Zdravo!

Podforum namenjen predstavitvam novih uporabnikov

Zdravo!

OdgovorNapisal/-a Marcel_77 dne Če Maj 30, 2013 3:01 pm

Naj se predstavim, moje ime je Luka, prihajam z okolice Vranskega, sicer ekonomist, z občasnim hobijem, ki obsega branje in splošno dobivanje informacij o starejših VW vozilih iz čistega zanimanja kako so se zadeve razvijale in kaj od tega še danes uporabljamo, kaj se je obneslo in kaj je bila muha enodnevnica skoraj, zanimiva so mi dejstva o dodatni opremi, ki je za starejše vw zelo redka. Moj avtomobilski status bi bil: za povsem nov avto nimam denarja, nekaj srednjega starega okrog 5-10 let mi ni zanimivo tako, da sem kar na golfu starosti 21 let, ki je za trenutne potrebe kar primeren, kaj več kot kakšno klimo tako ne potrebujem, sploh pa mi glede na letošnje vreme tudi tega na primankuje. Kot večina na forumu rad kaj sam postorim na vozilu z namenom izboljšati ga, olepšati skratka mu dati nekaj kar mu doda moj okus in seveda naj ne pozabim na moško zadovoljstvo z imenom Sam svoj mojster, ki se ob tem izpolni. Trenutnega golfa imam leto dni, prej sem imel tudi enega tasovca in enega gtija z smrdlivcem. Na forum sem prišel z razloga, dobiti kak nasvet, kakšen del, ki bi ga morda lahko našel pri katerem od soforumašev, ter se udeležiti kakega meet-a spoznati ter videti druge in njihove avtomobile. Takole pa zgleda moj golf v letošnji kondiciji.

Slika
Prejšnji golf pa je bil takle:
Slika
Lep pozdrav in varno vožnjo!
Marcel_77
Novinec
 
Prispevkov: 38
Pridružen: Če Maj 30, 2013 1:41 pm
Kraj: vransko
Avto: golf 2

Re: Zdravo!

OdgovorNapisal/-a Jurtz dne Če Maj 30, 2013 10:37 pm

Dobrodošel! Nastavi si še avatar in je to to.
Uporabniški avatar
Jurtz
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 11471
Pridružen: To Jan 24, 2006 10:32 pm
Avto: '08 Golf GTI, '02 Polo Gr. A


Vrni se na Za nove uporabnike

Kdo je na strani

Po forumu brska: davy_agten in 4 gostov