Uradna "Jebem vam pas mater!" tema

Brez cenzure ... Za pogovore, ki ne spadajo nikamor drugam

Re: Uradna "Jebem vam pas mater!" tema

OdgovorNapisal/-a bfranc dne Po Jun 22, 2015 10:06 am

Jebemumater....dosego da bodo menjal za digitalen števc....pa rabil sem samo 20 minut pregovarjanja. :D


Fantje, če boste kdaj priklapljal novo omarco, se prej pogovorite z elektrom, ker stvar je taka:

v pogodbi zahtevajo dva modela, da se vgradita( landys ali iskra), vendar to je samo, da zadostiš njihovim zahtevam in jim plačaš števec.Po preteku 12 let jih menjajo sami ali pa v okvarah, vendar pazi to, oni ti takrat vgradijo analognega oz.tistega, ki ga imajo pri roki...tak števec je za njih enakovreden tistemu, ki je bil prej notri.
Torej, mi ovce kupujemo nove števce, jih plačamo 240 eur(mislim da je bil toliko takrat moj), jim damo brezplačno v uporabo vso omarico, katero smo plačali mi in pazi, elektro povsod posodablja števce in grejo na digitalni in daljinski sistem, vendar na naše stroške.
Zato so tudi pri meni zahtevali digitalni števec, potem ga vzeli ven in dali notri starega, moj novi števec pa bo dobil nekdo drug.

Sem imel pri roki pogodbo, jim jo pokazal kakšne zahteve so notri in jim zraven rekel, da če mislijo,da je staro enakovredno novemu, bi mi lahko že takrat dali možnost, da vzamem stari analogni števec, ki je bil cenejši, pa bi imeli današnji dan prihranjen.
Jebemumater, sem se zdele ogrel, da še kakšnega nahrulim.. [smilie=zeppelin.gif]

P.S. Apokalipso, obdrži števc. :)
Uporabniški avatar
bfranc
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 266
Pridružen: Po Avg 06, 2012 2:54 pm
Kraj: Kompolje/Dobrepolje
Avto: Škoda Octavia II 1.9 tdi DSG

Re: Uradna "Jebem vam pas mater!" tema

OdgovorNapisal/-a X-Hair dne So Jun 27, 2015 5:09 pm

bfranc napisal/-a:Zato so tudi pri meni zahtevali digitalni števec, potem ga vzeli ven in dali notri starega, moj novi števec pa bo dobil nekdo drug.


Čista win win situacija. Poznam zgodbo, ko so nekaj delal zase in so hoteli naprtiti račun kar najbližji hiši. Sam gledaš :shock: Dokler ni lastnik hiše dobesedno PONORU, so se umirli z njihovimi WTF idejami. Ampak jaz verjame, da jim je v večina uspelo ostrižt ovčke.
EKOTOP - globinsko kemično čiščenje
Uporabniški avatar
X-Hair
Ga bazni!
 
Prispevkov: 2689
Pridružen: Ne Feb 05, 2006 8:50 pm
Kraj: Fant od Fare
Avto: Beli 16V-strah in trepet Zale

Re: Uradna "Jebem vam pas mater!" tema

OdgovorNapisal/-a X-Hair dne So Jun 27, 2015 5:55 pm

Zakaj ga bi preplačav 3x, če ga lahko 4x. :mrgreen:
EKOTOP - globinsko kemično čiščenje
Uporabniški avatar
X-Hair
Ga bazni!
 
Prispevkov: 2689
Pridružen: Ne Feb 05, 2006 8:50 pm
Kraj: Fant od Fare
Avto: Beli 16V-strah in trepet Zale

Re: Uradna "Jebem vam pas mater!" tema

OdgovorNapisal/-a bfranc dne Po Jun 29, 2015 12:07 am

Stvar je taka,da ko je prisel od elektra,ko me ni bilo doma,me je poklical in povedal,da ker mi niso vgradili napetostnega odklopnika,mi bo vsak digitalni stevec skurlo in mi zaradi tega nebo vgradil digitalnega.Naprej ne bom vec pisal,vendar clovek je rekel,da bi me rad spoznal,ker po glasu sem precej eksploziven. :lol:
Dobimo pa v kratkem vsi nove stevce z daljinskim popisovanjem...menda Ribnica in Vel. Lasce so ze pokril s tem...jest ne verjamem.
Tako da sem popusil 380 eur in jih senkal enmu na elektro.
Uporabniški avatar
bfranc
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 266
Pridružen: Po Avg 06, 2012 2:54 pm
Kraj: Kompolje/Dobrepolje
Avto: Škoda Octavia II 1.9 tdi DSG

Prejšnja

Vrni se na Krčma

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 16 gostov

cron