Nelogična zgodba - pozor na cesti

Brez cenzure ... Za pogovore, ki ne spadajo nikamor drugam

Re: Nelogična zgodba - pozor na cesti

OdgovorNapisal/-a schranz dne Ne Maj 30, 2010 3:12 am

sem se enkrat pelu iz šihta čez bežigrad!dam žmigavc pogledam čez ramo prosto zavijem na desni pas in prehitim dve počasnele in zopet zavijem na levi pas!Rdeča luč in se prpele nek ata v clijotu po desnem in mi maha s telefonom!odprem šipo in se stari dere:PRJAVU TE BOM !SAM ŠE ENKRAT MI ZAPRI POT BOŠ VIDU in tipka po telefonu!z mirnim tonom se poizkušam zmenit pa kr nabija v tri krasne in se dere če sm pijan!k mi poč živc se mu zaderem PA koji kurac teb ni jasn (VSI na semforju me gledajo)si odpnem pas ata pa sam po gasu stopi in v rdečo! :lol: EJ sm mislu it za njim pa sm si reku brez veze met z idioti opravka! [smilie=chair.gif]Pridem v rondo tomačevo vozim posredinskem pasu da se vključim za črnuče ko mi idot(golf 4) iz smeri žal prleti bočno in hvla mojim refleksom se umaknem na notranji pas in ga pogledam za trenutek in kaj vidm?tak obraz :shock:in gremo še en krog ker sem zamudu izvoz! čez eno uro grem spet v ljubljano vozim po levi na priključku na moj pas stoji avto in čaka da bo imel prosto za njim pa baba kr čez robnik pa pred mene!omejitev 70 na uro bremzam k hudič in ji j...m vse po spisku!pa skor vsakič ko se vsedem za volan najdem kšnga idijota
Uporabniški avatar
schranz
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 236
Pridružen: Ne Mar 28, 2010 12:15 am
Kraj: trzin
Avto: corrado 2.0 16v-vr6

Prejšnja

Vrni se na Krčma

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 15 gostov