zdravo...:)

Podforum namenjen predstavitvam novih uporabnikov

zdravo...:)

OdgovorNapisal/-a malik dne To Apr 02, 2013 9:51 pm

zdravo sem marsel star 25 prihajam iz prebolda v savinjski dolini, kot prej sem vozil večina renoja in si tudi lastil nekaj renojov, ter clia 1.8 16v in par tud razkosal :P zadnje čase me pa bolje vleče na vw sceno ter malce german style in širokih platišč...po poklico sem drgač poslovni tajnik ampak svoj poklic nisem nikol delal, zato pa delal velik drugih kar me je bolje veselilo. šraufam od malega in predelujem vseskozi že od motorjev avtov in takih raznih stvari..veliko se tudi okvarjam z adrenalinskim športim kar meni osebno pomeni kar ima bencin :P razni mopedi, krosi, minimoti, gokarti, cestaki...tudi z avtom sem se udeležil veliko krat na racelandu ter kakih avtoslalomih..tako meni ni dolgočasno...po iskanju lepega golfa zwei diesel za mali projekt in ker se nažalost ni izšlo sem se odločil da malce zrihtam svojega polo L99 z trenutno še 1.0 motorjem, kar ga bo u kratkem zamenjal malce močnejši ali bencin ali če bo padla odločitev dizel motorjem. če boste potrebovali kakšen prevod ali kaj podobnega v nemščini se lahko name obrnete, saj oblvadam jezik kot materni jezik in z veseljem pomagam...
l.p.

moj polo začetek je že bil spuščen do podna:
Slika

trenutno pa ga dvignil :D in čaka na lepo vreme:
Slika
No body's Polo is perfect but my gonna be....:P
Uporabniški avatar
malik
Novinec
 
Prispevkov: 35
Pridružen: Po Maj 30, 2011 1:50 am
Kraj: Celje
Avto: Low Low Polo in progress

Vrni se na Za nove uporabnike

Kdo je na strani

Po forumu brska: davy_agten in 6 gostov

cron