lini

Brez cenzure ... Za pogovore, ki ne spadajo nikamor drugam

lini

OdgovorNapisal/-a vwmk1 dne Če Avg 27, 2009 8:12 pm

Premaknjeno iz "Projektov" ker, roko na srce, to tam nima kaj počet.
Sorry vwmk1, ti nisi nič kriv, sam nekje je blo treba odrezat.

--Admin



...

škoda ker ni laguna :mrgreen:
"people's car" nothing even comes close
Uporabniški avatar
vwmk1
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1268
Pridružen: Ne Sep 28, 2008 9:48 pm
Kraj: Pivka
Avto: Golf I cabrio, Golf III GT TDI

Re: Golf Mk2 GT Syncro --> G60

OdgovorNapisal/-a Jurtz dne Če Avg 27, 2009 8:17 pm

vwmk1 napisal/-a:škoda ker ni laguna :mrgreen:

bwahahahaha!
Uporabniški avatar
Jurtz
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 11471
Pridružen: To Jan 24, 2006 10:32 pm
Avto: '08 Golf GTI, '02 Polo Gr. A

Re: Golf Mk2 GT Syncro --> G60

OdgovorNapisal/-a lini dne Če Avg 27, 2009 11:36 pm

Jurtz napisal/-a:
vwmk1 napisal/-a:škoda ker ni laguna :mrgreen:

bwahahahaha!



Ja res je škoda tolk denarja in vložene ljubezni ter dela za v tak skret.

PS: Mi je pa všeč kar se dela.
lini
 

Re: Golf Mk2 GT Syncro --> G60

OdgovorNapisal/-a jinx82 dne Pe Avg 28, 2009 10:00 am

Lini, očitno sem živel v zmoti, da si normalen tip... Nimaš morda več pozornosti s strani Audijašev, pa se moraš zdej drugje izpostavljat da se 'te vidi'?
Ohladi se malo, da ne odletiš v maline. Pa resno mislim, ker te ne trpim več!
Uporabniški avatar
jinx82
Mati bwožja
 
Prispevkov: 12580
Pridružen: To Jan 24, 2006 11:57 pm

Re: Golf Mk2 GT Syncro --> G60

OdgovorNapisal/-a lini dne Pe Avg 28, 2009 11:28 pm

Dokler me bo kdorkol izzival bom vračal na polno nazaj. Js sm odpru temo v krčmi vi pa se norce delate po vsem forumu. Sram vas bod. Mi je pa zanimiv kako se eni razburjajo drugi pa lahko mirno prenesemo vse štose. Še enkrat da ne bo pomote svaka čast za delo in način kako se dela projekt. Nikakor nikdar ne pljuvam po delu kogarkoli na kateremkoli avtu, ker mi je mal jasno kako in kaj grejo te reči. Kar se tiče pa žaganja pa če me mislte odžagat me odžagajte s posti vred pa obenem pa vedite da ste me odžagal ker ne prenesete da kdo misli drugač kot vi. Na forumu sem kot ljubitelj audijev, saj v naslovu piše da je forum namenjen ljubiteljem VW in audi. Če pa je pogoj sodelovanja na forumu to da mi je všeč golf 2 pa dajte to v pravila in se bom sam odstranu s foruma. Js vedno spoštujem pravila medtem ko jih sami tapravi ne. Nekak sm dobu očutek da je ta forum zrasel na tak nivo da se da kle normalno pogovarjat, pa vidim da nekateri enostavno ne razumejo da je men mk2 skret in to moje mišljenje jemljejo kot provokacijo. Ko bo admin tole brisal pa le naj prestavi v zaprt del foruma in se o tem malo le pogovorte.

LP

Ponovno povdarjam: Svaka čast za način izdelave avta in pristop k projektu. Neglede na vse sm znal vedno spoštovat vloženo delo v projekt pa naj bo kakršenkoliže.
lini
 

Re: Golf Mk2 GT Syncro --> G60

OdgovorNapisal/-a fritz dne So Avg 29, 2009 12:10 am

lepo. zdaj je vsak povedal svoje, zdaj pa mir.
noben ne bo nobenga odzagal, noben ne bo nic brisal.
in tudi provokacij ne bo vec.

mislim da sem dovolj jasno in razumljivo napisal.
ce se ma kdo s kom kaj pogovorit, naj uporabi kako drugo obliko komunikacije in ne foruma.

v redu?
ja v redu.
Uporabniški avatar
fritz
Wheel whore
 
Prispevkov: 13403
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 10:52 pm
Kraj: tanajtabujsiklima
Avto: Golf Rallye G60

Re: Golf Mk2 GT Syncro --> G60

OdgovorNapisal/-a Jurtz dne So Avg 29, 2009 12:52 am

dej lini, v istem postu hkrati pisat offtopic in govorit kako se ti povsem držiš pravil, drugi pa ne, je kratkomalo debilno. :)

pravtako tudi izjava "Dokler me bo kdorkol izzival bom vračal na polno nazaj." v istem stavku kot "Nekak sm dobu očutek da je ta forum zrasel na tak nivo da se da kle normalno pogovarjat" saj to očitno da vedeti, da tudi ti nisi sposoben nekega normalnega nivoja komunikacije.

Zgovarjanje na druge, v stilu "če lahko vi pišete offtopic ga bom pa še jaz", pa tud ni na nekem intelektualnem nivoju, na katerem hočeš prikazat da ti si. (in pravtako ne v skladu s pravili, ki jih po tvojih besedah tako vestno spoštuješ in se jih držiš - tvoja dejanja pa kažejo krepko drugače :) )

če ti golfi mk2 niso všeč pač to povej in basta. spoštovali bomo tvoje mnenje, ni pa ga treba na vsakem koraku vsiljevati uporabnikom. niso namreč vsi enakega mnenja, in prav je tako. 15 let stare renaulte in ople boš pač moral hvaliti na drugih forumih...

prav tako ni ravno višek inteligence, na forumu ljubiteljev vw/audi začenjat debate v stilu "laguna je boljša od vaših jajc", ker vsak otrok ve da je taka debata na takem forumu že po defaultu provokativna, in kot taka že v naprej obsojena na propad. Ja, priznaj tema je bila v osnovi mišljena kot provokacija. Itak to vsi vemo.

zdej pa počasi preber tale post, mal razmisl, in pol gremo naprej... z debato na malo višjem nivoju. brez izgovorov v stilu osnovne šole "če loh sosedov, loh tud jest". če to zmoreš ja...

v vsakem primeru pa pričakujem da se bo tole z offtopicom vsepovprek po forumu s tvoje strani končalo! Drugače bo pač treba nekaj narest. Za druge pa ne skrbi, to ni tvoje delo. ;)
Uporabniški avatar
Jurtz
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 11471
Pridružen: To Jan 24, 2006 10:32 pm
Avto: '08 Golf GTI, '02 Polo Gr. A

Re: lini

OdgovorNapisal/-a X-Hair dne So Avg 29, 2009 6:05 am

lini napisal/-a:Dokler me bo kdorkol izzival bom vračal na polno nazaj.Js sm odpru temo v krčmi vi pa se norce delate po vsem forumu. Sram vas bod.

Z namenom, da se informira zakaj kupiti avto in zakaj ne. Sam pa dobro veš, da tisti naslov teme lahko preimenujemo v zakaj NE kupiti avtomobila in vsiljevanje drugega avtomobila.

lini napisal/-a: ker ne prenesete da kdo misli drugač kot vi.

Pa sej ni res. Drugače je če se razglablja o prednostih in slabostih kot pa vsiljevanje. Pa da ne razumeš tega pa onega, pa zakaj trpeti na račun .... Jaz osebno sem tudi mislil na nakup dizla. Zakaj? Preprosto. Tankal bi itak cvičk, ker za tuki okol bi blo čist ok. Kurjava bi bila 5-6l. Delov za avto, da ti jih v hrbet mečejo in vse tko pocen. Ampak sem se odloči drugače in prav je tako. Seveda se moj daily(da imam JXD, al kaj je oznaka :mrgreen: ) od tvojega razlikujeta v tem, da jaz najverjetneje prevozim dosti manj (ne vem koliko imaš do službe) km.

Moje mnenje je, da bi bilo skrajno čudno, da pridem na audi forum in v tvoji temi začnem nabijat zakaj v tako jamo. Je res? Zakaj v ta avto, če maš lahko avto, ki pokuri pol manj in ni bistvene razlike v ovinku. Ampak vsak ima tak avto zato, ker ve zakaj ga ima.

lini napisal/-a:Če pa je pogoj sodelovanja na forumu to da mi je všeč golf 2 pa dajte to v pravila in se bom sam odstranu s foruma.

Ma pejt se solit s takmi. Ne vem, če bi še 1x napisal, ker se že eno mejčkeno ponavljam. :)


lini napisal/-a:pa vidim da nekateri enostavno ne razumejo da je men mk2 skret in to moje mišljenje jemljejo kot provokacijo.
ane,
Ja lej, hvala bogu da ti je skret. Pa poglejva tale dialog, ko bi se jaz vmešal v tvoj topic obnove S2 smeti. [smilie=biggrin.gif]
X:ne razumem zakaj tolk v avto za nekajkrat se peljat.
L:mah sej veš, S2 je le S2
X: ja sej se strinjam, sam ječrna a ni škoda en tank bencina za eno nedeljso vožno
L:hja, sej je, sam ko se vsedeš in zapoje petvaljnik pozabiš na vse
X: he he, to verjamem
In bi bilo z moje strani najbrž počasi zaključeno.
A je nekak drugače, kot pa če bi naprej vsiljeval, da kaj se tebi roji po glavi, da vlagaš v S2. In to si ti delal. Je res? :wink: Poveš kaj se ti ne zdi in smo rešil. Povemo kolk kaj stane, kolk so popravila in kolk stroškov. Uporabnik se bo potem že odločil kaj bo izbral. Ne pa da se naprej nabija zakaj ne in da so ....( ne spomnem se besede)

Danes imel lep primer na honda forumu. Pa dobro vemo kakšni so. Še ko sem imel passata sem rekel, da so honde en kup dretja pa nič učinka. Mnenje trenutno ostaja isto. Ampak so fantje lepo sprejel, še en zabaven post je padel od hondaša. Samo potem jaz nisem naprej nabijal zakaj človek tolk vlaga v sesalni, izpušni, poveže sprednje amortizerje, neke ultra zavore, weight reduction ( kar rezervno ven), neke druge vplinjače kaj te vem in na koncu ima 185km, ki po pravic povedano ne vem od kje. [smilie=blink.gif] Potem pa pride eno družinsko vozilo s štirimi vrati in se ves denar kar stopi. Tudi sam ga ne razumem. Mogoče bi dodal en stavek zakaj, dobil odgovor, se nasmehil in si rekel, ja itak. Ne pa naprej naj kupi enga GTI-ja, da gor limstein in smo rešil. Ja? :D Jaz vem zakaj GTI, drugi ve zakaj JXD, tretji do onemoglosti vlagat v hondo, pa čeprav ni učinka in ti dobro veš zakaj S2. :wink: Še en lep citat bi bil ma ne upam [smilie=beer.gif]

Vsekakor se strinjam z Jurtzem. Bi citiral par stvari, da bi jih izpostavil ma se mi prov ne da. :D
EKOTOP - globinsko kemično čiščenje
Uporabniški avatar
X-Hair
Ga bazni!
 
Prispevkov: 2689
Pridružen: Ne Feb 05, 2006 8:50 pm
Kraj: Fant od Fare
Avto: Beli 16V-strah in trepet Zale

Re: lini

OdgovorNapisal/-a eugene dne So Avg 29, 2009 8:03 am

Pa srečno vožnjo.
Slika
"Try not. Do. Or do not. There is no try." - Master Yoda
Uporabniški avatar
eugene
Valček s.p.
 
Prispevkov: 3819
Pridružen: To Avg 08, 2006 2:21 pm
Kraj: Vukojebina
Avto: Mk1 gti, hrošč '67, volvo 145 in 245 superpolar

Re: lini

OdgovorNapisal/-a lini dne So Avg 29, 2009 8:20 am

Eugene: LOL! :lol:

Potem boste nehal drkat po celem forumu ker menim pač da obstaja več dobrih alternativ omenjeni kanti? Nikakor pa js nebi vsiljeval česarkoli komurkoli ker si mora vsak zaslužit keš sam. Pač najprej sm predstavu pomojem možne alternative potem sm bil pač izzvan. Mi je pa všeč da mamo zdej temo kjer bomo lahko tole zaključli.
lini
 

Re: lini

OdgovorNapisal/-a jinx82 dne So Avg 29, 2009 11:35 am

lini napisal/-a:...več dobrih alternativ omenjeni kanti?




Kdo te je pa izzval na to provokacijo?
Uporabniški avatar
jinx82
Mati bwožja
 
Prispevkov: 12580
Pridružen: To Jan 24, 2006 11:57 pm

Re: lini

OdgovorNapisal/-a 4m4t3r dne So Avg 29, 2009 12:24 pm

bedni ste [smilie=thumbsdown.gif]
jaz bi vse to sraje zbrisal..lp
THATS ME---->>>> THATS ME

d(>_<)b Was ist besser als sex? Audi V sechs!!!
Audi 80 Cabrio 2.8 & Audi A6 c4 2.5 TDI d(>_<)b
Uporabniški avatar
4m4t3r
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 3231
Pridružen: Po Dec 18, 2006 10:31 pm
Kraj: Pettau aka. Ptuj
Avto: Audi 80 Cabrio 2.8 & A6 2.5

Re: lini

OdgovorNapisal/-a Davor80 dne So Avg 29, 2009 12:39 pm

Slika
:lol:
nc ne vem pa še to nism zihr
Slika
Uporabniški avatar
Davor80
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1406
Pridružen: To Mar 06, 2007 11:51 pm
Kraj: Ljubljana
Avto: fiat tipo :-(

Re: lini

OdgovorNapisal/-a Gloga dne So Avg 29, 2009 1:28 pm

Nevem zakva se na kaksem srecanju lahko zastopmo, kljub argumentom, tle se je pa treba drkat do amena. [smilie=thumbsdown.gif]
Oh Nein, die Manta's!
Uporabniški avatar
Gloga
Blazen na cvick
 
Prispevkov: 5239
Pridružen: Sr Feb 01, 2006 3:22 am
Kraj: Scheraunitz
Avto: '97 Henri Lloyd Yachting

Re: lini

OdgovorNapisal/-a 4m4t3r dne So Avg 29, 2009 1:36 pm

Gloga napisal/-a:Nevem zakva se na kaksem srecanju lahko zastopmo, kljub argumentom, tle se je pa treba drkat do amena. [smilie=thumbsdown.gif]

ker so folk v živo ponavadi pizde,in se prek neta upajo pokazat kaki so v resnici :)v živo pa šmensi fency prijazni hehe tipiš sloveniš.. [smilie=angry.gif]
THATS ME---->>>> THATS ME

d(>_<)b Was ist besser als sex? Audi V sechs!!!
Audi 80 Cabrio 2.8 & Audi A6 c4 2.5 TDI d(>_<)b
Uporabniški avatar
4m4t3r
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 3231
Pridružen: Po Dec 18, 2006 10:31 pm
Kraj: Pettau aka. Ptuj
Avto: Audi 80 Cabrio 2.8 & A6 2.5

Re: lini

OdgovorNapisal/-a Jurtz dne So Avg 29, 2009 1:41 pm

zakej bi brisal. nej se vidi kašni so nekateri.
Uporabniški avatar
Jurtz
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 11471
Pridružen: To Jan 24, 2006 10:32 pm
Avto: '08 Golf GTI, '02 Polo Gr. A

Re: lini

OdgovorNapisal/-a Gloga dne So Avg 29, 2009 1:45 pm

Ma zame je Lini Lini, tle alpa v zivo. Mal butla mal genija :D
Oh Nein, die Manta's!
Uporabniški avatar
Gloga
Blazen na cvick
 
Prispevkov: 5239
Pridružen: Sr Feb 01, 2006 3:22 am
Kraj: Scheraunitz
Avto: '97 Henri Lloyd Yachting

Re: lini

OdgovorNapisal/-a Jurtz dne So Avg 29, 2009 1:47 pm

v zadnjih nekaj tednih, je vsaj tuki na forumu bolj prevladovala le ena od teh dveh polovic :D
Uporabniški avatar
Jurtz
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 11471
Pridružen: To Jan 24, 2006 10:32 pm
Avto: '08 Golf GTI, '02 Polo Gr. A

Re: lini

OdgovorNapisal/-a fritz dne So Avg 29, 2009 6:20 pm

tolko teh tem je ratalo tle po forumu, da ne vem kje bi napisal, pa bom napisal tukaj.

se dobro, da sem namakal egge na losinju, ker bi drugace vse to sranje in offtopice osebno pobrisal preden je preslo
meje razumnosti. no, aniwej smo dali se eno nevihto skozi. lini, prosim brez provokacij o kvaliteti in uporabnosti muratorskih golfov pa o kvaliteti francozov. vsak si bo za svoj denar vzel kar mu pase. pa tudi, ce je to jugo 45.
in prosim brez primerjav xxx vs. yyy, ker so brezplodne v vecini primerov.

prav tako lini, te prosim in tudi vse ostale uporabnike, da se za favdl preneha uporabljati frazo mk2 forum, ker to ni namen
te skupnosti. ce ta avtomobil prevladuje, to se ne pomeni, da je forum temu namenjen. potemtakem bi ti moral, in posledicno se marsikomu, zbrisat temo iz projektov . :roll:

naslednja zadeva. mislim, da vsak normalen svoje stanovanje enkrat na dan pomede in enkrat tedensko pomije.
ali kakorkoli ze skrbi za red in cistoco. tole skupnost smo kot ekipa postavili z namenom, da ne bi bla samo ena virtualna
klepetalnica, temvec sredstvo, kjer bi se lahko prijatelji, ki se osebno tudi poznamo med sabo, ventiquatro su ventiquatro
pogovarjali in druzili, ne glede na katerem koncu drzave, koju kokos moze za jedan dan da preleti, zivimo.
ker je ta stran vkljucno s forumom dodatna rezidenca predvsem ekipi, skrbimo za red in cistoco.

zato: da se mi nihce vec ne pritozi da manjkajo ali so izbrisani posti.
skrb za cistoco in red mi pobere vsak dan najmanj eno uro. in ce ne bi blo tako, bi se ze dusili v dreku in scalnici in bi bil ta forum kloaka, kakor pretezna vecina slovenskih forumov, kjer se zmeraj najdejo osebki, ki imajo najdaljsega in se jim ne upa nihce stopi na glavco.
tukaj ne bo tako. vecina sodelujocih se med sabo poznamo in smo tukaj taki kot v privatnem zivljenju. tiste virtualne pickice, ki mislijo tukaj delat zdraho, bodo odstranjene tako ali drugace. pa osebki ki imajo na vsakem forumu drugacen nick so tudi patroni zase...

tle ni dermokracije in je nikoli ne bo. tle ni samouprave in je nikoli ne bo.

mislim da sem to dovolj jasno povedal in da to pise na glavni strani in da je vsakemu normalnemu razvidno
iz pravil ki so postavljena.

nihce ni zavrt, nihce ni ozkogled in vsak ima prag tolerantnosti. ampak, tudi mentalna higiena mora obstajat.
ta pa zavisi od posameznika. in kdor je nima, al bo sel drugam al pa se bo prilagodil ce bo hotel sodelovatr v tej skupnosti,
ki je dalec od tega da bi bla samo virtualna in pomozni ventil za pucanje frustracij nekaterih mentalno nehigienskih virtualnih pickic. a sem bil dovolj razumljiv.

sodelujte, piste, riste, slikajte, zajebavajte se ampak do meje normale. vklopte mozgane preden napisete deset oftopicov,
ki jih je potem potrebno tedensko pomesti in pocistit in ne jokajte potem da so izginili posti. posti? spam! spamerji jedni.

ce ze kdo ne ve kam bi z odvecno energijo, naj si omisli temo in naj nanjo napise clanek, da jo damo na stran. ne pa, da brezveze nabija poste po celi hisi. pa tudi ce skopira in prevede clanek iz kaksne tuje revije ali knjige. ekipi je forum dodatna zadeva poleg strani, zal pa pobere ogromno casa tudi sam kot sam. tako da, prenehajte nekaj javkat da so izbrisani
spam posti, da kako se ne sme nic povedat, ker si izzvan in napaden, kako lahko on ja jst pa ne, prenehajte bit tipicni slovenceki, ko se prijavite na forum, in pustite za sabo pametno informacijo, lepo sliko, prefinjeno zajebancijo ali karkoli pametnega ze, ko se odjavite.

kaj je to tako tezko zastopit. :?:
in res je, ce ne bi blo jurtza ki me drzi nazaj, bi blo vse lepo posortirano in cisto kot v knjiznici.
najbolj me razp*zdi, ko se s kavo v roki vsedem pred jutranjo izdajo favdla, pa zgleda kot zurnal al pa slovenske novice....

ce ma kdo se kaj vprasat kar ni jasno, kar svobodno. ce ni samokontrole, bo potrebno uvesti zacasne bane, da bo mir.
tega pa si, verjemte, nihce ne zeli, ker kljub vsemu mislim, da vsak izmed nas le preomore tisti mozganski center
samokontrole in limita....


pa lep pozdrav
fritz

ps.: zgornje pisanje ni letelo na nobenega konkretno in ce se bo kdo slucajno nasel noter,
prosim brez nekih hudih uzaljenih samoobrambnih replik. ja?
Uporabniški avatar
fritz
Wheel whore
 
Prispevkov: 13403
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 10:52 pm
Kraj: tanajtabujsiklima
Avto: Golf Rallye G60

Re: lini

OdgovorNapisal/-a eugene dne So Avg 29, 2009 6:37 pm

evo danes odprem zadnja vrata od xsare break in se z štrlečim robom vrat, do krvi butnem v kost na boku. eto taki so francozi. nikoli čuli za form follows function ali narejeno po meri človeka. ma ne me jebat!
"Try not. Do. Or do not. There is no try." - Master Yoda
Uporabniški avatar
eugene
Valček s.p.
 
Prispevkov: 3819
Pridružen: To Avg 08, 2006 2:21 pm
Kraj: Vukojebina
Avto: Mk1 gti, hrošč '67, volvo 145 in 245 superpolar

Re: lini

OdgovorNapisal/-a eugene dne So Avg 29, 2009 7:03 pm

čeprav je kak francoskih avto ki mi je všeč. poleg katre, 5 turbo, alpinke, in žabe bi mel tudi enga cx prestige V6 full optional. sem vsakič ko sem šel na metelkovo občudoval enga takega ( prestige v6,avtomatski menjač, klima , usnje, kadilski paket- vžigalnik in pepelnik na obeh zadnjih vratih 8) ). Nekaj časa se je celo prodajal na anetu za 400€ zdaj je pa zginu v večna lovišča. Potem sem zvedu da je bil od enga člana benda 2227. Na metelkovi je bil parkiran par let - prav na tistem placu pred jalajalo, in so ga žurajoči počasi dokrajčili. Počli šipo, skakali po strehi...Kako mi je blo žal tistega avta. Sem prov sanjal kako v njem čisto spuščen šibam po autobanu proti amsterdamu. Žene doma in s par kolegi, da ni po poti dolgčas. :mrgreen:

Tako je mel Prestige:
SlikaSlika
Slika



Samo kolko kletvic bi blo potrebno da tisto vesolsko ladjo spreviš v red..
"Try not. Do. Or do not. There is no try." - Master Yoda
Uporabniški avatar
eugene
Valček s.p.
 
Prispevkov: 3819
Pridružen: To Avg 08, 2006 2:21 pm
Kraj: Vukojebina
Avto: Mk1 gti, hrošč '67, volvo 145 in 245 superpolar

Re: lini

OdgovorNapisal/-a lini dne So Avg 29, 2009 8:15 pm

.
Zadnjič spremenil lini, dne To Okt 13, 2009 11:14 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
lini
 

Re: lini

OdgovorNapisal/-a jinx82 dne So Avg 29, 2009 10:20 pm

Kašne fotelje ma to not :D
Uporabniški avatar
jinx82
Mati bwožja
 
Prispevkov: 12580
Pridružen: To Jan 24, 2006 11:57 pm

Re: lini

OdgovorNapisal/-a čare dne So Avg 29, 2009 10:25 pm

tak prestige je precej časa domoval v zupančičevi jami-pri Guliverju in zna bit da točno tist iz metelkove,ker tip ki je bil lastnik bi lahko popolnoma ustrezal kakšnemu bandu ki bi lahko spadal na metelkovo.Bil pa je temno siv metalik in ja to je ladja za vikat (bila).
Svi mi volimo pičić,samo Mile Kitić
Uporabniški avatar
čare
Tiger
 
Prispevkov: 3465
Pridružen: Ne Feb 12, 2006 7:32 pm
Kraj: ljubljana
Avto: FIAT Marea JTD

Re: lini

OdgovorNapisal/-a eugene dne So Avg 29, 2009 10:42 pm

jep čare tista na metelkovi je bla isto dark metalik siva. pizda ke makina. zadaj je dejansko kauč spredaj pa 2 fotelja. in kolko placa za noge.
to sem prebral je zadnji ali proti zadnjim citroenom ki so bli načrtovani prej ko so prišli pot peugeot.
ej v bertokih, tako sem prebral v eni slo reviji, naj bi bla ena visa milles pistes. jo je kupu nekdo , ki je delal na cimosu. pripravljena na cimosu za reli saturnus za za križaja in valanta.
http://www.tgracing.net/Novice/2003/0305.php
"Try not. Do. Or do not. There is no try." - Master Yoda
Uporabniški avatar
eugene
Valček s.p.
 
Prispevkov: 3819
Pridružen: To Avg 08, 2006 2:21 pm
Kraj: Vukojebina
Avto: Mk1 gti, hrošč '67, volvo 145 in 245 superpolar

Naslednja

Vrni se na Krčma

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov