veslanje, sea kajak, mirno vodaši

Brez cenzure ... Za pogovore, ki ne spadajo nikamor drugam

veslanje, sea kajak, mirno vodaši

OdgovorNapisal/-a traceour dne To Jul 12, 2011 10:52 pm

no pa da odpremo še eno drugo vrsto teme, da ne bo vse v znamenju kopenske vožnje :D

se gdo ukvarja z čem, naštetim v naslovu? zanimam se namreč za kakšen sea kajak oz mirno vodaša, čeprav raje sea-ja..
zdej če se gdo ukvarja z veslanjem imam tudi kalupe za huda vesla, jasno carbon varjanta:D

Slika

lp, janez
Nš ni biu, če pa že, pa ni nč kriv
Uporabniški avatar
traceour
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 606
Pridružen: Po Mar 29, 2010 10:40 pm
Kraj: tržič
Avto: Carisma

Re: veslanje, sea kajak, mirno vodaši

OdgovorNapisal/-a traceour dne To Jul 12, 2011 11:11 pm

ups, če je možno bi še dodal surfanje, oz windsurfing, ma mogoče gdo kej bolš znanje od začetnika pa bi ga bil na bledu oz bohinu prpravlen mal podelit?
Nš ni biu, če pa že, pa ni nč kriv
Uporabniški avatar
traceour
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 606
Pridružen: Po Mar 29, 2010 10:40 pm
Kraj: tržič
Avto: Carisma

Re: veslanje, sea kajak, mirno vodaši

OdgovorNapisal/-a lukavr6 dne Sr Jul 20, 2011 8:07 pm

windsurfing da, že 10 let nekak se pojam po vodi. ampak dvomim da ti na bledu lahko karkoli pokažem :D
lahko pa prletiš enkrat na brač k bom dol, pa greš mal probat. defintivno zanimiva stvar.
... (Corrado) might be the greatest collection of bad VW ideas ever put into one car.
Uporabniški avatar
lukavr6
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 982
Pridružen: To Jun 23, 2009 8:00 pm
Kraj: Ljubljana
Avto: Corrado vr6, Corrado vr6, Renault Clio:)

Re: veslanje, sea kajak, mirno vodaši

OdgovorNapisal/-a traceour dne Sr Jul 20, 2011 11:00 pm

ja ja, wind, lej sej mene je ata 10 let nazaj že učiu enkrat, pa sm se pelu, pol je pa kmal umru zej sm si pa uso opremo prsvoju pa bi se mal douuču tko da če si uzameš cajt lahko letimo a bled oz bohn z mojo opremo...
Nš ni biu, če pa že, pa ni nč kriv
Uporabniški avatar
traceour
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 606
Pridružen: Po Mar 29, 2010 10:40 pm
Kraj: tržič
Avto: Carisma

Re: veslanje, sea kajak, mirno vodaši

OdgovorNapisal/-a lukavr6 dne Če Jul 21, 2011 12:13 pm

na bledu oz bohinju res še nisem srfu. nekak se mi ne zdi lih neka ful vetrovna destinacija pa to. drgač pa z deset let staro opremo prej popizdiš k se kej naučiš. če ne druzga moraš met vsaj lok na klipsno ker s tistimi špagami se jebat je uzalud, pa tut če maš še kkšn camber not v jadru si tut najebu, ker rabiš doktorat v primerjavi z današnjo opremo.
... (Corrado) might be the greatest collection of bad VW ideas ever put into one car.
Uporabniški avatar
lukavr6
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 982
Pridružen: To Jun 23, 2009 8:00 pm
Kraj: Ljubljana
Avto: Corrado vr6, Corrado vr6, Renault Clio:)

Re: veslanje, sea kajak, mirno vodaši

OdgovorNapisal/-a traceour dne Če Jul 21, 2011 1:45 pm

vrjem da mam kr dobro opremo, sam neoprena nimam, jambor je nek carbonsk pa slalom pa gake varjante, ni slabo no...
Drgač je pa na bledu en kup jadralcov gud z katamarani, bohn pa sploh znan po surfanju tko da... Jutr grem u bohn po vsej verjetnosti če nav dežja
Nš ni biu, če pa že, pa ni nč kriv
Uporabniški avatar
traceour
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 606
Pridružen: Po Mar 29, 2010 10:40 pm
Kraj: tržič
Avto: Carisma

Re: veslanje, sea kajak, mirno vodaši

OdgovorNapisal/-a lukavr6 dne So Jul 23, 2011 1:33 pm

neopren je za pičke :D ubistvu je dost že en shorty, ni tok mrzlo pomoje. loh ti pa 10mm neopren posodim k ga mam za pozim za 5 stopinj morje :D


če še nisi nikol srfu sam pazi da se potopiš z glavo pod vodo k boš ruknu dol z dile, da ne boš slučajno jamborja na kepo dubu (poznam dva primera in ni blo lepo...)


lp
... (Corrado) might be the greatest collection of bad VW ideas ever put into one car.
Uporabniški avatar
lukavr6
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 982
Pridružen: To Jun 23, 2009 8:00 pm
Kraj: Ljubljana
Avto: Corrado vr6, Corrado vr6, Renault Clio:)

Re: veslanje, sea kajak, mirno vodaši

OdgovorNapisal/-a traceour dne So Jul 23, 2011 1:55 pm

sem ga dobu enga za 20e, sem biu u bohin učer, sem se pobijov ene 20 min, se je še en kolega pol pa še moj šef, u tistmu sem z mat govoru po telefonu, stoupu gor 2x ruknu pol sm se pa odpelov, zej morem pa samo še mal trenirat:) sm skontov sistem:)

Haha, vem kuko to zgleda, dam avtomatično roke nad glavo, že iz refleksa:) hvala za nasvet, samo še skupej mormo it gdaj u bohn:)
Nš ni biu, če pa že, pa ni nč kriv
Uporabniški avatar
traceour
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 606
Pridružen: Po Mar 29, 2010 10:40 pm
Kraj: tržič
Avto: Carisma


Vrni se na Krčma

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 16 gostov

cron