Slovenija,ti si raj...

Brez cenzure ... Za pogovore, ki ne spadajo nikamor drugam

Re: Slovenija,ti si raj...

OdgovorNapisal/-a ŽucMac dne Sr Maj 23, 2012 6:34 am

jaz sem bil pa takrat star 24 let, par mesecev po prvem predvajanju tega filma
je že jugoslovanska NARODNA armija marširala po slovenskem NARODNEM ozemlju.

preroški film, vendar roko na srce, za jankovićija ni treba bit prav nič preroški, vse je predvidljivo :mrgreen:


ne ne, to kar se dogaja zadnjih par let ni ničemur več podobno.
Kat mi skoz nabija z avstralijo in tistimi otoki tam okrog,
samo jaz sem tukaj rojen in če se mi sami tukaj ne bomo zavzeli za boljše življenje, se namesto nas nihče drug ne bo !!
govorim za vse prebivalce slovenije, ne le za slovence, da ne bo spet kak kontra-naconalistični komentar padel :wink:

to je isto ku zdravje, če se sam ne brigaš zanj, ti niben dohtar in njegove diplome prav nič ne pomagajo.

mi je pa zadnjič tolk film počil, da sem Kat rekel, da ne fali dosti da bom down-under prej ku ona :lol:
“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.” - Mark Twain
Uporabniški avatar
ŽucMac
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 6697
Pridružen: Sr Feb 11, 2009 12:57 am

Re: Slovenija,ti si raj...

OdgovorNapisal/-a apokalipso dne Sr Maj 23, 2012 9:10 am

hitipočasi napisal/-a:Ah, le počasi z živci, res je da je vse v državi v organu, ampak raje bodi veseu da si to lahko privoščiš, oz. svojim otrokom. Mnogo očetov/mater tega ne zmore, in verjamem da jim ni vseeno ampak jbg če je komaj za kruh pa mleko in prav tako nimajo dvorišče pouno "starih kant" v katere dajejo denar, čeprav prav dobro vejo da je to enako kot bi evrine počasi devu v šporhet.
Lp, pa brez zamere

Edit: sam ta pasta pa izdiranje tega zobka je na žalost polovica ali pa še več mesečne plače marsikoga, tako da še 1x ponavljam, res je vse nikakvo v državi ampak lahko si prekleto veseu da ti to znese v proračunu, ker v 80% ne


Te moram malo popravit,oziroma dopolnit. Tele stare kante potegnejo za sabo nekaj pozitivnega. Namreč, gdor zna tako staro kanto rastavljat,obnavljat, poravljat itd,kar vas (nas) je kar nekaj tukaj,nekateri ste sploh strokovnjaki,ne dvomim,da ne zna postorit še kaj druzga. Zato verjetno ne išče mojstrov za vsako malenkost,če je treba ali kaj popravit,ali na naovo naredit,ali poservisirat. Pr naš bajt,je edino centralno napeljavo in vodovod napravil drug izvajalec del. Rukerji,kot imenujemo večja dela so se izvajali udarniško. Enkrat pri enmu,drugič pri drugmu. Sicer pa do sedaj še nisem imel pri hiši mojstra za nobeno stvar. Če se da, napravim sam. Če ne znam.....pa pustim !! :lol: :lol: :lol:
Hočem rečt,da se na takšen način da dost privarčevat. Priznam pa ,da je včasih vseeno dražje, kot bi prišel mojster. Sploh ko kaj zajebeš totalno, kar se je tudi zgodilo.

Poznam pa tudi take, ki bi za svoj standard lahko kaj naredil,pa se po službi raje uležejo in naslednji dan počakajo....spočiti. Tarnat pa vseen znajo, samo prklont pa ne.

Zamerit pa nimam kaj. Mlad si in poln energije, mladi pa na svet gledate s svojimi očmi. In fajn vas je opazovat,posebej tiste,ki non stop nekaj rovarite [smilie=book.gif] [smilie=hooray.gif]
Uporabniški avatar
apokalipso
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1623
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 4:00 pm

Re: Slovenija,ti si raj...

OdgovorNapisal/-a jinx82 dne Sr Maj 23, 2012 9:12 am

Kaj pol, gdaj gremo na ulice? :D
Uporabniški avatar
jinx82
Mati bwožja
 
Prispevkov: 12580
Pridružen: To Jan 24, 2006 11:57 pm

Re: Slovenija,ti si raj...

OdgovorNapisal/-a BureK dne Sr Maj 23, 2012 10:02 am

KUHANE ŽABE !!!

spomnite se kako je blo ko so pred par leti dvignili ceno nafte čez noč na 1.5€. potem pa v enem letu postopoma smo prišli do 1,5€.....ampak danes ni več une frke kot je bla takrat.

zakaj ?


ker smo KUHANE ŽABE, KI NE SKAČEJO IZ VODE ČE JO POSTOPOMA KUHAŠ AMPAK ČE VRŽEŠ ŽABO V VRELO VODO ONA PA ZNA SKOČIT VN. [smilie=zeppelin.gif]
Uporabniški avatar
BureK
Z jogurtom
 
Prispevkov: 10874
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 12:34 pm
Kraj: predor Markovec
Avto: Rallye Golf

Re: Slovenija,ti si raj...

OdgovorNapisal/-a Ježek dne Sr Maj 23, 2012 11:57 pm

Burek, kaj se ti sekiraš za nafto, sej maš same bencinarje :D
Stuck back in time..
Uporabniški avatar
Ježek
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1459
Pridružen: To Jan 04, 2011 11:54 pm
Kraj: Velenje
Avto: Mk1

Re: Slovenija,ti si raj...

OdgovorNapisal/-a mačk dne Če Maj 24, 2012 12:13 am

apokalipso napisal/-a:
hitipočasi napisal/-a:Ah, le počasi z živci, res je da je vse v državi v organu, ampak raje bodi veseu da si to lahko privoščiš, oz. svojim otrokom. Mnogo očetov/mater tega ne zmore, in verjamem da jim ni vseeno ampak jbg če je komaj za kruh pa mleko in prav tako nimajo dvorišče pouno "starih kant" v katere dajejo denar, čeprav prav dobro vejo da je to enako kot bi evrine počasi devu v šporhet.
Lp, pa brez zamere

Edit: sam ta pasta pa izdiranje tega zobka je na žalost polovica ali pa še več mesečne plače marsikoga, tako da še 1x ponavljam, res je vse nikakvo v državi ampak lahko si prekleto veseu da ti to znese v proračunu, ker v 80% ne


Te moram malo popravit,oziroma dopolnit. Tele stare kante potegnejo za sabo nekaj pozitivnega. Namreč, gdor zna tako staro kanto rastavljat,obnavljat, poravljat itd,kar vas (nas) je kar nekaj tukaj,nekateri ste sploh strokovnjaki,ne dvomim,da ne zna postorit še kaj druzga. Zato verjetno ne išče mojstrov za vsako malenkost,če je treba ali kaj popravit,ali na naovo naredit,ali poservisirat. Pr naš bajt,je edino centralno napeljavo in vodovod napravil drug izvajalec del. Rukerji,kot imenujemo večja dela so se izvajali udarniško. Enkrat pri enmu,drugič pri drugmu. Sicer pa do sedaj še nisem imel pri hiši mojstra za nobeno stvar. Če se da, napravim sam. Če ne znam.....pa pustim !! :lol: :lol: :lol:
Hočem rečt,da se na takšen način da dost privarčevat. Priznam pa ,da je včasih vseeno dražje, kot bi prišel mojster. Sploh ko kaj zajebeš totalno, kar se je tudi zgodilo.

Poznam pa tudi take, ki bi za svoj standard lahko kaj naredil,pa se po službi raje uležejo in naslednji dan počakajo....spočiti. Tarnat pa vseen znajo, samo prklont pa ne.

Zamerit pa nimam kaj. Mlad si in poln energije, mladi pa na svet gledate s svojimi očmi. In fajn vas je opazovat,posebej tiste,ki non stop nekaj rovarite [smilie=book.gif] [smilie=hooray.gif]


Ja po eni strani imaš prav se da dost pršparat če podelaš veliko sam,po drugi strani pa če bi vsak delal tisto kar obvlada in je izučen bi bilo dela za vse zados in nebi blo recesije .Nikjer v svetu ni tako kot pri nas sem se pogovarjal z dostimi nemci nemorejo vrjet da en človek pri nas zna pokladat ploščice,pralni stroj popravit in use kar pride , to je seveda dobro vendar ko smo se pogovarjali sicer od strojne smeri use usi vemo dokaj dobro ko pa greš malo globje pa globje pa nimaš pojma manka se strokovnjakov v svoji stroki .to pa dela šušmarija tako pač je nažalost tudi jas bom šušmaril dokler ne bom imel plače kot si jo želim (to pomeni vse življeneje verjetno )
kar pa čem povedat je to da je dobro znati dost stvari,še bolje pa bi bilo če bi usi delali samo tisto kar res dobro obvladajo in bi vsi imeli delo pošteno služili in vse kar spada zraven .
Uporabniški avatar
mačk
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 141
Pridružen: Ne Feb 01, 2009 4:19 pm

Re: Slovenija,ti si raj...

OdgovorNapisal/-a X-Hair dne Če Maj 24, 2012 12:05 pm

apokalipso napisal/-a:Če povzamem povzetek:Ne delaj,ker se ne splača. Ne varčuj (vsaj uradno ne),ker ti vse pokradejo.Ukradi še sam,če se le da in kjer se le da (državi),saj se (iz vsakodnevnih afer) splača le še to. To nam država sama dokazuje.

Morda bo komu koristil tale prispevek,zato sem ga napisal.Če komu ni všeč,naj ga jemlje,kot da ga ni.

Lp.


Bom te malo popravil in dodal svoje mnenje. Če mate karkoli na računu poberte dol in v štunf. To je kruto dejstvo :wink: Delat se splača sam ne v banana republiki in varčevat se tudi splača, sam ne na banki. Moji sestri se je zgodilo popolnoma isto. Mulc je ob štipendijo. Vzrok? Ja ekstremno so bogati, da jim jebem mater. In pod to država šteje, če maš en avto, en motor, bajto s svojim stanovanjem in 1000€ na računu.

Tej pofukani državi ne dam tut centa ne več, če se bo le dalo. Trenutno nimam za preživet, ma mogoče pa rata in gre vse v moj žep. Evo, da vidim, kolk časa bo trajal, da fašem inšpektorat al kaj so tisti debili, da mu fuknem sekiro v glavo. Brezveze skratka. [smilie=zeppelin.gif]

12 let sem delal za te Butale, da mi sedaj ne pripada NIČ. NIČ, NJENTE, ZERO v 3pm, če ne bo za cigane zmanjkal, če bi men dal. Bil pošten, nič kradel, ma pejt v rit MONA.

Apokalispo, če je le možno nej se ti sin šola izven slovenije. Ker če že hočeš iti po svetu, mu bo (primer poslovnega ali ekonomskega faxa) slovensko znanje samo v napoto. Od 10 izpitov, so slovenski veljali samo 3. Z besedo TRI. Vse ostalo je za v smeti. Sicer pa sam vidim, kako jih učijo matematiko. Ma to delajo prov budale iz folka. Resno. Nobene logike in komplicirajo, da ja nobenmu ne bo nič jasno. WTF?!?!?! Šolsko v kurcu, profesorce so itak napiflane naloge za zračunat, skratka ni ga nam spasa več. Kdaj gremo na cesto? Pa nej se javijo tisti, ko nimajo kaj več za zgubit. Ker vse ostalo je pa tako. Bolj ko boš slovenca tepu, bolj bo delal. [smilie=blink.gif] Pol pa razum.
EKOTOP - globinsko kemično čiščenje
Uporabniški avatar
X-Hair
Ga bazni!
 
Prispevkov: 2689
Pridružen: Ne Feb 05, 2006 8:50 pm
Kraj: Fant od Fare
Avto: Beli 16V-strah in trepet Zale

Re: Slovenija,ti si raj...

OdgovorNapisal/-a traceour dne Če Maj 24, 2012 12:34 pm

Sam sem bil zdej več kot pol leta na zavodu. Pustu sem prejšn šiht ker sem dobil priložnost it na svoje.Kaj je biu rezultat? Od države nism dobu centa, za obvezn zavarvane k ga itak al država al pa sam z zaposlitvijo plačuješ sem pa dobivou položnce. Sem znoru na zzzs da kaj se grejo da nej mi zrihta da mi država plača ta zavarvane, da sm brezposeln in da od kje da dobim tistih par €? Veste kaj mi babnca reče? Ja gospod, to pa ni moja stvar! Ka bi najraj skoz šipo čez pult ji uletu pa ji ene dve dau. Ok, se mal pomirim, in med vrati una za mano da nej se grem to na zavod za zaposlovanje ment, pa k sm ji lepo prej obrazložu da so me od tm k njej poslal da mi da nekej primernga za izpovnt. Spet: Ja kaj pa nej bi vm dala? Sem se samo še obrnu pa šu, ker z takimi idioti si res ne morš pomagat, saj pr ns ne..
Naslednja točka. Odpreš sp, komej napraskaš da maš za materjal da sploh lahko delaš, pomožnosti pr celi familiji zapufaš. Ok, si nardiš plan da ti ostane 3,31€ konc mesca. Pol pa začneš dobivat klice iz nevem kakšnih uradov da rabeš te papirje met, pa take papirje, pa to pa uno pa sedmo. Pa u pičko mater, kva vm ni jasn, človk še delat ni dobr začel k ga vi že hočte molzt. Od kje nej bi men za vaša potrdila po telefonu narjena če še za jest nimam?(se jih znebiš da rečeš da neveš če boš sploh poslovou) Ma resno no..
Mal se norca delajo zravn se pa hvaljo kako ti pomagajo pa svetujejo.. Moj kurac ti pomagajo!

Pa sori za kletvice, če koga motjo nej jih pa preskoč [smilie=beer2.gif]
Nš ni biu, če pa že, pa ni nč kriv
Uporabniški avatar
traceour
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 606
Pridružen: Po Mar 29, 2010 10:40 pm
Kraj: tržič
Avto: Carisma

Re: Slovenija,ti si raj...

OdgovorNapisal/-a X-Hair dne Če Maj 24, 2012 2:21 pm

hitipočasi napisal/-a:Ah, le počasi z živci, res je da je vse v državi v organu, ampak raje bodi veseu da si to lahko privoščiš, oz. svojim otrokom. Mnogo očetov/mater tega ne zmore, in verjamem da jim ni vseeno ampak jbg če je komaj za kruh pa mleko in prav tako nimajo dvorišče pouno "starih kant" v katere dajejo denar, čeprav prav dobro vejo da je to enako kot bi evrine počasi devu v šporhet.
Lp, pa brez zamere

Edit: sam ta pasta pa izdiranje tega zobka je na žalost polovica ali pa še več mesečne plače marsikoga, tako da še 1x ponavljam, res je vse nikakvo v državi ampak lahko si prekleto veseu da ti to znese v proračunu, ker v 80% ne


Taki ste mi pa prov za v okvir. Bodi srečen, da lahko ..... :lol: eni še tega ne morejo. Jaka tolažba. Kaj me hošeč prepričat, da bodo lahko naprej kradli in cuzal že tako obubožano ljudstvo. Sicer eni so si sami krivi, ker si privoščijo preveč in potem ne sfolgajo. Enim pa ne preostane drugega, kot da se zakreditira do konca življena. Take majo itak najraje. :wink:

Tudi z moje strani vsekakor brez zamere.

Zavod za zaposlovanje = pogojni izpust. To je tak nateg, da boli. Bolje, da ne napišem zgodbice, kako se je kolega nafukal. Ko je prišel na zavod, od kjer so bili tudi poslani v Nemčijo, kjer so bili nategnjen do amena, je dobil odgovor. Ja, v riti ste. A bejž? A res? In potem kako ne boš poču tam osebe, pa čeprav ni nič kriva. Beee beeee beeeeeeeeee beeeeeeeeeee

In zdej bom jaz hodil na predavanja in se učil neke bedarije in delal in iskal službo in se javljal vsake 14dni in telefon more biti vedno dosegljiv, če ne te skenslajo. :lol: Ma zdej me skenslite, itak si nisem nič na boljšem z vami. [smilie=zeppelin.gif] WTF?!?! [smilie=blink.gif]
EKOTOP - globinsko kemično čiščenje
Uporabniški avatar
X-Hair
Ga bazni!
 
Prispevkov: 2689
Pridružen: Ne Feb 05, 2006 8:50 pm
Kraj: Fant od Fare
Avto: Beli 16V-strah in trepet Zale

Re: Slovenija,ti si raj...

OdgovorNapisal/-a hitipočasi dne Če Maj 24, 2012 3:40 pm

:D :D , nisi razumel kaj sem hotel z tem povedati, prav le da je lahko "veseu" in prav tako njegovi otroci, ki mu bodo nekoč tudi hvaležni za to. 3/4 staršev si težko privošči takšne zadeve oziroma je vprašanje če sploh lahko. In sigurno se zaradi tega noben ne počuti dobro a? Če samo doma pogledam, je velikokrat problem za 50-100€, ko nima folk z čim plačat, pa pol čakamo, če bo prnesu al nebo, pa niso to glih neke take cifre, samo jbg če ma komaj za kruh pa mleko.
Se pa popolnoma zavedam da je v državi vse v razsulu od zdravstva, sodstva, potem dalje koliko sivih las dobiš samo če se spraviš kaj večjega zidat ali bognedaj kakšno firmo odpirat. No ja to drži za ene 95% nas običnih smrtnikom, na račun katerih živi potem tistih 5%, ki pa nevejo več kam z dnarjem.
Ajd, [smilie=beer2.gif]
Ne s silo, uporabi večje kladivo.
Uporabniški avatar
hitipočasi
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 109
Pridružen: Po Jun 13, 2011 2:49 pm
Kraj: Bizeljsko
Avto: mk4

Re: Slovenija,ti si raj...

OdgovorNapisal/-a eugene dne Če Maj 24, 2012 7:44 pm

V Švici, obljubljeni deželi, je 2-3 procente brezposelnih in tisti, ki delajo so na njih jezni češ da jih morejo podpirat. Policajev praktično ne vidiš a čim se dogaja nekaj izvenrednega, prag za to pa je izredno nizek, pa uletijo iz nikjer. Nobene galame, noben ne hodi po zelenicah, noben ne smeti po nepotrebnem itd. Fak še otroci so mirni in nas drugi starši z neodobravanjem gledajo ko naš zganja galamo po ulici, vlaku, ... V glavnem fašizem in zategnjen folk. Saj se strinjam, da smo v kurcu in da je ta banda, ki nas od vrha molze za zaplinit, ampak verjemte, lahko bi bilo še slabše. Lahko bi bilo kot v Švici. :mrgreen:

Je pa lahko bit meni pameten. Imam normalno službo, hišo, avto in lahko nahranim svojo familijo.
"Try not. Do. Or do not. There is no try." - Master Yoda
Uporabniški avatar
eugene
Valček s.p.
 
Prispevkov: 3819
Pridružen: To Avg 08, 2006 2:21 pm
Kraj: Vukojebina
Avto: Mk1 gti, hrošč '67, volvo 145 in 245 superpolar

Re: Slovenija,ti si raj...

OdgovorNapisal/-a apokalipso dne Če Maj 24, 2012 10:19 pm

mačk napisal/-a:
apokalipso napisal/-a:
hitipočasi napisal/-a:Ah, le počasi z živci, res je da je vse v državi v organu, ampak raje bodi veseu da si to lahko privoščiš, oz. svojim otrokom. Mnogo očetov/mater tega ne zmore, in verjamem da jim ni vseeno ampak jbg če je komaj za kruh pa mleko in prav tako nimajo dvorišče pouno "starih kant" v katere dajejo denar, čeprav prav dobro vejo da je to enako kot bi evrine počasi devu v šporhet.
Lp, pa brez zamere

Edit: sam ta pasta pa izdiranje tega zobka je na žalost polovica ali pa še več mesečne plače marsikoga, tako da še 1x ponavljam, res je vse nikakvo v državi ampak lahko si prekleto veseu da ti to znese v proračunu, ker v 80% ne


Te moram malo popravit,oziroma dopolnit. Tele stare kante potegnejo za sabo nekaj pozitivnega. Namreč, gdor zna tako staro kanto rastavljat,obnavljat, poravljat itd,kar vas (nas) je kar nekaj tukaj,nekateri ste sploh strokovnjaki,ne dvomim,da ne zna postorit še kaj druzga. Zato verjetno ne išče mojstrov za vsako malenkost,če je treba ali kaj popravit,ali na naovo naredit,ali poservisirat. Pr naš bajt,je edino centralno napeljavo in vodovod napravil drug izvajalec del. Rukerji,kot imenujemo večja dela so se izvajali udarniško. Enkrat pri enmu,drugič pri drugmu. Sicer pa do sedaj še nisem imel pri hiši mojstra za nobeno stvar. Če se da, napravim sam. Če ne znam.....pa pustim !! :lol: :lol: :lol:
Hočem rečt,da se na takšen način da dost privarčevat. Priznam pa ,da je včasih vseeno dražje, kot bi prišel mojster. Sploh ko kaj zajebeš totalno, kar se je tudi zgodilo.

Poznam pa tudi take, ki bi za svoj standard lahko kaj naredil,pa se po službi raje uležejo in naslednji dan počakajo....spočiti. Tarnat pa vseen znajo, samo prklont pa ne.

Zamerit pa nimam kaj. Mlad si in poln energije, mladi pa na svet gledate s svojimi očmi. In fajn vas je opazovat,posebej tiste,ki non stop nekaj rovarite [smilie=book.gif] [smilie=hooray.gif]


Ja po eni strani imaš prav se da dost pršparat če podelaš veliko sam,po drugi strani pa če bi vsak delal tisto kar obvlada in je izučen bi bilo dela za vse zados in nebi blo recesije .Nikjer v svetu ni tako kot pri nas sem se pogovarjal z dostimi nemci nemorejo vrjet da en človek pri nas zna pokladat ploščice,pralni stroj popravit in use kar pride , to je seveda dobro vendar ko smo se pogovarjali sicer od strojne smeri use usi vemo dokaj dobro ko pa greš malo globje pa globje pa nimaš pojma manka se strokovnjakov v svoji stroki .to pa dela šušmarija tako pač je nažalost tudi jas bom šušmaril dokler ne bom imel plače kot si jo želim (to pomeni vse življeneje verjetno )
kar pa čem povedat je to da je dobro znati dost stvari,še bolje pa bi bilo če bi usi delali samo tisto kar res dobro obvladajo in bi vsi imeli delo pošteno služili in vse kar spada zraven .



To si zelo dobro povedal in se strinjam v stotih procentih s tabo. Vsak naj dela,kar res obvlada in plačilni promet naj bo pošlihtan in tisti trenutek bo recesije konc. Dodal bi še le nekaj:goli otok da se ponovno uvede,za kakšne težje primere pa en strelski vod (za vse ki slovenijo pretresajo z vsakodnevnimi aferami in prizadanejo delovni narod slovenije. [smilie=angry.gif] [smilie=angry.gif]
Uporabniški avatar
apokalipso
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1623
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 4:00 pm

Re: Slovenija,ti si raj...

OdgovorNapisal/-a apokalipso dne Če Maj 24, 2012 10:44 pm

X-Hair napisal/-a:
apokalipso napisal/-a:Če povzamem povzetek:Ne delaj,ker se ne splača. Ne varčuj (vsaj uradno ne),ker ti vse pokradejo.Ukradi še sam,če se le da in kjer se le da (državi),saj se (iz vsakodnevnih afer) splača le še to. To nam država sama dokazuje.

Morda bo komu koristil tale prispevek,zato sem ga napisal.Če komu ni všeč,naj ga jemlje,kot da ga ni.

Lp.


Bom te malo popravil in dodal svoje mnenje. Če mate karkoli na računu poberte dol in v štunf. To je kruto dejstvo :wink: Delat se splača sam ne v banana republiki in varčevat se tudi splača, sam ne na banki. Moji sestri se je zgodilo popolnoma isto. Mulc je ob štipendijo. Vzrok? Ja ekstremno so bogati, da jim jebem mater. In pod to država šteje, če maš en avto, en motor, bajto s svojim stanovanjem in 1000€ na računu.

Tej pofukani državi ne dam tut centa ne več, če se bo le dalo. Trenutno nimam za preživet, ma mogoče pa rata in gre vse v moj žep. Evo, da vidim, kolk časa bo trajal, da fašem inšpektorat al kaj so tisti debili, da mu fuknem sekiro v glavo. Brezveze skratka. [smilie=zeppelin.gif]

12 let sem delal za te Butale, da mi sedaj ne pripada NIČ. NIČ, NJENTE, ZERO v 3pm, če ne bo za cigane zmanjkal, če bi men dal. Bil pošten, nič kradel, ma pejt v rit MONA.

Apokalispo, če je le možno nej se ti sin šola izven slovenije. Ker če že hočeš iti po svetu, mu bo (primer poslovnega ali ekonomskega faxa) slovensko znanje samo v napoto. Od 10 izpitov, so slovenski veljali samo 3. Z besedo TRI. Vse ostalo je za v smeti. Sicer pa sam vidim, kako jih učijo matematiko. Ma to delajo prov budale iz folka. Resno. Nobene logike in komplicirajo, da ja nobenmu ne bo nič jasno. WTF?!?!?! Šolsko v kurcu, profesorce so itak napiflane naloge za zračunat, skratka ni ga nam spasa več. Kdaj gremo na cesto? Pa nej se javijo tisti, ko nimajo kaj več za zgubit. Ker vse ostalo je pa tako. Bolj ko boš slovenca tepu, bolj bo delal. [smilie=blink.gif] Pol pa razum.


Če nebi imel otrok,se nebi soočal s temi težavami in nebi vedel zanje.A raje imam sinova,saj sta čudovita in rešujem težave. Rad tudi delam in vem,da je sistem treba financirat, da gre naprej,torej davki morajo bit. A kar je preveč,je preveč. Da se peščica ljudi dela norce iz raje,da jim obljublja blaginjo in jih vabi na volitve,potem ti pa nož v hrbet zarinejo....da lahko samo mirno gledamo in poslušamo,kaj prasci delajo z denarjem,ki ga služimo mi ! Kot svinje z bučami ! Enih par je speljalo na svoje račune milijarde evrov in denarja ni. Sedaj naj pa delavec s svojimi osemsto evri plače odvaja dajatve na dajatve,dajatve na vsako pizdo materino in rešuje Slovenijo!!! Burek ima prav,smo kot kuhane žabe.

Ob takem razmišljanju se mi zdi,da je dobr da imam družino,ker bi me sicer že davno pokopali nekje za Ljubljanici.
Uporabniški avatar
apokalipso
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1623
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 4:00 pm

Re: Slovenija,ti si raj...

OdgovorNapisal/-a 4m4t3r dne Če Maj 24, 2012 11:30 pm

zato pa sn jaz dal v slo odpoved , sem že nekje 5 mesecev brezposeln nisem ne na socialnem ker so to za mene banda nedobim niti centa od nikoder..iščem pa si službo v avstriji in bom tak dolgo iskal da jo bom tudi našel..ker tukaj ne mislim met več denarno z nikom več posla...
THATS ME---->>>> THATS ME

d(>_<)b Was ist besser als sex? Audi V sechs!!!
Audi 80 Cabrio 2.8 & Audi A6 c4 2.5 TDI d(>_<)b
Uporabniški avatar
4m4t3r
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 3231
Pridružen: Po Dec 18, 2006 10:31 pm
Kraj: Pettau aka. Ptuj
Avto: Audi 80 Cabrio 2.8 & A6 2.5

Re: Slovenija,ti si raj...

OdgovorNapisal/-a čare dne Če Maj 24, 2012 11:33 pm

Sam bi pa lahko delal in si sproti iskal službo v Avstriji.Čist tko usput me pa zanima kakšno sorto posla iščeš v avstriji??Kaj določenga al karkoli??
Svi mi volimo pičić,samo Mile Kitić
Uporabniški avatar
čare
Tiger
 
Prispevkov: 3465
Pridružen: Ne Feb 12, 2006 7:32 pm
Kraj: ljubljana
Avto: FIAT Marea JTD

Re: Slovenija,ti si raj...

OdgovorNapisal/-a 4m4t3r dne Če Maj 24, 2012 11:42 pm

čare napisal/-a:Sam bi pa lahko delal in si sproti iskal službo v Avstriji.Čist tko usput me pa zanima kakšno sorto posla iščeš v avstriji??Kaj določenga al karkoli??

pa tak prizadetiga šefa sn mel da nevem če bi še zdržal par mescov sn raje dal odpoved kot da bi se še kaj nehote zgodlo..
iščem bolj ali majn v strojni stroki..mogoče tudi kak lagerarbeiter najzadnje proizvodnja (delo na traku) če se res druga nebo našlo..ampak po petih mesecih sem obupal nad vsemi personal servici in iščem na lastno roko oz preko vez.. ker drugače če iščeš preko spleta al pa preko njihove borze je vse preko agencij..drek od dreka..
THATS ME---->>>> THATS ME

d(>_<)b Was ist besser als sex? Audi V sechs!!!
Audi 80 Cabrio 2.8 & Audi A6 c4 2.5 TDI d(>_<)b
Uporabniški avatar
4m4t3r
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 3231
Pridružen: Po Dec 18, 2006 10:31 pm
Kraj: Pettau aka. Ptuj
Avto: Audi 80 Cabrio 2.8 & A6 2.5

Re: Slovenija,ti si raj...

OdgovorNapisal/-a čare dne Če Maj 24, 2012 11:47 pm

Ja če vodstvu manjka kak kos not v glavi je pa morda res bolje tako.
Svi mi volimo pičić,samo Mile Kitić
Uporabniški avatar
čare
Tiger
 
Prispevkov: 3465
Pridružen: Ne Feb 12, 2006 7:32 pm
Kraj: ljubljana
Avto: FIAT Marea JTD

Re: Slovenija,ti si raj...

OdgovorNapisal/-a GOMK316V dne Ne Maj 27, 2012 3:02 pm

4m4t3r napisal/-a:zato pa sn jaz dal v slo odpoved , sem že nekje 5 mesecev brezposeln nisem ne na socialnem ker so to za mene banda nedobim niti centa od nikoder..iščem pa si službo v avstriji in bom tak dolgo iskal da jo bom tudi našel..ker tukaj ne mislim met več denarno z nikom več posla...

Ja tudi ce delas v avstriji si dzovljan slo. in dobis 25% davka na prihodek v avstriji mislim da je 10%.
A si bil kej v hotelu habakuk pod pohorjem imas izkusnje?
GTI je v redu star ali nov.
TDI je pa za reveze ker pije ful premal.
Uporabniški avatar
GOMK316V
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 2618
Pridružen: Sr Jan 21, 2009 9:30 pm
Kraj: V narocj Gorenskh planin
Avto: Golf3 16v,vw Käfer 1300 1968

Re: Slovenija,ti si raj...

OdgovorNapisal/-a nevednez dne To Maj 29, 2012 11:58 pm

GOMK316V napisal/-a:Ja tudi ce delas v avstriji si dzovljan slo. in dobis 25% davka na prihodek v avstriji mislim da je 10%.


moraš imeti v avstriji odprt bančni račun, stalno (začasno) bivališče,... pa te lahko ''naši'' samo potegnejo za k.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

... je pa res, da imaš potem tudi zdravstveno zavarovanje v Avstriji, torej osebni zdravnik, zobar, vsi ostali... Sicer se da uredit da ti plačajo zdravljenje tudi pri nas...
Uporabniški avatar
nevednez
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 779
Pridružen: Pe Feb 16, 2007 3:33 pm
Avto: štirje krogci

Re: Slovenija,ti si raj...

OdgovorNapisal/-a ŽucMac dne Sr Maj 30, 2012 1:30 am

odpreš es-pe, delaš bilanco na pozitivno nulo in imaš 0% davka... :mrgreen:
“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.” - Mark Twain
Uporabniški avatar
ŽucMac
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 6697
Pridružen: Sr Feb 11, 2009 12:57 am

Re: Slovenija,ti si raj...

OdgovorNapisal/-a traceour dne Sr Maj 30, 2012 8:51 am

moreš pa proklezt dobr premislt kako boš z nulo poslovou... se ne da povsod golft veš...
Nš ni biu, če pa že, pa ni nč kriv
Uporabniški avatar
traceour
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 606
Pridružen: Po Mar 29, 2010 10:40 pm
Kraj: tržič
Avto: Carisma

Re: Slovenija,ti si raj...

OdgovorNapisal/-a Piky dne Sr Maj 30, 2012 11:43 am

eh, nardiš ene 200mio minusa, pa ti še nagrado dajo potem, pozitivna nula ni več "in"... :roll: [smilie=zeppelin.gif]
The best engine in the world is the vagina.It can be started with one finger,it is self-lubricating,it takes any size piston and it changes its own oil every four weeks.
It is only a pity that the management system is so fucking temperamental.
Dr.H.O.K.
Uporabniški avatar
Piky
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1178
Pridružen: So Maj 10, 2008 11:25 am
Kraj: LJ
Avto: VW CORRADO VR6

Prejšnja

Vrni se na Krčma

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov