izpolnjena želja

Podforum namenjen predstavitvam novih uporabnikov

izpolnjena želja

OdgovorNapisal/-a matkurja vr6 dne Ne Jan 20, 2013 1:32 pm

Pozdravljeni favdelke in favdelci. Prvo čestitke za ta forum , lepo urejen in voden . Kot naslednje pa seveda mal pozno , želim vam uspešno zdravo veselo in da se vam izpolnijo vse skrite želje v tem letu ter seveda čimveč uspeha z vašimi jeklenimi konjički. No pa se predstavimo. Sem Robi iz obale , no šele štiri leta drugače sem sukenc ( Solkan pri novi gorici ). Pred šestimi leti se mi je življenje sesulo v prah - ločitev ,izguba službe,izguba stanovanja , vsi dolgovi na meni uf konc sveta blablabla. Pustil vse in prišel v Koper začel vse na novo. Spoznal krasno žensko - današnjo ženo , dobil delo , poravnal dolgove itd itd. Precej odrekanja in odrekanja ter počasi se pride na zeleno vejo. Nikdar izgubit upanja in želje za boljši jutri. Zmeraj se pride do rešitve. To sem napisal zaradi tega , če je slučajno kdo v isti situaciji , DA ne izgubit UPANJA. No zadost depresivnega pisanja. Moj prvi avto je bila peglica - kalimero ( Fiat 126P ) , naslednji je bil Yugo 45 , potem ???? Potem pa nebesa GOLF1 , GOLF 2 1.6 , čez nekaj let GOLF 2 GTI. Bile sanje TODA spravljene v predal in z vsakim dnem globlje in globlje. Prodal golfa in podedoval od očeta SEAT IBIZO ( dober avto ) . Splet okoliščin kaj čmo. In kot sem že prej napisal , življenje te non-stop preseneča v negativnem al pozitivnem smislu. Kar sem se preselil na obalo , spoznal mojo ženo se je začelo vrtet sam navzgor. No ko si enkrat na dnu gre samo še navzgor JE tako al ni hehehe. Lani slučajno sem se spomnil na mojo željo , mal opazoval in iskal ter dobil. Odločit se nisem mogel TODA žena me je dobesedno prisilila hahaha kot ona reče Moški naj se počuti moškega in naj ima svojo igračo. Septembra je bila doma pred blokom. GOLF 3 2.8 VR6 edition 1996 Perla barva. Takšen kot iz fabrike. Original , nič predelav. Fantastičen. Moja želja stara 16 let. Pije , ja pije ma če nimava 100.00 eur za bencin na mesec za VR6 mi reče potem si kupi kolo hahaha. No žena ima ibizo jaz vr6. Ko sva se vračala iz LJ , sem vozil normalno pa mi reče. " Ma boš vozu ku baba al kaj al bi rajš dizla " brrrrrrr bljak pa sem ga stisnu , mal preveč 240 km/h pa še bi teku . Mater BOmba. Pije pije ma tud potegne hmhmhm ?!?!? polhn tank po kopru in okolici 480-550 km. Ko pa grem kaj v Solkan čez italijo nisem mogel verjet 710 km in poraba 7.3l . UAU neverjetno. Vožnja od 100- 140 km/h . Ohranjen je dobro , nekaj napak ima , seveda 16 let ima na sebi in 186000 km. Nikdar butnjen in motor v dobrem stanju in to je najbolj pomembno. Pri meni ne bo nikakršnih predelav , ostal bo takšen kot so ga švabi nardil ORIGINAL. Slike bom naknadno prilepil , slabo vreme. Upam da vam nisem kaj zatežil z pisanjem , toliko bi imel še za napisat o VR-jki , pa kdaj drugič. Ups v Kopru je še ena kot opažam.

P.S. Svojih želja ne pospravit pregloboko v predal !
Mogoče je mal preveč nepovezano med sabo zato se vam opravičujem.
Lep pozdrav vsem.
Kako sovražim disel , Pa še smrdi za njim , Oh po vsemu še kadi aj aj aj
Uporabniški avatar
matkurja vr6
Novinec
 
Prispevkov: 11
Pridružen: Če Jan 17, 2013 6:59 pm
Kraj: koper
Avto: golf 3 vr6

Re: izpolnjena želja

OdgovorNapisal/-a jinx82 dne Po Jan 21, 2013 11:11 am

Robi živjo!

Samo optimistično naprej! :)
Uporabniški avatar
jinx82
Mati bwožja
 
Prispevkov: 12580
Pridružen: To Jan 24, 2006 11:57 pm


Vrni se na Za nove uporabnike

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov