Pozdravljeni (brušenje in poliranje kovin)

Podforum namenjen predstavitvam novih uporabnikov

Pozdravljeni (brušenje in poliranje kovin)

OdgovorNapisal/-a Ravo dne So Jun 02, 2012 4:32 pm

Pozdravljeni

Sem Gašper Ravnikar star sem 22 let, študent strojništva in prihajam iz okolice Domžal. Končujem zadnji letnik, v prostem času pa se ukvarjam z borilnimi veščinami in fitnesom. Ukvarjam se tudi z površinsko obdelavo kovin. Sepravi brusim, poliram, raziglujem in čistim vse vrste kovin in kovinskih izdelkov. Zadnje čase se veliko ukvarjam tudi z varjenjem. Za mano je kar nekaj manjših in nekaj tudi večjih projektov glede površinske obdelave. Vozim VW Passat in sem z njim zelo zadovoljen.Zelo rad tudi potujem po svetu, moja največja izkušnja je bila lansko leto ko sem obiskal Ameriko. Tam sem izvedel nekaj zelo zanimivih stvari glede površinske obdelave kovin, katere sedaj tudi sam prakticiram. V tem poslu strašansko uživam in se znova in znova veselim novih projektov. No pa da nebom samo besedno sem izbral nekaj slik da sploh vidite za kaj se sploh gre...
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika

No to je samo majhen del stvari, več bom pa predstavil v temi pod material in storitve(če mi bodo admini odobril temo)

Lep pozdrav Gašper, če me pa želi kdo kontaktirati me pa lahko dobi na 031743245 ali na mail; gasper.info@gmail.com
Lp Gašper
Uporabniški avatar
Ravo
Novinec
 
Prispevkov: 37
Pridružen: So Maj 26, 2012 8:24 am
Kraj: Domžale
Avto: VW PASSAT

Re: Pozdravljeni (brušenje in poliranje kovin)

OdgovorNapisal/-a Ravo dne Ne Jun 10, 2012 8:10 pm

Tukaj vsake toliko časa objavim kakšno novo fotko, če koga zanima loh mal počekira. Lp

https://www.facebook.com/pages/Bru%C5%A ... 8870163046
Lp Gašper
Uporabniški avatar
Ravo
Novinec
 
Prispevkov: 37
Pridružen: So Maj 26, 2012 8:24 am
Kraj: Domžale
Avto: VW PASSAT

Re: Pozdravljeni (brušenje in poliranje kovin)

OdgovorNapisal/-a Ravo dne Po Jun 11, 2012 5:35 pm

Pred poliranjem...
Slika
In spoliran komad :)
Slika
Slika
Lp Gašper
Uporabniški avatar
Ravo
Novinec
 
Prispevkov: 37
Pridružen: So Maj 26, 2012 8:24 am
Kraj: Domžale
Avto: VW PASSAT


Vrni se na Za nove uporabnike

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov