Avtovleka

Brez cenzure ... Za pogovore, ki ne spadajo nikamor drugam

Re: Avtovleka

OdgovorNapisal/-a Piky dne To Maj 08, 2012 8:59 pm

Slika

več na :Avtomobilska asistenca

osebno imam tako asistenco, kot sem tudi član AMZS. zmeraj si rečem, "od viška ne boli glava". [smilie=zeppelin.gif]
The best engine in the world is the vagina.It can be started with one finger,it is self-lubricating,it takes any size piston and it changes its own oil every four weeks.
It is only a pity that the management system is so fucking temperamental.
Dr.H.O.K.
Uporabniški avatar
Piky
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1178
Pridružen: So Maj 10, 2008 11:25 am
Kraj: LJ
Avto: VW CORRADO VR6

Re: Avtovleka

OdgovorNapisal/-a bean dne To Maj 08, 2012 10:48 pm

luka32 napisal/-a:Samo to sem hotel povedat in nič ni letelo nate bean [smilie=beer2.gif]


pol bova mogla pa spit eno ob prvi priliki :mrgreen:

jst tudi nisem želel tebi kruha "odrezat", samo povem kaj je bilo v mojem primeru, hvala pa za tole razpredelnico zgoraj, za avtodom, bi bilo dobro da vzamemo Comfort paket, ipak je ford

drugače pa pocesnk; jst sm s to asistenco plus odpeljal avto na tisti servis, ki sem ga jaz določil in ne najbližji, ford ma pa tako asistenco za nova vozila kot si ti omenil, s tem da tisto je bolj kot ne fail asistenca, ko rabiš nadomestno vozilo ga v celi sloveniji ne najdejo [smilie=zeppelin.gif]
Uporabniški avatar
bean
Ajvar
 
Prispevkov: 1517
Pridružen: To Jun 17, 2008 12:17 am
Kraj: Studeno; Postojna
Avto: Hrošč 1200J '74, Golf mkVI GTI '11

Re: Avtovleka

OdgovorNapisal/-a čare dne To Maj 08, 2012 11:03 pm

Ma malo poizdiš pa se hitro kaj nejse,drugače pa obstaja rent-a-car pa naj tam iščejo...Drugače pa jaz imam men se zdi COMFORT,je mislim da 40€ ampak jebi ga bolje enkrat 40 kot potem nekje v nekih jebinah za preplačat vrednost avta zaradi vleke.
Svi mi volimo pičić,samo Mile Kitić
Uporabniški avatar
čare
Tiger
 
Prispevkov: 3465
Pridružen: Ne Feb 12, 2006 7:32 pm
Kraj: ljubljana
Avto: FIAT Marea JTD

Re: Avtovleka

OdgovorNapisal/-a Ježek dne To Maj 08, 2012 11:09 pm

Za fijate je to obvezno al kako že.. :P
Stuck back in time..
Uporabniški avatar
Ježek
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1459
Pridružen: To Jan 04, 2011 11:54 pm
Kraj: Velenje
Avto: Mk1

Re: Avtovleka

OdgovorNapisal/-a čare dne To Maj 08, 2012 11:30 pm

V 5 letih še nisem koristil,če je ne vzamem več sem prepričan da jo bom dan po preteku rabil.Drugače pa se grozno malo Italjanov vozi po avtovlekah zdaj razloga sta pa samo 2 ali ga ob nedelovanju počijo v graben in grejo po drugega ali pa enostavno ne crkujejo samo se bolj nagibam k drugi varjanti. :D
Svi mi volimo pičić,samo Mile Kitić
Uporabniški avatar
čare
Tiger
 
Prispevkov: 3465
Pridružen: Ne Feb 12, 2006 7:32 pm
Kraj: ljubljana
Avto: FIAT Marea JTD

Re: Avtovleka

OdgovorNapisal/-a bean dne Sr Maj 09, 2012 2:29 pm

čare napisal/-a:Ma malo poizdiš pa se hitro kaj nejse,drugače pa obstaja rent-a-car pa naj tam iščejo...Drugače pa jaz imam men se zdi COMFORT,je mislim da 40€ ampak jebi ga bolje enkrat 40 kot potem nekje v nekih jebinah za preplačat vrednost avta zaradi vleke.


ni pomagalo, smo omenli tle lokalca (Jager)je mel vse avte doma, in kombi tudi, pa so nam utemeljili da z njim nimajo pogodbe podpisane, sam pazi to, prišel nas je iskat od AMZS-ja, prej omenjeni pa kolikor vem ima pogodbo med drugimi tudi z njimi... :roll:


se pa ob vožnji s transitom velikokrat spomnem jinxa (lastnika sobe v PBI :lol: ) k je reku, da ne tega kupavat, da bomo razočarani, pa je mel še prov... [smilie=zeppelin.gif]
Uporabniški avatar
bean
Ajvar
 
Prispevkov: 1517
Pridružen: To Jun 17, 2008 12:17 am
Kraj: Studeno; Postojna
Avto: Hrošč 1200J '74, Golf mkVI GTI '11

Re: Avtovleka

OdgovorNapisal/-a eugene dne Sr Maj 09, 2012 4:27 pm

ŽucMac napisal/-a:lepo se peljat v čiča-mode enih 70-90 po lokalnih cestah, sproti spoznat skrite kotičke slovenije,
avtu bo pasalo da mal piha čez cilindre, teb pa tudi - da boš vedel da si dobro kupil in se lahko voziš z njim brezskrbi :wink:




aja, za amzs moraš pa malo počakat, ne moreš kar plačat članarino in rečt, ala pejte iskat.



lahkop 24 urah. preverjeno.
"Try not. Do. Or do not. There is no try." - Master Yoda
Uporabniški avatar
eugene
Valček s.p.
 
Prispevkov: 3819
Pridružen: To Avg 08, 2006 2:21 pm
Kraj: Vukojebina
Avto: Mk1 gti, hrošč '67, volvo 145 in 245 superpolar

Re: Avtovleka

OdgovorNapisal/-a traceour dne Sr Maj 09, 2012 7:11 pm

čare napisal/-a:V 5 letih še nisem koristil,če je ne vzamem več sem prepričan da jo bom dan po preteku rabil.Drugače pa se grozno malo Italjanov vozi po avtovlekah zdaj razloga sta pa samo 2 ali ga ob nedelovanju počijo v graben in grejo po drugega ali pa enostavno ne crkujejo samo se bolj nagibam k drugi varjanti. :D


sem mel 2 golfa b pa d, pa audija.. pa uboje je blo treba skoz šraubat... zej mam fiata pa samo kurilca ulivam... aja, pa miza je šla glih kar na pou k sm tok trku po nej:D
Nš ni biu, če pa že, pa ni nč kriv
Uporabniški avatar
traceour
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 606
Pridružen: Po Mar 29, 2010 10:40 pm
Kraj: tržič
Avto: Carisma

Re: Avtovleka

OdgovorNapisal/-a Ziggi dne Pe Maj 11, 2012 5:41 pm

Vožnja do Ljubljane je potekala brez problemov, v Ljubljani pa mi je avto crknu v prvem križišču in ni več vžgal. Obrnem ključ, nič, zaganjač ne vergla.. Ponovim to nekajkrat in še vedno nič. Kličem AMZS asistenco, prižgem čik in med čakanjem obrnem ključ - avto vžge. Kličem nazaj na AMZS in prekličem asistenco. Pičim dalje, v naslednjem križišču OK, pridem do naslednjega in spet crkne. Obrnem ključ in spet nič. Stojim sredi križišča kot ena mona, par krat probam vžgat, po parih poskusih komaj uspe.

Mislite da je fuč zaganjač? Ima kdo iz LJ čas danes ali pa jutri zjuraj da bi pogledal kaj se dogaja? Nahajam se pa v Trnovem..
Uporabniški avatar
Ziggi
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 234
Pridružen: Po Avg 16, 2010 2:18 am
Kraj: BC

Re: Avtovleka

OdgovorNapisal/-a pocesnkII dne Pe Maj 11, 2012 8:16 pm

zmanjkal struje. pomoje fuc alternator poglej koliko fila ko lavfa
Servis, diagnostika osebnih in tovornih vozil--->PM
Uporabniški avatar
pocesnkII
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 2761
Pridružen: Ne Dec 16, 2007 8:39 pm
Kraj: Kamnik mi je predmestje
Avto: GTI VI KILLER->M5 touring

Re: Avtovleka

OdgovorNapisal/-a ŽucMac dne Pe Maj 11, 2012 9:00 pm

daš kontakt, dvigneš havbo, iz plusa akumulatorja potegneš eno žičko in jo skleneš na "ta mali" plus na štarterju (kabel-čevelj normalne velikosti, ne tiste debele žice) in če obrne in vžge, je verjetno slaba elektro omarica al pa se je nekje pojavil slab stik.
aja, obvezno moraš imet v leru, če ne te bo povozil ko vžge :lol:

lahko so tudi znucane krtačke na štarterju, malo ga pokneš z nečim da se pretrese in dobi stik.


če gori rdeča aku-lučka, je problem v alternatorju kot je rekel pocesnk.


zakaj pa ugašaš avto sred križišča ? 8)
“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.” - Mark Twain
Uporabniški avatar
ŽucMac
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 6697
Pridružen: Sr Feb 11, 2009 12:57 am

Re: Avtovleka

OdgovorNapisal/-a Gloga dne Pe Maj 11, 2012 9:17 pm

Ce je bil pametn je poklical amzs vleko, v drugem primeru ma ohka avto se cel tedn v morostu..
Oh Nein, die Manta's!
Uporabniški avatar
Gloga
Blazen na cvick
 
Prispevkov: 5239
Pridružen: Sr Feb 01, 2006 3:22 am
Kraj: Scheraunitz
Avto: '97 Henri Lloyd Yachting

Re: Avtovleka

OdgovorNapisal/-a Ziggi dne So Maj 12, 2012 1:20 pm

ŽucMac napisal/-a: zakaj pa ugašaš avto sred križišča ? 8)


Gloga napisal/-a:Ce je bil pametn je poklical amzs vleko, v drugem primeru ma ohka avto se cel tedn v morostu..


Ziggi napisal/-a:Vožnja do Ljubljane je potekala brez problemov, v Ljubljani pa mi je avto crknu v prvem križišču in ni več vžgal. Obrnem ključ, nič, zaganjač ne vergla.. Ponovim to nekajkrat in še vedno nič. Kličem AMZS asistenco, prižgem čik in med čakanjem obrnem ključ - avto vžge. Kličem nazaj na AMZS in prekličem asistenco. Pičim dalje, v naslednjem križišču OK, pridem do naslednjega in spet crkne. Obrnem ključ in spet nič. Stojim sredi križišča kot ena mona, par krat probam vžgat, po parih poskusih komaj uspe.

Mislite da je fuč zaganjač? Ima kdo iz LJ čas danes ali pa jutri zjuraj da bi pogledal kaj se dogaja? Nahajam se pa v Trnovem..


Evo me doma, mašina laufa ko urca 8)

ŽucMac, hvala za nasvet, mislim da je kriv motorček prostega teka, bom preveril popoldan. [smilie=bounce.gif]
Uporabniški avatar
Ziggi
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 234
Pridružen: Po Avg 16, 2010 2:18 am
Kraj: BC

Re: Avtovleka

OdgovorNapisal/-a Jurtz dne Ne Maj 13, 2012 12:42 am

jetta danes opažena na Kalcah, očitno uspešno na poti proti domu... :)
Uporabniški avatar
Jurtz
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 11471
Pridružen: To Jan 24, 2006 10:32 pm
Avto: '08 Golf GTI, '02 Polo Gr. A

Prejšnja

Vrni se na Krčma

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov

cron