Uradna "Jebem vam pas mater!" tema

Brez cenzure ... Za pogovore, ki ne spadajo nikamor drugam

Re: Uradna "Jebem vam pas mater!" tema

OdgovorNapisal/-a čare dne To Maj 20, 2014 11:10 pm

Damjan Brvar dela na tehničnih na homologacijah.
Svi mi volimo pičić,samo Mile Kitić
Uporabniški avatar
čare
Tiger
 
Prispevkov: 3465
Pridružen: Ne Feb 12, 2006 7:32 pm
Kraj: ljubljana
Avto: FIAT Marea JTD

Re: Uradna "Jebem vam pas mater!" tema

OdgovorNapisal/-a pocesnkII dne Po Jul 07, 2014 7:37 am

Da jebem matr pa kurčeve kolesraske dirke alpe adrija, da ti jebem matr tebi organizatorju, da organizeraš traso kot da je samo tvoja cesta in jo zapreš BREZ OBVOZA za 4 ure. DA TI JEBEM.

Sem bil včeri tolk jezen k so se sred nedelje spravl zapret glavno cesto, da bi kar kašnega po zdravju uprašu z roko, če bi bil v tistem trenutku tam. Sploh nevem kako si to predstavljajo BREZ OBVOZA zapreti za 4 ure glavno cesto.


ORGANIZATOR ''DIRKE'' ALPE ADRIA ZA BICIKLISTE: JEBEM TI PAS MATER IN V BODOČE PA TI ŽELIM DA BOŠ TI NALETU NA KAKŠNO PODOBNO ZAPORO TEBI SE BO PA TAM ČEŽ MUDILO
Servis, diagnostika osebnih in tovornih vozil--->PM
Uporabniški avatar
pocesnkII
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 2761
Pridružen: Ne Dec 16, 2007 8:39 pm
Kraj: Kamnik mi je predmestje
Avto: GTI VI KILLER->M5 touring

Re: Uradna "Jebem vam pas mater!" tema

OdgovorNapisal/-a čare dne Po Jul 07, 2014 7:18 pm

Si razmišljal da bi organizatorju mail poslal??
Svi mi volimo pičić,samo Mile Kitić
Uporabniški avatar
čare
Tiger
 
Prispevkov: 3465
Pridružen: Ne Feb 12, 2006 7:32 pm
Kraj: ljubljana
Avto: FIAT Marea JTD

Re: Uradna "Jebem vam pas mater!" tema

OdgovorNapisal/-a gofra dne Po Okt 20, 2014 6:47 pm

No, jst pa kolektivno hebam mamo vsem kretenoidom, ki v krozna z dvopasno vklopno peljejo po desni in se potem preseneceni obesijo na hupo, ko jaz zelim iz notranjega ven iz rondoja.

Par fur preko Kamnika sem imel v preteklih par tednih z zivalskim vrtcem v kufru in vozil "zgledno" pocasi. Nestrpna sodrga pa ne utegne pocakat do bolano dolgih ravnin, ki kroziscu sledijo ampak grejo drkat direkt v rondoju. Ce se kdo najde v opisu - tut teb jebem mater - za vsak slucaj

Nej me popravi kdo, ce se motim - a ni vklop po desnem pasu je zgolj in samo, ce takoj na prvem izvozu zapuscas krozisce?
Uporabniški avatar
gofra
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 74
Pridružen: So Apr 19, 2014 11:28 am
Kraj: Ljubljana
Avto: Polo 1.6 Variant

Re: Uradna "Jebem vam pas mater!" tema

OdgovorNapisal/-a kmetek dne Po Okt 20, 2014 7:19 pm

Je tako, da jim jebem mater tud unim k ne vejo zakaj ma avto žmigovc v krožnem!
Uporabniški avatar
kmetek
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 202
Pridružen: Po Mar 19, 2012 3:08 am
Kraj: Bloke
Avto: Clio 16S + E30

Re: Uradna "Jebem vam pas mater!" tema

OdgovorNapisal/-a 4m4t3r dne Po Okt 20, 2014 7:30 pm

pri nas se najdejo budale ko gre v navadniga krožniga da da žmigavec levo..potem ko pa ga zapušča pa nič.. [smilie=zeppelin.gif]
THATS ME---->>>> THATS ME

d(>_<)b Was ist besser als sex? Audi V sechs!!!
Audi 80 Cabrio 2.8 & Audi A6 c4 2.5 TDI d(>_<)b
Uporabniški avatar
4m4t3r
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 3231
Pridružen: Po Dec 18, 2006 10:31 pm
Kraj: Pettau aka. Ptuj
Avto: Audi 80 Cabrio 2.8 & A6 2.5

Re: Uradna "Jebem vam pas mater!" tema

OdgovorNapisal/-a gofra dne Po Okt 20, 2014 7:53 pm

Zmigavc das, ce izstopas iz kroznega - lih tko ga pa das pred vkljucitvijo vanj v primeru da zapuscas cirkus na prvem izhodu.
Tega dve tretjini voznikov ne ve...
Uporabniški avatar
gofra
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 74
Pridružen: So Apr 19, 2014 11:28 am
Kraj: Ljubljana
Avto: Polo 1.6 Variant

Re: Uradna "Jebem vam pas mater!" tema

OdgovorNapisal/-a kmetek dne Po Okt 20, 2014 11:23 pm

gofra napisal/-a:...Tega dve tretjini voznikov ne ve...


Verjetno si se zatipkal in mislu 90%? Tretjina ga da, ampak ko itak že vidiš da zavija, torej đabe. Pa niso sam rondoji tak problem. To da v avto šoli učijo, da se prvo da žmigovc in pol bremza tud noben več ne ve :roll:
Uporabniški avatar
kmetek
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 202
Pridružen: Po Mar 19, 2012 3:08 am
Kraj: Bloke
Avto: Clio 16S + E30

Re: Uradna "Jebem vam pas mater!" tema

OdgovorNapisal/-a gofra dne To Okt 21, 2014 9:41 am

Ampak od vseh stvari me pa naaajbolj razveseli sodrga z orng turbodizli, ki se po pospesevalnem pasu na AC pripelje 60.
In jaz za njimi...


Lako njima...da jim pas mater! :mrgreen:
Uporabniški avatar
gofra
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 74
Pridružen: So Apr 19, 2014 11:28 am
Kraj: Ljubljana
Avto: Polo 1.6 Variant

Re: Uradna "Jebem vam pas mater!" tema

OdgovorNapisal/-a mitja1303 dne Sr Nov 05, 2014 10:35 pm

Mater mu jebem polizancu na tehničnih, ka mi je zajlo za ročno utrgu, pol me pa še ni spustu čez tehničnga! Da mu grob prekoplem mi še nakonc reče da letos bo šlo še mrbit čez tehničnega, da drugo leto pa ta rjavina ne bo šla čez :evil:
Uporabniški avatar
mitja1303
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 190
Pridružen: Pe Apr 01, 2011 1:35 pm
Kraj: Šutna
Avto: Hrošč 1302,1303,T2b Doka

Re: Uradna "Jebem vam pas mater!" tema

OdgovorNapisal/-a luka32 dne Sr Nov 05, 2014 11:14 pm

In kje maš problem? :mrgreen:
Uporabniški avatar
luka32
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1353
Pridružen: Pe Feb 29, 2008 8:03 pm
Kraj: Litija
Avto: golf iv, type 3 68'

Re: Uradna "Jebem vam pas mater!" tema

OdgovorNapisal/-a 4m4t3r dne Pe Nov 07, 2014 11:18 pm

mitja1303 napisal/-a:Mater mu jebem polizancu na tehničnih, ka mi je zajlo za ročno utrgu, pol me pa še ni spustu čez tehničnga! Da mu grob prekoplem mi še nakonc reče da letos bo šlo še mrbit čez tehničnega, da drugo leto pa ta rjavina ne bo šla čez :evil:

rečeš vredu niste edini v slo.. pa bo denar šo drugam..
THATS ME---->>>> THATS ME

d(>_<)b Was ist besser als sex? Audi V sechs!!!
Audi 80 Cabrio 2.8 & Audi A6 c4 2.5 TDI d(>_<)b
Uporabniški avatar
4m4t3r
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 3231
Pridružen: Po Dec 18, 2006 10:31 pm
Kraj: Pettau aka. Ptuj
Avto: Audi 80 Cabrio 2.8 & A6 2.5

Re: Uradna "Jebem vam pas mater!" tema

OdgovorNapisal/-a mitja1303 dne So Nov 08, 2014 3:16 pm

4m4t3r napisal/-a:
mitja1303 napisal/-a:Mater mu jebem polizancu na tehničnih, ka mi je zajlo za ročno utrgu, pol me pa še ni spustu čez tehničnga! Da mu grob prekoplem mi še nakonc reče da letos bo šlo še mrbit čez tehničnega, da drugo leto pa ta rjavina ne bo šla čez :evil:

rečeš vredu niste edini v slo.. pa bo denar šo drugam..

Ja že že, sam brez ročne tut drugje ne bo šlo. Sej bi se skregu z njim na smrt tam, ker je še cigan enga pred menoj spustu pa mu glih tak ročna ni prijela dost, pa sm rajš šou da nebi blo kakšenga pretepa, ker je biu že tak neki preveč pameten kak se kleparijo rihta :mrgreen:
Uporabniški avatar
mitja1303
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 190
Pridružen: Pe Apr 01, 2011 1:35 pm
Kraj: Šutna
Avto: Hrošč 1302,1303,T2b Doka

Re: Uradna "Jebem vam pas mater!" tema

OdgovorNapisal/-a Cox dne So Nov 08, 2014 8:43 pm

4m4t3r napisal/-a:
mitja1303 napisal/-a:Mater mu jebem polizancu na tehničnih, ka mi je zajlo za ročno utrgu, pol me pa še ni spustu čez tehničnga! Da mu grob prekoplem mi še nakonc reče da letos bo šlo še mrbit čez tehničnega, da drugo leto pa ta rjavina ne bo šla čez :evil:

rečeš vredu niste edini v slo.. pa bo denar šo drugam..



Tam kjer začneš pregled moraš končat če se ne motim ...
Kaj bi šparali, tak nikol neomo trošli ..
Uporabniški avatar
Cox
UPORABNIK S KRAVO
 
Prispevkov: 2896
Pridružen: Po Dec 08, 2008 8:21 pm
Kraj: Maribor
Avto: type 3

Re: Uradna "Jebem vam pas mater!" tema

OdgovorNapisal/-a čare dne So Nov 08, 2014 10:57 pm

Počakaš 5 dni,greš drugam kjer seveda še enkrat častiš in kjer ti seveda grejo gledat najprej tisto zaradi česar si drugje padel...razen če koga ne poznaš.Glede rjavine je pa pri nas malo jeba,ker gnil itak ne sme bit,če pa je površinsko rjav oz. "postaran" ali nalašč rjav pa spet ni OK,ker naše inštitucije tega pač ne razumejo.
Svi mi volimo pičić,samo Mile Kitić
Uporabniški avatar
čare
Tiger
 
Prispevkov: 3465
Pridružen: Ne Feb 12, 2006 7:32 pm
Kraj: ljubljana
Avto: FIAT Marea JTD

Re: Uradna "Jebem vam pas mater!" tema

OdgovorNapisal/-a mitja1303 dne Pe Nov 14, 2014 4:00 pm

Takoj ko ti reče da niso naredu, rečeš naj zbriše vn podatke iz sistema in ti da prometno nazaj in tak se izogneš temu da moreš pridet nazaj v 5 dneh na isto mesto. Uglavnem smo rešli po drugem sistemu :D
Ja naše inštitucije ne razumejo če je površinsko rjav, če bi pa z barvo gor narisal rjo je pa uredu. [smilie=zeppelin.gif]
Uporabniški avatar
mitja1303
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 190
Pridružen: Pe Apr 01, 2011 1:35 pm
Kraj: Šutna
Avto: Hrošč 1302,1303,T2b Doka

Re: Uradna "Jebem vam pas mater!" tema

OdgovorNapisal/-a 4m4t3r dne Sr Dec 17, 2014 3:24 pm

ee danes pa bom v to temo nekaj dobriga napiso:) prej sta me dve policistki dobli z ktm-om pa še to ko sn ga sukal nazaj,in v trenutko ko sn hoto pohodit gas crknoooo :roll: pa ni htel vžgat pa neee..tak da sn kar počako da sta z glavne steze se pripeljali do mene..dogajalo pa se vse pred mojo hišo..pa sem se hvala bogu lahko vse zmeno..tak da ni blo nič :) aja da povem..nimam ne izpita,motor ni registriran.. :) [smilie=beer2.gif] kapo dol!
THATS ME---->>>> THATS ME

d(>_<)b Was ist besser als sex? Audi V sechs!!!
Audi 80 Cabrio 2.8 & Audi A6 c4 2.5 TDI d(>_<)b
Uporabniški avatar
4m4t3r
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 3231
Pridružen: Po Dec 18, 2006 10:31 pm
Kraj: Pettau aka. Ptuj
Avto: Audi 80 Cabrio 2.8 & A6 2.5

Re: Uradna "Jebem vam pas mater!" tema

OdgovorNapisal/-a 4m4t3r dne Sr Jan 07, 2015 10:22 pm

včere me nek hepan klico za vzmeti KAW od audi a6 c4 imam na bolhi oglas..nove sn dal 240€..ceno imam 160..spusto sn mu na 120€ tip pa mi ponujal 60€ ke te je s folkom?se te nemoreš bit tak nekulturen,mislim meni nebi na pamet prišlo da bi nekomu to reko kar 100€ majn..potem pa moralne..da kolko ljudi me klicalo v tem času..naj bom realen da tega tak nebom prodal da je vido že nove za 80€..bla bla bla :) sn mu reko te pa si naj gre po one nove ..ni pa hoto dat mira..da ni več nekih razlik v kvaliteti da če ima nova kia ABS pa stari audi ABS delqa pri obeh avtih enako ABS..tak da so vzmeti tudi enake če imajo certifikat al poceni al drage..sn mu reko kar kupte si poceni pa se vam naj avto posede čez pol leta hehe..tak da sn mogo na silo prekinit.. [smilie=zeppelin.gif] [smilie=zeppelin.gif]
THATS ME---->>>> THATS ME

d(>_<)b Was ist besser als sex? Audi V sechs!!!
Audi 80 Cabrio 2.8 & Audi A6 c4 2.5 TDI d(>_<)b
Uporabniški avatar
4m4t3r
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 3231
Pridružen: Po Dec 18, 2006 10:31 pm
Kraj: Pettau aka. Ptuj
Avto: Audi 80 Cabrio 2.8 & A6 2.5

Re: Uradna "Jebem vam pas mater!" tema

OdgovorNapisal/-a čare dne Sr Jan 07, 2015 10:56 pm

Ma debili kaj češ.Dal bi mu enga sprednjega in enga zadnejga za 60€.Sem pred leti prodajal avto od pokojnega očeta in smo ravno papirje naredil z kupcem in me kliče en južnjak in mi potem ko sem mu povedal da je prodan pravi "pa kaj ste to prodali tim švercerima,ja trebam auto za ženu"...Ja ja MB 190D bo žena vozila ja.Sem mu samo objasnil da sem dobil zanj toliko kot sem zahteval in mi je popolnoma vseeno če ga še isto minuto zažgejo in sva bla zmenjena.

P.S. Če bi ga danes zasledil na netu bi ga najbrž odkupil nazaj :D
Svi mi volimo pičić,samo Mile Kitić
Uporabniški avatar
čare
Tiger
 
Prispevkov: 3465
Pridružen: Ne Feb 12, 2006 7:32 pm
Kraj: ljubljana
Avto: FIAT Marea JTD

Re: Uradna "Jebem vam pas mater!" tema

OdgovorNapisal/-a 4m4t3r dne Po Jan 12, 2015 3:31 pm

čuj gospod al kaj mbi mu lahko reko je par dni nazaj spet klical..in me vprašo če še sem vedno pri enaki ceni..sn reko da ja 120€ on pa meni da mi da 100€..pa jaz da ne ..te pa začel to so pa zdaj že principi,iz vaše strani in moje..sn reko seveda so 40€ sn spusto že to je nek denar..pa nisma skup prišla..reko da bo klico čez kakih 15 dni spet če se bo kaj spremenila cena hahah [smilie=zeppelin.gif] takim ljudem niti ne upam prodat za polno ceno..ker vem če mu kaj nebo pasalo bo me klicaro potem pa grozil in nevem kaj..fora v tem da za take fedre rabiš tudi nižje amortizerje in on bi rad dal na originalne..in to bo problem..
THATS ME---->>>> THATS ME

d(>_<)b Was ist besser als sex? Audi V sechs!!!
Audi 80 Cabrio 2.8 & Audi A6 c4 2.5 TDI d(>_<)b
Uporabniški avatar
4m4t3r
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 3231
Pridružen: Po Dec 18, 2006 10:31 pm
Kraj: Pettau aka. Ptuj
Avto: Audi 80 Cabrio 2.8 & A6 2.5

Re: Uradna "Jebem vam pas mater!" tema

OdgovorNapisal/-a čare dne Po Jan 12, 2015 10:21 pm

Ko te kliče naslednjič in vpraša če si premislil o ceni mu samo reči da si in da so zanj po tanovem 300€
Svi mi volimo pičić,samo Mile Kitić
Uporabniški avatar
čare
Tiger
 
Prispevkov: 3465
Pridružen: Ne Feb 12, 2006 7:32 pm
Kraj: ljubljana
Avto: FIAT Marea JTD

Re: Uradna "Jebem vam pas mater!" tema

OdgovorNapisal/-a piko dne To Jan 13, 2015 12:04 am

podobno včeraj pri meni, naprodaj sicer starejši, vendar povsem OK bager. Ti pošlje mail, če vzamem v račun Zastava 750, neko starejšo montirko in pa centrirko pa dvigalo. Ja, ja, najboljš, da še celo podstrešje pospravi pa privleče tle v Žiri, pa en bager domov odpelje. Men tudi na kraj pameti ne bi padlo, da bi komu ponujal cel kamijon nekešare v račun za 15 jurjev vreden stroj.
Uporabniški avatar
piko
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 581
Pridružen: Ne Jan 17, 2010 1:50 pm
Kraj: žiri
Avto: MB C220cdi, VW Scirocco II

Re: Uradna "Jebem vam pas mater!" tema

OdgovorNapisal/-a 4m4t3r dne To Jan 13, 2015 9:20 am

bolniki nevzgojeni..
THATS ME---->>>> THATS ME

d(>_<)b Was ist besser als sex? Audi V sechs!!!
Audi 80 Cabrio 2.8 & Audi A6 c4 2.5 TDI d(>_<)b
Uporabniški avatar
4m4t3r
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 3231
Pridružen: Po Dec 18, 2006 10:31 pm
Kraj: Pettau aka. Ptuj
Avto: Audi 80 Cabrio 2.8 & A6 2.5

Re: Uradna "Jebem vam pas mater!" tema

OdgovorNapisal/-a X-Hair dne Pe Feb 20, 2015 10:15 am

Pa še mal bom jebal mater, ker mi vse to dovolimo.

Rabiš sedaj neke nove pofukane obrazce, da jim jebem mater, da ne bomo pospravljal cente v žep. Greš na občino in uletiš v prvo pisarno in čebelca lepo na računalniku in kofetku. OK, ni panike, tko pač je, sej mi to dovolimo. :roll: Na vprašanje dobiš hiter odgovor in greš dalje, vsaj nekaj. Prideš na UE, da bodo poštemplal te pofukane obrazce, dobiš list in vprašaš, da na vrhu je najrbž treba napisa ime firme. Gleda čebelca začudeno in gre po navodila. Aha, očitno sem jaz prvi, da še NE VE KAJ IN KAKO. Si prebere navodia in potrdi da ja, se napiše firmo. Potem sledi novo prašanje še bel čukast gleda in vpraša sosedo čez mizo. Čak mal, pa a sm jest pršu na upravno enoto ali k mesarju? ČEBELCA ti bi TO MORALA vedet. Mislem pa pizdo milo materno, resno, pa tam ljudje dejansko samo sedijo in kofetkajo. Veliko že prebral na to temo, pa nekak ne verjameš, ampak to sedaj doživljam na lastne oči. Greš k drugemo kretenu čakaš 1h, ker bi moral začet delat ob 8 in se PRIMAJE ob 9. Ko maš že poln kurac vsega mu prbiješ, da kje je faker hodil, imaš tukaj urnik ob 8 in jaz tebe čakam tuki 1h, da ti jebem mater. In brihta odgovori, ču mu grozim. :lol: :lol: :lol: MADAFAKA, pa vi znate še kaj drugega rečt, kot da za to vi niste odgovorni in ali mi grozite. Pa poklič zdej to policijo in hit, ker nea bom čakal 2h. Seveda ni bilo nič od klica, da mu jebem mater.

MA FUCK OFF resno.

Ko pa prideš do osebe na UE katera ve vse in še več, pa zih dobi sam 800€. Vodja oddelka je pa tam tudi sam zato, da je tam. MA NI VEDELA NIČ, NJENTE, NADA, ZERO, NULA. Plače pa kolk?

[smilie=zeppelin.gif]
EKOTOP - globinsko kemično čiščenje
Uporabniški avatar
X-Hair
Ga bazni!
 
Prispevkov: 2689
Pridružen: Ne Feb 05, 2006 8:50 pm
Kraj: Fant od Fare
Avto: Beli 16V-strah in trepet Zale

Re: Uradna "Jebem vam pas mater!" tema

OdgovorNapisal/-a Marcel dne Pe Feb 20, 2015 11:24 am

Tu se pa podpišem in jebem uštric :D Isto sranje je na banki in na pošti ko še obrazca za nakazilo v tujino ne znajo prepisat iz tistega ki sem ga mogo na roke napisat in pol to ona pretipka v računalnik( pa vem da mi nebi blo treba pisat ker lahk sprinta ko izpolni...) In pol ko morm use js povedat kam in kako mi reče zakaj nimam klika???? WTF!? Kaj te briga zakaj ga ne uporabim in mam ga ja pa znam hitrej od večine vnest vse to sranje! Tele pizde uvele bi blo treba use nagnat in postavit tja ljudi ki so željni dela in učenja!!! Nesposobni pasivci parazitski!!!
naj bo pes auto al pa motor Nemc more bit!!!
MULTIVAN T4 VR6
AUDI 100 C3 (1986) (RIP)
VW HROŠČ (1975)
JAWA 350 ČZ
Uporabniški avatar
Marcel
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1604
Pridružen: Ne Avg 19, 2007 12:19 pm
Kraj: Celje

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Krčma

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 12 gostov