Dogodivščina na Jadranu

Brez cenzure ... Za pogovore, ki ne spadajo nikamor drugam

Re: Dogodivščina na Jadranu

OdgovorNapisal/-a Ježek dne To Avg 07, 2012 11:46 pm

2 hrvata 3 tata :wink:
Zna bit, da se bom tudi js javil v tej temi konec septembra, ker grem letos po 7 letih na morje na hrvaško. [smilie=zeppelin.gif]

Upam, da boste šli naslednje leto drugam.

Pa da ne bo pomote, nimam nič proti nobenemu, ampak razen par izjem ne zaupam nobenemu, ki izvira južno od Kolpe
Stuck back in time..
Uporabniški avatar
Ježek
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1459
Pridružen: To Jan 04, 2011 11:54 pm
Kraj: Velenje
Avto: Mk1

Re: Dogodivščina na Jadranu

OdgovorNapisal/-a čare dne To Avg 07, 2012 11:56 pm

Jaz tud nimam proti nobenmu nič razen tistim zagrizenim hrvatom ki še gate nosijo z belo rdečimi kockami takih je pa 95% nažalost.
Svi mi volimo pičić,samo Mile Kitić
Uporabniški avatar
čare
Tiger
 
Prispevkov: 3465
Pridružen: Ne Feb 12, 2006 7:32 pm
Kraj: ljubljana
Avto: FIAT Marea JTD

Re: Dogodivščina na Jadranu

OdgovorNapisal/-a Tine dne Sr Avg 08, 2012 12:17 am

Kaj pa če ne bi na avtomobilističnem forumu podpihovali slovensko-hrvaške mržnje? Sej vam verjamem, da ste naleteli na debile. Ampak debili so tud pri nas, pa v Italiji, Avstriji, na Nizozemskem, vsepovsod. Koliko poznam fante iz Hrvaške, ki hodijo po zračnohlajenih srečanjih, so vsi težke face in nasplošno vredu modeli. Posploševat je brezveze.
Glavno je, da je še vedno vse pod kontrolo.
Uporabniški avatar
Tine
Kmetavzar
 
Prispevkov: 1626
Pridružen: To Nov 04, 2008 1:30 pm
Kraj: Maribor
Avto: Renault Clio 1.5 dCi

Re: Dogodivščina na Jadranu

OdgovorNapisal/-a Vlado dne Sr Avg 08, 2012 1:30 am

Ja Tine, sploh zato so ti kul, ker te še noben ni na lape, ko si se drl mlohava čuna za njimi. :D
Boxer power!!!
Uporabniški avatar
Vlado
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 618
Pridružen: So Feb 02, 2008 12:45 am
Kraj: Maribor
Avto: Victor,Robinson, Buhtelj,Orter

Re: Dogodivščina na Jadranu

OdgovorNapisal/-a luka32 dne Sr Avg 08, 2012 1:31 am

čare napisal/-a:Jaz tud nimam proti nobenmu nič razen tistim zagrizenim hrvatom ki še gate nosijo z belo rdečimi kockami takih je pa 95% nažalost.

word!!

Tine napisal/-a:Kaj pa če ne bi na avtomobilističnem forumu podpihovali slovensko-hrvaške mržnje? Sej vam verjamem, da ste naleteli na debile. Ampak debili so tud pri nas, pa v Italiji, Avstriji, na Nizozemskem, vsepovsod. Koliko poznam fante iz Hrvaške, ki hodijo po zračnohlajenih srečanjih, so vsi težke face in nasplošno vredu modeli. Posploševat je brezveze.


in to je tistih 5%
Uporabniški avatar
luka32
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1353
Pridružen: Pe Feb 29, 2008 8:03 pm
Kraj: Litija
Avto: golf iv, type 3 68'

Re: Dogodivščina na Jadranu

OdgovorNapisal/-a apokalipso dne Sr Avg 08, 2012 8:39 am

čare napisal/-a:Jaz tud nimam proti nobenmu nič razen tistim zagrizenim hrvatom ki še gate nosijo z belo rdečimi kockami takih je pa 95% nažalost.


Na žalost je resnica precej blizu. Samo da jim je zmanjkalo blaga in jih dosti ne nosi kockastih gat itd.,obnašanje imajo pa enako.
Pred leti,ko je Joško Joras neke teglce z rožami prestavljal tam ob meji,ali kar je že počel, mi je ta isti lastnik rekel : "pa šta se idu ovi slovenci ? Uzimaju nam zemlju i more.....i onaj tamo,treba ga smaknut...bla bla bla !" Jaz sem malo čudno gledal,rekel nisem nič. Bolje da ne. Itak o dogajanju kaj dosti nisem vedel. Je pa vedel "ovaj",ki je bil 300 km oddaljen od dogajanja. Takrat sem si zapomnil,da kakšnih političnih dol s hrvati na dopustu raje ne. So preveč ponosni na to,da so hrvatje, medtem ko je mene dostikrat sram , da sem slovenec glede na to, kakšne zdrahe počenjajo naši politiki.

Sem pa svetoval našim "razgrajačem" ,da kljub temu, da so na dopustu in da to plačajo,so še vedno gostje nekomu in naj upoštevajo želje in zahteve domačinov, navsezadnje smo tujci na tujem ozemlju, s čemer se naše ženske ravno niso najbolj strinjale. Ponosni hrvat in trmast slovenc,pa je špetir tu :lol:
Potem pa še kakšna piksna preveč in je dobra volja hitro trn v peti komu dol.

Me kar en mal skrbi, ker so šli sin in še sedem prijatleljev včeraj taborit v dalmacijo. Sem mu naročal : DRŽTE JEZIK ZA ZOBMI IN NE IZIVAJTE ! :lol:
Uporabniški avatar
apokalipso
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1623
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 4:00 pm

Re: Dogodivščina na Jadranu

OdgovorNapisal/-a test dummy dne Sr Avg 08, 2012 9:42 am

moja izkušnja na Hrvaškem je iz leta v leto boljša. Se mi zdi da so zmeraj manj obremenjeni s svojim patriotizmom in da nas Slovence kar radi vidijo v svojih koncih. Žal je veliko takih ki preko sezone oddaja kakšen apartma in se gre biznis, ampak še več je takih ki se biznisa dobro lotevajo. V glavnem do Slovencev se obnašajo 100 krat boljše kot se na primer obnašajo do Slovencev sami Slovenci na Bledu ali v Portorožu.
Uporabniški avatar
test dummy
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 485
Pridružen: To Jun 29, 2010 1:24 am
Kraj: lj
Avto: vw VR6

Re: Dogodivščina na Jadranu

OdgovorNapisal/-a pocesnkII dne Sr Avg 08, 2012 10:06 am

moje izkušnje so taksne da nizje ko gres bol so prijazni. najhuje je na meji. jaz npr. nisem poliglot in če me bilo koji kurac v EU ugovori v svojem jezuki bo dobu odgovor v Slovenskem jeziku nazaj. taksne odgovore dobivajo povečini hrvaški cariniki. načim juzneje ala dalmacija sem letos prov uzivov on meni po hvaško jaz nemu po slo nazaj in je vse razumu kaj sem u povedu, za razliko carinikov. ki nejebe ce mu nepoveš v njihovem jeziku, sam tut sam znam bit trmast in se nedam.
tko da če se da, po mojh izkušnjha pojdite čim nižje na hrvaškem, tut ceno so relativno nižje.
Servis, diagnostika osebnih in tovornih vozil--->PM
Uporabniški avatar
pocesnkII
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 2761
Pridružen: Ne Dec 16, 2007 8:39 pm
Kraj: Kamnik mi je predmestje
Avto: GTI VI KILLER->M5 touring

Re: Dogodivščina na Jadranu

OdgovorNapisal/-a jinx82 dne Sr Avg 08, 2012 11:24 am

test dummy napisal/-a:V glavnem do Slovencev se obnašajo 100 krat boljše kot se na primer obnašajo do Slovencev sami Slovenci na Bledu ali v Portorožu.


Tole sem hotu napisat že včeraj, ko sem prebral apokalipsov post ...patrioti, fanatiki, izjeme al kakorkoli jih poimenujemo so na vsaki strani!



pocesnkII napisal/-a:...za razliko carinikov. ki nejebe ce mu nepoveš v njihovem jeziku, sam tut sam znam bit trmast in se nedam.


Tko pač je, cariniki so povečini 'priseljeni' s področja celotne hrvaške, največ jih je iz pordočij kjer se je odvijala zadnja balkanska vojna in so še vedno 'nastrojeni' proti vsem. Mamo bajto v Poreču in hodi vsak vikend dol in na meji doživim vse živo, jih tudi že tolko prepoznam po govoru/narečju in se lepo vidi, kako so domačini prijazni, se da tud odlično pohecat z njimi, ostali pa kakor imajo dan. ...tud naši cariniki in policaji znajo biti pizde, tako kot folk v vsakdanjem lajfu. Sem imel večje 'probleme' z našimi kot njihovimi.



...tko, da ne gre vsega metat v isti koš.
Uporabniški avatar
jinx82
Mati bwožja
 
Prispevkov: 12580
Pridružen: To Jan 24, 2006 11:57 pm

Re: Dogodivščina na Jadranu

OdgovorNapisal/-a DS71 dne Sr Avg 08, 2012 11:37 am

če ne bi bilo fakin politike in fakin zarukanih ljudi ki padajo na take fore in se z tem obremenjujejo,bi bil svet lepši .. v vseh smereh ..

in tisti,ki že v štartu hodite dol nadrkani z mržnjo v srcu rajši ostante doma oz izberito drugo destinacijo .. problem rešen :)

se pa strinjam z Tinetovo izjavo
..THERE WILL NEVER BE ANYTHING LIKE THEM AGAIN...the NOISE...the SPEED...the POWER...the GROUP B...
Uporabniški avatar
DS71
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1966
Pridružen: Če Feb 05, 2009 9:51 pm
Kraj: Il. Bistrica
Avto: zoom zoom

Re: Dogodivščina na Jadranu

OdgovorNapisal/-a bean dne Sr Avg 08, 2012 12:05 pm

apokalipso napisal/-a:Sem pa svetoval našim "razgrajačem" ,da kljub temu, da so na dopustu in da to plačajo,so še vedno gostje nekomu in naj upoštevajo želje in zahteve domačinov, navsezadnje smo tujci na tujem ozemlju, s čemer se naše ženske ravno niso najbolj strinjale. Ponosni hrvat in trmast slovenc,pa je špetir tu :lol:
Potem pa še kakšna piksna preveč in je dobra volja hitro trn v peti komu dol.


sej je apokalipso že sam odgovoru, kaj je bil vzrok prepiru...in ponavadi je tako, ker si mislijo pametnjakoviči, (apokalipso, ne mislim tebe, da se ne boš razburjal preveč) :mrgreen: da če jim nesejo 1000€ da so kupli pol hrvaške za ta denar in da lahko delajo kar čjo....tak bo tudi na najbolj mirni destinaciji v eni državi na drugem koncu sveta naredu pizdarijo!
Uporabniški avatar
bean
Ajvar
 
Prispevkov: 1517
Pridružen: To Jun 17, 2008 12:17 am
Kraj: Studeno; Postojna
Avto: Hrošč 1200J '74, Golf mkVI GTI '11

Re: Dogodivščina na Jadranu

OdgovorNapisal/-a apokalipso dne Sr Avg 08, 2012 12:43 pm

Se pa sploh nimam kaj za razburjat. Meni ni nihče nič slabega naredil,kvečjemu dobrga,kar pa ne pomeni,da ne trdim,da so vseen malce samsvoj narod. Slovence nas imajo radi ker pač držimo pokonci njihov turizem in seveda tiste pristne prijateljske vezi. Drugače pa imajo oni sindrom manjvrednosti pred nami in to jih jezi,čeprav jim zatrjujem,da se prekleto motijo. Tako mi namreč vtrajno zatrjuje naš najemodajalec in dodaja,da so pa oni toliko nad srbi.
Mislim,da sem ispustil eno podrobnost ob pisanju. Ko so naši navijali za urško,je bila na platformi v bifeju nogometna tekma hrvaška-srbija. In ko je urška zmagovala,so ravno srbi gol dali. Naši so vriskali urški,gostje v bifeju (hrvati) pa.... eh saj mi ni treba razlagat :lol: :lol:
Sedaj da sem zaradi tege malo nehote kasiral tudi sam,pač nisem kriv. Moti me bolj nefer play in vtikanje gospodarice v osebne zadeve,kar napelje še v kake druge vode.

Mojga prijatelja Bojčija je namreč peglala,da se preveč posveča domačinom in jih prevaža s čolnom po morju in se premal posveča.........svoji ženi [smilie=blink.gif] :lol: Mojga drugega kolega,ki je tudi bil zraven je jebala,da kar je prišel dol k njim,moža ni doma in skupaj vandrata po gostilnah in pride petkrat na dan nasekan domov. Pa je dec star 70 let. Edino jaz sem menda še kar vredu,ker ne pijem preveč :lol: ji ne zavajam moža in jim kdaj pa gdaj kaj popravim. [smilie=think.gif]

Včas smo skupaj spizdili s staremu na njihovo plantažo oljk in tam kaj rogovilili,da je čas minil. Hočem rečt,da sem bil mnenja ,da smo kar na frendovski liniji,zato me je letos mal zagrenil.

Je blo pa tudi kakšnih štosov , itak ! Bom kasneje enga opisal.
Uporabniški avatar
apokalipso
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1623
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 4:00 pm

Re: Dogodivščina na Jadranu

OdgovorNapisal/-a eugene dne Po Avg 13, 2012 3:00 pm

Jaz sem zdaj pet dni z familijo kampiral na črno na obali in gledal brijune. Od kar imam froca me niti za marihuano nič ne vprašajo na meji. :mrgreen:
"Try not. Do. Or do not. There is no try." - Master Yoda
Uporabniški avatar
eugene
Valček s.p.
 
Prispevkov: 3819
Pridružen: To Avg 08, 2006 2:21 pm
Kraj: Vukojebina
Avto: Mk1 gti, hrošč '67, volvo 145 in 245 superpolar

Re: Dogodivščina na Jadranu

OdgovorNapisal/-a Ziggi dne Po Avg 13, 2012 5:58 pm

Leta 89´ sem bil rojen v Splitu, vsako leto obiščem familijo dol, s starimi smo obiskali vse možno od Šibenika do Dubrovnika in odkar pomnim nismo nikoli imeli kakih konfliktov ali problemov z domačini. Povsod kjer smo bli so nas sprejeli odprtih rok.
V nedeljo sem se vrnil z 10 dnevnega dopusta iz Čiova pri Trogirju, lastnika apartmaja sta nas 2x počastila z ribami z žara in belim vinom, cena apartmaja 40€/noč.
Edin slab spomin s Hrvaške je iz Malega Lošinja. Ko smo se vrnili s plaže nas je pričakal skoraj cel avto opraskan, hauba, streha, prtljažna vrata, in cel lev bok. Razlog? Fotr je raje parkiral pod borovcem ob cesti kot pa plačal tistih 30, 40 kun za parkirnino čez cesto. Pobiralec parkirnine nič videl.. :roll:

Mogoče je res, da se tistemu, ki oddaja dobro energijo do ljudi, ta tudi vrača. :-?
Uporabniški avatar
Ziggi
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 234
Pridružen: Po Avg 16, 2010 2:18 am
Kraj: BC

Re: Dogodivščina na Jadranu

OdgovorNapisal/-a genuss dne Po Avg 13, 2012 8:18 pm

Mene je blo nažalost še najbolj sram drugih Slovencev na obali. 1. primer: črn BMW, notri dva ''sineta'' od 20 let, zraven pa dve peroksidni spremljevalki. Iz zvočnikov odmeva golica, prileti pred Konzum ob ene 9h zvečer in parkira počez čez 2 parkinga za invalide. Čez pol ure prinese iz štacune 2 (!) litra jagodne vodke. Preklet vegan nedojeban, mene je blo sram.
2.primer: ob 8h zvečer na plaži še nekaj folka, v glavnem družinice, family plaža varianta, en nasekan debeluh slovenski kozla po pesku, kjer se ponavadi froci igrajo.

Jbg, tako je. Vseeno mislim tudi jaz nehat k njim hodit.
Jeden Tag steigt die Zahl derer, die mich am Arsch lecken können
Uporabniški avatar
genuss
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 723
Pridružen: Sr Avg 20, 2008 9:43 pm
Kraj: Velike Lašče

Re: Dogodivščina na Jadranu

OdgovorNapisal/-a apokalipso dne To Avg 14, 2012 7:49 am

genuss napisal/-a:Mene je blo nažalost še najbolj sram drugih Slovencev na obali. 1. primer: črn BMW, notri dva ''sineta'' od 20 let, zraven pa dve peroksidni spremljevalki. Iz zvočnikov odmeva golica, prileti pred Konzum ob ene 9h zvečer in parkira počez čez 2 parkinga za invalide. Čez pol ure prinese iz štacune 2 (!) litra jagodne vodke. Preklet vegan nedojeban, mene je blo sram.
2.primer: ob 8h zvečer na plaži še nekaj folka, v glavnem družinice, family plaža varianta, en nasekan debeluh slovenski kozla po pesku, kjer se ponavadi froci igrajo.

Jbg, tako je. Vseeno mislim tudi jaz nehat k njim hodit.


Za bojo bi ga privezal in pustil celo noč v morju, kretena !
Mislim,včas ti res želodec obrne,ko gledaš obnašanje ljudi. Gremo v nedeljo na Kamniško sedlo kot priprave na Triglav. Ob sestopanju se ponovno ustavimo ob izviru savinje,da si napolnimo ispraznjene plastenke. Pa pride ena debilna familija z enim večjim psom. Kuža na vrvici je bil seveda tudi žejen. A namesto da bi mu omogočili da se odžeja vsaj meter ,dva proč od izvira,so ga spustili do izvira ,da je tancal in mlaskal vodo direktno iz izvira in se na koncu še ves ulegel vanj.Jjaz sem misli l ,da bom bruhal. Starega od frocov bi najraje na gobec , a nisem vedel , kaj menijo moji spremljevalci. Kasneje smo ugotovili, da smo bili vsi enakega mnenja. Da mi je bilo njih še enkrat srečati...
Uporabniški avatar
apokalipso
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1623
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 4:00 pm

Re: Dogodivščina na Jadranu

OdgovorNapisal/-a apokalipso dne To Avg 14, 2012 5:49 pm

Ker je doma s cajtom kriza,pa ker je men Ljubljana grozn daleč,Žucu pa Celje še dlje in ker je dalmacija z destinacijo blizu Biograda dosti bliže , :lol: , sva se z Žucom zmenila,da se na pivu dobiva raje dol. Je blo pač tak,da nama je čas dopustovanja sovpadal, pa še dost bliže sva imela do en druzga kot v Sloveniji.

In kakor mi je kasneje povedal,ja samo zaradi mene vzel telefon s sabo (a ne Žuc ? :D ) ,da se ja nebi slučajno zgrešila. Sicer sem mal posumil,da je na mene mal računal kot na asistenco,če mu slučajno VR6-tka kje rikne :lol: !
Meni na veselje je že kar v začetku dopustovanja vreme postreglo z ohladitvijo in dežjem in kaj češ v takem ? Če si moker od zunaj.......bodi še od znot ! Ker sem jaz bolj vedel, kje je Žuc , kot on kje sem jaz, smo s sinom in kolegom vzeli dežnike in pot pod noge.

Ob morju v damaciji je ogromno luštnih obmorkih krajev in en takšen je tufi Filip Jakov,kamor je Žuc zašel in kjer smo določili mesto našega kongresa v lokalu ob obali. Moram še povedati ,da smo že v Sloveniji tarnal,da smo vsak na nekih tabletah. No dol se je iskazal,da jih najraje poplaknemo s pivom ali čim podobnim , ni važno,samo da zagrab ! :lol:

Mislim da tisti dan tisti bife ni imel zgube ! :lol: Po parih urcah ko so rcneje začele prijemat, smo si bli enotni,da končamo zasedanje in se vrnemo v vsak svoj štab. Dejal sem, da lokal kjer smo bili, stoji tik ob cesti za obalo. Med cesto in morjem je sprehajalno območje s štanti, na drugi strani pa torej lokali. In ker je kriza s parkiranjem ,kot povsod v poletnem času, so avti po eni strani ulice prkirani drug za drugim. Tak nastane takoj enosmerna :lol: !

Ob našem zapuščanju kriznega območja se je ravno nasproti tega bifeja nekaj zagužvalo. V momentu se je namreč z vsake strani pripeljalo nekaj avtov,tako se je z obeh strani nabrala precejšja kolona. Oni zadnji itak niso vedli,v čem je problem , soudeleženi pa v glavnem slovenci. Prvi je v eni koloni kolo vodil en mariborčan s Q7. Oni z nasprotne strani mu je rekel,naj se umakne na pločnik. Pa pravi te ovi " ma kak se te čem zapelat na pločnik,viš kaki rob je! " Pa pravi on: "ma ka si pol kupuješ tota kolca, ka ne vidiš,da imaš dvandvajst colska kolesa ? Zakaj jih pa pol imaš ? Kaj si hotu večje,pa jih niso imel ?"

Nam se je dogajanje zdelo interesantno,pa smo svoj rilec prnesl mal bliže. Zatem opazim,da nekaj avtov nazaj eno ženšče gleda ven skozi zadnje stransko okno in želi ugotoviti,zakaj stojijo. Jaz pa kot da me je negdo porinil tja pristopim in bleknem :" nič ne bo gospa,ulico prekopavajo"! Ona pa :"jeeeeeeeeeežešššš, kaj pa zdej ? kak bono pa zdej v hotel prišl ? " in to tako na glas,da so vsi v bližini slišal.
V dani situaciji sem mislil,da me bo pobral od smeha. Kolega se je režal pol poti proti apartmanu. Ženska je odreagirala res tako presenečeno in preplašeno,da sem se moral obrnit proč,tolko me je smeh popadel. Ona je valjda to opazila in v hrbet sem slišal :" zajebaveš a ne ? " :lol:
Malo zadeta sva po poti ugotovila,da nam verjetno primanjkuje malo zelenjave in ker po zaužitih zdravilih paše kaj pojest, sva se s kolegom odločila,da mimogrede kupiva nekaj zelenjave od domačina,ki je na ulici le to prodajal. Sicer smo pri njemu že prejšnja dva dni nekaj kupovali,tako da na videz smo se že poznal.
In pridemo nas tri do njega in pravi kolega da bi nekaj paradajza,pa paprike,pa rečem jaz: "dali imaš bjelog luka ?" "Pa ima ." reče on in da v vrečko tri glave česna,ne da bi ga tehtal rekoč :"e ovo je za pored". Nakar kolega polaga račun z njemu,jaz pa pospravljam nakupljeno v vrečo. Slišal sem da je oni rekel :"E pa ovo ti je tridesettri kuna". Videl sem, da je kolega dal nek papir in mislil sem,da je dal trideset kun. Oni pa še reče :" dal imaš sitno ?"

Jaz sem mislil, da bi rad imel še tri kune, pa sem mu jih dal deset in rekel :"ajd dobro je . Dat češ drugi put dobru vagu." Računal sem namreč,če je oni dal česn badava, mu lahko jaz tudi nekaj pustim za zahvalo,pograbil vrečo, se zahvalil in dal komando da gremo.
Oni prodajalc, faca dvometraška, tam okoli petinštiridesetih me je gledal,ko da sem mu sodbo izrekel. Drži tisti gnar v rokah in gleda za nama. Pole pa jaz pogledam kolega ki je kar utihnil in mal zbledel,nato pa bleknil "Ti,pa kolk gnara sem mu jaz dal ?" Rečem jaz :" kok misliš kolk ? Saj mu ga nisem jaz dal ! Ja kolk hudiča si mu ga pa dal ? A ne dvajset kun ? " "Ma ne,saj ne vem,al petdeset kun ali dvajset evrov ? "
"Dvajset evrov si dal za dve kili paradajza, jaz pa še deset kun ? Pa ka si nor ? Saj ni čudno da je tok za nama gladal ! " Spet sem se skor pos...l od smeha,matere mi pa alko ! :lol: :lol:

No drugo jutro greva z mojo na kofe tam mimo onega paradajz majstra kot vsako jutro. Oni je kar obstal,ko me je zagledal. Izraz na obrazu je imel isti kot prejšnji večer. Mimogrede sem ga vprašal ,če mu je slučajno kolega dal kakšen čuden denar ? Pa pravi on :" Ma juče mi niste bili sami,jeli ? He he, dođite onda kad trebate nešto.Izglihat čemo kak treba.
Tisti dan so v vseh bifejih vedeli za najine podvige,nobenmu ni sva mogla povedat. Vsi so vse vedli in se smejali,kateri je dal še za kakšnega karlovaćkega. Oni majster zelenjave pa je že na daleč krilil s tistima velikima šapama,čim naju je videl :lol: in razlagal svojim kamaratom :" vidi ova dvojica prvi dan plačaju,a drugi dan dođu po robu. Pa oni su najvjerovatnije iz Beverly-hilsa :lol:
Uporabniški avatar
apokalipso
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1623
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 4:00 pm

Re: Dogodivščina na Jadranu

OdgovorNapisal/-a BureK dne Če Avg 16, 2012 8:44 am

eugene napisal/-a:Jaz sem zdaj pet dni z familijo kampiral na črno na obali in gledal brijune. Od kar imam froca me niti za marihuano nič ne vprašajo na meji. :mrgreen:


morem napalit froca čimprej :mrgreen:
Uporabniški avatar
BureK
Z jogurtom
 
Prispevkov: 10874
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 12:34 pm
Kraj: predor Markovec
Avto: Rallye Golf

Re: Dogodivščina na Jadranu

OdgovorNapisal/-a ŽucMac dne Ne Avg 19, 2012 9:22 am

apokalipso napisal/-a:Ker je doma s cajtom kriza,pa ker je men Ljubljana grozn daleč,Žucu pa Celje še dlje in ker je dalmacija z destinacijo blizu Biograda dosti bliže , :lol: , sva se z Žucom zmenila,da se na pivu dobiva raje dol. Je blo pač tak,da nama je čas dopustovanja sovpadal, pa še dost bliže sva imela do en druzga kot v Sloveniji.

In kakor mi je kasneje povedal,ja samo zaradi mene vzel telefon s sabo (a ne Žuc ? :D ) ,da se ja nebi slučajno zgrešila. Sicer sem mal posumil,da je na mene mal računal kot na asistenco,če mu slučajno VR6-tka kje rikne :lol: !
Meni na veselje je že kar v začetku dopustovanja vreme postreglo z ohladitvijo in dežjem in kaj češ v takem ? Če si moker od zunaj.......bodi še od znot ! Ker sem jaz bolj vedel, kje je Žuc , kot on kje sem jaz, smo s sinom in kolegom vzeli dežnike in pot pod noge.

Ob morju v damaciji je ogromno luštnih obmorkih krajev in en takšen je tufi Filip Jakov,kamor je Žuc zašel in kjer smo določili mesto našega kongresa v lokalu ob obali. Moram še povedati ,da smo že v Sloveniji tarnal,da smo vsak na nekih tabletah. No dol se je iskazal,da jih najraje poplaknemo s pivom ali čim podobnim , ni važno,samo da zagrab ! :lol:




glede na to da sem bil (dopustniško) po ene 16-ih letih tam dol v lepi njihovi, sem bil kar pozitivno presenečen.
je pa res da dokler dnar nosiš, se ti vsi klanjajo :lol: pole pa brca v rit in svakog gosta dva dana dosta :lol: :lol:

tiste 2km razlike je blo pa lih fajn za izgovor "dej še eno rundo" i tako dva,tri... pet puta :mrgreen:

in tiste mini tablete so mene kar mal sfukale, so me jetra bolela in sem jih pole kar ukinil za cajta dopusta.
tablete, ne jetra :lol:

tulif pa ponavadi res vzamem oni drugi ki nima cifre lih na vsakem drevesi nalimane,
samo se mi ni dalo cifer prepisovat in sem kar službenega s sabo vzel.
in plačal par ojru več na mobitelj-položnjica, ker stranke nso lih s prve ukapirale, da sem prestopil na južno stran Kolpe :lol:
ne vem, a so me lih samo tiste stranke klicale, ki so bolj ali manj uspešno kočale OŠ Janeza Levca, ampak nobenmu iz prve ni potegnilo, ko sem rekel da sem v dalmaciji... in so spraševali kje je to in sem rekel "v lepi njihovi..." in je pole kar prekinilo... ne vem zakaj ne vem zakaj :mrgreen:

mi smo se imel fajn, pojedli smo vse kar smo videli (all-inclusiv z več hodi ima pač svoje prednosti :D )
in zna bit da bomo šli še kdaj tja dol.
če ne prej, čez 16 let spet :lol:
“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.” - Mark Twain
Uporabniški avatar
ŽucMac
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 6697
Pridružen: Sr Feb 11, 2009 12:57 am

Re: Dogodivščina na Jadranu

OdgovorNapisal/-a Tine dne Ne Avg 19, 2012 11:38 pm

genuss napisal/-a: Preklet vegan nedojeban, mene je blo sram.


Hahah tak genialne žaljivke pa že dolgo nisem slišal. Stari dobiš pivo.
Glavno je, da je še vedno vse pod kontrolo.
Uporabniški avatar
Tine
Kmetavzar
 
Prispevkov: 1626
Pridružen: To Nov 04, 2008 1:30 pm
Kraj: Maribor
Avto: Renault Clio 1.5 dCi

Prejšnja

Vrni se na Krčma

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov