Pozdrav

Podforum namenjen predstavitvam novih uporabnikov

Pozdrav

OdgovorNapisal/-a Pero2607 dne Ne Maj 26, 2013 11:43 am

Dober dan, sem Peter Avbelj in prihajam iz okolice Postojne. Delam kot kamnosek že zadnji 4 do 5 let in uživam ko se popoldne ukvarjam s svojim VW GOLF 2 GTD. Kot osnovošolec sem si vedno želel avtomobil ki je že kot nov nekaj veljal in ga potem spraviti v čim boljše možno stanje z svojim privdihom predelave. To ni bilo možno do lanskega aprila, ampak potem sem spoznal svojega novega mehanika ki ima v lasti kar nekaj zelo zanimivih vw-jev. Skratka v delavnici je imel golfa dvojko bele barve ki jo je ravno kleparsko popravljal, po nekaj minutah sva se že pogovarjala da bi to lahko bil moj avto in res v roku treh mesecev je avto končal tako mehansko kot kleparsko in jaz sem postal novi lastnik dvojke. Ampak to ni bilo dovolj, vložil sem še nekaj denarja za malenkosti kot so zadnje črno rdeče luči, novi sprednji zvočniki, obrobe(ki jih potem nisem namestil na avto),vw nalepko,sprednjo masko ki nima vw znaka, avtoradio, prebarval vse stranske panele na črno, prebarval pokrov ventilov na črno,... Čez 10.000 prevoženih kilometrov sem seveda prišel na redni servis in mi je v oči padel njegov rdeč originalen GTD (dvojka seveda) ki je zelo lepo ohranjen. Približno 8 mesecev sem čakal na "razmislek" če ga bi in za koliko bi ga prodal, ampak je bilo vredno počakati. Dogovorila sva se tako da je bilo za oba prau in jaz sem postal ponosen lastnik vrhunskega GTD-ja. Samo zgodbe še ni konec, sedaj sem v lovu za corradotom ali gti dvojke. Ironično je to da ima moj mehanik oba :D

Lep pozdrav
Avto mora bit zmeri čist! :D
Uporabniški avatar
Pero2607
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 97
Pridružen: Ne Maj 26, 2013 10:29 am
Kraj: Postojna
Avto: VW Passat

Vrni se na Za nove uporabnike

Kdo je na strani

Po forumu brska: davy_agten in 9 gostov

cron