Pozdravljeni!

Podforum namenjen predstavitvam novih uporabnikov

Pozdravljeni!

OdgovorNapisal/-a cirman dne Če Sep 26, 2013 11:53 am

Lep pozdrav vsem forumašem :D Sem Ciril, star 25 let, prihajam iz dežele traktorjev in kosilnic, natančneje iz Žirov :D po poklicu nisem nič, ker nažalost nisem uspel zdržat v šoli do mature, zaposlen v manjšem podjetju za izdelavo industrijskih odsesovalnih sistemov. moj hobi so stari avtomobili, sem lastnik več vozil, včasih so to bili večinoma Renaulti, pred leti pa se je ljubezen spremenila in začelo se je zbirateljstvo avtomobilov nemškega porekla in najnovejšo letnico izdelave 1995 :D pa še nekaj slik:

moj večni projekt ki traja že od 2010, oziroma stoji že od 2011, gre se za polo 6n, letnik 95, 1.4 motor:

Slika

golf druge generacije, z katerim se prevaža boljša polovica, letnik 86, 1.6 bencin motor, avto je razen odbijačev v prvi barvi:

Slika

moj golf druge generacije na dan nakupa marca letos, (avto bo na forumu upam da podrobneje predstavljen) letnik 88, 1.3 bencin, TAS model z začuda malo rjavine in prevoženimi 620 tisoč kilometri:

Slika

in pa moje trenutno prevozno sredstvo, ki pa ni iz VAG grupe, BMW E30, letnik 86, z 1.8 mlinčkom in pa obnovljeno karoserijo in notranjostjo (na sliki še z preizkušnjami):

Slika

To je to, ostalo pa upam da lahko predstavim kasneje na forumu v drugih rubrikah. LP, C :D
Uporabniški avatar
cirman
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 61
Pridružen: Sr Sep 25, 2013 1:00 pm
Kraj: Žiri
Avto: VW polo, golf 2j

Vrni se na Za nove uporabnike

Kdo je na strani

Po forumu brska: davy_agten in 7 gostov