Pozdrav

Podforum namenjen predstavitvam novih uporabnikov

Pozdrav

OdgovorNapisal/-a zalarsim dne To Maj 28, 2013 1:24 pm

Pozdravljeni vsi Favdlovci..že kar nekaj časa spremljam ta forum in pohvalno se mi zdi kar dober forum in zato sem se odločil da se tudi jaz malo predstavim.
Doma sem v Celju že v srednjih letih ukvarjam se večina z računalniki večina svojega življenja pa tudi zapravljam za raznorazne avtomobile in tako sem trenutno pristal na Seat alhambri 1.9Tdi-90Hp- let.1997-z skoraj vso opremo, od katere se bo pa malo težje ločiti,ker zadovoljuje vse moje potrebe od avtomobila.edina največja napaka je da sem sploh nabavil si ta avto ker je bil res v rokah zelo slabega mehanika ki je z novimi deli samo uničeval avto.Avto je imel prejšni lastnik 11 let z rednim vzdrževanjem vaškega "odličnega"mehanika.Ob nakupu še na prvo uč avto ni bil zelo grozen ampak iz Senovega do Celja je pa avto že pokazal veliko napak..po bolj temeljitem pregledu se jih je pokazal še več in po kopici že odpravljenih napak avto še vedno kadi(očitno po potrebno še generalka na osnovi motorja)mehansko pa je po vloženih veliko eurih kar spodoben.največ je bilo vloženih v novo turbino,klimo,zavore,polosi,itd..Trenutno sem tudi opravil tehničnega in avto je tehnično izpraven v nulo,vendar še pridejo na njega veliki projekti ko bojo to dopuščale finance.Naslednji projekti v grobem planu so še:Generalka motorja,še temnejša zadnja stekla-mogoče tudi sprednja še rahlo zatemnim,nižanje avta,notranje tapete pridejo oblečene v modro črn karbon-in novo blago pride tudi vse na novo čepe ker sedaj večina stoji na "lesnih vijakih",maska pride predelana in maska in pokrov motorja pride v črn karbon,potem je na vrsti še ozvočenje in še še in še [smilie=think.gif]
Drugače pa večina sam z dobrim prijateljem "pošraufam",ker dobrega mehanika je zelo težko najdit in tudi orodja in že kar nekaj znanja je doma..po zadnjih šolah okrog klime (280eur zapravljenih da se klima zrihta pa še zmeraj ventilator na kilerju ne vrti)pa spoznavam tudi da ljudje po forumih vejo več kot s.p. mehaniki.
No mislim,da to bi bilo za predstavitev dovolj---dodam še kakšno slikco za začetek,in se posvetim kje umes še v kakšni temi [smilie=thumbsup.gif]
Takšna je trenutno sedaj
Slika
Slika
Takšna je pa bila drugi dan po nakupu že nevozna :(
Slika
Uporabniški avatar
zalarsim
Novinec
 
Prispevkov: 41
Pridružen: To Apr 09, 2013 11:23 am
Kraj: Celje
Avto: Ford 1.8 TD-Golf mk1

Vrni se na Za nove uporabnike

Kdo je na strani

Po forumu brska: davy_agten in 9 gostov