Lepo pozdravljeni !

Podforum namenjen predstavitvam novih uporabnikov

Lepo pozdravljeni !

OdgovorNapisal/-a FSI dne To Jan 01, 2013 11:55 pm

Živjo
Sem primož, star sem 23 jahres.Že od malih nog sem ljubitelj vw-jev saj sem "odraščal" v golfu mk1(tanku) :D ki je še dan danes živ in krasi našo delavnico.V moji kratki avtomobilistični karieri sem posedoval najprej ford escorda ki sem ga dobil od strica v zelo slabem stanju(gnil od glave do nog) 2 meseca brušenja in šravfanja da sem ga spravil v vozno stanje.Vendar mi sosedov golf mk4 gti ni dal miru zato sem ga kupil.
Njegov zadovoljen lastnik sem bil 2 leti,sedaj ta avto vozi po Idriji.V moji garaži pa od februarja prebiva golf mk5 gti.Moram priznati da sem navdušen nad voznimi lastnostmi in tehnologijo v mašini saj sem prebral kar nekaj gradiva okrog 2.0 fsi motorjev.
[smilie=auto.gif]
Večkrat sem obiskal favdl, kjer sem tudi zasledil da bo v Ilirski bistrici srečanje.Z kolegi smo se ga udeležili... [smilie=beer2.gif] sigurno se letos spet vidimo!Takrat sem se odločil da postanem član te družbe zato se vam pridružujem na forumu(malo je trajalo ma mi je končno tudi to uspelo).Nekatere člane že poznam upam pa da se bom spoprijateljil še z kom ki ima podoben avto da kakšno rečemo okrog naših zverinic :)
... no tale slika je pa iz Šembij.Zahvala za to sliko gre pa fotografu in vam! NAJLEPŠA HVALA (lep spomin)!!!

Slika
Uporabniški avatar
FSI
Novinec
 
Prispevkov: 21
Pridružen: Po Nov 12, 2012 9:22 pm
Kraj: Narin
Avto: GOLF MK V GTI

Vrni se na Za nove uporabnike

Kdo je na strani

Po forumu brska: davy_agten, worksale in 5 gostov