To sem pa jaz

Podforum namenjen predstavitvam novih uporabnikov

To sem pa jaz

OdgovorNapisal/-a Marko86 dne Sr Feb 27, 2013 2:02 pm

Lep pozdrav vsem na forumu !

Sem Marko, prihajam iz Velenja, in ne vozim VWja.. več :)
Že od mladih nog sem bil ljubitelj znamke VW in Audi, moj prvi avto pa je bil golf II dizel. Za študentska leta je bila to najbolj logična izbira, čeprav sem marsikdaj slišal opazke, češ da se vozim s traktorjem. Skupaj sva doživela kar nekaj dogodivščin.

No, ko sem začel hoditi v službo, so finance dovoljevale, da sem ga zamenjal za malo novejšo Opel Astro, ki sem jo po socialni ceni dobil od očeta. Ko mi je po 4 letih začela povzročati prevelike stroške z vzdrževanjem, sem jo zamenjal z novo Astro, ki mi sedaj dobro služi.

Tudi v družini imamo kar nekaj avtov iz VW grupe, zato se prijavljam na forum, da izmenjamo kakšno mnenje, nasvet.. Trenutno ima brat problem z 2.0 TDI PD motorjem - napišem kaj več v primerno temo.

Drugače sem po izobrazbi programer, delam pa kot sistemski administrator, opravka imam z vsem kar se tiče računalniških omrežij, strežnikov, interneta, telefonije in ostalo ker pride pod roke.

V prostem času se ukvarjam s fotografijo, igram harmoniko, sem motorist, če ostane kaj časa pa rad grem v hribe.
Uporabniški avatar
Marko86
Novinec
 
Prispevkov: 1
Pridružen: To Feb 26, 2013 10:43 am
Kraj: Velenje
Avto: Astra J CDTI

Vrni se na Za nove uporabnike

Kdo je na strani

Po forumu brska: davy_agten in 11 gostov

cron