Išče se zavarovalni agent (najraj zavarovalnica triglav)

Brez cenzure ... Za pogovore, ki ne spadajo nikamor drugam

Išče se zavarovalni agent (najraj zavarovalnica triglav)

OdgovorNapisal/-a Ricardo dne Ne Okt 24, 2010 8:20 pm

zivjo folk! a je tuki slučajn ker agent kake zavarovalnice? najraj vidm de bi bla triglavska zavarovalnica... al pa če kdo koga pozna,da bi mi neki pomagu razjasnt...

stvar je sledeča... nedoug nazaj sm mu karambolč'k pa je šla moj wagen u vagino mamičino...se prav totalka...
Slika
da o vratu pa kolenu ne govorim...
zdej pa bi mal nucu enga agenta da b mi to mal pomagu čimbolj iztržit ane.. pa kje so cake,pa na kaj morm mrekat itd, itd.. sej veste kva mislem ane...

usak hoče čimveč iztržit.. sej nau zastonj za unga k mi bo pomagu... kaka flaša u keri gajbi se je še zmeram najdla!
Dobr k kr'h , zafukan k p's http://jeraj.weebly.com
Uporabniški avatar
Ricardo
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 76
Pridružen: Če Maj 20, 2010 11:16 pm
Kraj: Kamniška bistrica (glih pod goram)
Avto: SEAT Alhambra || Fiat Ducato 2.8dt tdi

Re: Išče se zavarovalni agent (najraj zavarovalnica triglav)

OdgovorNapisal/-a Aly dne Ne Okt 24, 2010 8:39 pm

Če sem te prav razumel ti bolj rabiš enga dobrega odvetnika ki se s takimi zadevami ukvarja in ne agenta, agent ti samo sklene zavaovanje, za iztržit čimveč on ni ravno pravi naslov, ali se sam men tako zdi? [smilie=blink.gif]
Lp,Aly
Uporabniški avatar
Aly
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 89
Pridružen: So Dec 05, 2009 10:54 pm
Kraj: Maribor
Avto: VW Passat 1.9TDI 131HP 2005

Re: Išče se zavarovalni agent (najraj zavarovalnica triglav)

OdgovorNapisal/-a BeniNorc dne Ne Okt 24, 2010 11:01 pm

Aly napisal/-a:Če sem te prav razumel ti bolj rabiš enga dobrega odvetnika ki se s takimi zadevami ukvarja in ne agenta, agent ti samo sklene zavaovanje, za iztržit čimveč on ni ravno pravi naslov, ali se sam men tako zdi? [smilie=blink.gif]
Lp,Aly

tudi jaz mislim da je tako!
ti potrebuješ enega odvetnika ki se ukvarja z odškodninci, in za plačilo vzame kakoih do 10%. le tako boš največ iztržil. če ti koristi en iz LJ, me nkontaktiraj in ti razložim in dam kontakt na ZS. [smilie=beer.gif]
Uporabniški avatar
BeniNorc
The Polish connection
 
Prispevkov: 3063
Pridružen: To Apr 08, 2008 5:02 pm
Kraj: Črnomelj
Avto: Golf .. na plinsko olje :)


Vrni se na Krčma

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

cron