Nokia C5

Brez cenzure ... Za pogovore, ki ne spadajo nikamor drugam

Nokia C5

OdgovorNapisal/-a piko dne So Nov 05, 2011 9:53 pm

Imam sledeč problem, ki ga ne znam odpraviti.

Imam Nokio C5, ki sem jo ravnokar prejel s servisa, zaradi neke napake na njeni pameti. Sedaj sem jo dobil nazaj, naloženo na novo. Težava pa je v tem, ker vibrator ne dela. V nastavitvi teme je vključen, dela pa ne. Je mogoče kje v kaki nastavitvi kaka caka, al naj ga kar nazaj pošljem in/ali zahtevam novo. Popravilo je že sedaj trajalo 3 tedne.

Je kdo majster za tulifone??

Hvala, P
Uporabniški avatar
piko
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 581
Pridružen: Ne Jan 17, 2010 1:50 pm
Kraj: žiri
Avto: MB C220cdi, VW Scirocco II

Re: Nokia C5

OdgovorNapisal/-a bean dne So Nov 05, 2011 10:04 pm

nesi nazaj, očetu je bla neka podobna caka, mende kamera ni delala....je pa dobil potem nov telefon in novo garancijo 2 leti :)

tako, da brezveze neki sam rihtat... ;)
Uporabniški avatar
bean
Ajvar
 
Prispevkov: 1517
Pridružen: To Jun 17, 2008 12:17 am
Kraj: Studeno; Postojna
Avto: Hrošč 1200J '74, Golf mkVI GTI '11

Re: Nokia C5

OdgovorNapisal/-a luka32 dne Ne Nov 06, 2011 12:32 pm

Jaz mam zelo slabo izkušnjo z njihovim servisom. Par let nazaj sem imel eno nokio, ki je nekaj začela srat. Nesem popravt in valjda traja nekaj cajta, potem dobim nazaj še bolj sfukan telefon kot sem ga prinesel. Potem sem ga še parkrat nesel popravt in vedno so rekli da je zrihtan in da dela, napaka pa še zmeraj ni bila odpravljena za več kot en teden (ni zagrabil spominske kartice). Potem sem enkrat popizdil in rekel da hočem novega, ker ga itak ne znajo zrihtat, in nato so magično ugotovili, da je telefon znotraj oksidiral in to ni njihova napaka.

Moje mnenje za nokio je, dokler dela je v redu, ko začne srat pa samo zamenjat, ker teli naši drekači na servisu ne zrihtajo nič, in pol nekaj pošiljajo v nemčijo pa nevem kaj :roll:
Uporabniški avatar
luka32
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1353
Pridružen: Pe Feb 29, 2008 8:03 pm
Kraj: Litija
Avto: golf iv, type 3 68'


Vrni se na Krčma

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 11 gostov