''napake'' na STAREM avtu

Brez cenzure ... Za pogovore, ki ne spadajo nikamor drugam

''napake'' na STAREM avtu

OdgovorNapisal/-a pocesnkII dne Sr Okt 14, 2009 9:06 pm

ker nekako prodajm passata (ni ga pogoj prodati), je ze kar nekaj folka prislo pogledat zadevo in vedno se ustavi ko se pogleda prednjo havbo (pokrov motorja). in zgodba vedno nekako taksna. jaoooo pa ka ma to tolk pikic od kamna oni passat zadnjic pa je mel enako km in nobene pikice in prve luci ko nove. pa kaj folku ni jasno, pri 185k km ni ampak res ni avta da nebi mel na havbi pikic od kaksnega kamencka. pa mi pol jamra da kao potem kako naj vrjame na kilometre itd. zadnc me je en model prov razkuru ko je zacel z takimi. pa kaj folk gleda rabljene avte pa misli da so ko novi. in tisti ki bo mel pri 185k km prve luci ko nove in havbo ko novo, pol je sam dvoje al je bil zbit, al pa je lastnik tolk skrbn pa je dal popravit, kar je pri doticnem avtu nekje 1500€-2000€. v 99,9% je prva moznost.
jaz vsakemu recem da naj gre pa naj uzame oni avto ko je pri taksni kilometrazi se ko nov in naj bo v velikem prepricanju da je kupu nekaramboliran avto.
ali pa una fora, jaoo kolk kilometrov pa ma, pol pa mal zracunas 185k km na 7let je nekje 26,4k na leto oz. 2,2k km na mesec oz. nekje 80km na dan, kar pri meni znese ravno vsako dnevno voznjo v lj. je pa res da avto kaksen vikend napravi tut po 2k km in to vec vikendov zapored. in tu spet ma nek passat pol man km in vozen samo na dolge relacije [smilie=blink.gif] , pa mu recem da greva lah km prevrit in ce so realni pol on placa ce ne pa jaz in se za pico mu dam. pa se kar neki pacijo.
je bil pa zdnc kolega dobr ko je ravno uletu pri tej situaci in je zgledal nekako takole: ''ja ni panike, ti sam povej kolk km bi rat, tu na nulo ti jih dam. samo povej'' pa pomoje tip sploh ni vedu da se to da.

mi slim kaksne ma to folk, mislim da sem edn redkih ki posteno z posteno kilometrazo prodaja avto in potem taksne zgodbice pri prodaji.
kaksno mate pa vi misljenje glede prvega odstavka o havbi in luci.
Servis, diagnostika osebnih in tovornih vozil--->PM
Uporabniški avatar
pocesnkII
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 2761
Pridružen: Ne Dec 16, 2007 8:39 pm
Kraj: Kamnik mi je predmestje
Avto: GTI VI KILLER->M5 touring

Re: ''napake'' na STAREM avtu

OdgovorNapisal/-a gti97 dne Sr Okt 14, 2009 9:09 pm

vsak rabljen avto je tak če je pozimi vožen..edino tisti v salonu ne :D
gti97
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 403
Pridružen: So Okt 25, 2008 11:40 pm

Re: ''napake'' na STAREM avtu

OdgovorNapisal/-a Gloga dne Sr Okt 14, 2009 9:15 pm

Ti prvic v zivljenju prodajas avto?

Te zgodbe se enacijo s tistim iz Jna. Smeh. Osebno pa mislim da ne bi blo treba odpirat nove teme, ceprav smo v bufetu.
Zadnjič spremenil Gloga, dne Sr Okt 14, 2009 9:16 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
Oh Nein, die Manta's!
Uporabniški avatar
Gloga
Blazen na cvick
 
Prispevkov: 5239
Pridružen: Sr Feb 01, 2006 3:22 am
Kraj: Scheraunitz
Avto: '97 Henri Lloyd Yachting

Re: ''napake'' na STAREM avtu

OdgovorNapisal/-a čare dne Sr Okt 14, 2009 9:16 pm

Luči spoliraš in dobiš vsaj 50% na lepoti za havbo mu pa 100€ spustiš ceno in če še ne bo zadovoljen ga steraš u tri pi..e materne .
Svi mi volimo pičić,samo Mile Kitić
Uporabniški avatar
čare
Tiger
 
Prispevkov: 3465
Pridružen: Ne Feb 12, 2006 7:32 pm
Kraj: ljubljana
Avto: FIAT Marea JTD

Re: ''napake'' na STAREM avtu

OdgovorNapisal/-a GOMK316V dne Sr Okt 14, 2009 9:22 pm

Jest recem naj gre kupit nov avto ce so mu point male praske in te praske od kamnckov in naj ne gleda starih avtov .Ko ti zacnejo enkrat s takimi,ves sam , da to nekaj ni isce muho v dlaki in to je to in nazadnje iz tega ni nec
GTI je v redu star ali nov.
TDI je pa za reveze ker pije ful premal.
Uporabniški avatar
GOMK316V
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 2618
Pridružen: Sr Jan 21, 2009 9:30 pm
Kraj: V narocj Gorenskh planin
Avto: Golf3 16v,vw Käfer 1300 1968

Re: ''napake'' na STAREM avtu

OdgovorNapisal/-a pocesnkII dne Sr Okt 14, 2009 10:19 pm

neprodajam prvic avta sem jih ze kar nekaj prodal, pa dosedaj tega ni bilo. sedaj pa ko prodajam passate pa sem nabasu same taksne paciente, naj omenim da meni ni tesko odsteti tistih 2k € samo pol se bo pa spet en pasient najdu in su mert lah na havbi pa letnico na lučeh gledat in smo spet v zacaranem krogu--->''tale je bil pa 100% zbit spredaj''
Servis, diagnostika osebnih in tovornih vozil--->PM
Uporabniški avatar
pocesnkII
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 2761
Pridružen: Ne Dec 16, 2007 8:39 pm
Kraj: Kamnik mi je predmestje
Avto: GTI VI KILLER->M5 touring

Re: ''napake'' na STAREM avtu

OdgovorNapisal/-a Gloga dne Sr Okt 14, 2009 10:48 pm

Ko bos prisel do takih izjav kaj je kupca odvrnilo od nakupa, kot je: Imas zarustane sraufe na ventil deklu, volan vlece postrani ko z drugo prbijes gas (ja cudn ce je cesta konveksna in asfalt je flika na fliko + 195gume), in tako dalje.....
Pol se bos zacel prjemat za glavo.
Oh Nein, die Manta's!
Uporabniški avatar
Gloga
Blazen na cvick
 
Prispevkov: 5239
Pridružen: Sr Feb 01, 2006 3:22 am
Kraj: Scheraunitz
Avto: '97 Henri Lloyd Yachting

Re: ''napake'' na STAREM avtu

OdgovorNapisal/-a ŽucMac dne Če Okt 15, 2009 11:56 am

Jaz sem bolj malo avtov prodal, ker daylija teram do odpada, kar pa zrihtam, zrihtam zase.
Ampak vseeno.
Sem prodajal dizla s-paket, l.85.
Pride tip in vpraša "a dela?"
Ja, menda ja dela, kaj pa misliš.
"A je kaj rjast?"
Ja, pragi so fuč, klasika pri enkah.
"Aha. Ampak pelat se da?"
Čaki, a ti mene zajeba...?
"Ne, sam vprašam. Matr je lep. Kolk je zadnja cena?"
4.500 DEM (rekel sem isto ceno kot v oglasu)
"Ok."
In je šel. Avto namreč. Po dobri prodajni ceni in kar malo naviti za kupca. Slabi dve minuti.
:mrgreen:
“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.” - Mark Twain
Uporabniški avatar
ŽucMac
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 6697
Pridružen: Sr Feb 11, 2009 12:57 am

Re: ''napake'' na STAREM avtu

OdgovorNapisal/-a Jurtz dne Če Okt 15, 2009 12:46 pm

ja sam to je blo pred 15+ leti, ko so bli avti še redki kot dans vesolske ladje :mrgreen:
Uporabniški avatar
Jurtz
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 11471
Pridružen: To Jan 24, 2006 10:32 pm
Avto: '08 Golf GTI, '02 Polo Gr. A

Re: ''napake'' na STAREM avtu

OdgovorNapisal/-a lukavr6 dne Če Okt 15, 2009 6:48 pm

js mam mešane izkušnje. enega sm prodal ob 10 zvečer ko ga je tip prišel pogledat dal denar in to je blo to.

ko sem pa od sestre avto prodaju so pa sam eni mulci tok stari k jaz :D okol hodil pa vsi testno vožnjo žical da bojo loh teral, dnarja pa itak ni noben meu...

treba je mal precenit človeka ko pride avto pogledat pa veš kaj pričakovat.
... (Corrado) might be the greatest collection of bad VW ideas ever put into one car.
Uporabniški avatar
lukavr6
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 982
Pridružen: To Jun 23, 2009 8:00 pm
Kraj: Ljubljana
Avto: Corrado vr6, Corrado vr6, Renault Clio:)

Re: ''napake'' na STAREM avtu

OdgovorNapisal/-a urs1 dne Če Okt 15, 2009 6:58 pm

čare napisal/-a:Luči spoliraš in dobiš vsaj 50% na lepoti za havbo mu pa 100€ spustiš ceno in če še ne bo zadovoljen ga steraš u tri pi..e materne .



word [smilie=hooray.gif]
Boli te kurac sej si na morju sam plaža je mal daleč ;)
Uporabniški avatar
urs1
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 882
Pridružen: Če Jan 08, 2009 7:29 pm
Kraj: ljubljana
Avto: Golf mk1 Cabrio , MB W124CE

Re: ''napake'' na STAREM avtu

OdgovorNapisal/-a vwmk1 dne Če Okt 15, 2009 7:16 pm

ko sm jst prodajal avto, me je en starejši mož klical ob 10 zvečer da bi rad avto kupil...čez eno urco pride mož iz lj do pivke, avto niti pogledal ni sam vprašal če dela :roll: super.. se odpeljemo do mojega doma da gremo na hitro kak papir podpisat pa eno pijačo spit,no vmes sm se spomnu da morm še radio vn uzet, nakar mi mož reče...če vzameš radio vn avta ne bom kupil :D (jaz sem mislil da se šali in sem se mu smejal...) potem mu jaz lepo use objasnim da radio ni vštet v ceno in da mu ga pustim notr če bo dal še 100€...in ker se žal ni strinjal z mano je odšel domov.. no če dva dni me je klical in rekel da mu je žal in da bi zdej avto kupil tudi brez radia :mrgreen: no pol sva končno prišla do zaključka in avto se je prodal...

:mrgreen:
"people's car" nothing even comes close
Uporabniški avatar
vwmk1
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1268
Pridružen: Ne Sep 28, 2008 9:48 pm
Kraj: Pivka
Avto: Golf I cabrio, Golf III GT TDI

Re: ''napake'' na STAREM avtu

OdgovorNapisal/-a ŽucMac dne Če Okt 15, 2009 8:19 pm

Jurtz napisal/-a:ja sam to je blo pred 15+ leti, ko so bli avti še redki kot dans vesolske ladje :mrgreen:


Ni blo pred 15- leti, ampak vseeno.
Je pa res, da so bli avti redkost na cestah.
Yugecev puhno, avtov malo.
Ampak jest sem pa že imel GTi-ja.
:mrgreen:
“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.” - Mark Twain
Uporabniški avatar
ŽucMac
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 6697
Pridružen: Sr Feb 11, 2009 12:57 am

Re: ''napake'' na STAREM avtu

OdgovorNapisal/-a X-Hair dne Pe Okt 16, 2009 6:58 pm

Ni pogoj prodat praviš. Zakon, tako je najlepše prodajat. Jih boš toliko lažje poslal nekam. Če so luči spredaj zelo zapacane, to pomeni sam nekaj. Kdo bi jih razumu. radi bi nov avto za jurja. Ja NE gre. Jih pa razumem zakaj tako. Da bo potem ob preprodaji zaslužu. Naslednjič se sam nasmehn mu lepo 1x povej, pol ga pa sam steraj nekam, kot so povedali že drugi uporabniki. Pri meni je kupec, ob parkiranju v garažo rekel, da klepljejo ventili. Mu tut odgovoril nisem. Zadaj na pragu je bila plastika (katera je bila barvana) shlistana od kamenčkov. Kaj da fak je tole? Sem mu lepo razložil in povedal kako naj naredi, če bo kaj na novo barval. Povedal da tolk je, če ne ostane doma. Men se ne da ukvarjat s kakšnimi pacienti.
EKOTOP - globinsko kemično čiščenje
Uporabniški avatar
X-Hair
Ga bazni!
 
Prispevkov: 2689
Pridružen: Ne Feb 05, 2006 8:50 pm
Kraj: Fant od Fare
Avto: Beli 16V-strah in trepet Zale

Re: ''napake'' na STAREM avtu

OdgovorNapisal/-a BOND 007 dne Po Okt 19, 2009 11:10 am

pocesnkII: ne štekam zakaj pol sploh prodajaš avto in sam sebe j... v glavo... :roll:
My name is Bond. James Bond. 8)
Uporabniški avatar
BOND 007
Na skrivaj vozi Aston Martina
 
Prispevkov: 2489
Pridružen: Če Feb 16, 2006 8:16 pm
Kraj: Forme, Velenje
Avto: '09 Passat TDI, '90 GTI 8V


Vrni se na Krčma

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 11 gostov

cron