Pozdrav

Podforum namenjen predstavitvam novih uporabnikov

Pozdrav

OdgovorNapisal/-a rockson dne Pe Dec 28, 2012 1:20 pm

En lep praznično delovni pozdrav. :)

Ime mi je Rok in sem že od malih nog avtomobilski entuzijast. Moja bogata zgodovina lastništva različnih avtomobilov to samo potrjuje. Seveda so prioritete v življenju, zato je pač denar namenjen avtomobilom zelo omejen, kajti najprej štalca, potem kravca in telički, šele nato avtomobili. Poleg tega me še služba časovno omejuje, saj ne poznam 8-urnega delovnika, zato seveda proste trenutke namenim tudi svoji ženi, da mi ne pobegne. :wink: Kljub temu pa rad spremljam avtomobilski trg in njegove novitete, čeprav zelo uživam tudi ob pogledu na kakšnega posebnega youngtimerja (recimo BMW e30 M3).

Zaenkrat neizpolnjena želja je imeti en track day avto, s katerim se bom lahko udeleževal raznih track day-ev, predvsem v tujini. V družini je sicer en Leon 20VT Top Sport (letnik 03, 50kkm), kateri še čaka, da pride v moje roke. Upam, da mi bodo takrat finance dopuščale upgrade, kakšnega sem si zamislil. Do takrat me okoli prevaža Polo 6R TSI, ki je sicer od žene, vendar sva trenutno na enem avtu, ker so bile investicije v štalco. Avto bom tudi predstavil, ko bom dobil dostop do forumov.

Toliko za prvi pozdrav. Se beremo :)
Uporabniški avatar
rockson
Novinec
 
Prispevkov: 1
Pridružen: Pe Dec 28, 2012 12:37 pm
Kraj: Novo mesto
Avto: VW Polo TSI

Vrni se na Za nove uporabnike

Kdo je na strani

Po forumu brska: davy_agten in 3 gostov

cron