LP!

Podforum namenjen predstavitvam novih uporabnikov

LP!

OdgovorNapisal/-a rutarn dne Po Feb 04, 2013 7:35 pm

Lep pozdrav vsem na Favdl forumu!

Sem Nejc Rutar in prihajam iz Mosta na Soči (okolica Tolmina), mlad 23 let :wink: Vseskozi se ukvarjam s športom. V osnovni sem treniral kajak na divjih vodah, vzporedno s tem pa tudi MTB kolesarstvo...V osnovni nisem razmišljal dosti in sem zato drugi dan po osvojitvi državnega prvaka, prenehal s tem športom :D ja, vem :roll: ampak takrat sem odkril, kako zelo se zabavam na kolesu! Za rojstni dan sem si zaželel kamion zemlje in že se je začelo kopanje in ustvarjanje proge za hišo :D takoj sem začel tudi tekmovati, najprej v 4x disciplini, nato samo še spust oz. downhill. Do sedaj sem vozil že nekaj sezon svetovnega in evropskega pokala, druge mednaerodne tekme in skoraj vse slovenske...To še danes cenim, saj sem videl skoraj ves svet in se veliko naučil! (več kot v šoli 8) ). Po drugi sezoni v Unior Tools Teamu, pa se bom pomeril v nekoliko drugačni disciplini, saj sem le tako dobil dovolj veselja, da tekmujem in uživam na kolesu..drugače mi pa tudi motocross motor ni tujka!

In zakaj to pišem na avtomobilistični forum?? Zadnja leta me navdušujejo tudi avtomobili, predvsem youngtimerji! In tako sem, kot v osnovni, brez razmišljanja domov pripeljal BMW e30 325 ix..ja, bmw in 4x4 ne gre skupaj, ampak kaj :lol: samo nekaj malenkosti za poštimat in bo..ja seveda, vsak kos dol, obnovit, nazaj gor in še zdaj ni na cesti, upam pa da zelo kmalu! Projekt bom, ko bo na cesti tudi predstavil, trenutno pa mi vsega tega ne znese!

Slika
Slika med delom, drugače je pa že na kolesih!

Imeti pa moram še normalen avto. To je caddy druge generacije. Uporabljam ga za vse, najbolj priročen pa je za prevoz mene in kolesa na vrh hriba :D Dela solidno, kar ne dela se popravi in gas naprej!

Slika
Ima samo 20450km, ker se je pri 300 000km resetiral števec :lol: kot nov :D

Drugače pa sem se na ta forum prijavil zato, ker me nekaj več inf. zanima glede Audi Quattro modela.. Upam da mi bi kdo od vas znal pomagati, čeprav vem da je/bo zelo težka! Tudi druge stvari sem zelo veliko časa sanjal, a na koncu so se mi uresničile in tako upam tudi sedaj! In upam, da bom v prihodnosti prav tukaj predstavil nov projekt!

Uživajte [smilie=beer2.gif]

Nejc
Samo gas!
Uporabniški avatar
rutarn
Novinec
 
Prispevkov: 32
Pridružen: Ne Dec 02, 2012 10:58 pm
Kraj: Modrej
Avto: vw caddy, bmw e30

Re: LP!

OdgovorNapisal/-a jinx82 dne Po Feb 04, 2013 7:49 pm

Nejc, odlična predstavitev! :wink:
Uporabniški avatar
jinx82
Mati bwožja
 
Prispevkov: 12580
Pridružen: To Jan 24, 2006 11:57 pm


Vrni se na Za nove uporabnike

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov

cron