Folcie

Podforum namenjen predstavitvam novih uporabnikov

Folcie

OdgovorNapisal/-a Folcie dne Po Jun 29, 2020 11:49 pm

Lep pozdrav vsem uporabnikom.
Moje ime je Janez, prihajam iz severno primorske regije. Natančneje okolica Cerkljanske regije.
Star sem 26 let, poklicno smer sem ''ubral'' avtoserviserstvo, vendar zaradi razmer tudi stvar opustil. Že kot majhen sem se vedno igral z avtomobilčki, oboževal motorje, avte ki so povzročali hrup itd... kar mi je iz leta v leto, povečevalo strast do motorjev, avtov (vozil z notranjim izgorevanjem). No...pa da ne ''nabivam'' preveč...

Skratka, imel sem že nekaj avtov, vendar trenutno si lastim 2 VAG vozila, gresta pa po vrstnem redu.; Golf mk5 gt '08 in Seat Leon mk1 '03.

Vedno je bila želja po golfu GTI, vendar zaradi same ''odmaknjenosti'' je vsaka pot (v trgovino, službo, ostalih opravkih...) predolga, da bi imel GTI za dailya. Vendar kakor pravijo, kjer je volja je tudi pot.

Na forumu sem že dalj časa uporabnik, vendar izključno zaradi pregledov projektov in novic. Sedaj pa imam tudi sam en problem, za katerega nisem na forumu zasledil nobene rešitve. ....pozneje odprem tudi temo na ta problem.

Svoja konjička bom pa tudi predstavil v podforumu Moj avto, ko bom imel na voljo dovolj časa.

Vsem uporabnikom še enkrat lepe pozdrave.
Johnny. [smilie=beer2.gif]
Uporabniški avatar
Folcie
Novinec
 
Prispevkov: 3
Pridružen: So Nov 17, 2018 7:25 pm
Kraj: Cerkno
Avto: Golf 5 gt, Leon mk1

Vrni se na Za nove uporabnike

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

cron