Sharan

Podforum namenjen predstavitvam novih uporabnikov

Sharan

OdgovorNapisal/-a turby dne So Okt 06, 2007 11:03 am

Zdravo!

Sem Andrej, nekateri me že poznate iz drugih forumov, imam pa Sharana l. 96, 1.9TDI, 90PS, oprema carat, prevoženih pa 241.000km. Od opreme ima skoraj da vse (razen gretja sedežev, gretja prednje šipe).

Slika
Slika
Slika
Slika
Kar je bilo "projektov", sem uštimal daljinsko centralno..
Slika
Slika
Slika

in še včeraj KONČNO zamenjal osvetlitev v klimi - to je "projekt" za celotno osvetlitev - MK4 oz. Passat style (rdeče/modra). Rabil sem okoli 2 ure tresočih rok in norenja, ker so za moje velike prste tiste male SMD diode VELIK premejhne :)
Slika

Zgleda res dobro!! :D 8) Ostane mi samo še števec, ostalo je že v rdeči barvi.

Za vnaprej nimam nekih hudih projektov, edino avto poštimat, tako da bo skoraj da "nov" - barvanje zadnjega odbijača, desna stran je malo opraskana, itd.. :) Aja, pa še 3tjo zavorno luč in ostale malenkosti, za katere se moram malo sprehodit po avtoodpadih - ampak to ko bo čas in denar!

To je to :)
chuck norris je morsko deklico zgrabil za mednozje!
Uporabniški avatar
turby
Novinec
 
Prispevkov: 20
Pridružen: Po Jul 16, 2007 2:51 pm
Kraj: Radovljica
Avto: golf mk5, 1.9 TDI

OdgovorNapisal/-a kr3mn1 Van den BOSCH dne So Okt 06, 2007 12:28 pm

vprašanje če ne boš pri števcih moral menjat folije. možno daje vmes že ena translucentna plast kšne čudne zelene :)
rad tepem majhne otroke in Ĺženske z velikimi dojkami


Slika
Uporabniški avatar
kr3mn1 Van den BOSCH
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 2640
Pridružen: To Jan 24, 2006 11:07 pm
Kraj: Kranjcan - vsepovsod sam na babi ne

OdgovorNapisal/-a fritz dne So Okt 06, 2007 1:05 pm

koncno se en malo vecji vw na nasem forumu. pozdravljen. lepo si to naredil, za tresoce roke pa en tropinovc drugic. kolko casa ga pa imas ?
lpf
Uporabniški avatar
fritz
Wheel whore
 
Prispevkov: 13403
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 10:52 pm
Kraj: tanajtabujsiklima
Avto: Golf Rallye G60

OdgovorNapisal/-a turby dne So Okt 06, 2007 2:47 pm

ma sj to folijo morm odstrant, da bo samo prozorno(oz. morm neki "ustvart" :) ).. sem že gledu. Podobno je tud tam, kjer se prižgejo luči - tam sem tud mal sprasku in ni ne vem kaj estetsko, ampak sveti pa rdeče! 8) Sem gruntal, da če bi mal pogreu s fenom, da bi šlo lažji dol? Ker nočem pa spraskat števca :)

Avto mam pa dobro leto.. Neki tazga :)

Aja, mogoče kdo ve oz. ima doma tisto plastiko, ki je za vžigalnik? Rabil bi prozorno, ker imam zeleno in čisto nič ne paše k rdeči :)

to je ta plastika:
Slika
chuck norris je morsko deklico zgrabil za mednozje!
Uporabniški avatar
turby
Novinec
 
Prispevkov: 20
Pridružen: Po Jul 16, 2007 2:51 pm
Kraj: Radovljica
Avto: golf mk5, 1.9 TDI


Vrni se na Za nove uporabnike

Kdo je na strani

Po forumu brska: davy_agten in 12 gostov

cron