Pozdrav!

Podforum namenjen predstavitvam novih uporabnikov

Pozdrav!

OdgovorNapisal/-a maher dne Po Dec 09, 2013 11:53 pm

Lep pozdrav vsem!

Ime mi je Jože, star sem 21 let, živim pa na severu primorske, sem študent strojništva,
prek študentskega servisa pa trenutno delam v mizarstvu.
V prostem času rad grem s prijatelji na kakšen izlet, na pivo, gledam filme ali pa
brkljam okoli avta. Poslušam vse vrste glasbe, na avtoradiu se dobi od metala, techna pa do balkana.
Zelo rad šraufam, ko pride do problema na avtu se ga ponavadi lotim sam če ne gre pa vprašam kakšnega
lokalnega majstra za pomoč. Tudi glavnega servisa sem se pred kratkim lotil sam in sem tudi uspešno
pomenjal vse, edino za dol vreči stari zobati jermen in nataknit novega sem si raje omislil strokovno pomoč,
da nebi zaropotalo ob vžigu.

Minilo je dve leti odkar sem se prvič srečal s Favdlom, in sicer tako, da sem v google napisal
kakšne simptome ima moj golf, in potem rešitev tudi našel tukaj v eni izmed tem, problem je bil namreč v
slabem stiku v releju katerega sem potem zalotal in zadeva je delala kot nova. Tako je bil problem rešen
sem pa vseeno začel zahajati tu gor in občudoval kako nekateri skrbite za svoj pleh.
Septembra sem tudi že nameraval priti na meet, da vidim vaše petarde še v živo a mi ni uspelo, ker se je
termin križal z družinskim piknikom.
No tako sem se končno spravil k registraciji, ker se mi je nabralo že nekaj vprašanj in bi rad sodeloval
v kakšni debati.

Nasploh so mi všeč starejši avtomobili, še posebej od Volkswagna, enkrat v prihodnosti pa bi si najraje zrihtal
starega sciroccota. Za vsak dan imam najraje turbodizla, ne samo zaradi porabe ampak mi je nasploh všeč
razporeditev moči, navor pri nizkih obratih,..
Trenutno so v žepu ključi od trojke tdi letos uvožene iz Italije, kupil sem jo v Divači od tipa, ki ga že
poznate saj je v zadnjem času prišlo na forum kar nekaj njegovih avtomobilov.

Tako to bi bilo nekaj melega o meni in upam, da me sprejmete v vašo bando :D
Uporabniški avatar
maher
Novinec
 
Prispevkov: 1
Pridružen: Po Dec 09, 2013 11:45 pm
Kraj: S. primorska
Avto: Golf

Vrni se na Za nove uporabnike

Kdo je na strani

Po forumu brska: davy_agten in 7 gostov

cron