Nelogična zgodba - pozor na cesti

Brez cenzure ... Za pogovore, ki ne spadajo nikamor drugam

Nelogična zgodba - pozor na cesti

OdgovorNapisal/-a X-Hair dne So Feb 06, 2010 1:20 pm

Tenutno sem se spomnil na eno zgodbo, ki mi jo je pripovedoval kolega te teden. Meni se je zgodilo, ne podobno, ampak očitno se lahko laže na policijsko postajo in si na podlagi ničesar obtožen. [smilie=blink.gif] Torej. Najprej na kratko zgodba kolega. Nekdo je hotel prehiteti kamion, ker ni videl naprej je rahlo zavil levo, da je videl kako je s prometom nasproti. Ni frej za prehitevat in se nazaj skrije za kamion. Nasproti vozeč cepec v kamionu je klical na policijo, da je ta model prehiteval v škarjice na polno in sledila je cela pizdarija. Sožalje vozniku :? OK, so far, lahko je zgodba izmišljena, ampak moja ne bo.

Grem iz Wajdušne že dolgo nazaj. Bil na obisku, malo "pokremljal" in se odpravim domov. Po nekaj dneh izvem, da sem se vozil po ograjah. WTF?!?! Začnem razmišljat, a sem jaz sploh šel na tistem odseku domov. Zmeda. Telefon v roke in pregledam klice in SMS-se, ko so še letel po mojem obisku. Prideva do zaključka, da sem jaz takrat šel še čez Hrušco do Kalc in se ustavil pri kolegu v Logatcu. Točno vem, da mi je signala zmanjkao in sem ji rekel, da pokličem malo kasneje. Razmišljam dalje. Čas prijave se nikakor ni sovpadal s časovnico, kjer naj bi jaz ravnal ograje. Tudi če bi takrat igral dinamiko čez Hrušco do Kalc, akcija do Godoviča, ploh do Črnega vrha nad Idrijo in potem rally nazaj do Godoviča. Namreč sem vijugal in se vozil po ograjah, med Godovičem in Črnim vrhom nad Idrijo. Tudi izvem, da so me takrat čakali v Idriji pri Zagodu, ko bi jaz privijugal z obutanim avtom v Idrijo. Hop frulico v usta in nič se nebi zgodilo :? Seveda so se po, baje skoraj eni uri, naveličali in odšli svojo pot. Seveda so se naveličali in me ni bilo, če sem jo jaz mahnil še do kolega v Logatec in se dejansko nisem vozil takrat na tistem odseku in podiral ograje. Torej. Očitno se da v današnjih časih nekaj natvezit in jih za brezveze najebeš. No ja, jaz sem jo odnesel, tisti ki je "prehiteval v škarje" jo nažalost ni, če zgodba drži. WTF?

Ja super ne.
EKOTOP - globinsko kemično čiščenje
Uporabniški avatar
X-Hair
Ga bazni!
 
Prispevkov: 2689
Pridružen: Ne Feb 05, 2006 8:50 pm
Kraj: Fant od Fare
Avto: Beli 16V-strah in trepet Zale

Re: Nelogična zgodba - pozor na cesti

OdgovorNapisal/-a Jurtz dne So Feb 06, 2010 1:23 pm

ja itak. varjanta "un je prehiteval v škarijce, majkemi, sm ga vidu!" ne velja na nobenem sodišču. :)
Uporabniški avatar
Jurtz
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 11471
Pridružen: To Jan 24, 2006 10:32 pm
Avto: '08 Golf GTI, '02 Polo Gr. A

Re: Nelogična zgodba - pozor na cesti

OdgovorNapisal/-a jinx82 dne So Feb 06, 2010 2:24 pm

To je en neki preveč spil menda... Na sodišču te ne obdolžijo, če nimajo trdnih dokazov, pa tudi če si kriv.

...nije to više komunizam, ko te je lahko sosed za eno besedo spravu na goli otok :)
Uporabniški avatar
jinx82
Mati bwožja
 
Prispevkov: 12580
Pridružen: To Jan 24, 2006 11:57 pm

Re: Nelogična zgodba - pozor na cesti

OdgovorNapisal/-a DS71 dne So Feb 06, 2010 2:51 pm

drugič pa nej drži "varnostno" pa bo use vidu če se da prehitet al ne :lol: pida mi grejo na organ tisti ki kamjonom pa avtobusom tiščijo v rit..pol pa bi oni mal prehitevali ..pa sploh ne ve kje so :? :evil:
..THERE WILL NEVER BE ANYTHING LIKE THEM AGAIN...the NOISE...the SPEED...the POWER...the GROUP B...
Uporabniški avatar
DS71
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1966
Pridružen: Če Feb 05, 2009 9:51 pm
Kraj: Il. Bistrica
Avto: zoom zoom

Re: Nelogična zgodba - pozor na cesti

OdgovorNapisal/-a Overman dne Ne Feb 07, 2010 9:10 pm

Nevem kako je pri nas, vem pa da je nekaj podobnega mozno v avstriji. Lahko gres delat neke izpite-dodatno izobrazevanje in imas potem "licenco" za prijavljanje. Tako te lahko npr. prijavi babica na balkonu bloka, ki gleda na krizisce v katerem prevozis rdeco luc. Kazen dobis domov (nevem kako je za tuje drzavljanje), pritozbeni postopek je podoben kot, da bi te ustavil policaj ter napisal kazen. V glavnem imam kar nekaj kolegov v avstriji, ki so na tan nacin placali (npr. 10m voznje po enosmerni, ...) :? Prav tako si lahko nabavis privaten radar (potrebno dodatno izobrazevanje) in ce je tvoje zemljisce ob cesti, lahko kasiras-seveda denar posredujes drzavi, nekaj % ostane tebi.
Kot kaze sistem deluje, ljudje vozijo po predpisih, kulturno, res pa je da so omejitve NORMALNE, zacuda tudi kazni veliko nizje kot pri nas. Npr. v zacetku oktobra me je dobil pred koncnem naselja z 72km/h ... ravno sem se selil in imel poln avto robe, policaj bil prijazen, sem se se opravicil ker sem enostavno z mislimi zataval. Kazen: 25€ Drugace sem v avstriji placal ze nekajkrat, nikoli vec kot 35€. No zdaj sem se umiril in ugotovil da na relaciji 90km od doma do gradca po predpisih, religionalni cesti prispem v ca. 70min ... na tej poti je samo v treh vaseh omejitev 50!
No zdaj sem ze malo zabluzil, ampak mislim da je nas celoten sistem zgresen.... clovek je med voznjo preobremenjen z spremembami prometnega rezima in enostavno podzavestno nehas sledit omejitvam. Npr ko se peljes iz Murske sobote proti lendavi: konec MS 90, cez 300m 70, cez 100m 50, cez 50m 90, cez 350m 70, cez 100m priklop stranske ceste in se ena tabla 70, cez 100m prispes v vas Rakican omejitev 50. Torej na ca. enem kilometru 6-7 tabel za omejitev... cesta je skoraj popolnoma ravna, ob cesti siroka kolesarska steza, vmes je tudi jarek. V poletnih noceh pa se lokani motoristi naganjajo z ca. 200km/h po isti cesti :oops: KDO JE KRIV?
Uporabniški avatar
Overman
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 114
Pridružen: Po Okt 06, 2008 9:00 pm
Kraj: Murska Sobota / Wien
Avto: Jetta mkI, w123 240TD

Re: Nelogična zgodba - pozor na cesti

OdgovorNapisal/-a ŽucMac dne Po Feb 08, 2010 3:54 am

Moja današnja, včerajšnja.
Nedelja, v LJ danes in ob praznikih parkiranje zastonj.
Parkomati ne delajo, zakaj pa bi.
Žuc imel eno snemanje v centru, po snemanju mal malice in debate in domov.
Avto parkiran na označenem parkingu, na njemu rjava kuverta s pozdravi od jankovićevega soldata.
Pred mano ogromen mercedes (GL serija), za mano neko bmw čudo od pet metara.
oba parkirana tam pred mano, ostala še po mojem odhodu.
žuc ima kuverta na šajbi, stotisočaki je nimajo.

bo pokalo ta teden v kasarni teh jankovićevih soldatov.
sicer bom posledično šel spet na sodišče, ampak vžgal pa bom ene dva.
nč spraševal, čez vrata not pa ta prva dva na katera naletim.

ne dam 20 evru, po bogu ne. vžgal pa bom. dost je tega srbizma po ljubljani.
“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.” - Mark Twain
Uporabniški avatar
ŽucMac
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 6697
Pridružen: Sr Feb 11, 2009 12:57 am

Re: Nelogična zgodba - pozor na cesti

OdgovorNapisal/-a fritz dne Po Feb 08, 2010 6:20 am

jebemti isti stos pr meni.
parkiram sarana, peljem mulota k zdravniku. listek. ne levo ne desno nobenega listka.
grem na obcino in itak noben ne ve nic. nocejo pokazat slik. edino ce jih tozim.
in ce zgubim grejo dve gume u kurc.
so zasciteni ku grlice. madafakerji.

uhh, se zdej sm jezen.
Uporabniški avatar
fritz
Wheel whore
 
Prispevkov: 13403
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 10:52 pm
Kraj: tanajtabujsiklima
Avto: Golf Rallye G60

Re: Nelogična zgodba - pozor na cesti

OdgovorNapisal/-a 4m4t3r dne Po Feb 08, 2010 11:21 am

če te kdo hoče te sptravi lahko daleč v drek!!! pri nas se je pred par leti po vasi vdiralo po hišah..in seveda stari sosedi ko nimajo kaj delat, ja jaz sem bil..in tako daleč so spravili to da mi je policija prišla domov in sem moral it na policijo dat prstne odtise in slino pa nevem kaj vse za podatke..en pogovr z policajem..zakaj? 10 let se zdaj moji podatki tam držio zarad laži sosedov..potem so pa najdli tega lopova je bil zaprt..in kaj imam jaz zdaj od tega? moji podatki so še zdaj na policiji kartoteka odprta kot da sem kdaj kaj naredil..fuck you hinavci svije od svij!
THATS ME---->>>> THATS ME

d(>_<)b Was ist besser als sex? Audi V sechs!!!
Audi 80 Cabrio 2.8 & Audi A6 c4 2.5 TDI d(>_<)b
Uporabniški avatar
4m4t3r
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 3231
Pridružen: Po Dec 18, 2006 10:31 pm
Kraj: Pettau aka. Ptuj
Avto: Audi 80 Cabrio 2.8 & A6 2.5

Re: Nelogična zgodba - pozor na cesti

OdgovorNapisal/-a X-Hair dne Po Feb 08, 2010 3:29 pm

Jurtz napisal/-a:ja itak. varjanta "un je prehiteval v škarijce, majkemi, sm ga vidu!" ne velja na nobenem sodišču. :)

Lahko je reči. Ampak verjetno ne bi bilo prijetno pisat pritožbe, pa ono, pa tretje, na koncu bi bilo dve leti mimo, bi imel svoj prav in se vprašal. A je bilo tega treba?

4m4t3r napisal/-a:..in kaj imam jaz zdaj od tega? moji podatki so še zdaj na policiji kartoteka odprta kot da sem kdaj kaj naredil..fuck you hinavci svije od svij!


Get the point now, Jurtz.

TO TKO NE MORE BIT, jebemti mater in slovenija pofukana, ko nam ta prekleta drhal nevzgojena piše zakone, sami pa po elitnih klubih natepavajo vse živo. Mislem BRUUUH.
EKOTOP - globinsko kemično čiščenje
Uporabniški avatar
X-Hair
Ga bazni!
 
Prispevkov: 2689
Pridružen: Ne Feb 05, 2006 8:50 pm
Kraj: Fant od Fare
Avto: Beli 16V-strah in trepet Zale

Re: Nelogična zgodba - pozor na cesti

OdgovorNapisal/-a Jurtz dne Po Feb 08, 2010 5:28 pm

zajebeš tipa nazaj in ga tožiš za blatenje tvojega dobrega imena.


alternativa: ob vsaki primerni priložnosti mu vrneš - pokličeš kepse in ga obtožiš za vsako stvar ki se zgodi na ulici ;)


pa da vidmo koga bo prej infarkt :lol:
Uporabniški avatar
Jurtz
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 11471
Pridružen: To Jan 24, 2006 10:32 pm
Avto: '08 Golf GTI, '02 Polo Gr. A

Re: Nelogična zgodba - pozor na cesti

OdgovorNapisal/-a 4m4t3r dne Po Feb 08, 2010 5:46 pm

Jurtz napisal/-a:zajebeš tipa nazaj in ga tožiš za blatenje tvojega dobrega imena.


alternativa: ob vsaki primerni priložnosti mu vrneš - pokličeš kepse in ga obtožiš za vsako stvar ki se zgodi na ulici ;)


pa da vidmo koga bo prej infarkt :lol:

meni policaj ni smel povedat kdo je dajal te izjave..samo povedal mi je da moji starejši sosedi..bil sem vabljen kot občan in ne osumljenec..po pravem mi nebi trebalo dat odtisov in vsega tega,ampak mi reko če neboš dal bomo še bolj sumili da si ti,če pa daš pa se tak nimaš kaj bat..pedri..če bi bil pa osumljenec pa bi lahko preko odvetnika zvedel kdo je dal to izjavo..saj tak vem kdo je bil,kateri peder se ti najbolji dela dobriga pred tabo tisti te bo najprej zajebo..če so sosedi že take svinje bi se lahko vsaj opravičili ko je policija dobila praviga lopova ne..te pa še naj kdo reče da slovenski narod ni hinavski!
THATS ME---->>>> THATS ME

d(>_<)b Was ist besser als sex? Audi V sechs!!!
Audi 80 Cabrio 2.8 & Audi A6 c4 2.5 TDI d(>_<)b
Uporabniški avatar
4m4t3r
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 3231
Pridružen: Po Dec 18, 2006 10:31 pm
Kraj: Pettau aka. Ptuj
Avto: Audi 80 Cabrio 2.8 & A6 2.5

Re: Nelogična zgodba - pozor na cesti

OdgovorNapisal/-a samurai dne To Feb 09, 2010 12:26 am

no tako simpl, da te je kr nekdo videl in prijavil, ter bil na podlagi tega obsojen le ni - vse to je le rekla kazala in tako ne gre. Tudi tista o prehitevanju kamiona v škarje, je mlatenje prazne slame, razen če si tiho in se ne spoznaš na zadeve. Kar tako, da nekdo pokliče na postajo policije in nekaj prijavi, se ne da obsojati ljudi, tudi v naši gnili skorumpirani državi ne in že samo povprečen odvetnik te spravi iz dreka. Prisodniku lahko zahtevaš soočenje z prijaviteljem in če je ta navaden državljan (torej ne uniformirana oseba) se lahko pod nosom obrišejo za obsodbo v kolikor nima poznanih na sodišču.

Tudi tvoji odtisi in dnk sline, pa ne vem kaj še Andi, se po prijetju pravega kriminalca, ki mu je bilo dokazano kaznivo dejanje, za katerega si bil osumljen ti, morajo takoj izbrisati (po zakonu) in naj ti ne tvezijo o nekih 10 letih shrambe, ker je to larifari, sploh ker si jih dal prostovoljno in zato niso potrebovali naloga za odvzem :wink:
ak hočeš vozit porsche-a, plati ga!!!!!!!! nemoj kukat kako je skup! nije on skup nego se nema para pa najlakše je kukat! a zapravo možeš vozit i stojadina i porše ti ne treba da bi živio...
Uporabniški avatar
samurai
Udarni sogovornik
 
Prispevkov: 2158
Pridružen: Če Okt 05, 2006 9:46 pm
Kraj: Celje
Avto: corrado

Re: Nelogična zgodba - pozor na cesti

OdgovorNapisal/-a pocesnkII dne Če Feb 11, 2010 12:11 am

no da se jaz loncek prstavim
lanska zima.
doma imamo firmo z prevozi razsutega tovora (samo zaprte cisterne) in se je najdu tip ki je mel počeno prvo šajbo na avtu, su na pp in prijavu da mu je IZ (sepravi iz kasona v nasem primeru iz zaprte cisterne) prletu kamen (vozimo samo granulat do max2,5mm premera) in mu razbiv šajbo. policija verjelea in stričko mogu dat koponček.
mine mesec in meni iz kamijona od podjetja PUH d.o.o. kateri imajo kiparje, res prleti SKALA na šajbo, zaradi preveč nalozenega kamijona in mu je pač ''mal'' letelo po cesti. policija in zavarovalnica pa samo; dokazite da je bila skala ki vam je priletela v steklo res na tem kamijonu. mislem halooooooooooo, kako naj pa to dokazem, uglavnem odjebu na celi crti. ampak sem jih cepu na drugem področju,...... [smilie=biggrin.gif] [smilie=biggrin.gif] [smilie=biggrin.gif]
tko da kdor ima veze pac danes v tem svetu uspe, raja pa nasrka. [smilie=beer.gif] [smilie=beer.gif] [smilie=beer2.gif]
Servis, diagnostika osebnih in tovornih vozil--->PM
Uporabniški avatar
pocesnkII
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 2761
Pridružen: Ne Dec 16, 2007 8:39 pm
Kraj: Kamnik mi je predmestje
Avto: GTI VI KILLER->M5 touring

Re: Nelogična zgodba - pozor na cesti

OdgovorNapisal/-a Jurtz dne Če Feb 11, 2010 1:01 am

jest bom sam to reku, da ste dost neumni, če se pustite tak nategnt...
Uporabniški avatar
Jurtz
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 11471
Pridružen: To Jan 24, 2006 10:32 pm
Avto: '08 Golf GTI, '02 Polo Gr. A

Re: Nelogična zgodba - pozor na cesti

OdgovorNapisal/-a CABBY dne Če Feb 11, 2010 12:19 pm

Jurtz napisal/-a:jest bom sam to reku, da ste dost neumni, če se pustite tak nategnt...


Če je bejba luštna, zakaj pa ne. :mrgreen:
A guy told me one time:" Don't let yourself get attached to anything you're not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel a heat around the corner."
Uporabniški avatar
CABBY
Vulvo
 
Prispevkov: 2548
Pridružen: Če Jan 26, 2006 12:01 pm
Kraj: Celje - pravo srce Slovenije
Avto: Alte Mercedes mit 4 ventil technik

Re: Nelogična zgodba - pozor na cesti

OdgovorNapisal/-a Jurtz dne Če Feb 11, 2010 12:50 pm

CABBY napisal/-a:
Jurtz napisal/-a:jest bom sam to reku, da ste dost neumni, če se pustite tak nategnt...


Če je bejba luštna, zakaj pa ne. :mrgreen:

no ja, v takem primeru bi bil neumen, če se nebi pustil :mrgreen:
Uporabniški avatar
Jurtz
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 11471
Pridružen: To Jan 24, 2006 10:32 pm
Avto: '08 Golf GTI, '02 Polo Gr. A

Re: Nelogična zgodba - pozor na cesti

OdgovorNapisal/-a ŽucMac dne Pe Feb 12, 2010 12:53 pm

ŽucMac napisal/-a:Moja današnja, včerajšnja.
Nedelja, v LJ danes in ob praznikih parkiranje zastonj.
Parkomati ne delajo, zakaj pa bi.
Žuc imel eno snemanje v centru, po snemanju mal malice in debate in domov.
Avto parkiran na označenem parkingu, na njemu rjava kuverta s pozdravi od jankovićevega soldata.
Pred mano ogromen mercedes (GL serija), za mano neko bmw čudo od pet metara.
oba parkirana tam pred mano, ostala še po mojem odhodu.
žuc ima kuverta na šajbi, stotisočaki je nimajo.

bo pokalo ta teden v kasarni teh jankovićevih soldatov.
sicer bom posledično šel spet na sodišče, ampak vžgal pa bom ene dva.
nč spraševal, čez vrata not pa ta prva dva na katera naletim.

ne dam 20 evru, po bogu ne. vžgal pa bom. dost je tega srbizma po ljubljani.




Sem malo pogledal kaj sem storil oz. česa me obtožujejo.

Očitan mi je prekršek po ZVCP-1, člen 116, odstavek 5 in ta pravi:

"5) Udeleženci cestnega prometa morajo ravnati skladno z omejitvami, prepovedmi in obveznostmi, izraženimi s prometno signalizacijo. Tako morajo ravnati tudi tedaj, ko je to v nasprotju s prometnimi pravili. "

Kaj zdaj to po kmečko pomeni - da moram upoštevat znake četudi s tem kršim prometna pravila. Mona ? ! ?
To si razlagam takole: v določenih primerih lahko kršiš tako da narediš manjše zlo.
Ampak ker zakon to omogoča, pričakujem da se potem to ne sankcionira, si pač reševal situacijo.
Jeba, a vprašajo na smrt obsojenega ali ga ustrelijo z leve ali desne strani ??

Sem šel pogledat kaj je tam za en hudič.
In videl da sem parkiral na označenem oz. rezerviranem parkingu za Univerzo.
Jasno v nedeljo, rezervirano je po moje za delovne dneve ne pa durh-marš. Beri 4. odstavek istega člena :shock:
Kaznovalni organ naj mi dokaže, da je Univerza v nedeljo, dan pred državnim praznikom in dela prostim dnevom ta parking potrebovala.
In to ne katerikoli od tistih šestih, ampak točno tistega kjer je stal Golfio.
Ker parkingov je šest in vsi so bili zasedeni.
Kuvertica pa samo na unter-100-ojrov avteku. Mojem, jasno.
Ne bo šlo.

Če obrnem zakon v svoj prid: ravnal sem skladno z omejitvami, prepovedmi in obveznostmi (po zakonu ne smeš parkirati na cesti, itd, ali tako da oviraš ostali promet, itd . In sem nevede (hehe) parkiral na rezerviranem parkingu Univerze, ki je na cesti in ne na nekem dvorišču ali ločenem prostoru od ostalih javnih površin, to sem naredil na nedelovni dan in torej nisem oviral ne univerze ne ostalega prometa. Avto je stal na parkingu na javni površini, povsem v skladu z ZVCP-1, člen 116, odstavek 5, ki ne samo da omogoča ali mi daje izbiro, ampak celo nalaga storitev prometnega prekrška.

Pritožba nekaj v tem stilu bi po moje morala iti skozi, kaj mislite ?

In zakaj ?

Ker zakon omogoča (zgoraj omenjeni člen in odstavek) izbiro in jaz sem (nevede, ker pač parkiram na parkingu in ne na cesti) izbral manjše zlo in nisem oviral prometa na cesti. Skladno z zakonom, skladno s prometnimi pravili.

Zdaj počakam, da dobim uradno obvestilo, ta čas pa probam to spravit v nek odvetniški jezik, da bo imelo rep in glavo.
In zanimivo - na obvestilu piše da nanj ni pritožbe. Eto vam demokracije, kdor ne ve, gre in plača ter polni žep tovariša Jankovićija. Fora je v tem, da je to samo obvestilo, pač počakaš na uradno pošto in tam imaš normalni osem dnevni rok za pritožbo oz. ta rok velja tudi kot 50% skonto na kazen.

Počakam na pošto, pole dalje. Najslabše sem lahko ob 40 namesto 20 ojrov.
Jih bom probal shebat čist legalno, z njihovimi zakoni.
:mrgreen:
“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.” - Mark Twain
Uporabniški avatar
ŽucMac
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 6697
Pridružen: Sr Feb 11, 2009 12:57 am

Re: Nelogična zgodba - pozor na cesti

OdgovorNapisal/-a jinx82 dne Pe Feb 12, 2010 1:18 pm

Jest jih vedno 'jebem'... Sej se skoraj ne zgodi, da bi dobil, ma nej se tud oni mal 'potrudijo', če čejo dnar dobit, četudi na mojo škodo :mrgreen:
Uporabniški avatar
jinx82
Mati bwožja
 
Prispevkov: 12580
Pridružen: To Jan 24, 2006 11:57 pm

Re: Nelogična zgodba - pozor na cesti

OdgovorNapisal/-a pocesnkII dne Pe Feb 12, 2010 5:16 pm

žuc, čakaj ti si parkiral na prostoru namenjenemu za univerzo oz potrebe univerze. ok pol lahko reces ce te bojo kaj j... da si imel pač neke potrebe na univerzi in si ga jasno in z nameno pustil na prostoru univerze.
zdej kaksne so potrebe ble ti pa prepuščam domišliji. [smilie=biggrin.gif]
Servis, diagnostika osebnih in tovornih vozil--->PM
Uporabniški avatar
pocesnkII
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 2761
Pridružen: Ne Dec 16, 2007 8:39 pm
Kraj: Kamnik mi je predmestje
Avto: GTI VI KILLER->M5 touring

Re: Nelogična zgodba - pozor na cesti

OdgovorNapisal/-a jinx82 dne Pe Feb 12, 2010 7:40 pm

pocesnkII napisal/-a:žuc, čakaj ti si parkiral na prostoru namenjenemu za univerzo oz potrebe univerze. ok pol lahko reces ce te bojo kaj j... da si imel pač neke potrebe na univerzi in si ga jasno in z nameno pustil na prostoru univerze.
zdej kaksne so potrebe ble ti pa prepuščam domišliji. [smilie=biggrin.gif]



Ja, v nedeljo je nabijal po vratih univerze pa niso teli odpret :mrgreen:
Uporabniški avatar
jinx82
Mati bwožja
 
Prispevkov: 12580
Pridružen: To Jan 24, 2006 11:57 pm

Re: Nelogična zgodba - pozor na cesti

OdgovorNapisal/-a pocesnkII dne Pe Feb 12, 2010 9:12 pm

jinx82 napisal/-a:
pocesnkII napisal/-a:žuc, čakaj ti si parkiral na prostoru namenjenemu za univerzo oz potrebe univerze. ok pol lahko reces ce te bojo kaj j... da si imel pač neke potrebe na univerzi in si ga jasno in z nameno pustil na prostoru univerze.
zdej kaksne so potrebe ble ti pa prepuščam domišliji. [smilie=biggrin.gif]



Ja, v nedeljo je nabijal po vratih univerze pa niso teli odpret :mrgreen:

mrbit je pa kako studentko na ''dodatno'' izobraževanje pelju [smilie=biggrin.gif]
Servis, diagnostika osebnih in tovornih vozil--->PM
Uporabniški avatar
pocesnkII
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 2761
Pridružen: Ne Dec 16, 2007 8:39 pm
Kraj: Kamnik mi je predmestje
Avto: GTI VI KILLER->M5 touring

Re: Nelogična zgodba - pozor na cesti

OdgovorNapisal/-a fritz dne Pe Feb 12, 2010 9:55 pm

ja sej, ko mu je pa nevest zmanjkalo :D

a ce das ugovor, in ti ga zavrnejo placas polno kazen ? se pravi imas 50% samo ob takojsnjem placilu?
kolko placas ce ugovor zavrnejo? a zajema ugovor ze sodne stroske?
Uporabniški avatar
fritz
Wheel whore
 
Prispevkov: 13403
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 10:52 pm
Kraj: tanajtabujsiklima
Avto: Golf Rallye G60

Re: Nelogična zgodba - pozor na cesti

OdgovorNapisal/-a ŽucMac dne Pe Feb 12, 2010 10:09 pm

Tale pocesnikova ideja sploh ni slaba, si je treba nekaj zmislit v tej smeri.
Lej ga prekrškarja kake dobre ideje ima.
:lol:



@f: če se pritožiš, skonto odpade. Skonto je samo 8 dni po izdaji odločbe.
Če je ugovor zavrnjen, plačaš polno prvotno izrečeno kazen.
Višina kazni po prekrškarjevi pritožbi ne sme biti večja od prvotno izrečene.
Na sodno izdane odločbe ni skonta.
Za ugovor na sodne odločbe se plača sodna taksa.
“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.” - Mark Twain
Uporabniški avatar
ŽucMac
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 6697
Pridružen: Sr Feb 11, 2009 12:57 am

Re: Nelogična zgodba - pozor na cesti

OdgovorNapisal/-a Piky dne So Feb 13, 2010 9:34 am

hmm, žuc, če je prostor bil rezerviran za potrebe univerze, ni rečeno, da če je nedelja, da se ni rabil...
v univerzo hodijo tudi za vikende, in ni rečeno da tisti 100k€+ stroji, ki jih omenjaš niso bili od "uslužbencev" univerze...

načeloma imajo tam kar dobro domenjeno z mestnim redarstvom, da če kdo tam parkira, se mu hit napiše položnco, tako da dvomim da bi ti napisali položnico samo zarad tega, ker je bil pač golf dvojkica, ostalim pa ne, ker so "kao" dragi avti...
The best engine in the world is the vagina.It can be started with one finger,it is self-lubricating,it takes any size piston and it changes its own oil every four weeks.
It is only a pity that the management system is so fucking temperamental.
Dr.H.O.K.
Uporabniški avatar
Piky
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1178
Pridružen: So Maj 10, 2008 11:25 am
Kraj: LJ
Avto: VW CORRADO VR6

Re: Nelogična zgodba - pozor na cesti

OdgovorNapisal/-a ŽucMac dne So Feb 13, 2010 11:24 am

Sem pripeljal študentke da vidijo kje bo informativni dan. Super, lej glih pred univerzo je frej.
:mrgreen:

Univerza je bila zaprta, dva sta imela ita-tablice, v bližini je boljšji sejem.
Italijani pa so redni gostje na LJ sejmu.

Ma, saj vem da skozi mojo "zgodbo" še mal piha, moram si nekaj izmislit, da jih hebnem po zakonu.
Tak ku se šika.

:wink:
“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.” - Mark Twain
Uporabniški avatar
ŽucMac
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 6697
Pridružen: Sr Feb 11, 2009 12:57 am

Naslednja

Vrni se na Krčma

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov