Otroški voziček :D

Brez cenzure ... Za pogovore, ki ne spadajo nikamor drugam

Otroški voziček :D

OdgovorNapisal/-a Tha Reel M dne To Sep 07, 2010 11:42 pm

Ker vem da vas je tudi nekaj, ki imate otroke.. bi prosil za pomoč.
S tamalo se odločava za nakup.. zasledila sva da so eni taki da je mozno meti tudi lupinico in vozicek ob enem.
Nekaj sva gledala znamko bogaboo, baby boom itd...
Dejte malo povedat na kaj je treba bit pozoren..

Hvala

LP
M
1J1 MK IV TDI & Scirocco GTX 16 V 88" -- > Me ON AIR http://www.livestream.com/scirocco
Uporabniški avatar
Tha Reel M
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 2652
Pridružen: So Maj 05, 2007 6:00 pm
Kraj: Ljubljana
Avto: Ja moj avto ja!

Re: Otroški voziček :D

OdgovorNapisal/-a RedEvil dne To Sep 07, 2010 11:55 pm

Ja maš komplete, ki vsebujejo voziček, lupinico za v avto in še košaro za novorojenčka, košara se da tudi montirat v avto, in če kupiš vse v enem kompletu je kompatibilno med sabo oz. na voziček, paše ti lupinca na voziček in košara!Mi mamo to od firme Jane in mislim da je novo tam nekje okol 900€ u kompletu......


kaj si kaj nastimal..... :D
Uporabniški avatar
RedEvil
Fasader
 
Prispevkov: 1247
Pridružen: Ne Nov 18, 2007 1:46 am
Avto: VW MK3 GTI Juby,Jetta TDI

Re: Otroški voziček :D

OdgovorNapisal/-a Tha Reel M dne Sr Sep 08, 2010 12:09 am

Hvala Redevil..
Ali je mozno pri tem Jane, obračati zadevo..torej da te froc gleda oz da gleda v smeri "sprehoda" oz obratno...da ga ti ne gledas :D
Ma itak da sm nastimal... kmalu bo ze tukaj... baje ga prinese Miklavž :mrgreen:

LP
M
1J1 MK IV TDI & Scirocco GTX 16 V 88" -- > Me ON AIR http://www.livestream.com/scirocco
Uporabniški avatar
Tha Reel M
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 2652
Pridružen: So Maj 05, 2007 6:00 pm
Kraj: Ljubljana
Avto: Ja moj avto ja!

Re: Otroški voziček :D

OdgovorNapisal/-a RedEvil dne Sr Sep 08, 2010 12:26 am

ne zmerom ga gledaš ti.....

no mamo pa tako zadevo in se tudi prodaja, če slučajno misliš rabljeno kupit, sm kaj več bi pa mogu mojo vprašat.....

je pa točno tak se mi zdi.....


http://nakup.pikapolonica.com/otroska-oprema/vozicki-in-sistemi/jane/jane-voziCek-slalom-pro-j06/05198-068420421635704
Uporabniški avatar
RedEvil
Fasader
 
Prispevkov: 1247
Pridružen: Ne Nov 18, 2007 1:46 am
Avto: VW MK3 GTI Juby,Jetta TDI

Re: Otroški voziček :D

OdgovorNapisal/-a Tha Reel M dne Sr Sep 08, 2010 12:31 am

tudi rabljeno pride v poštev seveda...
koliko pa cenita tole?
Lp
M
1J1 MK IV TDI & Scirocco GTX 16 V 88" -- > Me ON AIR http://www.livestream.com/scirocco
Uporabniški avatar
Tha Reel M
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 2652
Pridružen: So Maj 05, 2007 6:00 pm
Kraj: Ljubljana
Avto: Ja moj avto ja!

Re: Otroški voziček :D

OdgovorNapisal/-a RedEvil dne Sr Sep 08, 2010 12:33 am

aja lepo to da si nastimal :D bit češ tata....

no lej mau sm se zmotu komplet je mau cenejši za cca 50€....tle maš use, ful dobr za po terenu oz.kamniti podlagi


http://nakup.pikapolonica.com/otroska-oprema/vozicki-in-sistemi/jane/jane-slalom-pro-reverse-formula-strata-j44/05233-448420421007822
Uporabniški avatar
RedEvil
Fasader
 
Prispevkov: 1247
Pridružen: Ne Nov 18, 2007 1:46 am
Avto: VW MK3 GTI Juby,Jetta TDI

Re: Otroški voziček :D

OdgovorNapisal/-a RedEvil dne Sr Sep 08, 2010 12:35 am

Tha Reel M napisal/-a:tudi rabljeno pride v poštev seveda...
koliko pa cenita tole?
Lp
M


joj to ti pa jutr povem k bom mojo vprašu, mamo pa lupinico in voziček.... :wink:
Uporabniški avatar
RedEvil
Fasader
 
Prispevkov: 1247
Pridružen: Ne Nov 18, 2007 1:46 am
Avto: VW MK3 GTI Juby,Jetta TDI

Re: Otroški voziček :D

OdgovorNapisal/-a fritz dne Sr Sep 08, 2010 3:40 am

ja, zdaj je vprasanje kolko fensi hoces/HOCE bit :D , al mora bit artikel ultima moda, al ti je samo da funkcionira.
zadeve, ki bi bla stoprocentno za vse, ni. verjemi, ker smo to vse predelali. potem je pa se to kolko velik budzet
imas, oziroma si ga pripravljen za to odrinit.
ti bom pa kar takoj povedal, da je voznja prvih par mesecev v lupinici v vozicku greh. za to se uporablja kosara.
lupinica je samo nujno zlo v avtu. mi smo kupili pri prvem, no ja, tasca podarila, nov vozicek. vec ali manj ostalo
vse rabljeno. in ce bi imel tretjega otroka bi spet vzel rabljeno, ker se je ponudba na tem trgu raztegnila kot harmonika,
s tem da je ogromen delez neuporabnega balasta. itak; zanimiva in neizcrpna nisa.
kupis, odstejes ogromno denarja in po dveh letih odrabis in za vedno pozabis. do ta drugega al ta tretjega.
ne vem kolik delez odlocanja imas ti oziroma kaksne so zelje, pogledi in potrebe tvoje polovice.
ampak vseeno, pri meni dobis po favdlovski ceni 70 eur:

chicco kosaro + pokrivalo + posteljnina + dekica roza ali plava, marelo in lupinico chicco, sportni vozicek chicco 6WD
+ vreca za noge + nov deznicek proti soncu + novo pokrivalo za dez za sportni vozicek, + ovcka za vozicek

ene zadeve so nove, ostale pa solidno ohranjene. uglavnem to je bolj garage sale :D
nam je odlicno sluzilo, edino vozicek ni za ogromen makadam. stvari niso zgonjene, ker so se nasi otroci
rajsi nosili kot vozili :D , pametna djeca kaj cem...

za po morju pa se zdaj, u tretje guzdam en trikolesnik z nevrtljivim prvim kolesom, z gumami za napompat.
sicer vlece skozi u levo, ma je ze dober. je dal korziko skozi, pa se marsikaj. za videt je tak kot da bi prisel iz sahare,
ampak sem tolko navezan na njega da ga bom po koncu predelal u vozicek za trogat stvari od otrok na plazo :)

u glavnem, to bi blo to.
iz lastnih izkusenj - ne kompliciraj, ne padaj na imidz, naredi kot je prav za otroka.

ce te zgoraj navedeno slucajno zanima, se mi oglasi na zs.
lpf
Uporabniški avatar
fritz
Wheel whore
 
Prispevkov: 13403
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 10:52 pm
Kraj: tanajtabujsiklima
Avto: Golf Rallye G60


Vrni se na Krčma

Kdo je na strani

Po forumu brska: Google [Bot] in 9 gostov