Donirajte...

Brez cenzure ... Za pogovore, ki ne spadajo nikamor drugam

Donirajte...

OdgovorNapisal/-a X-Hair dne Če Dec 02, 2010 3:27 pm

Ker samo uživam v avtu, še najbolj, ko gledam desno, volan namotan do konca desno in desna noga da pleha na gasu ob reševanju, sem odprl tale topic. Dal sem že veliko posnetkov, ker menim, da jih najbrž kdo rad pogleda. Če vas motijo, povejte, pa jih ne bom več. Si bom odprl en portal in tam delal naprej. To ni dokazovanje, ker se ne rabim, kdor tako misli, mu ne morem pomagat. Mogoče bo pa kakšen posnetek videla prava oseba in..... Mam nekaj v glavi in če mi le rata to izpeljati, bom najsrečnejši človek na svetu. No, srečen sem že sedaj, to bi bila pa tista jagoda na vrhu. Torej. Ker verjamem, da je pripravljen nekdo kaj prispevat, vas z veseljem pozivam k donaciji. Sam nažalost nimam denarja, da bi odpeljal eno sezono. Sem se že menil, da bi šel s svojim avtom (ker ga že resnično poznam in vem kaj bo Starček delal v določeni situaciji) na eno HP kot predtekmovalec. Ampak, da bom dal 1000€ zato, da bom uničeval svoj avto in tistih 1000€ sprašil v 10min, kolikor bi potekal HP, si pa res ne morem privoščit. Enostavno ne gre :cry: Rabil bi pa, toliko da si potešim lakoto, 20.000. :mrgreen:

Tudi za rojstni dan boste najbolj zadeli s tem, da mi zrihtate sneg, en avto ki vleče na vsa štiri kolesa in 100l bencina. Pa če verjamete al pa ne.

Pa po pameti v teh dneh, ker vas lahko kdo preseneti z letnimi in srečno.

[smilie=beer2.gif]
EKOTOP - globinsko kemično čiščenje
Uporabniški avatar
X-Hair
Ga bazni!
 
Prispevkov: 2689
Pridružen: Ne Feb 05, 2006 8:50 pm
Kraj: Fant od Fare
Avto: Beli 16V-strah in trepet Zale

Vrni se na Krčma

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 15 gostov