Živ!

Podforum namenjen predstavitvam novih uporabnikov

Živ!

OdgovorNapisal/-a kmetek dne Ne Dec 30, 2012 11:43 pm

Upam da ne bom predolg :mrgreen:

Sem Jure, star 22 let, doma iz zibelke smučanja (Bloke) in imam rad Favdl :P

Forum spremljam že vsaj 2 leti, dobro leto sem odlašal z registracijo in zdaj še skoraj 1 leto s predstavitvijo. Ker pa bi rad tudi sam kdaj kaj napisal in pokomentiral, smo tukaj :D

Načeloma sem precej pozno stopil v te petrolhead vode, prej sem se ukvarjal bolj z non-petrol športi. Všeč mi je večinoma vsa tehnika, sploh kar se tiče avtov, če pa že, se najraje osredotočim na podvozje :wink:

Zakaj Favdl? Ker je bolj zaprta skupnost in ne pride noter glih vsak lolek, tako da recimo da je vzdušje bolj družinsko, kar je super [smilie=beer2.gif] Veliko je zanimivih tem iz katerih se kaj navadim, ne vem pa kdaj se nazadnje nisem smejal ko sem odprl Krčmo :lol:
Na to forum sem "slučajno" zajadral, ko sem si po dveh Clio II, hotel kupit en športen, starejši avto. Na spisku so bili VW Golf II GTI 16V, Peugeot 205 GTI, Renault Clio RS ph.1, BMW E36 IS. Ker leto nazaj ni bilo od zgoraj naštetih nič "pametnega" na netu, sem kupil avto od kolega, uvožen iz IT, brez rje, znana vsa zgodovina...Clio ipak :lol:

V takem stanju sem ga kupil

Slika


Najprej sem malo razbil vso to črnino, prodal pretežke feltne (Gr.A 16", 9.4kg/komad :shock: ), ga spravil na original podvozje (komplet Williams) in sprobal kako se to pelje na meji

Slika

Slika

Slika

Sicer predvozil se ne meri, ampak glede na dosežen čas, bi bila 25/36, tukaj še Jurtz ni prišel dlje kot do grma lesk :P

Tako da recimo, da sem v teh 4 letih od kar imam izpit, naredil nekaj v smeri, da postanem tapravi petrolhead, je pa še dolga pot do tja :wink:

Seveda pa kot lastnik stare kripe, enostavno hočeš-nočeš, moreš šraufat, na srečo mi je to v veselje, sploh če se čara kaj novega, da se kakšno stvar malo potestira, ravno zato me privlači vsa ta tehnika :D
Ker vem da ste tukaj samo dobri ljudje in niste diskriminatorni, bom nalepil še 2 fotke, preobrazbe moje rakete

Slika

Slika

To je na kratko to, upam da me sprejmete v svoje vrste, ker z ene parimi se že poznamo, z drugimi se mogoče pa še bomo :D

Lp
Uporabniški avatar
kmetek
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 202
Pridružen: Po Mar 19, 2012 3:08 am
Kraj: Bloke
Avto: Clio 16S + E30

Re: Živ!

OdgovorNapisal/-a Jurtz dne Sr Jan 02, 2013 12:39 am

kmetek napisal/-a:... tukaj še Jurtz ni prišel dlje kot do grma lesk :P

haha, dobra. upajmo da bo letos boljše ane... Dobrodošel!
Uporabniški avatar
Jurtz
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 11471
Pridružen: To Jan 24, 2006 10:32 pm
Avto: '08 Golf GTI, '02 Polo Gr. A


Vrni se na Za nove uporabnike

Kdo je na strani

Po forumu brska: davy_agten in 5 gostov