Ford Sierra

Brez cenzure ... Za pogovore, ki ne spadajo nikamor drugam

Ford Sierra

OdgovorNapisal/-a ujcic dne Pe Mar 02, 2012 6:55 pm

Eto poslikal sem tudi sierrico iz vseh možnih kotov ker je celo oprana :) torej je letnik 1990 in ima 22let zdaj(reva boga) števc se ji je komaj obrnu in kaže 101400 nekaj takega :) pred kakšnimi 10leti jo je imel moj oče potem pa jo je s težkim srcem prodal na ljubljanskem trgu in to za 8000mark vzel jo je en starček ki jo je rabil za po ljubljani par km na dan in 2-3x na leto do novega mesta in to je to, starček je umrl, naš tastari jo je izvohou in smo jo šla enega mrzlega popoldneva iskat na jesenicecity :) in zanjo skupej s registracijo in zav. odštela borih 600€ plus vinjetka za domov pa žejna je bla še 100 :)
Tastari pravi da je to njemu sanjski avto in da mu ga je bilo že tistkrat prodat ampak je bila nuja ker pije več kot jaz :P okoli 9l/100km in to preverjeno z umirjeno vožnjo :// drugače je pa lena ko p******a in jo počasi razpihavam do poletja bo že :))
Za tiste čase je bil avto višek tehnologije, radio na kodo, šibedah, spojlerček močne mašine in ogromno ma res OGROMNO prostora tako na zadnjih sedežih kot v kofani napram temu ima spredaj pri vozniku kar zožan prostor in meni ki sem mal bolj raztegnjen povzroča malo težav ker mi noga zadeva ob bremzo pa gas skup ko žlajfujem :))

odozadej
Slika
zadnji zici
Slika
notranjost#1
Slika
obratoUra+števc
Slika
[smilie=auto.gif]
One love, one mark and one soul -> VW
Uporabniški avatar
ujcic
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 650
Pridružen: Ne Feb 26, 2012 6:55 pm
Kraj: Ilirska Bistrica

Re: Ford Sierra

OdgovorNapisal/-a ujcic dne Pe Mar 02, 2012 7:02 pm

gume :)
Slika
spredej kolrk tolko
Slika
šibedah
Slika
One love, one mark and one soul -> VW
Uporabniški avatar
ujcic
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 650
Pridružen: Ne Feb 26, 2012 6:55 pm
Kraj: Ilirska Bistrica

Re: Ford Sierra

OdgovorNapisal/-a Vičo dne So Mar 03, 2012 1:25 am

Moj avto

Podforum za predstavitve vaših Volkswagen in Audi vozil
Ladeluftgekühlt
Uporabniški avatar
Vičo
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 3327
Pridružen: Pe Jan 27, 2006 12:28 am
Kraj: Bistrc
Avto: '90 GTi G60


Vrni se na Krčma

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 15 gostov