka..žuc pravi da ga ne stane nič..verjetno zato ker se zavleče v njega,vžge,odpelje,ugasne in odvleče iz njega..verjetno da če bi se zavlekel pod njega bi blo stroškov za eno plačo..če bi hotel seveda..drgač pa ja..zakaj ne golfa za dailiya..se bo vsaj počistila nesnaga in bodo ostali le tisti ki si to zaslužijo(golfov mk2 da ne bo nesporazumov)
aja..in pri bajti smo imeli en kup avtov..od francozov,nemcev,italjanov,angležev..edino japca še ni blo..pa ni blo nikoli problemov z njimi..in sam vozim opla..pa ne zato ker bi slepo nabijal da je ta bolš avto..pač spleti okoliščin..tako je bil prej anglež..v tistem momentu sem pač dobil največ za tisti denar..ima pa fotr zdej golfa mk5..ni slab avto..daleč od tega..me pa ne bo noben prepričal da je tolko več vreden od konkurence...

sori boys..sem mogel... :lol:
..THERE WILL NEVER BE ANYTHING LIKE THEM AGAIN...the NOISE...the SPEED...the POWER...the GROUP B...
Uporabniški avatar
DS71
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1966
Pridružen: Če Feb 05, 2009 9:51 pm
Kraj: Il. Bistrica
Avto: zoom zoom

Re: Kupiti MK2 ali ne

OdgovorNapisal/-a jinx82 dne Pe Avg 21, 2009 10:23 am

To da lini samo provocir je menda že vsem jasno :)

Vsak ima pravico na svojo odločitev in mnenje in ne vem od kje potreba po tovrstni debati.


SAm, lini, tebi še vedno ni jasno bistvo... Govora je blo o poceni avtu za vsak dan. To kar si nalimal niso poceni avti. Kot drugo pove vse o njihovi vrednosti tudi cena. Najmlajši avto ki si ga nalimal je letnik 1995, torej 5 let mlajši od dvojke, pa tudi 10 let mlajši so vmes in stanejo kot dvojka. Ne drži dvojka take cene za brezveze. Če bi malo bolj poznal določene znamke avtomobilov jih niti zalimal nebi med kandidate za nakup.


Razmisli mal z zgornjo glavo in se nehaj smešit pred vsem folkom.


Pejta s Cvetotom na par piv in pol divjat po ravni črti s premočnim avtom :lol:
Uporabniški avatar
jinx82
Mati bwožja
 
Prispevkov: 12580
Pridružen: To Jan 24, 2006 11:57 pm

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Krčma

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov