Mobitel paket povezani

Brez cenzure ... Za pogovore, ki ne spadajo nikamor drugam

Mobitel paket povezani

OdgovorNapisal/-a X-Hair dne To Mar 02, 2010 12:17 pm

Dragi favdlovci a je kdo kje povezan 44. Al pa če je pri simobilu tut kaka možnost. Jaz bi rabu kaki telefon. Kar sm si zamislu je čist predrago v redni prodaji in iščem variante kaj bi se dal zmutit. :P Tudi če mamo tukaj kakšnega telefon manjaka ( nim blage o teh stvareh, kaj je dobro in da dela) bi se priporočil za koristno informacijo.Trenutno sem imel enih 6 let Nokia 6630 in je fant delal, da sam kapo dol. Še vedno bi vzel Nokia, ker to zgleda da nekak dela. Fajn bi blo da je touchscreen in da se da lepo srfat po netu. Za koliko denarja? Hja, sej veste kako je tole. Človek išče najboljšo varianto price-performance. Če bi vedel, da mi bo delal naslednjih 6 let, kot prejšnji, potem komot plunem enih 300€ tak pa :?

Za proti uslugo se ga gre nekam mal pobaaznit, mal poblendat raznim EVO-tom in rešeno. :mrgreen:

Hvala za pomoč že v naprej :wink:
EKOTOP - globinsko kemično čiščenje
Uporabniški avatar
X-Hair
Ga bazni!
 
Prispevkov: 2689
Pridružen: Ne Feb 05, 2006 8:50 pm
Kraj: Fant od Fare
Avto: Beli 16V-strah in trepet Zale

Re: Mobitel paket povezani

OdgovorNapisal/-a LaKi dne To Mar 02, 2010 1:16 pm

Za Nokio, se splača (touchscreen telefoni) trenutno uzet samo N97, razne Xpress music ala 5230 so šrot. N900 je drag špas, pa za normalno uporabo, ne vem če je glih, to je bol tko telefon.
Jst sm sicer tut pristaš Nokie, ampak resno razmišljam na prehod na Samsung, konkretno Omnia al pa S8300
Uresniči trenutni plan, namesto da razmišljaš o možnostih
Uporabniški avatar
LaKi
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1514
Pridružen: Če Sep 04, 2008 9:06 pm
Kraj: Ljubljana
Avto: '03 Audi A4 Avant 1.8T BEX; '99 Audi A4 1.6 ARM

Re: Mobitel paket povezani

OdgovorNapisal/-a X-Hair dne To Mar 02, 2010 1:45 pm

Kul, hvala, 8) Že srfam za samsungom kaj je to za ena gajba. :D
EKOTOP - globinsko kemično čiščenje
Uporabniški avatar
X-Hair
Ga bazni!
 
Prispevkov: 2689
Pridružen: Ne Feb 05, 2006 8:50 pm
Kraj: Fant od Fare
Avto: Beli 16V-strah in trepet Zale

Re: Mobitel paket povezani

OdgovorNapisal/-a LaKi dne To Mar 02, 2010 3:57 pm

Tega S8300 če ti bo cool, povej, pa ti ga mogoč zrihtam, če ga kolega ne bo prodal med tem.
Bi ga drugač jst uzeu, sam mi zdej finance niso najbolše prjatlce :)
Uresniči trenutni plan, namesto da razmišljaš o možnostih
Uporabniški avatar
LaKi
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1514
Pridružen: Če Sep 04, 2008 9:06 pm
Kraj: Ljubljana
Avto: '03 Audi A4 Avant 1.8T BEX; '99 Audi A4 1.6 ARM

Re: Mobitel paket povezani

OdgovorNapisal/-a X-Hair dne Sr Mar 03, 2010 1:29 pm

Ma tist še ni tolk drag. Ga grem raje iskat novega, da je še nekaj garancije, čeprov vemo da ni to garancija, da ti popravijo v tej pofukani sloveniji. :?

Ma kdo kaj izkušenj z HTC Hero ali Tatooo?

Kaj ste vsi na đabest? Nobenga povezanga in srečno poročenega z mobitelom. :mrgreen:
EKOTOP - globinsko kemično čiščenje
Uporabniški avatar
X-Hair
Ga bazni!
 
Prispevkov: 2689
Pridružen: Ne Feb 05, 2006 8:50 pm
Kraj: Fant od Fare
Avto: Beli 16V-strah in trepet Zale

Re: Mobitel paket povezani

OdgovorNapisal/-a ŽucMac dne Sr Mar 03, 2010 3:29 pm

Nič povezan, do sedaj dokaj srečno poročen.
Družinski paket sam s sabo že ene 7-8 let, torej dve številki, reden plačnik, nereden kupec telefonov (od 10.okt.97 do sedaj šele tretji s tem da je prvega častila takratna firma), mam pa zato strahovite skonte ko kaj kupim.
tulifon v redni prodaji bil 545 ojrov, dobil sem ga za 147... + jasno poročni list še za dve leti.
:D
“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.” - Mark Twain
Uporabniški avatar
ŽucMac
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 6697
Pridružen: Sr Feb 11, 2009 12:57 am

Re: Mobitel paket povezani

OdgovorNapisal/-a LaKi dne Sr Mar 03, 2010 4:10 pm

Pol boš ti lahko za nas kupoval telefone :)
Uresniči trenutni plan, namesto da razmišljaš o možnostih
Uporabniški avatar
LaKi
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1514
Pridružen: Če Sep 04, 2008 9:06 pm
Kraj: Ljubljana
Avto: '03 Audi A4 Avant 1.8T BEX; '99 Audi A4 1.6 ARM

Re: Mobitel paket povezani

OdgovorNapisal/-a BeniNorc dne Sr Mar 03, 2010 6:43 pm

heh :D jaz bi kupil N86 če ma kdo kakšne veze.. dam v računa E75.. :D ostalo na PM [smilie=beer.gif]
Uporabniški avatar
BeniNorc
The Polish connection
 
Prispevkov: 3063
Pridružen: To Apr 08, 2008 5:02 pm
Kraj: Črnomelj
Avto: Golf .. na plinsko olje :)

Re: Mobitel paket povezani

OdgovorNapisal/-a X-Hair dne Če Mar 04, 2010 1:42 am

ŽucMac, je poročni list že mimo? Men bo zdej zdej odprlo to baterijo :? Me že mal skrbi, da mi jo sesuje, ko ga bom mel na ušesu. Obup [smilie=zeppelin.gif]
EKOTOP - globinsko kemično čiščenje
Uporabniški avatar
X-Hair
Ga bazni!
 
Prispevkov: 2689
Pridružen: Ne Feb 05, 2006 8:50 pm
Kraj: Fant od Fare
Avto: Beli 16V-strah in trepet Zale

Re: Mobitel paket povezani

OdgovorNapisal/-a ŽucMac dne Če Mar 04, 2010 1:48 am

Ni še ne :lol:

Kako baterijo rabiš, prašam Mihca v BTC, če je kaj ugodnega ?
“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.” - Mark Twain
Uporabniški avatar
ŽucMac
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 6697
Pridružen: Sr Feb 11, 2009 12:57 am

Re: Mobitel paket povezani

OdgovorNapisal/-a X-Hair dne Če Mar 04, 2010 2:04 am

Sem se odločil za nov telefon, zato se sploh ne zanimam za baterijo. Hvala za ponudbo :wink: Menim, da se je, po nekak 6-7letih, amortiziral. :D
EKOTOP - globinsko kemično čiščenje
Uporabniški avatar
X-Hair
Ga bazni!
 
Prispevkov: 2689
Pridružen: Ne Feb 05, 2006 8:50 pm
Kraj: Fant od Fare
Avto: Beli 16V-strah in trepet Zale

Re: Mobitel paket povezani

OdgovorNapisal/-a frcac dne Če Mar 04, 2010 11:51 am

Trenutno eden izmed boljših telefonov kar se tiče price / performance je Nokia E72 (ali E52, če nisi tako zahteven uporabnik - ima pa navadno tipkovnico in neverjetno zmogljivo baterijo)

http://mobisvet.si/index.php?main_page= ... 14&x=0&y=0

http://mobisvet.si/index.php?main_page= ... 14&x=0&y=0

Posebej E72 je supermočna, sicer ni tačskrin (kar te če nisi gadget freak verjemi - spravi totalno ob živce, telefon za "nezahtevnega" uporabnika zgubi na praktičnosti, pozabi na pisanje smsov med hojo in da bi med recimo vožnjo kaj pogledal v telefon, to takoj rata cel projekt). Pa še v odprti prodaji jo dobiš ravno za tvoj buđet :)

Poglej si oceno tukaj... http://www.youtube.com/watch?v=lLVr1DR8_gI - Steve je prava mobi legenda, splača se pogledat nekaj njegovih oddaj, na http://3lib.ukonline.co.uk/sshow/index.html imaš lepo urejeno kazalo, ima tudi razne nasvete za kupce, primerjave, TOP 5 lestvice...

Lep pozdrav, Sašo
Uporabniški avatar
frcac
Propeler fahrer
 
Prispevkov: 1570
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 9:08 pm
Kraj: Godovič
Avto: BMW pa še en BMW

Re: Mobitel paket povezani

OdgovorNapisal/-a bean dne Če Mar 04, 2010 12:00 pm

E72 sm siguren da je dobra odločitev, sicer mam 71, in se res ne da kakih smsov dolgih pisat med hojo, sam je pa to definitivno dobra mašina, za E71 govorim, zato predvidevam da je E72 še boljša...sicer pomojem je dobro da se obrneš tud na kak forum kjer se fantje ukvarjajo s tem in ti napišejo tudi kako slabost od telefona, kaj je mogoče da bo bilo slabo itd (pod mogoče da bo bilo slabo je predvsem baterija, ker vem da so nekateri nad baterijo E71 razočarani, ker jim zdrži tudi manj kot 3 dni, meni zdrži pa 6-7 dni, pa k kr precej rabim telefon) :wink:
Uporabniški avatar
bean
Ajvar
 
Prispevkov: 1517
Pridružen: To Jun 17, 2008 12:17 am
Kraj: Studeno; Postojna
Avto: Hrošč 1200J '74, Golf mkVI GTI '11

Re: Mobitel paket povezani

OdgovorNapisal/-a nevednez dne Če Mar 04, 2010 10:16 pm

se strinjam z bean-om. Tudi sam imam E71 in sem izredno zadovoljen. Osebno touchscreena niti ne maram. Edina stvar ki bi jo 71ki zameril je slab fotoaparat. Slike niso nekaj, sicer ločljivost je 3,2MP slike so čiste, ampak barve so pa nerealne, prevladuje zelena barva. Ampak za slikat je digitalc :D . Baterija zdrži 4-6dni, pa dosti uporabljam telefon, skoraj vsak dan tudi malo na net zavijem :D . Navigacija (garmin) lavfa cca 4ure pri stalno vklopljeni osvetlitvi. Tak da za moje pojme baterija zdrži dosti časa.
V plus mu štejem tudi kovinsko ohišje, tako da je telefon zelo trpežen. Pa usnjen etui je priložen.

E72 pa je boljša v tem, da ima malenkost hitrejši procesor, boljši je fotoaparat, boljša baterija. Ima še nekaj cukerčkov več.

V splošnem pa sta telefona zelo podobna. Programske opreme pa imaš na netu kolikor hočeš :mrgreen:
Sta pa tako E71kot E72 ''poslovna'' telefona in je v osnovi povdarka na pisarni (e-mail-i, opomniki, kolendar). Zato tudi ni gor naložene nekih hudih multimedijskih programov, ampak... vse se da naložit. Garmin pa na obeh lavfa fenomenalno. Satelite najde v max 5ih minutah (z vklopljeno A-GPS funkcijo v cca 1minuti)
Za SMS se se je pa treba malo navadit. Ko se navdiš tipkovnice, je pisanje sms-ov (mailov) pravi užitek. Osebno ne kupim več telefona brez navadne (''qwerty'' tipkovnice.

Uglavnem, priporočam.

Od HTC-ja pa imam izkušnje samo z HTC TouchPro2 (http://www.mobitel.si/telefoni-in-napra ... =1265&pu=0) ki bi mu dal oceno 9.7/10.
Uporabniški avatar
nevednez
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 779
Pridružen: Pe Feb 16, 2007 3:33 pm
Avto: štirje krogci

Re: Mobitel paket povezani

OdgovorNapisal/-a bajta dne Pe Mar 05, 2010 1:37 am

nevednez napisal/-a:se strinjam z bean-om. Tudi sam imam E71 in sem izredno zadovoljen. Osebno touchscreena niti ne maram. Edina stvar ki bi jo 71ki zameril je slab fotoaparat. Slike niso nekaj, sicer ločljivost je 3,2MP slike so čiste, ampak barve so pa nerealne, prevladuje zelena barva. Ampak za slikat je digitalc :D . Baterija zdrži 4-6dni, pa dosti uporabljam telefon, skoraj vsak dan tudi malo na net zavijem :D . Navigacija (garmin) lavfa cca 4ure pri stalno vklopljeni osvetlitvi. Tak da za moje pojme baterija zdrži dosti časa.
V plus mu štejem tudi kovinsko ohišje, tako da je telefon zelo trpežen. Pa usnjen etui je priložen.

E72 pa je boljša v tem, da ima malenkost hitrejši procesor, boljši je fotoaparat, boljša baterija. Ima še nekaj cukerčkov več.

V splošnem pa sta telefona zelo podobna. Programske opreme pa imaš na netu kolikor hočeš :mrgreen:
Sta pa tako E71kot E72 ''poslovna'' telefona in je v osnovi povdarka na pisarni (e-mail-i, opomniki, kolendar). Zato tudi ni gor naložene nekih hudih multimedijskih programov, ampak... vse se da naložit. Garmin pa na obeh lavfa fenomenalno. Satelite najde v max 5ih minutah (z vklopljeno A-GPS funkcijo v cca 1minuti)
Za SMS se se je pa treba malo navadit. Ko se navdiš tipkovnice, je pisanje sms-ov (mailov) pravi užitek. Osebno ne kupim več telefona brez navadne (''qwerty'' tipkovnice.




Uglavnem, priporočam.

Od HTC-ja pa imam izkušnje samo z HTC TouchPro2 (http://www.mobitel.si/telefoni-in-napra ... =1265&pu=0) ki bi mu dal oceno 9.7/10.



1) e71= mislim da 360mhz, e72 = kolkr se mi zdi 600mhz ( malenkost??? )
2) na sošolčevi e72 na bateriji piše enaka oznaka ( bp-4l in 3.7v ) pa tudi po velikosti pa vsem je enaka.

drugače pa meni e 71 bolj sede kot e72. je malenkost "lažja" za uporabo :)
Uporabniški avatar
bajta
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 857
Pridružen: Ne Mar 11, 2007 5:05 pm
Kraj: Ravne na Koroškem.

Re: Mobitel paket povezani

OdgovorNapisal/-a X-Hair dne Pe Mar 05, 2010 1:49 pm

Hvala Sašo in nevednež. :wink:
EKOTOP - globinsko kemično čiščenje
Uporabniški avatar
X-Hair
Ga bazni!
 
Prispevkov: 2689
Pridružen: Ne Feb 05, 2006 8:50 pm
Kraj: Fant od Fare
Avto: Beli 16V-strah in trepet Zale

Re: Mobitel paket povezani

OdgovorNapisal/-a nevednez dne Pe Mar 05, 2010 2:08 pm

X-Hair napisal/-a:Hvala Sašo in nevednež. :wink:

Pade E72-ka?
Uporabniški avatar
nevednez
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 779
Pridružen: Pe Feb 16, 2007 3:33 pm
Avto: štirje krogci

Re: Mobitel paket povezani

OdgovorNapisal/-a super98 dne Pe Mar 05, 2010 2:15 pm

jaz sem že več kot eno letu superzadovoljen uporabnik E71ke. Na njej prejemam/pošiljam službene maile preko exchange-a, jih dobim live, kot tudi privat gmail. Garmin laufa BP, razni MSN-ji, Gtalk in ostale brezvezarije tudi...

men pa baterija zdrži samo en dan :lol: zaradi povezave, za email-e, ki je non-stop aktivna
TJUNING PA TO...
Uporabniški avatar
super98
Mirko
 
Prispevkov: 3563
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 4:30 pm
Kraj: Ljubljana
Avto: Golf II G60, MB W123 coupe

Re: Mobitel paket povezani

OdgovorNapisal/-a WOB dne Pe Mar 05, 2010 2:20 pm

super98 napisal/-a:men pa baterija zdrži samo en dan :lol: zaradi povezave, za email-e, ki je non-stop aktivna


ja itak....... :D , kar komu drugmu to plozej, povej tako kot je res, kavice pa kelnarce pa kavice....... :lol:
...ko zakoni fizike izginejo, in ko adrenalin zamenja kri..... Golf GTI G60
Uporabniški avatar
WOB
Kolpasan
 
Prispevkov: 2632
Pridružen: To Jan 24, 2006 11:40 pm
Kraj: Črnomelj
Avto: Mk1 GTI, Mk1 Cabrio, Mk2 G60

Re: Mobitel paket povezani

OdgovorNapisal/-a X-Hair dne Pe Mar 05, 2010 2:23 pm

Nevednež ne vem še. Sedaj letim do kolega v trgovino kaj bo on rekel. Je pa vsekakor vsaka informacija dobrodošla, da si lahko ustvarim eno sliko in ne kupim nekih bedarij. Ker to je zame,hmmm.....vesolje :lol:
EKOTOP - globinsko kemično čiščenje
Uporabniški avatar
X-Hair
Ga bazni!
 
Prispevkov: 2689
Pridružen: Ne Feb 05, 2006 8:50 pm
Kraj: Fant od Fare
Avto: Beli 16V-strah in trepet Zale

Re: Mobitel paket povezani

OdgovorNapisal/-a X-Hair dne Pe Mar 05, 2010 2:55 pm

Blizu smo. E72 vsekakor nebo, ker ne rabim kamerce 5.0 bo 3.2 čist ok. Tak da trenutno je v igri E71, mogoče celo E66. Res hvala za informacije favdlovci. 8)
EKOTOP - globinsko kemično čiščenje
Uporabniški avatar
X-Hair
Ga bazni!
 
Prispevkov: 2689
Pridružen: Ne Feb 05, 2006 8:50 pm
Kraj: Fant od Fare
Avto: Beli 16V-strah in trepet Zale

Re: Mobitel paket povezani

OdgovorNapisal/-a LaKi dne Pe Mar 05, 2010 3:15 pm

Raj E71 k E66
Uresniči trenutni plan, namesto da razmišljaš o možnostih
Uporabniški avatar
LaKi
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1514
Pridružen: Če Sep 04, 2008 9:06 pm
Kraj: Ljubljana
Avto: '03 Audi A4 Avant 1.8T BEX; '99 Audi A4 1.6 ARM

Re: Mobitel paket povezani

OdgovorNapisal/-a frcac dne So Mar 06, 2010 12:35 am

E66 po moje ni tako praktična, tisti slide mehanizem ali ti je ali ti ni - je pa ko je telefon odprt žal tako, da ni preveč praktičen za tipkanje, sploh SMSanje, položaj roke in prsti s text imputom čisto spodaj ni naraven. Ines s svojo 6500 slide kar malo popizdeva, sicer se je navadila, a to ni to.

Razlika v ceni med E71 in E72 pa po moje ne opravičuje razlike. Če se ti gre pa za dolgo avtonomijo telefona, potem pa E51 ali E52. Cukrčka, majhna, elegantna, zelo dobra in zmogljiva telefona.

Lep pozdrav, Sašo
Uporabniški avatar
frcac
Propeler fahrer
 
Prispevkov: 1570
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 9:08 pm
Kraj: Godovič
Avto: BMW pa še en BMW

Re: Mobitel paket povezani

OdgovorNapisal/-a sašo dne So Mar 06, 2010 11:37 pm

E52 svetovni prvak v vzdržljivosti baterije; 10 dni "po tamalem" prižgan non-stop, pogovori povprečje......(samo za X-sa bo prepoceni; le 100 eur pravkar imajo akcijo ti "povezani" sam ga imam dober mesec, resnično bi priporočal, vsaj kar se baterije tiče...pogovarjat se da, ostale stvari me pa itak ne zanimajo :lol: )
Uporabniški avatar
sašo
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 282
Pridružen: So Nov 04, 2006 1:24 pm
Kraj: Brežice
Avto: AUDI

Re: Mobitel paket povezani

OdgovorNapisal/-a X-Hair dne Če Mar 18, 2010 9:25 pm

Uff...po vseh informacijah, teženju kolegu, pregledovanju, kompliciranju :D mam celo nov telefon.
Danes bova mela u miru spoznavno nočno. :P

Men je kjuti Slika
Slika
EKOTOP - globinsko kemično čiščenje
Uporabniški avatar
X-Hair
Ga bazni!
 
Prispevkov: 2689
Pridružen: Ne Feb 05, 2006 8:50 pm
Kraj: Fant od Fare
Avto: Beli 16V-strah in trepet Zale

Naslednja

Vrni se na Krčma

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov

cron