The one with a funny name

Podforum namenjen predstavitvam novih uporabnikov

The one with a funny name

OdgovorNapisal/-a plesni dne Po Sep 08, 2014 11:38 pm

Lep pozdrav vsem na forumu!

Prvo kot prvo, ja prav piše ni treba še enkrat gledat, jst sem plesni. :D (povdarek na e, izgovori se ozki e) Malo slovenščine ne škodi, hehe.
Ime mi je Matej Plesničar in moj nick name, ki izhaja iz priimka, so s časom izoblikovali moji kolegi, ki me tako kličejo in mi je kar všeč, tako da se ga držim.

Star sem 23 let (sem 90' letnik), in sem doma iz vasi Konec, ki se nahaja v okolici Novega mesta. Po poklicu sem Inženir strojništva, in trenutno delam kot vzdrževalec pri Novomeškem farmacevtskem podjetju. Nad avtomobilizmom se navdušujem že od nekdaj imam le to nesrečo da nihče od mojih domačih ali sorodnikov ne deli tega navdušenja z mano. Tudi šole nisem delal kakšne avtomehanične, tako da vse moje znanje (katerega sicer ni veliko) o avtomobilizmu je prišlo iz interneta, revij, knjig in iz prakse. Zelo me navdušuje tudi letalstvo, zato se tudi ukvarjam z letalskim modelarstvom, kar pa je zgodba zase.

Moje mnenje je da sodobna vozila izločujejo voznika iz procesa vožnje, zato se navdušujem nad starejšimi vozili, ki so vsaj mojega letnika ali starejša. Čeprav mi je ta forum že dolgo znan in imamo doma izključno VW vozila, sem sele pred kratkim dobil razlog da se registriram na forum, ker mislim da mi bo prišel zelo v pomoč z vsem vašim znanjem, katerega je tukaj veliko, kot sem videl. Ta razlog je VW avtomobil, ki je skoraj dvakrat starejši od mene, in kot namig, temo bom objavil pod sekcijo zračno hlajeni projekti. :D


Upam sa se bomo super razumeli in upam da bom tukaj dobil vso pomoč, ki jo potrebujem pri mojem projektu. :D
Uporabniški avatar
plesni
Novinec
 
Prispevkov: 13
Pridružen: Po Sep 08, 2014 7:21 pm
Kraj: Novo mesto
Avto: Golf 6

Vrni se na Za nove uporabnike

Kdo je na strani

Po forumu brska: davy_agten in 8 gostov