Polo 6kv 1999

Podforum namenjen predstavitvam novih uporabnikov

Polo 6kv 1999

OdgovorNapisal/-a gofra dne Ne Apr 27, 2014 1:23 pm

Zdravo!

Koncno je napocil trenutek, da si tudi jaz omislim svoj prvi pravi avto :D

Po cetici raznih jurisnikov in enem letu brez avta, je udaril razum in odlocil sem se za nakup Varianta. En cajt sem oprazel za njimi po netu, se ze prakticno odlocil za enega lepega zelenega iz Grobelnega, pa so mi ga zal speljali pred nosom #-o . Ker sem se nekako mentalno ze pripravil ne tole, sem nadaljeval v tej smeri in nasel enega lepega v Kranju pri Pro Art-u.

Avto je super. Tezko je verjet, kaj danes dobis za majhen denar. Ocuvan, servisiran, pelje se zelo uglajeno. Ker v sluzbo hodim s trolo bo njegov prvi in najbrz edini namen prevoz dveh psic na vikendaške izlete. Avto ima spredaj električni dvig in spust stekel.... to pa je tudi to :) Poganja ga znani 1.6 8V multipointer (se danes sem presenecen nad odzivnostjo motorja, sploh v nizkih vrtljajih).

Par slik:

Slika
Slika
Slika

En cas se bom z njim se vozil, potem pa imam v planu izvest eno kulturno nizanje (razmisljal sem o AP setu) s poudarkom na uporabnosti in pa enimi lepimi litkami ali crnimi jeklenkami, nekaj v tem stilu:

Slika
Slika

V avto bo romala pregradna mreža za psici, na streho pa morda še Yakimin wind deflector:

Slika

To je to. Se pa priporocam za nasvete glede platisc ;)


LpF
Uporabniški avatar
gofra
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 74
Pridružen: So Apr 19, 2014 11:28 am
Kraj: Ljubljana
Avto: Polo 1.6 Variant

Vrni se na Za nove uporabnike

Kdo je na strani

Po forumu brska: davy_agten in 1 gost

cron