Ponudba študentskega dela

Brez cenzure ... Za pogovore, ki ne spadajo nikamor drugam

Ponudba študentskega dela

OdgovorNapisal/-a nevednez dne Pe Mar 29, 2013 1:16 am

Torej,

Če imamo kakšnega ''pridnega'' študenta na forumu, ki bi rad delal, da lahko nadaljuje z svojimi začrtanimi projeti (upam da ne samo pivskimi :)) se ponuja študentsko delo. Gre se ta delo v "proizvodnji", v " " sem napisal zato, ker so produkti v majhnih količinah in je zato delo razgibano in ni podobno delu za tekočim trakom. Delo v grbem obsega sestavljanje, testiranje (z PC-jem), pakiranje terminalov, kakšna dodelava, predelava... Fizičnega dela ni, dela se notri (nič terenskega dela), sediš in delaš, delo ni monotono, skoraj vsak dan je kaj drugega na spisku dela.

Zaželjen študent tehnične smeri (ni pa pogoj, dam pa prednost ''štromarjem'' ker smo ravno v tej stroki), od študenta se pričakuje resnost, primeren odnos in predvsem volja do dela, natančnost in doslednost, ročne spretnosti (da nima "dveh levih rok"), mirne živce :),... v zameno za to pa se nudi redno mesečno plačilo. V primreu obojestranskega zadovoljstva možno sodelovanje za dlje časa.

Delovnik je od ponedeljka do petka, 07.00 - 15.00

Če se kdo vidi v zgoraj napisanem tekstu, ima dodatna vprašanja naj me pokliče na 041 202 860, med 07.00 - 15.00 uro, jutri lahko do 17.00 ure. Potencialni študent lahko pride tudi na ogled. Lokacija Maribor.

LP
Uporabniški avatar
nevednez
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 779
Pridružen: Pe Feb 16, 2007 3:33 pm
Avto: štirje krogci

Re: Ponudba študentskega dela

OdgovorNapisal/-a genuss dne Pe Mar 29, 2013 10:43 pm

Kakva je plata?
Jeden Tag steigt die Zahl derer, die mich am Arsch lecken können
Uporabniški avatar
genuss
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 723
Pridružen: Sr Avg 20, 2008 9:43 pm
Kraj: Velike Lašče

Re: Ponudba študentskega dela

OdgovorNapisal/-a Doche dne Pe Mar 29, 2013 11:08 pm

Ehh študenti.. resnega ni nič? :D
Uporabniški avatar
Doche
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 865
Pridružen: Pe Feb 29, 2008 8:57 am
Kraj: Ried Im Innkreis
Avto: 2.5 TDI Quattro

Re: Ponudba študentskega dela

OdgovorNapisal/-a nevednez dne So Mar 30, 2013 12:37 am

genuss napisal/-a:Kakva je plata?


številka za dodatne informacije je napisana... (podatek sem pa namenoma spustil :D da vidim, ali bo to prvo vprašanje)

Doche napisal/-a:Ehh študenti.. resnega ni nič? :D


:lol: :lol: :lol:
Recimo, da je glede na dober vtis ki ga je danes naredil bodoči ''sodelavec'' iskanje zaključeno. Če se pojavi še kakšna potreba po študentih, javim.

Mogoče bi samo predlagal, da če še kdo lahko ponudi/ve za kakšno delo/študentsko delo/honorarno da se to napiše v to temo, če se seveda admin/moderatorji strinja z tem :D
Uporabniški avatar
nevednez
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 779
Pridružen: Pe Feb 16, 2007 3:33 pm
Avto: štirje krogci

Re: Ponudba študentskega dela

OdgovorNapisal/-a Ježek dne So Mar 30, 2013 1:12 am

Meni se zdi to super ideja. Tole mi žal ne ustreza, ker je v Mariboru, pa itak kot piše sem že prepozen..

Uglavnem, da kar začnem. :)

Iščem delo preko študentskega servisa, pripravljen sem delati skoraj kar koli (za primer, naslednji teden bom nalagal žive kure na kamion :mrgreen: ), me ne moti, če imam umazane roke, tudi delo z ljudmi ni ne predstavlja problemov, ampak načeloma ljudi ne maram.. Po izobrazbi sem strojni tehnik in študiram na fakulteti za strojništvo v Ljubljani, letos ponavljam. Delo iščem v Ljubljani ali Velenju s širšo okolico, časa imam ogromno, vikende bi imel proste, oktobra imam namen redno nadaljevati fax, ostalo po dogovoru. :)
Zelo dobro znam sestavljati in popravljati kolesa, risati v Solidworksu, ProEngineerju in AutoCadu, občasno pomagam pri kolegu, ki ima avtoličarstvo- priprava avtomobila do barvanja, pri barvanju se še lovim in je bolj loterija, veselijo me tudi razna popravila, delo na stružnici, polaganje ploščic in pleskarstvo in še kaj bi se našlo..

Moja številka je 041 555 071

Lp
Miha
Stuck back in time..
Uporabniški avatar
Ježek
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1459
Pridružen: To Jan 04, 2011 11:54 pm
Kraj: Velenje
Avto: Mk1

Re: Ponudba študentskega dela

OdgovorNapisal/-a Vlado dne So Mar 30, 2013 3:15 am

Ježek napisal/-a:Meni se zdi to super ideja. Tole mi žal ne ustreza, ker je v Mariboru, pa itak kot piše sem že prepozen..

Uglavnem, da kar začnem. :)

Iščem delo preko študentskega servisa, pripravljen sem delati skoraj kar koli (za primer, naslednji teden bom nalagal žive kure na kamion :mrgreen: ), me ne moti, če imam umazane roke, tudi delo z ljudmi ni ne predstavlja problemov, ampak načeloma ljudi ne maram.. Po izobrazbi sem strojni tehnik in študiram na fakulteti za strojništvo v Ljubljani, letos ponavljam. Delo iščem v Ljubljani ali Velenju s širšo okolico, časa imam ogromno, vikende bi imel proste, oktobra imam namen redno nadaljevati fax, ostalo po dogovoru. :)
Zelo dobro znam sestavljati in popravljati kolesa, risati v Solidworksu, ProEngineerju in AutoCadu, občasno pomagam pri kolegu, ki ima avtoličarstvo- priprava avtomobila do barvanja, pri barvanju se še lovim in je bolj loterija, veselijo me tudi razna popravila, delo na stružnici, polaganje ploščic in pleskarstvo in še kaj bi se našlo..

Moja številka je 041 555 071

Lp
Miha



Pa ti bi lahko odprl podjetje pomoje :D
Vse d.o.o. al pa kaj takega [smilie=biggrin.gif]
Boxer power!!!
Uporabniški avatar
Vlado
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 618
Pridružen: So Feb 02, 2008 12:45 am
Kraj: Maribor
Avto: Victor,Robinson, Buhtelj,Orter

Re: Ponudba študentskega dela

OdgovorNapisal/-a Ježek dne So Mar 30, 2013 1:18 pm

Vse in nič d.o.o. :lol:
Jbg. nekak morem za položnice nabrat :?
Stuck back in time..
Uporabniški avatar
Ježek
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1459
Pridružen: To Jan 04, 2011 11:54 pm
Kraj: Velenje
Avto: Mk1

Re: Ponudba študentskega dela

OdgovorNapisal/-a Steiner dne So Mar 30, 2013 3:27 pm

Evo še jest: Pri meni je zgodba zelo podobna Ježkovi. Po izobrazbi sem strojni tehnik, letos ponavljam na FS LJ, ker so vsi hobiji in študentska dela imela prednost pred šolo. Kar se dela in prakse tiče...če bi bilo vse po planih, bi letos že 7. leto delal v domačem Filbu, kjer delamo ventilacijo, transporterje in jeklene konstrukcije ampak je trenutno obdobje, ko je konkretno udarila kriza in iščem alternativo, če se mi ne bo izšlo. Varjenje MIG/MAG jekla in kroma, CNC tračne žage, abkantarca in rund mašina so mi zelo domače stvari, stružnica, CNC plazma rezalnik in rezkalni stroj pa nekoliko bolj osnovno poznam. Razumevanje delavniške dokumentacije mi ne predstavlja nobenega problema, prav tako znam osnovno modelirati v Solidworksu in ProEngineerju. Šravbarija me veseli in jo med drugim štejem za hobi...Tomosove mopede poservisiram v miže, za dvotaktne motorje lahko rečem, da jih poznam v nulo. Podobno je z avtomobili, ampak mi manjka še malo kilometrine. Kar je mehanskega ni ne predstavlja nikakršne ovire, zatakne pa se pri elektriki, ki je poleg štrihanja pri meni tabu tema.
Več ali manj znam upravljati tudi vse traktorje in delovne stroje in imam za njih potrebne licence.
12urni delavnik mi ne predstavlja problema, prav tako lahko brez problema potegnem kakšno soboto.
Med ostalimi hobiji so:
-Psi...imam izkušnje z rottweilerji, dobermani in bull pasmami. Poznam jih po karakterjih in jih znam zdresirati
-Orožje...imam posestno in športno listino
-Šport: Kyokushin karate in kickbox (pavza že kakšno leto zaradi poškodbe), trenutno fitness in trim poligon kolikor čas dopušča.
Plani za naprej:
-C kategorija
-Licenca za delo v gozdu II. stopnja
-Licenca za varnostnika

To bi bilo v grobem vse, če kdo želi tel. številko naj piše na ZS.

Lp Matic

Edit: Eno od pomembnejših stvari sem pa pozabil...živim v Bohinju ampak mi vožnja ne predstavlja problema, v kolikor je za delo dobra ponudba lahko skočim do LJ. Na voljo pa sem nekje od sredine junija do oktobra.
Audi A6 Avant 2.5TDi Sold
Golf II wannabe GTi Parted
Golf II GTi RIP
Golf I 1.6D Sold
Golf II synchro Sold
Passat W8 Sold
Golf 3 VR6
Audi S3 Daily
Uporabniški avatar
Steiner
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 193
Pridružen: Sr Okt 31, 2012 7:12 pm
Kraj: Wochein
Avto: Audi S3

Re: Ponudba študentskega dela

OdgovorNapisal/-a BeniNorc dne So Mar 30, 2013 5:33 pm

haha, več nas je takih ko sta Ježek in Steiner :)

ponudba za službo res zgleda super.. škoda da tega nisi napisal en mesec prej, ker sem glih dobil šiht .. ni nekaj posebnega, je pa super to da je dnar na 14 dni :D pa glih tak med tednom od 7-15h :)
drugače pa res dobr ponudba, bi šel kar na probo za en teden, takoj, sm kurc, dokler sem tukaj ne morem nikamor, ker mi je pač tast zrihtal šiht in mu ne morem/smem naredit slabega ugleda :)

dej mi reci, katera firma je to? ker mi ful podobno zgleda opisu enega podjetja ki izdeluje osvetljevalne sisteme in sem šel enkrat pred novim letom tam na razgovor, vendar so beje dobili že drugega, ki naj bi zgledal bolj ''resen''.. čeprav tam v času razgovora nisem videm nobenega moškega, samo 15 žensk..... [smilie=zeppelin.gif]
Uporabniški avatar
BeniNorc
The Polish connection
 
Prispevkov: 3063
Pridružen: To Apr 08, 2008 5:02 pm
Kraj: Črnomelj
Avto: Golf .. na plinsko olje :)


Vrni se na Krčma

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 16 gostov

cron