Luksuz se plača

Brez cenzure ... Za pogovore, ki ne spadajo nikamor drugam

Luksuz se plača

OdgovorNapisal/-a X-Hair dne Ne Jul 01, 2012 3:35 pm

Kakopak. To bodo eni veseli.

http://24ur.com/novice/slovenija/v-velj ... ozila.html

Včeraj dobil obisk luksuznega človeka. Komaj čakam, da me povebi na jahto, katero ima parkirano ( ne povem) [smilie=zeppelin.gif] [smilie=zeppelin.gif] [smilie=zeppelin.gif] [smilie=zeppelin.gif] Sam metek v glavo mona.
EKOTOP - globinsko kemično čiščenje
Uporabniški avatar
X-Hair
Ga bazni!
 
Prispevkov: 2689
Pridružen: Ne Feb 05, 2006 8:50 pm
Kraj: Fant od Fare
Avto: Beli 16V-strah in trepet Zale

Re: Luksuz se plača

OdgovorNapisal/-a Jurtz dne Ne Jul 01, 2012 4:20 pm

ob takih budalaštinah, bo pač treba prešaltat na 2.0T al pa 2.5T motorje, pa naj se jebejo pol...
Uporabniški avatar
Jurtz
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 11471
Pridružen: To Jan 24, 2006 10:32 pm
Avto: '08 Golf GTI, '02 Polo Gr. A

Re: Luksuz se plača

OdgovorNapisal/-a BruM dne Ne Jul 01, 2012 6:06 pm

zdej bojo šele poceni avti... :?
BruM
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1400
Pridružen: Po Avg 03, 2009 12:35 am
Kraj: >>obala<<
Avto: mercedes 500sec

Re: Luksuz se plača

OdgovorNapisal/-a $küll dne Ne Jul 01, 2012 6:25 pm

jebovas, piše da bo za nove avte...
Uporabniški avatar
$küll
Tabornik
 
Prispevkov: 8833
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 3:02 pm
Kraj: Kolombanburg
Avto: Audi 80 competition + ///// Audi 80 CD 5E

Re: Luksuz se plača

OdgovorNapisal/-a X-Hair dne Ne Jul 01, 2012 7:15 pm

Nima veze skull za katere avte je. Tisti ko majo in bi dejansko rabil dati ne bojo, ker majo po drugih celinah pospravljeno na varnem. Tebe bodo pa lupli do amena. Sej veš, je treba pokrit kar na vrhu spravijo v žep. Jebi ga. Take it or leave it. Jaz morem nažalost še tejkat. :mrgreen:
EKOTOP - globinsko kemično čiščenje
Uporabniški avatar
X-Hair
Ga bazni!
 
Prispevkov: 2689
Pridružen: Ne Feb 05, 2006 8:50 pm
Kraj: Fant od Fare
Avto: Beli 16V-strah in trepet Zale

Re: Luksuz se plača

OdgovorNapisal/-a čare dne Ne Jul 01, 2012 8:15 pm

Res je nima veze al je novo al staro edini problem je spet da tisti ki ga bo hotel met ga bo kupil namesto da bi se folk uprl in ne bi nobenga več prodal.Mater jim lopovsko.Pizda naj nam dajo še plače da bomo lahko sploh zapravljali in plačevali kurčeve davke od plače pa od vsake kurčeve stvari ki jo kupiš.ma goni jih u tri pizde materne.
Svi mi volimo pičić,samo Mile Kitić
Uporabniški avatar
čare
Tiger
 
Prispevkov: 3465
Pridružen: Ne Feb 12, 2006 7:32 pm
Kraj: ljubljana
Avto: FIAT Marea JTD

Re: Luksuz se plača

OdgovorNapisal/-a 4m4t3r dne Ne Jul 01, 2012 10:38 pm

zato pa pravim ni tu prihodnosti..
THATS ME---->>>> THATS ME

d(>_<)b Was ist besser als sex? Audi V sechs!!!
Audi 80 Cabrio 2.8 & Audi A6 c4 2.5 TDI d(>_<)b
Uporabniški avatar
4m4t3r
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 3231
Pridružen: Po Dec 18, 2006 10:31 pm
Kraj: Pettau aka. Ptuj
Avto: Audi 80 Cabrio 2.8 & A6 2.5

Re: Luksuz se plača

OdgovorNapisal/-a eugene dne Po Jul 02, 2012 7:04 am

Meni se zdi prav. Kaj enemu normalnemu sloh rabi avto z več kot 2.5l. Se hočeš kurčit potem pač plačaj. Jaz bi nabil še poseben davek na suve.
"Try not. Do. Or do not. There is no try." - Master Yoda
Uporabniški avatar
eugene
Valček s.p.
 
Prispevkov: 3819
Pridružen: To Avg 08, 2006 2:21 pm
Kraj: Vukojebina
Avto: Mk1 gti, hrošč '67, volvo 145 in 245 superpolar

Re: Luksuz se plača

OdgovorNapisal/-a jinx82 dne Po Jul 02, 2012 10:07 am

eugene napisal/-a:Meni se zdi prav. Kaj enemu normalnemu sloh rabi avto z več kot 2.5l. Se hočeš kurčit potem pač plačaj. Jaz bi nabil še poseben davek na suve.




Ni vse tako črno belo ...so tudi taki, ki rabijo kak kubik več ...je kar razlika če se voziš 5ur v avtu s 3L, alpa v enem z 2.0 :wink:

Ta država je itak v kurcu, pa naj gre še naprej po taki poti ...nima se smisla več ubadat s tem, ampak enostavno se poslovit in it nekam, kjer je situacija vsaj malo boljša.
Uporabniški avatar
jinx82
Mati bwožja
 
Prispevkov: 12580
Pridružen: To Jan 24, 2006 11:57 pm

Re: Luksuz se plača

OdgovorNapisal/-a X-Hair dne Po Jul 02, 2012 10:11 am

4m4t3r napisal/-a:zato pa pravim ni tu prihodnosti..


A maš še kaj placa :mrgreen: , ker vem, da si nekaj rihtaš? Upam, da ti uspe. In ja, tukaj sam še lupjo. In tale davek bo novo lupljenje, čeprav ne tam, kjer bi morali. Ja mende, vrana vrani ne izkljuje očesa. Logično. :wink:

Ni se za sekirat, kot pravi jinx. Ko bo šansa, sam via.
EKOTOP - globinsko kemično čiščenje
Uporabniški avatar
X-Hair
Ga bazni!
 
Prispevkov: 2689
Pridružen: Ne Feb 05, 2006 8:50 pm
Kraj: Fant od Fare
Avto: Beli 16V-strah in trepet Zale

Re: Luksuz se plača

OdgovorNapisal/-a Marcel dne Po Jul 02, 2012 3:00 pm

Vredu sej res ni prav ampak kje tisto boljše? Nemčija?(ko ne smeš niti sam avta uzuni več prat ker je kaznjivo, registracija se plača glede na karambole, kasko je praktično nujn, stari avti so pregrešno dragi zaradi ekološkega davka..., mogoče francija kjer morš met še alkotest svoj :D, motoriste bojo itak kmal prepovedal tako kot tudi v GB, al mogoče italija kjer so obdavčl tudi plovila in njihove priveze? al se splača it na balkan da pečeš oddojka in odmaraš u senci? al v skandinavijo kjer je vreme dolgočasno in zime dolge in komarjov tolk da se ti zmeša? karkoli pomislim če pogledam kakšni avti se vozijo po cesti in kakšne hiše se gradijo, da so trgovine skoz polne in nikomur se ne da s kolesom ali skuterjem do trgovine ker je vroče... use to meni osebno da odgovor da je še za preživet čeprav nam zategujejo pas ampak ga ne sam u sloveniji. Če pa gledamo na to kok kradejo oni na vrhu je pa to problem usakega posameznika ker en sam ne bo mogo ukrepat nič pa tudi 100 ljudi ne. Js si sam rečem dokler mi je kakor mi je in da sem zdrav sem čist zadovoljn in se mi jebe za one tatove v vladi. Največji problem mislim da je u sloveniji še vedno faušija :D kdor je fauš nekomu ukradenega denarja ni sam nič boljši... eugene tud s tabo se strinjam. Za koji ku..c se rabi tolk SUV-ov in to sam za po mestu ker 3/4 je itak neuporabnih na terenu? isto je z superšportnimi avti.
naj bo pes auto al pa motor Nemc more bit!!!
MULTIVAN T4 VR6
AUDI 100 C3 (1986) (RIP)
VW HROŠČ (1975)
JAWA 350 ČZ
Uporabniški avatar
Marcel
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1604
Pridružen: Ne Avg 19, 2007 12:19 pm
Kraj: Celje

Re: Luksuz se plača

OdgovorNapisal/-a ujcic dne Po Jul 02, 2012 3:19 pm

jaz nevem kaj se toliko bunite to je pa ja pravilno da tisti ki si lahko privošči eksota z nekim super motorjem da plača malce več kot kakšen revež s dacio sandero 1.2 to pa plačaš samo ob prvi registraciji vozila potem pa normalno kot do zdaj.
tako sem jaz zastopil.
One love, one mark and one soul -> VW
Uporabniški avatar
ujcic
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 650
Pridružen: Ne Feb 26, 2012 6:55 pm
Kraj: Ilirska Bistrica

Re: Luksuz se plača

OdgovorNapisal/-a Rjuhar dne Po Jul 02, 2012 3:39 pm

Jaz takoj podprem tiste, ki pravite, da nam ne gre slabo. Res je, da se po eni strani zategujejo pasovi, po drugi pa nekateri kradejo ko srake ampak treba je začet. Vsak naj pred svojim pragom pometa in ko bomo do tega prišli v Sloveniji bo šlo vse na boljše. Kdo najbolj jamra trenutno - v povprečju najbolj tisti z velikim premoženjem in (na papirju) minimalnimi prihodki, ki so jim položnice za vrtce narasle za 200%,pa še otroški dodatek so jim zmanjšali. Tisti, ki nimajo nič in so res upravičeni do pomoči jo dobivajo še vedno.
A jebiga, je bil že čas, da je kdo pogledal premoženjsko stanje in ne sao tistega, kar si uradno nakažejo na račune.

Ne govorim, da niso koga nategnili s tem sistemom, ampak boljši je kot tisti, pri katerem je privatnik s petimi šleparji, bajto za 400000 EUR in ne vem kakim avtom, vikendom in morda še čim plačeval jasli za otroka pol toliko kot državni uslužbenec na povprečni plači.

Stari a bova gume premontirala? 20 EUR za frende... brez računa.

Pa je država ob 5 EUR - od ene poceni premontaže koles (hudo poceni tudi z računom, ne?). Avtomobilov registriranih v SLO je nekaj več ko 1000000 (takole na hitro, preko prsta). In če samo 20% teh avtomobilov zamenja gume pri "vaškem" dvakrat na leto po sindikalni ceni za prijatelje je država ob 2 mio EUR DDVja na leto.
Slika
Uporabniški avatar
Rjuhar
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 712
Pridružen: Pe Feb 03, 2006 4:39 pm
Kraj: Ljubljana
Avto: sanjam o vw, vozim bmw, v garaži stoji pežo

Re: Luksuz se plača

OdgovorNapisal/-a ŽucMac dne Sr Jul 04, 2012 12:23 am

sharan 2.8 je tak luksuz, da bi blo pošteno ga še bolj obdavčit.

kak to zgleda, isti davčna stopnja ku za ferrarija ?
pa ta enzo nima gepeka večjega niti od ženskega nesseserja, plačal bo pa isto ku da bi imel vr-bus ?

na-a, ni v redu :roll:
“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.” - Mark Twain
Uporabniški avatar
ŽucMac
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 6697
Pridružen: Sr Feb 11, 2009 12:57 am

Re: Luksuz se plača

OdgovorNapisal/-a Jurtz dne Sr Jul 04, 2012 12:30 am

za nas ni panike. itak noben ne kupuje novih avtov. starejši in bolj podrti ko so, bolj so zaželjeni :mrgreen:
Uporabniški avatar
Jurtz
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 11471
Pridružen: To Jan 24, 2006 10:32 pm
Avto: '08 Golf GTI, '02 Polo Gr. A

Re: Luksuz se plača

OdgovorNapisal/-a jinx82 dne Sr Jul 04, 2012 8:24 am

Prihodnost je v dvojki dizel, zdej bodo vsi to vozili ...zato je država dvignla mejo za oldtimerje, da ne bomo še tam kej pršparali :mrgreen:
Uporabniški avatar
jinx82
Mati bwožja
 
Prispevkov: 12580
Pridružen: To Jan 24, 2006 11:57 pm

Re: Luksuz se plača

OdgovorNapisal/-a ŽucMac dne Sr Jul 04, 2012 9:25 am

Jurtz napisal/-a:za nas ni panike. itak noben ne kupuje novih avtov. starejši in bolj podrti ko so, bolj so zaželjeni :mrgreen:



itak.

ampak krap na skoraj 3litre je tak luksuz, da bi se ga spodoblo tud starega obdavčit ku novega ferariiiiiiiiija.

:lol:
“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.” - Mark Twain
Uporabniški avatar
ŽucMac
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 6697
Pridružen: Sr Feb 11, 2009 12:57 am

Re: Luksuz se plača

OdgovorNapisal/-a X-Hair dne Sr Jul 04, 2012 10:18 am

Še en luksuzni tip. Dej povej kje maš jahto, da pridemo na pivo. :lol: :lol: :lol:
EKOTOP - globinsko kemično čiščenje
Uporabniški avatar
X-Hair
Ga bazni!
 
Prispevkov: 2689
Pridružen: Ne Feb 05, 2006 8:50 pm
Kraj: Fant od Fare
Avto: Beli 16V-strah in trepet Zale

Re: Luksuz se plača

OdgovorNapisal/-a Marcel dne Sr Jul 04, 2012 10:22 am

ŽucMac napisal/-a:
Jurtz napisal/-a:za nas ni panike. itak noben ne kupuje novih avtov. starejši in bolj podrti ko so, bolj so zaželjeni :mrgreen:



itak.

ampak krap na skoraj 3litre je tak luksuz, da bi se ga spodoblo tud starega obdavčit ku novega ferariiiiiiiiija.

:lol:


Boš pač mogo uzet krapa 1.9TDI če boš gledal sam na ekonomijo če se maš pa mal rad pol pač še tist davek plačaš :D
naj bo pes auto al pa motor Nemc more bit!!!
MULTIVAN T4 VR6
AUDI 100 C3 (1986) (RIP)
VW HROŠČ (1975)
JAWA 350 ČZ
Uporabniški avatar
Marcel
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1604
Pridružen: Ne Avg 19, 2007 12:19 pm
Kraj: Celje

Re: Luksuz se plača

OdgovorNapisal/-a ŽucMac dne Če Jul 05, 2012 8:01 pm

ne ne, šestak je čist v redu, ok mal me je trefnila zej poraba s klimo po mestu, ampak vseeno.
saj starega 2.8 litraša (zaenkrat :roll: ) še ne bo nihče obdavčil, novega pa kot pravi jurtz, ne bom kupoval.

zadnjič sem prašal na poršu za testno vožnjo za novega 1.2 tourana in me je samo debelo gledal.
mende so doslej prodali samo dva ?
jaz bi pa samo rad videl, če je touran z najmanjšim benc-motorjem premičnina al nepremičnina.

1.4 imajo pa že tolko konjev, da smo spet ferrari klasa.
no skoraj :wink:
“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.” - Mark Twain
Uporabniški avatar
ŽucMac
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 6697
Pridružen: Sr Feb 11, 2009 12:57 am

Re: Luksuz se plača

OdgovorNapisal/-a pocesnkII dne Pe Jul 06, 2012 9:10 am

ti jaz povem da zame je ze golf 6 z 1.2 motorjem nepremičnina :roll: tist k je ta motor utaknu pa v turana :oops: :oops: :oops:
Servis, diagnostika osebnih in tovornih vozil--->PM
Uporabniški avatar
pocesnkII
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 2761
Pridružen: Ne Dec 16, 2007 8:39 pm
Kraj: Kamnik mi je predmestje
Avto: GTI VI KILLER->M5 touring

Re: Luksuz se plača

OdgovorNapisal/-a Rjuhar dne Pe Jul 06, 2012 11:13 am

Plin. Jaz se s 523i vozim za 8 centov na kilometer.
Slika
Uporabniški avatar
Rjuhar
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 712
Pridružen: Pe Feb 03, 2006 4:39 pm
Kraj: Ljubljana
Avto: sanjam o vw, vozim bmw, v garaži stoji pežo

Re: Luksuz se plača

OdgovorNapisal/-a bean dne Pe Jul 06, 2012 12:35 pm

Rjuhar napisal/-a:Plin. Jaz se s 523i vozim za 8 centov na kilometer.

Kar se goriva tiče, +vsi ostali stroški ;)
Uporabniški avatar
bean
Ajvar
 
Prispevkov: 1517
Pridružen: To Jun 17, 2008 12:17 am
Kraj: Studeno; Postojna
Avto: Hrošč 1200J '74, Golf mkVI GTI '11

Re: Luksuz se plača

OdgovorNapisal/-a Rjuhar dne Pe Jul 06, 2012 1:33 pm

Res je, da je zagon malo dražji ampak moja preprosta kalkulacija je taka:

Pred plinom za dobrih 2000 km na mesec: slabih 300 EUR na mesec za gorivo
Pllin ista kilometraža: 160 EUR za plin, 15 EUR servis napeljave - napihnjeno (dela se na 20000, stane 55 EUR, pri 140000 je večji servis, ki stane okoli 120 EUR) plus 65 EUR za obrok odplačevanja vgradnje za šestaka - 240 EUR

Rezultat - na mesec mi ostane 60 EUR v žepu po upoštevani vgradnji in servisih napeljave. Po dveh letih (torej, ko odplačam napeljavo) mi bo vsak mesec ostalo v žepu ... you do the math.

Obstoječo napeljavo s tankom in vsem za 400 EUR premečejo v naslednji avto in poservisirajo. To je potem samo bonus. Za krapa, če bi ga imel jaz in bi ga imel namen imet vsaj še enih 30000 kilometrov sploh ne bi razmišljal ampak bi se že naročil.
Slika
Uporabniški avatar
Rjuhar
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 712
Pridružen: Pe Feb 03, 2006 4:39 pm
Kraj: Ljubljana
Avto: sanjam o vw, vozim bmw, v garaži stoji pežo

Re: Luksuz se plača

OdgovorNapisal/-a 4m4t3r dne Pe Jul 06, 2012 1:44 pm

X-Hair napisal/-a:
4m4t3r napisal/-a:zato pa pravim ni tu prihodnosti..


A maš še kaj placa :mrgreen: , ker vem, da si nekaj rihtaš? Upam, da ti uspe. In ja, tukaj sam še lupjo. In tale davek bo novo lupljenje, čeprav ne tam, kjer bi morali. Ja mende, vrana vrani ne izkljuje očesa. Logično. :wink:

Ni se za sekirat, kot pravi jinx. Ko bo šansa, sam via.

hej ja zdaj mesec dni delam v jodlarlandu,zaposlen preko njih in lahko samo rečem kapo dol..nisem niti pričakoval take kulture od x ljudi ki te prvič vidijo in mogoče nikol več..vsak ti da roko zjutraj ti odpre vrata lepo pozdravi ko itak vedo da nisem njihov..res smo še za njimi kar nekaj let..žal..preddelavec je mel en telefon viška mi ga kar prvi dan posodil,zarad tega da nebi preveč porabil z našim slovenskim nimam kaj rečt ko me še niti ni poznal in niti ni vedel če se bom še vrnil..drugač pa lahko imajo 3 avte reg na eno tablco..gorivo čist enako stane kot pri nas..res ni neke razlike glede življenja in ravno včeraj so začeli jodlari po medijah slovenijo že nekaj vlačit glede naše stabilnosti in naših bankah..so mi rekli zdaj še bo še večji naval vas slovencov sem gor..ni čudno..malo pa sem ji povedal kak je pri nas z davki al pa če je kdo na socilalnem kaj se potem dogajain da je pri nas 200€ pomoči in ne kot pri njih 800€..nekateri niti ne verjamejo in mislijo da si zmišljujem..od zdaj naprej bom še raje samo tiho ker vidim da imejo mnenje da je slovenija dosti bolja džrava kot je v resnici [smilie=zeppelin.gif]
THATS ME---->>>> THATS ME

d(>_<)b Was ist besser als sex? Audi V sechs!!!
Audi 80 Cabrio 2.8 & Audi A6 c4 2.5 TDI d(>_<)b
Uporabniški avatar
4m4t3r
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 3231
Pridružen: Po Dec 18, 2006 10:31 pm
Kraj: Pettau aka. Ptuj
Avto: Audi 80 Cabrio 2.8 & A6 2.5

Naslednja

Vrni se na Krčma

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 12 gostov

cron